USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Az se pite, amit a British Airways most csinál...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...
empty taxi
Jugoban nem
 en.m.wikipedia.org/wiki/NATO_bombing_of_Yugoslavia

Boszniában a srebrenicai mészárlás miatt volt ENSZ BT hat
Willie Parker
Volt ott is:
In an effort to stop Slobodan Milošević's Serbian-led crackdown on KLA separatists and Albanian civilians in Kosovo, the United Nations Security Council passed Resolution 1199 on 23 September 1998 to demand a ceasefire.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 684 — Eagles fan
Vágod, hogy egy ideje ez a hivatalos neve magyarul is? 😀
Hanni
Gruzia-t Georgia-nak kell hivni mar hivatalosan nem?
Wester
Kiherélik az egyik legjobb poént velük kapcsolatban ("tejbegrúzok"). Én Grúziának fogom hívni őket, mint Jeremy Clarksonék Myanmart Burmának. 😊
iktriad
Én is Burmának hívom. Nem véletlenül.(voltam is ott.láttam is, hogy élnek...)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!




Dynamo Kiev players have swapped their football kits for military uniform.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Bocsánat az offért, egész nap barátoknál voltunk. Végül meglett Ozi és a híres videó?
#JC6
nem mer AGY volt benne, de privibe ekűdi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vágod, hogy egy ideje ez a hivatalos neve magyarul is? 😀
Hanni
Gruzia-t Georgia-nak kell hivni mar hivatalosan nem?
Wester
Kiherélik az egyik legjobb poént velük kapcsolatban ("tejbegrúzok"). Én Grúziának fogom hívni őket, mint Jeremy Clarksonék Myanmart Burmának. 😊
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 743
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Russian forces: 'We don’t know who to shoot, they all look like us'

A senior U.S. official told ABC News they've heard a Russian soldier on a radio call saying, “We don’t know who to shoot -- they all look like us.”

The official also said some Russian forces are disoriented, realizing the battles against Ukrainians are harder than they thought.

ABC
Amadeus
Hát igen. Afganisztánben és Sziriában könnyebb volt eldönteni kire kell lőni.
Ezzel nem problémával nem számoltak az orosz vezérkarnál.
SBL
Állítólag ezért van fent a fehér "Z" is az összes orosz járművön, hogy valamelyest meg lehessen különböztetni az ukrán eszközöktől.
Cowboykarcsi90
ha fölfestik, hameg nem festik föl akkor meg nincs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Finnország lezárja a légterét az orosz gépek előtt.

(nexta)

Ezzel defacto megszűnik a légi közlekedés Kalinyingrád Königsberg és a többi orosz terület között.
Amadeus
Tökös lépés a rokonoktól. Pedig ő az ottani miniszterelnök.

iktriad
Rokonok, ezt felejtsük el lassan de biztosan.
davemayer
jaj de tucc mindent, genetika spec.kol is megvót?
nerbérenc
sutianap
Mar ettől is nerbérenc vagyok? Te szerencsétlen te
davemayer
persze hiszen a nervilágba újra kell neresíteni mindent, gyere csak haza te kis kószáló, várnak az Avason, ott színmagyarokat dédelgetnek reggeleste, te meg kinn idegenbe, hát mi lesz így a hazával tekishollandpöcs
sutianap
Nem szeretnélek Pfefe mellé küldeni 1 hét pihire, kérlek mellőzd a személyeskedést.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 380
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
Gyurcsányt
#JC6
[vagy valamelyik klónját ugyebár]
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...
empty taxi
Jugoban nem
 en.m.wikipedia.org/wiki/NATO_bombing_of_Yugoslavia

Boszniában a srebrenicai mészárlás miatt volt ENSZ BT hat
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
Gyurcsányt
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Ursula von der Leyen
@vonderleyen
Second, we will paralyse the assets of Russia’s central bank.

This will freeze its transactions.

And it will make it impossible for the Central Bank to liquidate its assets.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
De akkor mondd már el, anyazni kellett volan mar eddig is az oroszokat? Nem egy normális kommunikáció kiépítésében volt érdekelt Mo, ha más nem az olcsó gáz miatt?

Úgy írják ezeket mintha Orbán támogatná a háborút, bármi áron az oroszok mellé állna, holott korantsem ez történik.
davemayer
Mert a potrohos orban egy budos csicska szelkakas, oda nyal mindig ahova erdeke fuzodik. Ezert is utaljuk jopáran. Persze elfogadom hogy teged ez nem zavar, csak te is fogadd el hogy sokakat meg kurvára.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
#JC6
Utóbbit biztos csak a college bajnoki cím miatt. 😊 #divat

Amúgy nekem mindig beugrik az a Grand Tour-os rész, amikor Jeremy Clarksonék Gruziában megpróbálják rávenni a hangérzékelős navigációt, hogy keresse meg azt az országot, de se az Aston Martinban, se a BMW-ben nem sikerül a rendszernek ezt végrehajtani.
iktriad
Nagyon kemény egy ilyet benézni, pedig nem is pörögnek annyira a hírek, hogy akkora fejeltneség legyen a szerkesztőségben, hogy ellenőrzés nélkül kiadjanak egy ilyet 😀
#JC6
Vágod, hogy egy ideje ez a hivatalos neve magyarul is? 😀
Hanni
Oh, nem tudtam. Sorry Index!
Amúgy miért?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
#JC6
Utóbbit biztos csak a college bajnoki cím miatt. 😊 #divat

Amúgy nekem mindig beugrik az a Grand Tour-os rész, amikor Jeremy Clarksonék Gruziában megpróbálják rávenni a hangérzékelős navigációt, hogy keresse meg azt az országot, de se az Aston Martinban, se a BMW-ben nem sikerül a rendszernek ezt végrehajtani.
iktriad
Nagyon kemény egy ilyet benézni, pedig nem is pörögnek annyira a hírek, hogy akkora fejeltneség legyen a szerkesztőségben, hogy ellenőrzés nélkül kiadjanak egy ilyet 😀
#JC6
Vágod, hogy egy ideje ez a hivatalos neve magyarul is? 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
#JC6
Utóbbit biztos csak a college bajnoki cím miatt. 😊 #divat

Amúgy nekem mindig beugrik az a Grand Tour-os rész, amikor Jeremy Clarksonék Gruziában megpróbálják rávenni a hangérzékelős navigációt, hogy keresse meg azt az országot, de se az Aston Martinban, se a BMW-ben nem sikerül a rendszernek ezt végrehajtani.
iktriad
Nagyon kemény egy ilyet benézni, pedig nem is pörögnek annyira a hírek, hogy akkora fejeltneség legyen a szerkesztőségben, hogy ellenőrzés nélkül kiadjanak egy ilyet 😀
#JC6
Gruzia-t Georgia-nak kell hivni mar hivatalosan nem?

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...
empty taxi
Gyuri bácsi már megint mahinál..
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
#JC6
Utóbbit biztos csak a college bajnoki cím miatt. 😊 #divat

Amúgy nekem mindig beugrik az a Grand Tour-os rész, amikor Jeremy Clarksonék Gruziában megpróbálják rávenni a hangérzékelős navigációt, hogy keresse meg azt az országot, de se az Aston Martinban, se a BMW-ben nem sikerül a rendszernek ezt végrehajtani.
iktriad
Nagyon kemény egy ilyet benézni, pedig nem is pörögnek annyira a hírek, hogy akkora fejeltneség legyen a szerkesztőségben, hogy ellenőrzés nélkül kiadjanak egy ilyet 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Franciaország támogatásáról biztosította Moldovát és Georgiát. - index
#JC6
Utóbbit biztos csak a college bajnoki cím miatt. 😊 #divat

Amúgy nekem mindig beugrik az a Grand Tour-os rész, amikor Jeremy Clarksonék Gruziában megpróbálják rávenni a hangérzékelős navigációt, hogy keresse meg azt az országot, de se az Aston Martinban, se a BMW-ben nem sikerül a rendszernek ezt végrehajtani.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Azért hagyják mert nem akarnak ukrajna miatt 3. világhaborút. Szomorú, de igaz.
davemayer
Remelem valami Spec alakulat lekapcsolja akkor Putint. Jo ejt mara mindenkinek! Remelem minel kevesebb aldozat lesz majd reggelre.
Toto21
Nem reménykednék benne hogy merényletet szerveznének emiatt Putin miatt, annyira nem számít a nyugatnak Ukrajna, hidd el.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal