GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 941
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerencsétlenek 😀
előbb tim jennings, majd arrington 😀 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként Bob Sandersből kiindulva...
A Szabályok lehetővé teszik, hogy teszem azt a QB licit utolsó előtti percében kibaszom Ortont, majd az utolsó percben teszek rá egy minimálbéres ajánlatot? Akkor már ugye nem tudnának rám licitálni, ergo tuti én vinném vetminért? Mert ha ez így van akkor igencsak vannak kiskapuk 😀eaglesmcnabb
az ilyen pitiáner trükközés tilos, és büntetendő
😐Szegecs
Reméltem is, ezért kérdeztem.
Közben Arrington készen áll, hogy megváltsa a világot Illinois-ban...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
na jó fetomy ez annyira rossz volt hogy 2 milló cap büntit érdemelsz 😛haromt
legyen 3


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na jó fetomy ez annyira rossz volt hogy 2 milló cap büntit érdemelsz 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként Bob Sandersből kiindulva...
A Szabályok lehetővé teszik, hogy teszem azt a QB licit utolsó előtti percében kibaszom Ortont, majd az utolsó percben teszek rá egy minimálbéres ajánlatot? Akkor már ugye nem tudnának rám licitálni, ergo tuti én vinném vetminért? Mert ha ez így van akkor igencsak vannak kiskapuk 😀eaglesmcnabb
az ilyen pitiáner trükközés tilos, és büntetendő
😐Szegecs
így van.. háromt év szabaságvesztés, igorított fegaházban..
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Egyébként Bob Sandersből kiindulva...
A Szabályok lehetővé teszik, hogy teszem azt a QB licit utolsó előtti percében kibaszom Ortont, majd az utolsó percben teszek rá egy minimálbéres ajánlatot? Akkor már ugye nem tudnának rám licitálni, ergo tuti én vinném vetminért? Mert ha ez így van akkor igencsak vannak kiskapuk 😀eaglesmcnabb
az ilyen pitiáner trükközés tilos, és büntetendő
😐


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
nem ha közben rakod ki akkor már 2. fa körbe számít

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként Bob Sandersből kiindulva...
A Szabályok lehetővé teszik, hogy teszem azt a QB licit utolsó előtti percében kibaszom Ortont, majd az utolsó percben teszek rá egy minimálbéres ajánlatot? Akkor már ugye nem tudnának rám licitálni, ergo tuti én vinném vetminért? Mert ha ez így van akkor igencsak vannak kiskapuk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egész Jó meglátások fetomy. Majdhogynem telitalálatos 1-2 pick, csak a nevek nem stimmelnek. + pont, hogy Valaki kezd rájönni hogy nincs WR-em. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akartam 1-2 helyre, de mindig találtam jobb opciót 😀 Egyébként igen, akiket írtam CB-ket jobbnak gondolom 😛 akihez meg húzni gondoltam volna, pont betankolt FA-n 😛
Nem akkora nagy need, de Hochstein korosodik, és annyira nem is stabil kezdő, Koppen C, Mankins jó, McNeill T, Montgomery nem kezdő, O-berger, Wang tartalékos, Smith T, Wood C

Szóval Mankins a stabil pont, meg gondolom Wood-ot játszatod ott, de mivel én nem láttam nálad RB-n kívül nagyobb need-et, húznék ide egy fiatalt. Bár lehet, hogy így újra nézve inkább T-t 😊

Delonso: Köszi 😊 Már addigra tele volt veled a tököm 😀😀😀 nem amúgy Love helyén már fogalmam nem volt kit húzzak, mert úgy láttam, hogy lyuk nemigen van, onnantól meg depth akárhova mehet 😊 sok a picked 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem tetszik a mock.
Mindig sokra értékelem, ha valaki ilyet ír, pláne ha két körös.
A választásaimban sok realitás is van, bár a Love pick minek? Húztam a mockban egy T- t G im vannak bőven. Love meg egy béna mauler, aki nem is hiszem hogy elmegy a 2- ban.

Ettől eltekintve, csinos kis mock.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
látom pl Jimmy Smith nem a kedvenced, ha az első két körbe se fért 😀
btw
miért is olyan nagy need az og? 😊

a New England Patriots kiszáll a Husain Abdullah-ért folytatott küzdelemben, és sok sikert kíván neki a halál faszán

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem láttam hogy kétkörös elsőre. de már említettem, hogy nem fogok draftolni OLB-t. RB-WR fronton kell gondolkodni nálam. Nem BPA-zok, az elején soha nem is szoktam.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
haromt: Merthogy?
kristóf: Őszintén szólva nálad gondolkodtam a legtöbbet, fingom nincs kit húzék a helyedben 😀
Hankerson meg.. jónak jó, de a WR-t, ha nem elit a játékos, a fontossági listán kb. olyan hátul van nálam, mint az RB 😛

egyébként ja, kedvem támadt egy mockhoz, de mondom akkor már legyen kétkörös, meg még magyarázat is, mert az se nagyon szokott lenni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre kétkörös mock 😀 bár olineba tuti nem húzok
btw Fakenél 1/21 Hankerson míg fetomynál 2/15, látszik h nem értékeli h a Uból jön és kurvajó 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
már megint nem nézett a mockoló DC-t 😛
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szeretném szemléltetni önnön zsenialitásom a Bobzilla paycuttal

eredeti szerződés:
2011: 5 500 000
2012: 7 000 000
össz: 12 500 000, 2 év

új szerződés:
2011: 1 700 000 + 1 100 000 caphit = 2 800 000
2012: 3 200 000 + 1 400 000 caphit = 4 600 000
2013: 3 200 000
össz: 10 600 000, 3 év

persze jöhet a rosszmájó megjegyzés, hogy ennyit sem ér, de még mindig jobb, mint az eredeti #kacsintósszmájliHöri
te vagy a példaképem


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretném szemléltetni önnön zsenialitásom a Bobzilla paycuttal

eredeti szerződés:
2011: 5 500 000
2012: 7 000 000
össz: 12 500 000, 2 év

új szerződés:
2011: 1 700 000 + 1 100 000 caphit = 2 800 000
2012: 3 200 000 + 1 400 000 caphit = 4 600 000
2013: 3 200 000
össz: 10 600 000, 3 év

persze jöhet a rosszmájó megjegyzés, hogy ennyit sem ér, de még mindig jobb, mint az eredeti #kacsintósszmájli

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
fene hogy akkor csinál valaki 2 körös mock amikor még senki sem akart eladni nekem új idei 2. kört :[
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Esélyes az OL pick 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wr-en is gondolkodtam.. Elhiszem, hogy nem kell DE, de attól még éppen azt is húzhatnál 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudom, hogy még nem volt, de most volt kedvem mockot írni 😀
Stanzit amúgy már csak poénból is be akartam írni, csak így 4kor már baromira nem volt a fejemben :/😀
Claybornról hol? Én a mock draft game elemzésednél épp azt olvastam, hogy Clayborn jó 😊fetomy
tegnapi mock.

itt van nálam KVB sok pénzért, plusz Everette Brown, Michael Johnson és végszükség esetén Derrick Harvey 😀 projektnek meg Griffen. Nem köll DE.

Torrey Smith kell, meg Stanzi

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tudom, hogy még nem volt, de most volt kedvem mockot írni 😀
Stanzit amúgy már csak poénból is be akartam írni, csak így 4kor már baromira nem volt a fejemben :/😀
Claybornról hol? Én a mock draft game elemzésednél épp azt olvastam, hogy Clayborn jó 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fetomy-kám, tegnap leírtam a véleményem Claybornról 😛

OL backup valóban nincs, mivel még nem volt free agency 😛 de van 3 kezdő OT meg 3 kezdő OG. Annyira nem gázos a helyzet, hogy 2. körös ember kelljen.

Colts + 2. kör = Stanzi.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most már szinte mindegy, de majd lehet egyszer megy erről PM 😀