Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
tenorx
Marques Colston mint az egyik legalulértékeltebb evör (se all-pro, se pro bowl!)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 909 — The Mathematician
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
tenorx
PM mellett Trindon Holliday miatt lettem Denver drukker
Heisman
Wesley Woodyard és Dereck Wolfe esetemben 😀
legalábbis a 2010es évek közepe
anno 2006ban ugye a Cutler féle broncos fogott meg valamiért

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
tenorx
PM mellett Trindon Holliday miatt lettem Denver drukker

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
tenorx
London Fletcher

Mondjuk ő abszolút a 2000-es évek embere játékstílusban, meg amilyen szerepe az MLB posztnak akkor volt, de a 2010-es évek elején is még meghatározó szerepet játszott a Redskinsben.
Emberileg is nagyon szerethető volt mindig, a személyes sztorija pedig (negyedosztályú egyetemről az NFL-ig) külön egyedi.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 200 — Jó ötletnek tűnt!
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
tenorx
Jeremy Kerley játékát imádtam a Jets-ben, kár hogy Gailey-vel nem értették meg egymást ott a végén

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ha már ilyen eseménytelenül telt el a trade deadline, hozok egy kérdést.
Nektek ki az a játékos a 2010es évek elejéről, közepéről, aki ugyan nem lesz Hall of Famer, de kiváló játékos volt, és szép emlékekkel gondolsz rájuk?
Nem csak olyan játékosokra gondolok aki teljesen underratedek voltak (szóval nincs pro bowl, vagy all pro), de akik mondjuk nincsenek folyton ott az All-Time listákon, meg nem forog annyit a nevük.
Aki eszembe jutott a múltkor és inspirálta a kérdést az Darnell Dockett, nagyon szerettem a játékát (akkor is ha épp a Steelers ellen volt a Super Bowlban).
Vasasok közül Woodley mondjuk, vagy Farrior talán 😊
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.
akdestroyer
Ha neten akarod visszanézni, akkor szerintem ez az egyik legjobb

 nbafullhd.com/49448-2/
kapitnono
Köszi!

több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 837
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.
akdestroyer
Ha neten akarod visszanézni, akkor szerintem ez az egyik legjobb

 nbafullhd.com/49448-2/
kapitnono
Hasonlo online cucc baseballra?
YoungZeeZee
 fullmatchtv.com/mlb/


Ha online akarod visszanézni, akkor ezt találtam, én általában a 720pier.ru oldalról szoktam torrenttel letölteni, meccs után 1 órán belül fent van NFL,MLB, NBA,NHL is
kapitnono
igen azt ismerem...koszonom szépen.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 348 — WHO DAT!!!!
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.
akdestroyer
Ha neten akarod visszanézni, akkor szerintem ez az egyik legjobb

 nbafullhd.com/49448-2/
kapitnono
Hasonlo online cucc baseballra?
YoungZeeZee
 fullmatchtv.com/mlb/


Ha online akarod visszanézni, akkor ezt találtam, én általában a 720pier.ru oldalról szoktam torrenttel letölteni, meccs után 1 órán belül fent van NFL,MLB, NBA,NHL is


több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 837
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.
akdestroyer
Ha neten akarod visszanézni, akkor szerintem ez az egyik legjobb

 nbafullhd.com/49448-2/
kapitnono
Hasonlo online cucc baseballra?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 348 — WHO DAT!!!!
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.
akdestroyer
Ha neten akarod visszanézni, akkor szerintem ez az egyik legjobb

 nbafullhd.com/49448-2/


több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Tud valaki linket olyan oldalhoz, ahol a full nfl meccsek visszanézhetőek?
A Sea-Jax érdekelne nagyon vasárnapról.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belichick után nézzük meg a Spektrum másik végét. Max respekt a Lionsos operatőrnek.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football


😀 😀
Nomac
Helyén kezeli...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/NFL/status/1453553355159003136?s=20
😀 😀
Nomac
Valami már nem kóser az öreggel, hogy a végén elégedett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 4 539 — balazs.t85@gmail.com


😀 😀

Szerkesztette: Nomac
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Na, akkor ideje lenne több Pats-meccset adni!
Wyatt
Mondjuk a statot a vasárnapi jets meccs jól megnyomta!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor ideje lenne több Pats-meccset adni!

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
dande
Jó hát mit vársz tőlük Magyarországról, insider bejárást az NFL csapatokhoz?
tenorx
bocsánat félreérthető voltam, véletlenül lett t betű a végén, így akartam írni: 2felkészül FK" és csak arra akartam utalni, van egy újabb téma, amit lehozhatnak, és kíváncsi vagyok mikor. Semmi támadó szándék nem volt benne 😉
több mint 4 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
dande
Jó hát mit vársz tőlük Magyarországról, insider bejárást az NFL csapatokhoz?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
igen ez velem is szembe jött, gondolkodtam, hogy betegyem-e de megelőztél 😛 Felkészült az FK 3-2-1 😉
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
feszkó a tulajok között

 www.espn.com/nfl/story/_/id/32486646/los-angeles-rams-owner-stan-kroenke-angers-nfl-owners-financial-pivot-related-lawsuit-st-louis-move-sources-say


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A GB ellen nem puntoltunk, de csak 10 pontot szereztünk.
1970 óta (NFL-AFL összevonás) csupán negyedszerre történt meg, hogy egy csapat nem puntol, de csak 10 vagy kevesebb pontot szerez.

Fuck yeah.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
tenorx
Erre elfelejtettem tegnap írni, bocs...
Szóval haver 2 éve volt a bostoni túrán. Persze minden flottul ment, de ahogy baggio is írta: ha van merszed, akkor ezt egyedül is megcsinálhatod és kb spórolsz 300-400e forintot. Aki félősebb vagy először megy, az fizessen be az utazási irodánál, tapasztalatnak jó. De ha körbekérdezel itt rengetegen voltak már magánúton meccsen és szerintem olcsóbban ki tudtak jönni jóval.
ÉN kifejezetten örülök, hogy szegény vagyok, mert tényleg bajban lennék melyiket válasszam 😊