USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy másnak is feltűnt, hogy Putyin eltűnt 2 napja, mint az aranyóra?
tomz
bunkiba van az urálban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Amúgy másnak is feltűnt, hogy Putyin eltűnt 2 napja, mint az aranyóra?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindeközben

Kelet-Ukrajnában.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
De akkor mondd már el, anyazni kellett volan mar eddig is az oroszokat? Nem egy normális kommunikáció kiépítésében volt érdekelt Mo, ha más nem az olcsó gáz miatt?

Úgy írják ezeket mintha Orbán támogatná a háborút, bármi áron az oroszok mellé állna, holott korantsem ez történik.
davemayer
Mert a potrohos orban egy budos csicska szelkakas, oda nyal mindig ahova erdeke fuzodik. Ezert is utaljuk jopáran. Persze elfogadom hogy teged ez nem zavar, csak te is fogadd el hogy sokakat meg kurvára.
eaglesmcnabb
Én nem akarlak titeket meggyőzni en semmiről. Engem nem zavar, mert én nem latom ezt a szélkakas effektust úgy mint ti, ez akkor lenne valid ha egyszer az oroszokat favorizálta volna még békeidőben, maskor meg nem.
davemayer
nem akarok belemenni,de te tényleg nem láttál változást OV oroszpolitikájában az évek során??
briareos
Nagyon én sem akarok belemenni mert hülyeséget nem akarok írni, én annyit vettem észre hogy 2010 után fontos volt mindig is Oroszország neki, korrekt gazdasági együttműködésre törekedett velük ( a gáz miatt gondolom). Most ez változni fog, ezután ezt már nehéz lesz megtenni, a mostani napok kommunikációjából is ez látszik. Ezért sem értem higy miert talpnyalózzák meg csicskázzák amikor a gyakorlatilag a háború kitörésének pillanatában kijelentette hogy elítéli a háborút, és emiattt Oroszországot is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Az Európai Unió, az USA és a szövetségeseik megállapodtak, hogy több orosz bankot is kizárnak a nemzetközi pénzügyi tranzakciókhoz elengedhetetlen SWIFT rendszerből – írja a BBC.

„Ennek célja, hogy elvágja ezen intézményeket a nemzetközi pénzügyi vérkeringéstől, ami jelentősen korlátozza globális működésüket” – mondta egy német kormányszóvivő. Az Egyesült Államok, Nagy-Britannia, Európa és Kanada által elfogadott intézkedések az orosz jegybank nemzetközi tartalékainak korlátozását is magukban foglalják – közölték közös nyilatkozatukban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
amúgy ez a rumor h a kígyó szigeteki határörök életben vannak mi? másnak is szembe jött?
briareos
Még nem hallottam ilyesmit. Ha élnek, jelenésük van Kijevben átvenni az ottani "haza hőse" kitüntetést.
iktriad
Azt állítják, hogy fogságban vannak. Majd kiderül....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
orosz tasz azóta törölt adatai: 3500 halott, 102 tank, 14 repülő a csüt-péntek orosz veszteség

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Solymi
Marko Ramius büszke lenne rájuk.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amúgy ez a rumor h a kígyó szigeteki határörök életben vannak mi? másnak is szembe jött?
briareos
Még nem hallottam ilyesmit. Ha élnek, jelenésük van Kijevben átvenni az ottani "haza hőse" kitüntetést.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
amúgy ez a rumor h a kígyó szigeteki határörök életben vannak mi? másnak is szembe jött?
briareos
Aham, elméletileg többen voltak, azokat elfogták.
Állítólag ukránok ki akarták őket szabadítani a hajóról, de azokat lelőtték.

Nem tudni, hogy melyik verzió igaz.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 twitter.com/BNONews/status/1497707641342210050?t=gIBj5lPzxuBc30dHgF7Q4Q&s=19

Ott eltaláltak valami komolyat.
Mikey
It is reported that an oil depot near #Vasylkiv is on fire as a result of the strike. If this is true, a large-scale technogenic and environmental catastrophe is possible.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
 twitter.com/BNONews/status/1497707641342210050?t=gIBj5lPzxuBc30dHgF7Q4Q&s=19

Ott eltaláltak valami komolyat.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
amúgy ez a rumor h a kígyó szigeteki határörök életben vannak mi? másnak is szembe jött?

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
jó kérdés, szépen várakoztatják , feltéve ha tényleg Moszkva a dest.
gamerkr
Ez ha Moszkvába megy, akkor az utasok HALO-val szállnak ki, mert FL410-ról kell hely, hogy lejöjjön egy gép. 😊
tomz
úgy néz ki simán "túlhajt" Moszkván
Heisman
Ja, pedig korábban Moszkva volt célpontnak írva.


több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/i/status/1497707414833049600

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Amúgy ez a Fekete-tenger fölött köröző Global-Hawk eléggé meredek, 1 sessionben konkrétan kb. majd' 1 napig nyomja az élő adást a Krímről és környékéről.
tomz
az a max neki kb nem? mármint 24 óra operational területen
briareos
Hát a tök tudja a pontos adatokat, az biztos, hogy 2008-ban a wr 33.1 óra volt egy ilyennel, steril körülmények között. A maiak gondolom már jobbak valamennyivel, a nyilvános adatok szerint is 33 órát tud egyhuzamban.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Amúgy ez a Fekete-tenger fölött köröző Global-Hawk eléggé meredek, 1 sessionben konkrétan kb. majd' 1 napig nyomja az élő adást a Krímről és környékéről.
tomz
Tiszta Goodyear léghajó
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Amúgy ez a Fekete-tenger fölött köröző Global-Hawk eléggé meredek, 1 sessionben konkrétan kb. majd' 1 napig nyomja az élő adást a Krímről és környékéről.
tomz
az a max neki kb nem? mármint 24 óra operational területen

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Amúgy ez a Fekete-tenger fölött köröző Global-Hawk eléggé meredek, 1 sessionben konkrétan kb. majd' 1 napig nyomja az élő adást a Krímről és környékéről.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Steelerses kollégák jönnek a ban-ért v mijafasz, ájjatok má le
Willie Parker
Nehéz volt a szezon, most már BB sincs, én megértem.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Kaptam 1-2 videót, ahol katonák esnek el, lehet fake vagy nem fake, de szerintem borzalmas, hogy 2022-ben egy ilyen értelmetlen szituációban emberek halnak meg, szó szerint a semmiért. Legyen az orosz vagy ukrán. Sajnálom őket nagyon..
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
jó kérdés, szépen várakoztatják , feltéve ha tényleg Moszkva a dest.
gamerkr
Ez ha Moszkvába megy, akkor az utasok HALO-val szállnak ki, mert FL410-ról kell hely, hogy lejöjjön egy gép. 😊
tomz
úgy néz ki simán "túlhajt" Moszkván

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
amúgy nekem felfoghatatlan h flightradaron simán trackeled military gépeket is
briareos
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
világos, de kétlem h iván a flightradart nézi. aztán ki tudja.
briareos
Pont ezt akartam nézni...Iván nem ott látja meg amit szeretne, ahogy az amcsik se. Ez csak nekünk polgároknak szóló szolgáltatás. Amúgy van olyan oldal is, ahol lehet látni a katonai gépek mozgását is jobban, ott a tegnap Brüsszelt védő f16-osok is láthatóak voltak, illetve az A400-asok, cotam, RRR, vagy akár a duke helikopterek is...persze ha kötelékbe repülnek, csak 1 kapcsolja be a jeladót.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
⚡️ In #Russian Belgorod, 5,000 contract servicemen rioted and refused to go to fight #Ukraine, reports
Amadeus
ezt én is olvastam de akik lehozták is irták h nem confirmed.
briareos
Ami azért is érdekes mert Belgorod és Harkov kis túlzással egy köpésre van egymástól.