USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
“#Putin’s people #kidnapped Prigozhin’s children and threatened to execute them in extremely violent way. Their life was the price #Prigozhin would pay if he further advanced on #Moscow” - source closely related to #Polish intelligence services.
Amadeus von Dollárbaloldal
Mondjuk ez azért amatőr akkor meg Prigotól nagyon…amikor belevágok egy ilyen buliba akkor alap hogy addig nem lépek semmit amíg a családom el nem dugom a legmegbízhatóbb helyre egy maroknyi emberrel akikre tényleg az életem is rábíznám. Mert ugye alap hogy egy ilyen puccs kísérletnél ez lesz a legelső amit a másik oldal titkosszolgálata megpróbál…
Cowboykarcsi90
full kamu volt ez a mai nap. annyi helyen bukott meg, hogy csoda h nem rohogtek el magukat ok is.
Kenny
Milyen célt szolgálna szerinted ez a kamu?
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
“#Putin’s people #kidnapped Prigozhin’s children and threatened to execute them in extremely violent way. Their life was the price #Prigozhin would pay if he further advanced on #Moscow” - source closely related to #Polish intelligence services.
Amadeus von Dollárbaloldal
Mondjuk ez azért amatőr akkor meg Prigotól nagyon…amikor belevágok egy ilyen buliba akkor alap hogy addig nem lépek semmit amíg a családom el nem dugom a legmegbízhatóbb helyre egy maroknyi emberrel akikre tényleg az életem is rábíznám. Mert ugye alap hogy egy ilyen puccs kísérletnél ez lesz a legelső amit a másik oldal titkosszolgálata megpróbál…
Cowboykarcsi90
Ja, Prigozsin is egy szadista állat, tudnia kellett, hogy megpróbálják mindennel is zsarolni, ennyire tán csak nem nézte be a dolgokat (már ha egyáltalán érdekli a családja, az ilyen embereknél sosem lehet tudni, lásd Sztálin).
Szóval, lehet hogy
1. Rájött, hogy vesztett, és menekül valami olyan országba, ahol reméli, hogy Putyin nem éri el.
2.Csak bevárja a hátramaradt wágnereseket, mert Moszkva tényleg nagy falat.
Az optimista énem reméli, hogy a második pont a helyzet 😊

Szerkesztette: ender1112
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
“#Putin’s people #kidnapped Prigozhin’s children and threatened to execute them in extremely violent way. Their life was the price #Prigozhin would pay if he further advanced on #Moscow” - source closely related to #Polish intelligence services.
Amadeus von Dollárbaloldal
Mondjuk ez azért amatőr akkor meg Prigotól nagyon…amikor belevágok egy ilyen buliba akkor alap hogy addig nem lépek semmit amíg a családom el nem dugom a legmegbízhatóbb helyre egy maroknyi emberrel akikre tényleg az életem is rábíznám. Mert ugye alap hogy egy ilyen puccs kísérletnél ez lesz a legelső amit a másik oldal titkosszolgálata megpróbál…
Cowboykarcsi90
full kamu volt ez a mai nap. annyi helyen bukott meg, hogy csoda h nem rohogtek el magukat ok is.

több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
"Dmitrij Peszkov, az orosz elnök szóvivője azt mondta: nem tudják, jelenleg hol tartózkodik Prigozsin."

Nyílván. 😀

Én Peszkov helyében átkutatnám azokat az építkezéseket, ahol nemrég öntöttek friss betont.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
“#Putin’s people #kidnapped Prigozhin’s children and threatened to execute them in extremely violent way. Their life was the price #Prigozhin would pay if he further advanced on #Moscow” - source closely related to #Polish intelligence services.
Amadeus von Dollárbaloldal
Mondjuk ez azért amatőr akkor meg Prigotól nagyon…amikor belevágok egy ilyen buliba akkor alap hogy addig nem lépek semmit amíg a családom el nem dugom a legmegbízhatóbb helyre egy maroknyi emberrel akikre tényleg az életem is rábíznám. Mert ugye alap hogy egy ilyen puccs kísérletnél ez lesz a legelső amit a másik oldal titkosszolgálata megpróbál…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
“#Putin’s people #kidnapped Prigozhin’s children and threatened to execute them in extremely violent way. Their life was the price #Prigozhin would pay if he further advanced on #Moscow” - source closely related to #Polish intelligence services.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
Lúdas Solymi
Nem, a kérdés az, hogy egyáltalán van e bármiféle egyezség, merthogy Prigozsin eddig nem mondta be ezt a saját maga. Márpedig amíg ez meg nem történik, vagy nem mutatják be, hogy Prigozsin halott, akkor az orosz állami prop csatornának kellene elhinni ezt az összeborulást 😊
ender1112
A Telegram csatornáján bemondta, meg az orosz állami csatornák is.
Plusz lentebb is linkeltem és már több nyugati csatorna is megerősítette annak a felvételnek a hitelességét, amiben Prigo elhagyja a rosztovi központot.

A dealt meg leírták, hogy micsoda.
Prigo menni Belorusz, Wagner lenni beolvasztás és ügy lezárva.
Lúdas Solymi
Ennek dealnek semmi értelme. A wagneresek pont azért követték Prigozsint, mert nem akarnak az orosz hadseregbe beolvadni, kevesebb pénzért, rosszabb felszereléssel, pocsék irányítás alatt.
Linkeld már be nekem légyszi, hol van az, ahol Prigozsin a saját arcával, videón bemondja, hogy most ő megy Belorussziába, ahol nem lesz se pénze, se magánhadserege, hogy megvédje.
ender1112
szerintem kapott egy visszautasíthatatlan ajánlatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó, szóval az van hogy nem tudjuk mi van 🥳😂🤷🙋
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
Lúdas Solymi
Nem, a kérdés az, hogy egyáltalán van e bármiféle egyezség, merthogy Prigozsin eddig nem mondta be ezt a saját maga. Márpedig amíg ez meg nem történik, vagy nem mutatják be, hogy Prigozsin halott, akkor az orosz állami prop csatornának kellene elhinni ezt az összeborulást 😊
ender1112
A Telegram csatornáján bemondta, meg az orosz állami csatornák is.
Plusz lentebb is linkeltem és már több nyugati csatorna is megerősítette annak a felvételnek a hitelességét, amiben Prigo elhagyja a rosztovi központot.

A dealt meg leírták, hogy micsoda.
Prigo menni Belorusz, Wagner lenni beolvasztás és ügy lezárva.
Lúdas Solymi
Ennek dealnek semmi értelme. A wagneresek pont azért követték Prigozsint, mert nem akarnak az orosz hadseregbe beolvadni, kevesebb pénzért, rosszabb felszereléssel, pocsék irányítás alatt.
Linkeld már be nekem légyszi, hol van az, ahol Prigozsin a saját arcával, videón bemondja, hogy most ő megy Belorussziába, ahol nem lesz se pénze, se magánhadserege, hogy megvédje.
ender1112
Él még amúgy egyáltalán? Elvileg a hivatalos oldalán 6 órája semmilyen uj bejelentkezés nincs.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
Lúdas Solymi
Nem, a kérdés az, hogy egyáltalán van e bármiféle egyezség, merthogy Prigozsin eddig nem mondta be ezt a saját maga. Márpedig amíg ez meg nem történik, vagy nem mutatják be, hogy Prigozsin halott, akkor az orosz állami prop csatornának kellene elhinni ezt az összeborulást 😊
ender1112
A Telegram csatornáján bemondta, meg az orosz állami csatornák is.
Plusz lentebb is linkeltem és már több nyugati csatorna is megerősítette annak a felvételnek a hitelességét, amiben Prigo elhagyja a rosztovi központot.

A dealt meg leírták, hogy micsoda.
Prigo menni Belorusz, Wagner lenni beolvasztás és ügy lezárva.
Lúdas Solymi
Ennek dealnek semmi értelme. A wagneresek pont azért követték Prigozsint, mert nem akarnak az orosz hadseregbe beolvadni, kevesebb pénzért, rosszabb felszereléssel, pocsék irányítás alatt.
Linkeld már be nekem légyszi, hol van az, ahol Prigozsin a saját arcával, videón bemondja, hogy most ő megy Belorussziába, ahol nem lesz se pénze, se magánhadserege, hogy megvédje.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kibaszott elmebeteg banda komolyan mondom… ha filmen lenne el se hinném 😀😀🤣

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Media: Russian law enforcement finds fake passports, cash suitcases at Prigozhin's office.

Russian law enforcement allegedly found five kilos of gold bars and some unidentified white powder after searching in Yevgeny Prigozhin's office, Russian independent news outlets reported.


majd lenyomják kábszerért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Hat, ize…

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bírtam amikor egész nap ott grasszáltak a katonák körül a civilek...
Lúdas Solymi
Úgy tűnik Prigo Wagneresei népszerűek a városokban. Mondjuk azon fonál mentén, hogy másfél éve megy a kemény propaganda, hogy nácitlanítunk, meg védjük az anyácska földjét, de közben a hadsereg bénázást bénázással tetéz, Prigoék meg csak bevették Bakhmutot, amit a hazai propaganda úgy tálalt, mintha háborút nyertek volna, ezen fonál mentén el tudom képzelni azt is, hogy a Wagner sokkal népszerűbb a propagandára rácuppant városiak között, mint a normál reguláris hadsereg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
Lúdas Solymi
Nem, a kérdés az, hogy egyáltalán van e bármiféle egyezség, merthogy Prigozsin eddig nem mondta be ezt a saját maga. Márpedig amíg ez meg nem történik, vagy nem mutatják be, hogy Prigozsin halott, akkor az orosz állami prop csatornának kellene elhinni ezt az összeborulást 😊
ender1112
A Telegram csatornáján bemondta, meg az orosz állami csatornák is.
Plusz lentebb is linkeltem és már több nyugati csatorna is megerősítette annak a felvételnek a hitelességét, amiben Prigo elhagyja a rosztovi központot.

A dealt meg leírták, hogy micsoda.
Prigo menni Belorusz, Wagner lenni beolvasztás és ügy lezárva.
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
Lúdas Solymi
Nem, a kérdés az, hogy egyáltalán van e bármiféle egyezség, merthogy Prigozsin eddig nem mondta be ezt a saját maga. Márpedig amíg ez meg nem történik, vagy nem mutatják be, hogy Prigozsin halott, akkor az orosz állami prop csatornának kellene elhinni ezt az összeborulást 😊
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 310
3- egy kvázi ellenséges katonai konvoj simán eljutott Moszkva közelébe, és Putyin érdemben nem tudta megakadályozni.
Jan
Egy orosz konvoj. Igaz áruló, de írtátok, hogy mégiscsak orosz.
Vagy szerinted egy ukrán konvojt se bombázott volna a földbe egy repülőszázad ezalatt a fél nap alatt?
Őszentsége Sobri Jóska
Hidakat robbantottak fel Moszkva előtt, katonákat szállítottak oda, Putyin meg elmenekült. Az ország legjobban védett nagyvárosában, azon belül a legvédettebb objektumban, a Kremlben, nem érezte magát biztonságban. Óriási blama. Ha az egészet meg tudták volna előzni pár légicsapással, szerinted nem lépik meg?

Több mint egy éve megy ez, hogy ha az oroszok nem lépnek meg valami nyilvánvaló és szükséges dolgot, akkor nem azért van, mert nem tudják megtenni, hanem valami nagy mesterterv van a háttérben, és azért nem teszik. El tudnák foglalni Ukrajnát 4 nap alatt, csak nem akarják, mert... Be tudnák venni Kijevet, csak nem akarják, mert... Meg tudták volna tartani Herszont, csak nem akarták, mert...

Legfrissebb: le tudták volna bombázni a Wagner konvojt, csak nem akarták, mert...
Jan
Ja, most perpill az a mesterterv, hogy eljátszották a műsort, hogy Wagner menni Moszkva, (ukránok örülni), Lukasenko megbékíti a feleket, a tékozló fiú megtér, menni Beloruszba csapatostul amnesztiailag.
De ez az egész csak színház, így csoportosítják át a csapásmérő erőket északra, hogy senki ne gyanakodjon. Ahonnét meg majd egy lendületből beveszik Kijevet.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Bírtam amikor egész nap ott grasszáltak a katonák körül a civilek...

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.
Amadeus von Dollárbaloldal
Kérdés, hogy mekkora létszámról beszélünk...meg mit akarnak ezután csinálni, mert Oroszországban nem biztos h ezek után maradhatnak.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Tehát akkor a mai nap annyiról szólt, hogy Prigozsin megmutatta mekkora a töke, hogy kedvezőbb pozícióból tudjon tárgyalni a továbbiakban?
Szokol
Vagy kiderült, hogy Prigozsin az ami: egy agresszív bűnöző nacionalista hülye, akinek annyi esze sincs, hogy felfogja a saját helyzetét, és megáll a kapu előtt, fel se fogva, hogy neki így vége. Vagy egyáltalán nem hülye, és így "oldotta meg" a hadseregen belüli ellenlábasaival való leszámolást (arra válaszul, hogy állítólag két napja Sojgu megpróbálta eltetetni láb alól), azaz csinált egy jó nagy műbalhét, és így vette rá Putyint, hogy melléálljon és áldását adja Sojguék eltávolítására.

Tudok még mondani 1-2 lehetséges variációt ezen kívül is. 😊
peterk2005 udvari bolond
Mondhatsz még, mert én nem értem mi történt.Szokol
Azért írtam ezeket, hogy jelezzem: én sem értem. 😊

De találgatni viszont tudok, az nem esik nehezemre. A Prigozsin-Putyin megegyezésre például van egy olyan hipotézisem, hogy mondjuk Sojguék lépték át a Rubikont azzal, hogy rámentek Prigo-ra (ki akarták nyírni), erre Prigonak nem volt más választása, mint a dupla vagy semmi. Megindult Moszkva felé, de közben a nyilvánosságban nem támadta Putyint, és a háttérben közben folyamatosan próbálta elérni és kiegyezni vele. Ehhez kellett neki a fehérorosz elnök, mert Sojguék elzárták a Kremltől, nem tudott máshogy a közelébe férkőzni. A fehérorosszal viszont összejött, aki meggyőzte Putyint, hogy nem ellene megy a játszma, hanem Prigo tulajdonképpen a hazafi, aki az életéért küzd, mert a hadvezetés hataloméhességből és irigységből is - hiszen ő tudott csak sikereket szállítani Ukrajnából is - ki akarta csináln. A csecsen főnök meg egy hülye, nem értette a szitut, ezért indult csak meg ő is. Putyin meg fellélegzett, hogy nem rá megy ki a káosz, hanem az emberei hülyültek meg, és Prigo hazafiságát hitte el jobban. Így a következő hetekben majd a hadvezetésből fognak páran kiesni a magas házak emeleteiről.

Hogy hangzik?
peterk2005 udvari bolond
Ott hibádzik, hogy egy-egy üzenetben már nekiment Putyinnak is, de ezt el lehet felejteni.
Illetve a hírek arról szóltak, hogy Putyin illetve Lukasenka kereste őt. Hogy most ez valóban így történt vagy ő várta a megkeresést az lehet h mindegy.

Az látszott, hogy Prigo tartott Sojguéktól, mert ott volt az ellentét, viszont Putyin nem segített, mert lehet már nem volt más embere vagy tényleg rossz infókat kapott.

Az érdekesebb kérdés az, hogy mi lehetett Prigo terve vagy szándéka.
Valóban voltak neki nagyobb ambíciói vagy háttértámogatói vagy tényleg csak annyi, hogy felmegy Moszkvába és elteszi láb alól Sojgut meg Geraszimovot?
A dealből nagyon úgy néz ki, hogy az utóbbi vagy lehet h menet közben kihátráltak mögüle, esetleg elfáradt a haderő a menettől vagy nem tudott tovább menni akadályok miatt.

Ez a megegyezés mindenre vall, csak nagyobb ívű történésére nem...hacsak Prigo nem volt biztos abban, hogy más rendszerben is életben maradna, hisz senki nem bízna benne és inkább Putyinnal kötött üzletet, mert az "biztosabb"...
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀
petey
azért a Wagner kiesése komoly luk az arcvonalban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
közben rakat zenész berágott és kiírták, hogy ennyi, bontják a szerződésük 😀

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát akkor a mai nap annyiról szólt, hogy Prigozsin megmutatta mekkora a töke, hogy kedvezőbb pozícióból tudjon tárgyalni a továbbiakban?
Szokol
Vagy kiderült, hogy Prigozsin az ami: egy agresszív bűnöző nacionalista hülye, akinek annyi esze sincs, hogy felfogja a saját helyzetét, és megáll a kapu előtt, fel se fogva, hogy neki így vége. Vagy egyáltalán nem hülye, és így "oldotta meg" a hadseregen belüli ellenlábasaival való leszámolást (arra válaszul, hogy állítólag két napja Sojgu megpróbálta eltetetni láb alól), azaz csinált egy jó nagy műbalhét, és így vette rá Putyint, hogy melléálljon és áldását adja Sojguék eltávolítására.

Tudok még mondani 1-2 lehetséges variációt ezen kívül is. 😊
peterk2005 udvari bolond
Mondhatsz még, mert én nem értem mi történt.Szokol
Azért írtam ezeket, hogy jelezzem: én sem értem. 😊

De találgatni viszont tudok, az nem esik nehezemre. A Prigozsin-Putyin megegyezésre például van egy olyan hipotézisem, hogy mondjuk Sojguék lépték át a Rubikont azzal, hogy rámentek Prigo-ra (ki akarták nyírni), erre Prigonak nem volt más választása, mint a dupla vagy semmi. Megindult Moszkva felé, de közben a nyilvánosságban nem támadta Putyint, és a háttérben közben folyamatosan próbálta elérni és kiegyezni vele. Ehhez kellett neki a fehérorosz elnök, mert Sojguék elzárták a Kremltől, nem tudott máshogy a közelébe férkőzni. A fehérorosszal viszont összejött, aki meggyőzte Putyint, hogy nem ellene megy a játszma, hanem Prigo tulajdonképpen a hazafi, aki az életéért küzd, mert a hadvezetés hataloméhességből és irigységből is - hiszen ő tudott csak sikereket szállítani Ukrajnából is - ki akarta csináln. A csecsen főnök meg egy hülye, nem értette a szitut, ezért indult csak meg ő is. Putyin meg fellélegzett, hogy nem rá megy ki a káosz, hanem az emberei hülyültek meg, és Prigo hazafiságát hitte el jobban. Így a következő hetekben majd a hadvezetésből fognak páran kiesni a magas házak emeleteiről.

Hogy hangzik?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Tehát akkor a mai nap annyiról szólt, hogy Prigozsin megmutatta mekkora a töke, hogy kedvezőbb pozícióból tudjon tárgyalni a továbbiakban?
Szokol
Vagy kiderült, hogy Prigozsin az ami: egy agresszív bűnöző nacionalista hülye, akinek annyi esze sincs, hogy felfogja a saját helyzetét, és megáll a kapu előtt, fel se fogva, hogy neki így vége. Vagy egyáltalán nem hülye, és így "oldotta meg" a hadseregen belüli ellenlábasaival való leszámolást (arra válaszul, hogy állítólag két napja Sojgu megpróbálta eltetetni láb alól), azaz csinált egy jó nagy műbalhét, és így vette rá Putyint, hogy melléálljon és áldását adja Sojguék eltávolítására.

Tudok még mondani 1-2 lehetséges variációt ezen kívül is. 😊
peterk2005 udvari bolond
Csak ez így egy brutál nagy arcvesztés Putyinnak, mert

1- elmenekült Moszkvából
2- világos lett, hogy ő nem parancsol a Wagnernek
3- egy kvázi ellenséges katonai konvoj simán eljutott Moszkva közelébe, és Putyin érdemben nem tudta megakadályozni

Oda a nagyfőnök image.
Jan
Azért láttuk már, hogy Oroszország kicsit máshogy működik.
Simán eladhatják, hogy a cáratyuskát megvezette a két fő katonai vezető, elhallgatva a valós adatokat, Prigozsin meg nem tudott mit tenni az igazságtalanság ellen és fellázadt, hogy mentse a menthetőt.
De szerencsére Lukasenka segítségével tisztázták a helyzetet, kiderült a gaz cselszövés, így mehet tovább a nagy orosz offenzíva, a gonoszok elnyerik méltó büntetésüket, de azért a Wagneresek is kapnak egy kis feddést, hisz mégiscsak Orosz anyácska földjén randalíroztak. Hát lehetett volna ezt civilizáltabban is intézni.

Ha tényleg ez történt az fejvakarós, mert Prigozsin se hülye, nem értem ezt a dealt, de nem tudjuk milyen a valódi viszonya Putyinnal.

Aztán lehet h holnap meg majd pislogunk h megint váratlan fordulat történt.
Lúdas Solymi
Putyin egész nap a valdaji bunkerben kuksolt a sleppjével együtt. Szerinted milyen lehet?
Jan
Jó, hát asztala is nagy van neki.
Attól még úgy néz ki eddig, hogy meg tudtak egyezni és vmiért Prigozsinnak is ez volt a fontosabb, minthogy bemenjen Moszkvába és ott bármit is csináljon, ezt lehet nem mostanában fogjuk megtudni, hogy konkrétan mi volt a terv, ha volt egyáltalán.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Tehát akkor a mai nap annyiról szólt, hogy Prigozsin megmutatta mekkora a töke, hogy kedvezőbb pozícióból tudjon tárgyalni a továbbiakban?
Szokol
Vagy kiderült, hogy Prigozsin az ami: egy agresszív bűnöző nacionalista hülye, akinek annyi esze sincs, hogy felfogja a saját helyzetét, és megáll a kapu előtt, fel se fogva, hogy neki így vége. Vagy egyáltalán nem hülye, és így "oldotta meg" a hadseregen belüli ellenlábasaival való leszámolást (arra válaszul, hogy állítólag két napja Sojgu megpróbálta eltetetni láb alól), azaz csinált egy jó nagy műbalhét, és így vette rá Putyint, hogy melléálljon és áldását adja Sojguék eltávolítására.

Tudok még mondani 1-2 lehetséges variációt ezen kívül is. 😊
peterk2005 udvari bolond
Csak ez így egy brutál nagy arcvesztés Putyinnak, mert

1- elmenekült Moszkvából
2- világos lett, hogy ő nem parancsol a Wagnernek
3- egy kvázi ellenséges katonai konvoj simán eljutott Moszkva közelébe, és Putyin érdemben nem tudta megakadályozni

Oda a nagyfőnök image.
Jan
Azért láttuk már, hogy Oroszország kicsit máshogy működik.
Simán eladhatják, hogy a cáratyuskát megvezette a két fő katonai vezető, elhallgatva a valós adatokat, Prigozsin meg nem tudott mit tenni az igazságtalanság ellen és fellázadt, hogy mentse a menthetőt.
De szerencsére Lukasenka segítségével tisztázták a helyzetet, kiderült a gaz cselszövés, így mehet tovább a nagy orosz offenzíva, a gonoszok elnyerik méltó büntetésüket, de azért a Wagneresek is kapnak egy kis feddést, hisz mégiscsak Orosz anyácska földjén randalíroztak. Hát lehetett volna ezt civilizáltabban is intézni.

Ha tényleg ez történt az fejvakarós, mert Prigozsin se hülye, nem értem ezt a dealt, de nem tudjuk milyen a valódi viszonya Putyinnal.

Aztán lehet h holnap meg majd pislogunk h megint váratlan fordulat történt.
Lúdas Solymi
Putyin egész nap a valdaji bunkerben kuksolt a sleppjével együtt. Szerinted milyen lehet?