USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
gecc 😊
tudom én vagyok a hülye, de origon: Donald Trump hatalmas győzelmét hozta a félidős választás
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
És a többinél amikor nem jön be, akkor kijelented, hogy hibáztál? 😊
Mennyi most az állás, hogyha húzogatod a strigulákat?
Lúdas Solymi
Solymi!

8 hónapja szajkózom, hogy háború van és mindig is volt, de a háború gusztustalan, véres, könyörtelen, és biztosan nem lovagias. Tényleg nem értem miért visztek bele ekkora emóciót 😊
Vasárnap jets meccs, elég ott agyvérzést kapni 😊
NB2
Nincs abban semmi emóció, ha kijelentem, hogy Putyin vagy Orbán egy féreg, ez ténymegállapítás.
Mindenki tudja, hogy milyen a háború és lehet az ok ez is vagy az is.

Én csak arra utaltam, hogyha sokszor raksz a dupla nullára és egyszer bejön, az nem jelenti azt, hogy mindig igazad van 😉

A vasárnapi Jets meccset már várom, izgi lesz, visszatért Andrews, remélhetőleg így tovább tart a fal belseje, meg remélhetőleg Matty P is firkált valamit a játékokon.

De amúgy igazi DEF csatát várok.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
És a többinél amikor nem jön be, akkor kijelented, hogy hibáztál? 😊
Mennyi most az állás, hogyha húzogatod a strigulákat?
Lúdas Solymi
Solymi!

8 hónapja szajkózom, hogy háború van és mindig is volt, de a háború gusztustalan, véres, könyörtelen, és biztosan nem lovagias. Tényleg nem értem miért visztek bele ekkora emóciót 😊
Vasárnap jets meccs, elég ott agyvérzést kapni 😊

Szerkesztette: NB2
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
NB2
És a többinél amikor nem jön be, akkor kijelented, hogy hibáztál? 😊
Mennyi most az állás, hogyha húzogatod a strigulákat?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
megmondtam vagy megmondtam? 😊
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
Zelenszkij akkor lapos kúszásban lesz most pár napig.
Beki
Miért? Továbbra is őket lövik, ők meg próbálják a lehető legtöbbet leszedni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
Zelenszkij akkor lapos kúszásban lesz most pár napig.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
akkor most johet az, hogy megvedjuk a lengyeleket akkor hadat uzenunk az ukranoknak?
csebi
vagy adunk nekik jobb elfogórakétákat
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters
Zsellértelkes Vrij
akkor most johet az, hogy megvedjuk a lengyeleket akkor hadat uzenunk az ukranoknak?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
BREAKING: U.S. President Biden has informed G7 and NATO partners that Poland blast was caused by Ukrainian air defence missile, NATO source says - Reuters

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter korábban azt mondta, hogy Magyarország a GDP két százalékát fordítja védelmi kiadásokra.

Az ukrajnai háború jelenlegi állására reagálva pedig kedd este azt mondta, „azonnal képesek vagyunk reagálni, ha bármi történik”.

Végülis a futás is egy reakció...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
no van egy reflektorfényben letényképezett rakétavég darab, két megoldással
 ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/C808/production/_127080215_kh_101_2x640-nc.png.webp
 www.astronautix.com/s/s-300.html
most azon vitatkoznak, hogy konvex vagy konkáv, detényleg

van két állítás
a rakéta orosz - szuper, majd a sorozatszám eldönti, hogy orosz vagy ukrán kézben volt
nem orosz területről lőtték ki - szuper, mer a krímből vagy a tengerről is nyugodtan lőhették


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Tv2 hírekben nyertek a repik meg előretört a jobboldal Amerikában. valamiről lemaradtam?

😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Te nem. ők is csak az elmúlt hat évről.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
MC12
velemenyedre vagyok kivancsi: a turk vizioban mi a high reward?
szerk.: mert az oroszban, kinaiban ertem/ertettem. de ebben nem.
csebi
Hát ugye egyrészt Low risk. Manapság mindenki Pelosi-tól, Macronon át VdL-ig Kínáról meg Indiáról nem is beszélve ott rohangászik a mindenféle -sztánok között, sütögetve a maga pecsenyéjét az oroszok által hagyott hatalmi vákuumban. Szóval nem túl kockázatos most jóban lenni arrafelé bárkivel.

Hogy mi a reward? Hát Magyaroszágnak valószínűleg nem sok. Nem vagyok -sztàn szakértő, de ha jól tippelem akkor a bolhafasznyi helyett az elmúlt évek politikájának köszönhetően akar már körömpiszok méretű is lehet az export - import így ebből sok gazdasági haszon azért nem lesz. Nem az üzbég kapcsolatokból lesz pénz tanárfizura 😊

Ellenben két dolgot el tudok képzelni, amit jobban, hogy a klientúrát itt is lehet tömni, pár milliárd krumpli kutatásra meg néhány kumisz népszerűsítésre sose jön rosszul a nemzeti nagytőkének, a másik hogy a diplomáciai szivesség - tárba nem látunk bele. Ahogy a németek évekig Orbánnal vétóztattak olyasmit, ami nekik se állt érdekükbe, úgy itt sem tudhatjuk, milyen egyéb politikai érdek állhat a háttérben.

Mindig jusson eszünkbe amit vagy itt, vagy a twitteren, vagy a múzsán olvastam: ha nem nyilvánvaló, hogy a kormány miért csinál valamit akkor azt vagy rosszindulatból teszi vagy mert lophat vele 😊 (nem pont így volt, de ilyesmi a lényeg)

Side note: szerintem ez az egész türkösdi egy marhaság.
MC12
mondjuk a low riskben nem ertek egyet, de a tobbiben inkabb igen.
csebi
És azt elmondanád, hogy miért nem low risk szerinted? Ne érts félre, nem gúnyosan kérdem, kíváncsiságból.
bobi0092
sztem azt, hogy ennyire kozeledunk a sztanokhoz, azt nem nezik jo szemmel sem USAban, sem EUban foleg, hogy mi ezt a viziot akarjuk megvalositani. ezek az orszagok nem tul magasan vannak a jogallami listakon, mi meg ahelyett, hogy visszamozdulnank a masik iranyba, mi tovabb akarunk erre mozdulni.
raadasul ha mar erdekszferakrol beszelunk, ezekben kozos, hogy biztosan nem nyugati erdekszferak, mi meg ha ezt a viziot akarjuk akkor azt jelentheti, hogy abba, a masik erdekszferaba akarunk atpavatancolni, ami szamomra elegge rosszul mutat a kockazat mutaton. de ez csak egy szereny velemeny ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
MC12
velemenyedre vagyok kivancsi: a turk vizioban mi a high reward?
szerk.: mert az oroszban, kinaiban ertem/ertettem. de ebben nem.
csebi
Hát ugye egyrészt Low risk. Manapság mindenki Pelosi-tól, Macronon át VdL-ig Kínáról meg Indiáról nem is beszélve ott rohangászik a mindenféle -sztánok között, sütögetve a maga pecsenyéjét az oroszok által hagyott hatalmi vákuumban. Szóval nem túl kockázatos most jóban lenni arrafelé bárkivel.

Hogy mi a reward? Hát Magyaroszágnak valószínűleg nem sok. Nem vagyok -sztàn szakértő, de ha jól tippelem akkor a bolhafasznyi helyett az elmúlt évek politikájának köszönhetően akar már körömpiszok méretű is lehet az export - import így ebből sok gazdasági haszon azért nem lesz. Nem az üzbég kapcsolatokból lesz pénz tanárfizura 😊

Ellenben két dolgot el tudok képzelni, amit jobban, hogy a klientúrát itt is lehet tömni, pár milliárd krumpli kutatásra meg néhány kumisz népszerűsítésre sose jön rosszul a nemzeti nagytőkének, a másik hogy a diplomáciai szivesség - tárba nem látunk bele. Ahogy a németek évekig Orbánnal vétóztattak olyasmit, ami nekik se állt érdekükbe, úgy itt sem tudhatjuk, milyen egyéb politikai érdek állhat a háttérben.

Mindig jusson eszünkbe amit vagy itt, vagy a twitteren, vagy a múzsán olvastam: ha nem nyilvánvaló, hogy a kormány miért csinál valamit akkor azt vagy rosszindulatból teszi vagy mert lophat vele 😊 (nem pont így volt, de ilyesmi a lényeg)

Side note: szerintem ez az egész türkösdi egy marhaság.
MC12
mondjuk a low riskben nem ertek egyet, de a tobbiben inkabb igen.
csebi
És azt elmondanád, hogy miért nem low risk szerinted? Ne érts félre, nem gúnyosan kérdem, kíváncsiságból.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Russian missiles hit Polish Przewodow directly at the electricity power line which connects the EU with Ukraine, close to Dobrotvirska power plant in Ukraine, an important energy hub. Map: courtesy of ENTSO-E, the EU organization of electricity network operators
Gróf de sutianap

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
MC12
velemenyedre vagyok kivancsi: a turk vizioban mi a high reward?
szerk.: mert az oroszban, kinaiban ertem/ertettem. de ebben nem.
csebi
Hát ugye egyrészt Low risk. Manapság mindenki Pelosi-tól, Macronon át VdL-ig Kínáról meg Indiáról nem is beszélve ott rohangászik a mindenféle -sztánok között, sütögetve a maga pecsenyéjét az oroszok által hagyott hatalmi vákuumban. Szóval nem túl kockázatos most jóban lenni arrafelé bárkivel.

Hogy mi a reward? Hát Magyaroszágnak valószínűleg nem sok. Nem vagyok -sztàn szakértő, de ha jól tippelem akkor a bolhafasznyi helyett az elmúlt évek politikájának köszönhetően akar már körömpiszok méretű is lehet az export - import így ebből sok gazdasági haszon azért nem lesz. Nem az üzbég kapcsolatokból lesz pénz tanárfizura 😊

Ellenben két dolgot el tudok képzelni, amit jobban, hogy a klientúrát itt is lehet tömni, pár milliárd krumpli kutatásra meg néhány kumisz népszerűsítésre sose jön rosszul a nemzeti nagytőkének, a másik hogy a diplomáciai szivesség - tárba nem látunk bele. Ahogy a németek évekig Orbánnal vétóztattak olyasmit, ami nekik se állt érdekükbe, úgy itt sem tudhatjuk, milyen egyéb politikai érdek állhat a háttérben.

Mindig jusson eszünkbe amit vagy itt, vagy a twitteren, vagy a múzsán olvastam: ha nem nyilvánvaló, hogy a kormány miért csinál valamit akkor azt vagy rosszindulatból teszi vagy mert lophat vele 😊 (nem pont így volt, de ilyesmi a lényeg)

Side note: szerintem ez az egész türkösdi egy marhaság.
MC12
mondjuk a low riskben nem ertek egyet, de a tobbiben inkabb igen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Russian missiles hit Polish Przewodow directly at the electricity power line which connects the EU with Ukraine, close to Dobrotvirska power plant in Ukraine, an important energy hub. Map: courtesy of ENTSO-E, the EU organization of electricity network operators


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Egyébként a videó mondanivalója nem is Mo, hanem az hogy a repik példaként tekintenek a NER-re. Szóval sokkal kevésbé szól ez rólunk, mint róluk.
Gyurma Pappa
pedig itt azt lehetett olvasni, hogy a NER tanult a repiktol(Trumptol), raadasul vissza jovobe stilusban ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/kulfold/2022/11/16/kulfold-donald-trump-elnok-amerikai-elnokvalasztas-2024-bejelentes-ron-desantis-republikanus-part-usa-egyesult-allamok

Trump csak elindul újra...
warr_b
Egyébként volt már olyan elnök aki kiesett a WH-ból majd a megszakítás után visszajutott?
vpi
Csak Grover Cleveland.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Sztem nézzék vissza VAR-ral, honnan jött a rakéta...
(Bocs!)
zemanla
Piros zászló mint az új biztosító reklám

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Rakéta-ügy: nézzük át az összes lehetőséget és a valószínűségeket, plusz a lehetséges következményeket:

1. lehetőség: orosz rakéta volt (oroszok lőtték ki):
1a változat: direkt célozták Lengyelországot.

Kevéssé valószínű, konkrétan nehezen hihető. Nem vagyunk orosz pártiak, de azt gondoljuk, hogy logikusan viszik a háborút, és ettől semmi jót nem várhattak volna. Annyira meg nem állnak rosszul, hogy a "lépjünk bármit" véletlenszerűséghez nyúljanak. Ha bebizonyosodna, az nagyon súlyos háborús feszültséget jelent.

1b változat: véletlenül jött ki ez.

Ez igen valószínű, kb. a 2b változattal (alább) azonos polcon. Egész nap eregették a rakétákat, valaki rossz koordinátákat írt be gombnyomás előtt.

Ez is növeli a feszültséget, de kezelhetően. Ebből nem lesz kiterjedt háború, ha ez bizonyosodna be, esélyes, hogy a NATO kiterjeszti valamennyire a légvédelmi zónáját Ukrajna határán túl, de csak ésszel: pilóta által irányított orosz gépre nem fognak ukrán légtérben lőni.

2. lehetőség: ukrán rakéta volt (ukránok lőtték ki):

2a változat: direkt célozták Lengyelországot.

Kevéssé valószínű, konkrétan nehezen hihető. Ha ez lenne a helyzet, a szándék az, hogy orosznak adják el, ezzel közelítsék a NATO-t az ukrán ügyhöz. Viszont az elég közel van, és ha ez történne és kiderül, annál rosszabb dolog nem kéne az ügyüknek.

2b változat: véletlenül jött ki ez

Ez is igen valószínű, kb. az 1b-vel egy polcon. Az oroszok eregették a rakétáikat, az ukránok meg lőttek rájuk, azzal, amijük csak volt. Az orosz célozta valamivel Lemberg környékét, az ukrán légvédelem embere utána küldött két elhárító rakétát, de nem találta el. A lengyel gabonaszárítót meg igen.

Ha ez bizonyosodik be, annak nem igazán lesz következménye. Az oroszokat lehet hibáztatni, hogy ha ők nem aktívkodnak a határ mentén, akkor ez nincs, de ez nem vezet messzire. Az ukránokat is lehet, hogy miért lőnek lőtávon belül nyugat felé, de hát arra is van válasz.

3. lehetőség (csak a logikai fedés miatt írjuk): harmadik fél volt

Ez már inkább a scifi kategória, de azért:

3a változat: a lengyelek lőtték saját magukra

Kizártnak tartjuk. Kiderül, és akkor az egész politikájuk megkérdőjeleződne. Minek?

3b változat: háborúpárti NATO-szövetséges (USA?) lőtte ki

Ezt is kizártnak tartjuk, viszont olvassuk csak a kommenteket mindenütt, hamar elő fog ez jönni sejtetésként.
3c változat, hazai használatra: gyíkemberek, Soros, Gyurcsány, tudjukkik: lásd 3b.

Eddig az amit nagy valószínűséggel lehet tudni, hogy orosz gyártmányú Sz-300 légvédelmi rakéták darabjait találták meg. Ebben a 2b változat is simán benne van, meg az 1b is (az oroszok elég sok ilyen használtak földi cél ellen, mondjuk amiről tudunk, el is találtak akkor valamit).

Az szinte biztos, hogy NATO 4. (nem 5.) cikkely: közös konzultáció vészhelyzetben, brüsszeli NATO-nagykövetek ma összeülnek. A két legvalószínűbb esetben: 1b, 2b, ennél nem mennek tovább. Ne legyen újabb rakéta.

Még egy dolgot veszünk elég biztosra: akármelyik történt, a NATO nem fog másik narratívára hivatkozva mást lépni. Figyelték az egészet, mindig van fenn kémrepülő, és sok-sok évtizedes tapasztalatuk van az oknyomozásban. Bernstein-Woodward páros most nincs, de vannak jobbak. Kiderülne.

És figyeljük, milyen jól megy a hazai munkamegosztás: a Karmelitából nem sok, de Novák Katalin köztársasági elnök a Facebook-on a lengyelek támogatásáról biztosított.

 www.facebook.com/photo/?fbid=464069115855200&set=a.408074548121324

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
3 amerikai szakértő szerint valóban ukrán légvédelmi rakéta lehetett, ami becsapódott
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 www.youtube.com/watch?v=ZFV0VaufMOM&ab_channel=SomeMoreNews

Nyilván egy minor balra húzó YT csatorna 641e feliratkozóval, de azért szentelt Orbánnak egy 50 perces adást, amit 6 nap alatt 340e láttak.
Gyurma Pappa
Nagyon jó videó, megtudtam ebből, hogy Károlyi Mihály döntötte meg Kun Béla uralmát, majd Horthy elzavarta Károlyit.

Állítom, hogy az USÁ-val foglalkozó magyarországi sajtósok ennél ezerszer igényesebbek, pedig róluk sincs valami hűde nagy véleményem.
Kampman
Ja, én is megbántam hogy megosztottam.

Csak előbb kiraktam, mint végignéztem volna, sorry.

Egyébként a videó mondanivalója nem is Mo, hanem az hogy a repik példaként tekintenek a NER-re. Szóval sokkal kevésbé szól ez rólunk, mint róluk.

több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sztem nézzék vissza VAR-ral, honnan jött a rakéta...
(Bocs!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞