GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Na most komolyan ezért nem játszottunk eddig? 😂
több mint 7 éve
A gradeje is 3.koros volt nálad? 😊... aki egy 3. körös pickembe fájt. Azért az mégse akkora miss, mint ugyanazon a drafton egy első kört elpazarolni Ereck Flowersre, nem? 😛Azért voltak azokon a boardokon Stephone Anthony-k is... 😀Deal, küldöm a boardot | a draft másnapján. 😛 |Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
Gergőke
vassadi
somoskovig
vassadi
több mint 7 éve
... aki egy 3. körös pickembe fájt. Azért az mégse akkora miss, mint ugyanazon a drafton egy első kört elpazarolni Ereck Flowersre, nem? 😛Azért voltak azokon a boardokon Stephone Anthony-k is... 😀Deal, küldöm a boardot | a draft másnapján. 😛 |Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
Gergőke
vassadi
somoskovig
több mint 7 éve
Azért voltak azokon a boardokon Stephone Anthony-k is... 😀Deal, küldöm a boardot | a draft másnapján. 😛 |Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
Gergőke
vassadi
több mint 7 éve
Deal, küldöm a boardot | a draft másnapján. 😛 |Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
Gergőke
több mint 7 éve
Az persze eszetekbe se jut, hogy kellene néhány órát (napot) egy sajáttal foglalkozni?! Csibészek 😉😂Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
Gergőke
több mint 7 éve
Megadom a 6.kört és emelek egy Taveze Calhounnal 😀Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
Chargers LT
több mint 7 éve
Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊A draft boardodat majd mutasd már meg...adok érte egy alibi 6.kört 😀
Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
vassadi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Kamara, Barkley, Leonard - két év alatt sikerült három O/DRoY-t draftolni. 😊Ugyanitt, 1/22-ről jönnék előrébb az első körben. Extraként alapvetően egy 3/17-et adnék, minden további a konkrét draftpozíciótól függ.
több mint 7 éve
Akkor meg is vagyunk.@Klaci79 marad rózi, @dankodavid pedig új tagként lép be. Így ha @Rajna is marad, akkor meg is van a hét fős bizottság.Maradok.
vassadi
Rajna
Tudom egyébként javasolni a róziknak (főleg az újaknak, a régiek között lehet van, aki már eddig is így csinálta), hogy előre is tudtok dolgozni: a komplett hosszabbításos lista majd csak február 13-án lesz nyilvánosságra hozva, de ha végigfutjátok a rostereket, nem nehéz kitalálni azoknak a többségét, akikkel majd sanszosan hosszabbítani akar a GM, így őket előre be lehet árazni, a lista közzététele után pedig már csak a maradékot kell.
A másik, hogy ha valaki szeretne pót-rózi lenni (tehát az, aki csak a rózik saját játékosait helyettük beárazza, illetve az adminisztrációt egyébként végző somos játékosait adminisztrálja), akkor jelentkezzen bátran. Ha nem lesz önkéntes erre a feladatra, akkor csinálom idén is én, de ezen kívül is bőven lesz adminisztratív teendő, így szívesen megszabadulnék ettől a tehertől.
több mint 7 éve
@Klaci79 marad rózi, @dankodavid pedig új tagként lép be. Így ha @Rajna is marad, akkor meg is van a hét fős bizottság.Maradok.
vassadi
több mint 7 éve
Ezt a hetet ígértem Ádinak, persze minden közbejött, keddig szeretném megcsinálni.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gabo csinálja, őt kérdezzétek, hol tart vele.Komp pickek mikor szoktak kiosztasra kerulni?2018 március 11-én voltak legutóbb kiosztva
Spigo
De 2017-ben már február 7-én...
Az elmúlt két évben viszont Igor csinálta....nem tudom mennyire lesz ideje most erre.
Klaci79
több mint 7 éve
Komp pickek mikor szoktak kiosztasra kerulni?
több mint 7 éve
Akár korábban is nyithatnánk 😊 Most napokig várunk a semmire, legálabb több idő lenne agyalni dolgokon, ha beindul a buli, tradek nyilvánosak lesznek, stb. És adminisztrálni is kényelmesebb lenne, több idővel.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Összegeztem a szabálymódosításokat a közleményeknél, illetve már a szabálykönyv is frissítve van.
több mint 7 éve
@Klaci79 marad rózi, @dankodavid pedig új tagként lép be. Így ha @Rajna is marad, akkor meg is van a hét fős bizottság.
több mint 7 éve
@alatriste is jelentkezett rózinak (a tavalyi után illett is 😀 ), úgyhogy 7-ből 4 tag már megvan, és ketten még nem jelezték a tavalyiak közül, hogy maradnának-e.Ki kérem magamnak!
vassadi
A mai napig áll a G. Jackson for Lang ajánlatom, ha érdekel! 😀

Liverpool Fc
több mint 7 éve
@alatriste is jelentkezett rózinak (a tavalyi után illett is 😀 ), úgyhogy 7-ből 4 tag már megvan, és ketten még nem jelezték a tavalyiak közül, hogy maradnának-e.
több mint 7 éve
maradok rózi.
több mint 7 éve
A vetminek csökkentése miatt értelemszerűen a PS-be tehető játékosok fizetési limitje is csökken 450 ezerre, a váltás első évében viszont én még lehet tennék egy olyan engedményt, hogy akik korábban 525, illetve 600 ezres vetmines fizetést kaptak, azok ebben a szezonban még berakhatók PS-be. Ellenkező esetben lényegében csak újoncok és idén igazolt másod- és harmadéves játékosok lennének PS-jogosultak a mostani idényben. (Azt nem mondom, hogy idén még korlátlanul lehessen 600 ezres fizetésig PS-be tenni bárkit, mert akkor pl. az új vetminek miatt akár hatodik szezonjában járó vetmines játékos is bekerülhetne, ami elég hülyén nézne ki.)