USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ellentmondás. Azért érzi magát Moszkva megbüntethetetlennek, mert sérült a valóság érzékelésük. Van az úgy, hogy megsérül. Te is úgy érzed, hogy nincs rád hatással az, amit a NER az országban művel.
peterk2005 udvari bolond
Ha már az alapkérdésre nem válaszoltál, akkor a bonmotból áruld el, hogy ugyan milyen hatással van rám mindaz, amit a NER az országban művel?
Őszentsége Sobri Jóska
Amíg le nem bombázzák a teraszod amin èpp ott csücsülsz, valóban semennyire 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ellentmondás. Azért érzi magát Moszkva megbüntethetetlennek, mert sérült a valóság érzékelésük. Van az úgy, hogy megsérül. Te is úgy érzed, hogy nincs rád hatással az, amit a NER az országban művel.
peterk2005 udvari bolond
Ha már az alapkérdésre nem válaszoltál, akkor a bonmotból áruld el, hogy ugyan milyen hatással van rám mindaz, amit a NER az országban művel?
Őszentsége Sobri Jóska
Neked az alkalmazottjaid még nem szóltak, hogy kellene emelni a fizetésen, mert sok a rezsi/kajaköltség?
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487


Az orosz demokraták már nagyon szeretnék azt a békét.
Zsellértelkes Vrij
Telex komment hozzá (az ukrán elnöknek üzenve):

Valaki szólhatna ennek a ripacsnak,hogy ott háború van,ráadásul az a háború amit ő provokált ki,és most is azon mesterkedik,hogy bevonja az egész világot!

Iszonyat mennyi orosz kommenttroll van.
Bazzani
 www.youtube.com/watch?v=HyHNuVaZJ-k


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ellentmondás. Azért érzi magát Moszkva megbüntethetetlennek, mert sérült a valóság érzékelésük. Van az úgy, hogy megsérül. Te is úgy érzed, hogy nincs rád hatással az, amit a NER az országban művel.
peterk2005 udvari bolond
Ha már az alapkérdésre nem válaszoltál, akkor a bonmotból áruld el, hogy ugyan milyen hatással van rám mindaz, amit a NER az országban művel?
Őszentsége Sobri Jóska
Válaszoltam az alapkérdésre. A másodikra viszont nem fogok, erre vagy magadtól rájössz, vagy úgyis mindegy lenne, hogy mit írnék.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ellentmondás. Azért érzi magát Moszkva megbüntethetetlennek, mert sérült a valóság érzékelésük. Van az úgy, hogy megsérül. Te is úgy érzed, hogy nincs rád hatással az, amit a NER az országban művel.
peterk2005 udvari bolond
Ha már az alapkérdésre nem válaszoltál, akkor a bonmotból áruld el, hogy ugyan milyen hatással van rám mindaz, amit a NER az országban művel?

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Az orosz demokraták már nagyon szeretnék azt a békét.
Zsellértelkes Vrij
Telex komment hozzá (az ukrán elnöknek üzenve):

Valaki szólhatna ennek a ripacsnak,hogy ott háború van,ráadásul az a háború amit ő provokált ki,és most is azon mesterkedik,hogy bevonja az egész világot!

Iszonyat mennyi orosz kommenttroll van.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!


Az orosz demokraták már nagyon szeretnék azt a békét.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician


 yougov.co.uk/topics/politics/articles-reports/2022/11/17/one-five-who-voted-brexit-now-think-it-was-wrong-d

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 653 — Lucas Scott
sztem azt, hogy ennyire kozeledunk a sztanokhoz, azt nem nezik jo szemmel sem USAban, sem EUban foleg, hogy mi ezt a viziot akarjuk megvalositani. ezek az orszagok nem tul magasan vannak a jogallami listakon, mi meg ahelyett, hogy visszamozdulnank a masik iranyba, mi tovabb akarunk erre mozdulni.
raadasul ha mar erdekszferakrol beszelunk, ezekben kozos, hogy biztosan nem nyugati erdekszferak, mi meg ha ezt a viziot akarjuk akkor azt jelentheti, hogy abba, a masik erdekszferaba akarunk atpavatancolni, ami szamomra elegge rosszul mutat a kockazat mutaton. de ez csak egy szereny velemeny ...
csebi
Egyébként a V4-ek egy teljesen logikus tömörülés lenne itt Közép-Európában mint szövetség.
Vagy nem:

A cseh és a lengyel házelnök megtagadta a részvételt a Visegrádi Négyek parlamenti vezetőinek jövő péntekre tervezett találkozóján, mivel az ukrajnai orosz agresszió magyar támogatása miatt nem akartak Kövér László mellé ülni.
bobi0092
alapvetoen a V4be OV-ek mindig tobbet akartak belelatni, mint ami. epp ezert nagyon probaltak nyomni, es voltak ebben sikerek is.
azonban a kozel evtizedes munkat sikerult lenyegeben azzal az egy mozdulattal lerombolni, hogy elegge visszafogottak voltunk az oroszokkal szemben februar 24 utan, es akkor meg finoman fogalmaztam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
sztem azt, hogy ennyire kozeledunk a sztanokhoz, azt nem nezik jo szemmel sem USAban, sem EUban foleg, hogy mi ezt a viziot akarjuk megvalositani. ezek az orszagok nem tul magasan vannak a jogallami listakon, mi meg ahelyett, hogy visszamozdulnank a masik iranyba, mi tovabb akarunk erre mozdulni.
raadasul ha mar erdekszferakrol beszelunk, ezekben kozos, hogy biztosan nem nyugati erdekszferak, mi meg ha ezt a viziot akarjuk akkor azt jelentheti, hogy abba, a masik erdekszferaba akarunk atpavatancolni, ami szamomra elegge rosszul mutat a kockazat mutaton. de ez csak egy szereny velemeny ...
csebi
Egyébként a V4-ek egy teljesen logikus tömörülés lenne itt Közép-Európában mint szövetség.
Vagy nem:

A cseh és a lengyel házelnök megtagadta a részvételt a Visegrádi Négyek parlamenti vezetőinek jövő péntekre tervezett találkozóján, mivel az ukrajnai orosz agresszió magyar támogatása miatt nem akartak Kövér László mellé ülni.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=zGao2Sj6vpI

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?
Őszentsége Sobri Jóska
Nincs ellentmondás. Azért érzi magát Moszkva megbüntethetetlennek, mert sérült a valóság érzékelésük. Van az úgy, hogy megsérül. Te is úgy érzed, hogy nincs rád hatással az, amit a NER az országban művel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
gecc 😊
tudom én vagyok a hülye, de origon: Donald Trump hatalmas győzelmét hozta a félidős választás
NB2
Minek olvasod? 😊 Ne olvasd és nem leszel hülye 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.
peterk2005 udvari bolond
Na de ha így van, és az oroszok szarrá vannak büntetve, akkor Zelenszkij szerint miért érzi magát Moszkva megis megbüntethetetlennek?
Nem látod az ellentmondást?

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ajjaj...
Ukrajnai háború - Zelenszkij "jelentős eszkalációnak" nevezte a lengyel területet ért rakétacsapást
...
Szerinte az orosz fenyegetés csak fokozódni fog, ha Moszkva megbüntethetetlennek érzi magát."
...
nagylaza, főpohárnok
Ez őszintén érdekelne. Ki, és hogyan tudja megbüntetni Oroszországot?!
Őszentsége Sobri Jóska
Fél éve a szemünk előtt zajlik, mit nem vettél észre belőle? A "ki"-re a válasz: a teljes nyugat és a harmadik világ jelentős része (közvetlenül vagy közvetve). A "hogyan"-ra pedig: gazdaságilag szankcionálva, politikailag elszigetelve, katonailag lezüllesztve őket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
gecc 😊
tudom én vagyok a hülye, de origon: Donald Trump hatalmas győzelmét hozta a félidős választás
NB2
Ezt hogy hozták ki?
Mikey
Összeadták a 36-t meg a pénteket.

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
 index.hu/kulfold/2022/11/16/haboru-meghalt-oroszorszag-vadim-bojko-vlagyimir-putyin/
Beki
"Ilyen ronda öngyilkosságot se láttam még"
warr_b
5-ször lőtt Magára, 4 fegyverből, óriási!😲
Amikor már a látszatra sem adnak...

Hoppá, ez mintha már elhangozz volna pár sorral lejjebb, csak mások voltak a szereplők! Plágium!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 717
After 4 shots to the chest, he appears to have decided to end it all with a 5th to the temple...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kulfold/2022/11/16/haboru-meghalt-oroszorszag-vadim-bojko-vlagyimir-putyin/
Beki
"Ilyen ronda öngyilkosságot se láttam még"


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/kulfold/2022/11/16/haboru-meghalt-oroszorszag-vadim-bojko-vlagyimir-putyin/
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
gecc 😊
tudom én vagyok a hülye, de origon: Donald Trump hatalmas győzelmét hozta a félidős választás
NB2
Ezt hogy hozták ki?
Mikey
Hat nézd, ha nem számítanak a tények, akkor bárhogy. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
gecc 😊
tudom én vagyok a hülye, de origon: Donald Trump hatalmas győzelmét hozta a félidős választás
NB2
Ezt hogy hozták ki?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
Azt senki nem mondta, hogy az oroszok szándékosan lőttek volna, de egy védőrakéta nyilván azért csapódik be, mert jött a támadórakéta. Ergo ebben az ügyben nálam ugyanúgy Oroszország agressziója a hibás, senki nem várhatja el Ukrajnától hogy ne próbáljon meg védekezni…
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
És a többinél amikor nem jön be, akkor kijelented, hogy hibáztál? 😊
Mennyi most az állás, hogyha húzogatod a strigulákat?
Lúdas Solymi
Solymi!

8 hónapja szajkózom, hogy háború van és mindig is volt, de a háború gusztustalan, véres, könyörtelen, és biztosan nem lovagias. Tényleg nem értem miért visztek bele ekkora emóciót 😊
Vasárnap jets meccs, elég ott agyvérzést kapni 😊
NB2
Nincs abban semmi emóció, ha kijelentem, hogy Putyin vagy Orbán egy féreg, ez ténymegállapítás.
Mindenki tudja, hogy milyen a háború és lehet az ok ez is vagy az is.

Én csak arra utaltam, hogyha sokszor raksz a dupla nullára és egyszer bejön, az nem jelenti azt, hogy mindig igazad van 😉

A vasárnapi Jets meccset már várom, izgi lesz, visszatért Andrews, remélhetőleg így tovább tart a fal belseje, meg remélhetőleg Matty P is firkált valamit a játékokon.

De amúgy igazi DEF csatát várok.
Lúdas Solymi
Nono, ez vélemény nem tény. A te véleményed, amihez jogod van. Mint a 3 millió aki meg nem így gondolja és leszavazott Orbánra. A nagy többségük szerint meg Biden és Gyurcsány egy féreg és szerintük ez tény, nem emóció 😊

Habár, hogy baggio kedvenc témájával jöjjek, a posztmodern nyelvhasználatban a szavak valóban elveszíthetik a valódi jelentésüket és jelenthetnek bármit, amit a kimondója, leírója gondol, tehát a “tény” szó is jelenthet bármit a te konstrukciódban.
MC12
Abban egyetértünk, hogy Gyurcsány is inkább károkozó mint nem.
Addig volt csak szimpi amíg úgy-ahogy elhülyéskedett a DK élén, amint komolyan vette, hogy ő tényező lehet, na ott borult minden.

Putyinra nem tudok pozitív dolgot mondani, ahogy OV-ra se.
Sok dologra amit felvázolt vagy csinál lehetne mondani, hogy szimpatikus és egyetértek vele, egészen addig amíg nem kerül a megvalósítási fázisba, onnantól viszont rothadt az egész.
A tapasztalatokból kiindulva minden intézkedésüket úgy kell nézni, ahogy Fülig Jimmy szokta Piszkos Fred ténykedéseit nézni: Most akkor kavarja vagy nem kavarja?
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
És a többinél amikor nem jön be, akkor kijelented, hogy hibáztál? 😊
Mennyi most az állás, hogyha húzogatod a strigulákat?
Lúdas Solymi
Solymi!

8 hónapja szajkózom, hogy háború van és mindig is volt, de a háború gusztustalan, véres, könyörtelen, és biztosan nem lovagias. Tényleg nem értem miért visztek bele ekkora emóciót 😊
Vasárnap jets meccs, elég ott agyvérzést kapni 😊
NB2
Nincs abban semmi emóció, ha kijelentem, hogy Putyin vagy Orbán egy féreg, ez ténymegállapítás.
Mindenki tudja, hogy milyen a háború és lehet az ok ez is vagy az is.

Én csak arra utaltam, hogyha sokszor raksz a dupla nullára és egyszer bejön, az nem jelenti azt, hogy mindig igazad van 😉

A vasárnapi Jets meccset már várom, izgi lesz, visszatért Andrews, remélhetőleg így tovább tart a fal belseje, meg remélhetőleg Matty P is firkált valamit a játékokon.

De amúgy igazi DEF csatát várok.
Lúdas Solymi
Nono, ez vélemény nem tény. A te véleményed, amihez jogod van. Mint a 3 millió aki meg nem így gondolja és leszavazott Orbánra. A nagy többségük szerint meg Biden és Gyurcsány egy féreg és szerintük ez tény, nem emóció 😊

Habár, hogy baggio kedvenc témájával jöjjek, a posztmodern nyelvhasználatban a szavak valóban elveszíthetik a valódi jelentésüket és jelenthetnek bármit, amit a kimondója, leírója gondol, tehát a “tény” szó is jelenthet bármit a te konstrukciódban.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”