USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
Nekem már csak egy kérdésem maradt: who are you? 😀
#JC6
Légiiparban kicsit érintett. 😉
tomz
Baggio is az(Ferihegyen dolgozik asszem?), de neki ilyen infói nem szoktak lenni, ellenben a college-al. 😊 Amúgy köszönet a szakértésért.
iktriad
boarding pass nyomtatás azért nem ugyanaz a kávéház

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
jó kérdés, szépen várakoztatják , feltéve ha tényleg Moszkva a dest.
gamerkr
Ez ha Moszkvába megy, akkor az utasok HALO-val szállnak ki, mert FL410-ról kell hely, hogy lejöjjön egy gép. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
Nekem már csak egy kérdésem maradt: who are you? 😀
#JC6
Légiiparban kicsit érintett. 😉
tomz
Baggio is az(Ferihegyen dolgozik asszem?), de neki ilyen infói nem szoktak lenni, ellenben a college-al. 😊 Amúgy köszönet a szakértésért.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
⚡️ In #Russian Belgorod, 5,000 contract servicemen rioted and refused to go to fight #Ukraine, reports
Amadeus
ezt én is olvastam de akik lehozták is irták h nem confirmed.

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
⚡️ In #Russian Belgorod, 5,000 contract servicemen rioted and refused to go to fight #Ukraine, reports

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
Nekem már csak egy kérdésem maradt: who are you? 😀
#JC6
Légiiparban kicsit érintett. 😉
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Bocs, ha volt mar:
 index.hu/belfold/2022/02/26/eluztek-az-ukran-hatarrol-a-taxis-hienakat/
nagir
Végre egy jó hír. Remélem igaz.
iktriad
Igen, jelentették a szektám tagjai és ismerősök is, akik családtagokért mentek a határra. Majdnem meglincseltek egyet.kettőt, aztán az összes jobbnak látta elhúzni 😀 ők olyan 15-20 kocsit láttak, de néhol nagy a kavarodás..
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
Fene se tudja, most nagyon lövik az ukránokat, lehet erre nem lesz idejük.

Amúgy kit vihet ez a kis repülő BP-ről Moszkvába?

 www.flightradar24.com/RA02777/2af3cfaf
Solymi
jó kérdés, szépen várakoztatják , feltéve ha tényleg Moszkva a dest.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
amúgy nekem felfoghatatlan h flightradaron simán trackeled military gépeket is
briareos
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
világos, de kétlem h iván a flightradart nézi. aztán ki tudja.

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 hvg.hu/gazdasag/20220226_Megszuletett_a_megallapodas_kizarja_az_orosz_bankokat_a_Nyugat_a_SWIFTrendszerbol

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
De akkor mondd már el, anyazni kellett volan mar eddig is az oroszokat? Nem egy normális kommunikáció kiépítésében volt érdekelt Mo, ha más nem az olcsó gáz miatt?

Úgy írják ezeket mintha Orbán támogatná a háborút, bármi áron az oroszok mellé állna, holott korantsem ez történik.
davemayer
Mert a potrohos orban egy budos csicska szelkakas, oda nyal mindig ahova erdeke fuzodik. Ezert is utaljuk jopáran. Persze elfogadom hogy teged ez nem zavar, csak te is fogadd el hogy sokakat meg kurvára.
eaglesmcnabb
Én nem akarlak titeket meggyőzni en semmiről. Engem nem zavar, mert én nem latom ezt a szélkakas effektust úgy mint ti, ez akkor lenne valid ha egyszer az oroszokat favorizálta volna még békeidőben, maskor meg nem.
davemayer
nem akarok belemenni,de te tényleg nem láttál változást OV oroszpolitikájában az évek során??

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 803
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
tomz
Nekem már csak egy kérdésem maradt: who are you? 😀
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
amúgy nekem felfoghatatlan h flightradaron simán trackeled military gépeket is
briareos
Addig trackeled, ameddig a civil transzpondere működik. Ez NATO gépek esetén leginkább marketing, pl. a RAF/USAAF gépek a bázisról a román/lengyel légtérig úgy mentek, aztán amikor már őrjárat módba kapcsolnak, onnét nincs infó.
A tankerek és a JointStars/AWACS gépek is javarészt marketingből köröznek ott bekapcsolt jeladóval, meg a tenger fölött kóricáló Global Hawk is, hogy Iván tudja, a bigbrother mindent lát.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"

Greengo
A partizános interjú stílusa ma este még érthető volt, de ez, ha real, akkor szánalmas. Dk-s nyugdíjas színvonal. Mondjuk annak a szavazó bázisnak is játszani kell ez igaz.
MC12
Nekem tetszik. Nagyot mész MZP fikazásban.
Üdv , egy nem dk-s nyugger
gordon
De akkor mondd már el, anyazni kellett volan mar eddig is az oroszokat? Nem egy normális kommunikáció kiépítésében volt érdekelt Mo, ha más nem az olcsó gáz miatt?

Úgy írják ezeket mintha Orbán támogatná a háborút, bármi áron az oroszok mellé állna, holott korantsem ez történik.
davemayer
Mert a potrohos orban egy budos csicska szelkakas, oda nyal mindig ahova erdeke fuzodik. Ezert is utaljuk jopáran. Persze elfogadom hogy teged ez nem zavar, csak te is fogadd el hogy sokakat meg kurvára.
eaglesmcnabb
Én nem akarlak titeket meggyőzni en semmiről. Engem nem zavar, mert én nem latom ezt a szélkakas effektust úgy mint ti, ez akkor lenne valid ha egyszer az oroszokat favorizálta volna még békeidőben, maskor meg nem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
Ez még nem jelenti, hogy leesett, az oroszok se annyira hülyék, hogy műveleti területen bekapcsolt transzponderrel rodeózzanak.
tomz
egyrészt igen.
a másik oldalon viszont:
naná h le bírom rakni a gépet elhúzott függönyökkel is, hold my vodka sasha
briareos
Ezt amúgy fel nem tudom fogni...
Mintha csak egy buszt vezetnének vagy valami...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bocs, ha volt mar:
 index.hu/belfold/2022/02/26/eluztek-az-ukran-hatarrol-a-taxis-hienakat/
nagir
Végre egy jó hír. Remélem igaz.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...
empty taxi
Jugoban nem
 en.m.wikipedia.org/wiki/NATO_bombing_of_Yugoslavia

Boszniában a srebrenicai mészárlás miatt volt ENSZ BT hat
Willie Parker
Volt ott is:
In an effort to stop Slobodan Milošević's Serbian-led crackdown on KLA separatists and Albanian civilians in Kosovo, the United Nations Security Council passed Resolution 1199 on 23 September 1998 to demand a ceasefire.
empty taxi
Sok jogtudor szerint a hat a tűzszünetre vonatkozott, de a bombázásra nem
Willie Parker
Yep, de egyfajta "casus belli"-nek megfelelt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Bocs, ha volt mar:
 index.hu/belfold/2022/02/26/eluztek-az-ukran-hatarrol-a-taxis-hienakat/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szerintem Putyin-nal elgurult a gyogyszer Es Most mar boldog-boldogtalan aldozat lesz. Nem ertem miert hagyjak a nagyhatalmak meg mindig.
Toto21
Jelen esetben sajnos a NATO szabályzata elég szigorú h mikor avatkozhat be alakulatokkal ha a háborús konfliktusban nem érintett a NATO-tag (mondhatni kb. soha)
empty taxi
Jugoszlávia v Bosznia?
Willie Parker
Ott egy ENSZ BT határozatra hivatkozva avatkoztak be emlékeim szerint, nah most jelenleg az ENSZ BT soros elnöke Oroszország...
empty taxi
Jugoban nem
 en.m.wikipedia.org/wiki/NATO_bombing_of_Yugoslavia

Boszniában a srebrenicai mészárlás miatt volt ENSZ BT hat
Willie Parker
Volt ott is:
In an effort to stop Slobodan Milošević's Serbian-led crackdown on KLA separatists and Albanian civilians in Kosovo, the United Nations Security Council passed Resolution 1199 on 23 September 1998 to demand a ceasefire.
empty taxi
Sok jogtudor szerint a hat a tűzszünetre vonatkozott, de a bombázásra nem
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
Ez még nem jelenti, hogy leesett, az oroszok se annyira hülyék, hogy műveleti területen bekapcsolt transzponderrel rodeózzanak.
tomz
egyrészt igen.
a másik oldalon viszont:
naná h le bírom rakni a gépet elhúzott függönyökkel is, hold my vodka sasha

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
amúgy nekem felfoghatatlan h flightradaron simán trackeled military gépeket is

több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
Ez még nem jelenti, hogy leesett, az oroszok se annyira hülyék, hogy műveleti területen bekapcsolt transzponderrel rodeózzanak.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."
Bozontron
Irónia volt, ami ezek szerint nem jött át.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dynamo Kiev players have swapped their football kits for military uniform.
Vrij6
Kadiri (Dinamo Kijev kölcsönjátékos/ghánai herceg) hogy örülhet, hogy az oroszok helyett ma csak a Felcsúttal kellett harcolni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 380
Újabb ejtőernyős osztag repül Ukrajna felé északról...

 www.flightradar24.com/RF78662/2af42043
Solymi
Most akkor ez hanyadik lelőtt IL-76-os lesz? Nehéz már számolni...
Cowboykarcsi90
❗️Air Defense Forces shot down two Il planes over #Kyiv - said MP Galina Tretyakova

egyre rosszabb a matek
Amadeus
Gyors volt...
Cowboykarcsi90
"The flight with callsign RF78662 is currently not tracked by Flightradar24."