USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Szegyellem, hogy a Debreceni Egyetem( jartam oda) a mai napig nem vonta vissza ennek a haborus bunos pszichopata seggfejnek a diszpolgari cimet.
Vrij6
Van még rá idejük
davemayer
Jah, oké. Szíjjártónak is van még, hogy visszaadja a Lavrovtól* kapott kitüntetést, amit barátságért kapott?

*Szergej Viktorovics Lavrov - háborús bűnös
Vrij6
Igen, van még idejük, ez a háború 3 napja tart, 3.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott az amcsik avatkoztak be. A mi NATO tagságunknak a légterünk miatt volt akkor relevanciája.
A békefenntartásba vonták be a NATO-t, SFOR-ként.
Legalábbis én így emlékszem, de lehet tévedek.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Finnország lezárja a légterét az orosz gépek előtt.

(nexta)

Ezzel defacto megszűnik a légi közlekedés Kalinyingrád Königsberg és a többi orosz terület között.
Amadeus
Tökös lépés a rokonoktól. Pedig ő az ottani miniszterelnök.

iktriad
Rokonok, ezt felejtsük el lassan de biztosan.
davemayer
jaj de tucc mindent, genetika spec.kol is megvót?
nerbérenc
sutianap
Mar ettől is nerbérenc vagyok? Te szerencsétlen te
davemayer
persze hiszen a nervilágba újra kell neresíteni mindent, gyere csak haza te kis kószáló, várnak az Avason, ott színmagyarokat dédelgetnek reggeleste, te meg kinn idegenbe, hát mi lesz így a hazával tekishollandpöcs
sutianap
Atyaég, nagyon kész vagy. Szerencsére van olyan aki érti hogy az hogy 2 éve hollandiában élek még nem jelenti azt hogy nincs létjogosultságom szólni a magyarokat érintő, vqgy nemzetközi helyzetekkel kapcsolatban. Azért valahol nem vagy normális ha velem szemben azt tudod felhozni hogy külföldön élek, de közben persze nerbérenc is vagyok, nem? Na mindegy, élj boldogan, sok sikert.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bocsánat az offért, egész nap barátoknál voltunk. Végül meglett Ozi és a híres videó?
#JC6
Ozi igen, a videóról nincsenek információim.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Azért hagyják mert nem akarnak ukrajna miatt 3. világhaborút. Szomorú, de igaz.
davemayer
Remelem valami Spec alakulat lekapcsolja akkor Putint. Jo ejt mara mindenkinek! Remelem minel kevesebb aldozat lesz majd reggelre.
Toto21
Moszad elvállalja
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 882
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Azért hagyják mert nem akarnak ukrajna miatt 3. világhaborút. Szomorú, de igaz.
davemayer
Remelem valami Spec alakulat lekapcsolja akkor Putint. Jo ejt mara mindenkinek! Remelem minel kevesebb aldozat lesz majd reggelre.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Hopp Anonymus.
Kenny
Bővebben?
Willie Parker
Himnusz sztori v vmi új?
Willie Parker
Ramentek az orosz kozszolgalati tv csatornakra es toljak rajta, hogy ki tortenik valojaban Ukrajnaban.

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Szegyellem, hogy a Debreceni Egyetem( jartam oda) a mai napig nem vonta vissza ennek a haborus bunos pszichopata seggfejnek a diszpolgari cimet.
Vrij6
Van még rá idejük
davemayer
Jah, oké. Szíjjártónak is van még, hogy visszaadja a Lavrovtól* kapott kitüntetést, amit barátságért kapott?

*Szergej Viktorovics Lavrov - háborús bűnös

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Azért hagyják mert nem akarnak ukrajna miatt 3. világhaborút. Szomorú, de igaz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Bocsánat az offért, egész nap barátoknál voltunk. Végül meglett Ozi és a híres videó?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Nem merem kijelenteni, hogy ez egyértelműen kontraproduktív. Ez a hozzászólás az ellenzéki buborékon kívül is hallható. Így kommunikáció egyik elemét (csatorna) ki tudja tágítani. Nem feltétlenül a konkrét üzenet a fontos, hanem a zajkeltés.
Gyurma Pappa
sztem egyértelmű, hogy erre játszik rá MZP már hónapok óta, Trumpot másolva ezzel, mert neki ez működött. vagy szélsőségesebb példa, de a Jobbiknak is bejött 2010 előtt, amikor cigányoztak vagy zsidóztak egyet, majd a kormánypárti média triggerelődött rajta. 2%-os pártból lett is 16% négy év alatt
deyell
Más idők voltak azok, az akkori történések és életfelfogás masszívan közrejátszott abban hogy 16%-ig felküzdötték magukat. Ha jönne egy új nyíltan náci és cigányellenes párt az megint felküzdhetné magát 10% fölé a keleti régió miatt.
davemayer
sztem meg nem küzdhetné fel magát jelenleg egy ilyen párt, mert a kormánypárti média szarna rájuk, az ellenzéki média pedig inkább a kormány kritizálásával lenne elfoglalva, mint hogy rajtuk triggerelődjön. amúgy ott van a Mi Hazánk párt, miért nem népszerűek akkor a keleti régióban sem?

most pont hogy MZP tudna elérni valamit ezzel a módszerrel.

choose life
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
Igazából mindegy, hogy szerez kb 45-47%-ot, vicceskedve vagy komolyan. A lényegen nem változtat.
Üdv, egy NEM fideszes szavazó.
Kenny
Sőt, sztem ez kontraproduktív. Ebbből úgy jössz ki a legjobban ha te csendben maradsz és mas csatornán nyomod ezt a fajta témát, keltve a hangulatot. Jópár dolog van amit ez az ember nem tanult meg a politikával kapcsolatban.
Kicsit olyan érzésem van vele mint az egyzseri magyar focistával (a 2000es évek elejéről), aki már ollózni akart meg a fülén pörgetni a lasztit de amúgy 10 méterre még nem tudott egy passzt megcsinálni (vagy mindket labbal becsúszni - Dragóner...).
davemayer
Alapvetően egyet is értek veled. De.

Nem merem kijelenteni, hogy ez egyértelműen kontraproduktív. Ez a hozzászólás az ellenzéki buborékon kívül is hallható. Így kommunikáció egyik elemét (csatorna) ki tudja tágítani. Nem feltétlenül a konkrét üzenet a fontos, hanem a zajkeltés.
Gyurma Pappa
Ok, de maga a zajkeltésnél is számít hogy ne legyen a mondanivaló hatalmas nagy baromság, szépen simuljon bele a töbi hírbe, nem felháborodást keltve (forogjon a neve). Ha egyertelműen faszság amit kommunikálsz, akkor az (pláne rövid távon) szvsz kontraproduktív, bár én nem vagyok profi elemző.
davemayer
Egy példa, hogy szemléletessem mire gondolok. A Megafon amikor beperelte a Telexet, hogy leírták, közpénz temető, annak esélye sem volt, hogy megnyerjék, de ez nem is volt cél. Csak a zaj keltés volt a lényeg

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Steelerses kollégák jönnek a ban-ért v mijafasz, ájjatok má le
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Mert akkor kitörne egy még nagyobb háború és ennél durvább fegyvereket is bevetne.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Finnország lezárja a légterét az orosz gépek előtt.

(nexta)

Ezzel defacto megszűnik a légi közlekedés Kalinyingrád Königsberg és a többi orosz terület között.
Amadeus
Tökös lépés a rokonoktól. Pedig ő az ottani miniszterelnök.

iktriad
Rokonok, ezt felejtsük el lassan de biztosan.
davemayer
jaj de tucc mindent, genetika spec.kol is megvót?
nerbérenc
sutianap
Mar ettől is nerbérenc vagyok? Te szerencsétlen te
davemayer
persze hiszen a nervilágba újra kell neresíteni mindent, gyere csak haza te kis kószáló, várnak az Avason, ott színmagyarokat dédelgetnek reggeleste, te meg kinn idegenbe, hát mi lesz így a hazával tekishollandpöcs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 882
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!

Solymi
Ezért (is) a pokolban fogtok megrohadni, mocskok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
Igazából mindegy, hogy szerez kb 45-47%-ot, vicceskedve vagy komolyan. A lényegen nem változtat.
Üdv, egy NEM fideszes szavazó.
Kenny
Sőt, sztem ez kontraproduktív. Ebbből úgy jössz ki a legjobban ha te csendben maradsz és mas csatornán nyomod ezt a fajta témát, keltve a hangulatot. Jópár dolog van amit ez az ember nem tanult meg a politikával kapcsolatban.
Kicsit olyan érzésem van vele mint az egyzseri magyar focistával (a 2000es évek elejéről), aki már ollózni akart meg a fülén pörgetni a lasztit de amúgy 10 méterre még nem tudott egy passzt megcsinálni (vagy mindket labbal becsúszni - Dragóner...).
davemayer
Alapvetően egyet is értek veled. De.

Nem merem kijelenteni, hogy ez egyértelműen kontraproduktív. Ez a hozzászólás az ellenzéki buborékon kívül is hallható. Így kommunikáció egyik elemét (csatorna) ki tudja tágítani. Nem feltétlenül a konkrét üzenet a fontos, hanem a zajkeltés.
Gyurma Pappa
sztem egyértelmű, hogy erre játszik rá MZP már hónapok óta, Trumpot másolva ezzel, mert neki ez működött. vagy szélsőségesebb példa, de a Jobbiknak is bejött 2010 előtt, amikor cigányoztak vagy zsidóztak egyet, majd a kormánypárti média triggerelődött rajta. 2%-os pártból lett is 16% négy év alatt
deyell
Más idők voltak azok, az akkori történések és életfelfogás masszívan közrejátszott abban hogy 16%-ig felküzdötték magukat. Ha jönne egy új nyíltan náci és cigányellenes párt az megint felküzdhetné magát 10% fölé a keleti régió miatt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Hopp Anonymus.
Kenny
Bővebben?
Willie Parker
Himnusz sztori v vmi új?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
Igazából mindegy, hogy szerez kb 45-47%-ot, vicceskedve vagy komolyan. A lényegen nem változtat.
Üdv, egy NEM fideszes szavazó.
Kenny
Sőt, sztem ez kontraproduktív. Ebbből úgy jössz ki a legjobban ha te csendben maradsz és mas csatornán nyomod ezt a fajta témát, keltve a hangulatot. Jópár dolog van amit ez az ember nem tanult meg a politikával kapcsolatban.
Kicsit olyan érzésem van vele mint az egyzseri magyar focistával (a 2000es évek elejéről), aki már ollózni akart meg a fülén pörgetni a lasztit de amúgy 10 méterre még nem tudott egy passzt megcsinálni (vagy mindket labbal becsúszni - Dragóner...).
davemayer
Alapvetően egyet is értek veled. De.

Nem merem kijelenteni, hogy ez egyértelműen kontraproduktív. Ez a hozzászólás az ellenzéki buborékon kívül is hallható. Így kommunikáció egyik elemét (csatorna) ki tudja tágítani. Nem feltétlenül a konkrét üzenet a fontos, hanem a zajkeltés.
Gyurma Pappa
sztem egyértelmű, hogy erre játszik rá MZP már hónapok óta, Trumpot másolva ezzel, mert neki ez működött. vagy szélsőségesebb példa, de a Jobbiknak is bejött 2010 előtt, amikor cigányoztak vagy zsidóztak egyet, majd a kormánypárti média triggerelődött rajta. 2%-os pártból lett is 16% négy év alatt

choose life
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Hopp Anonymus.
Kenny
Bővebben?