Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ennek se látom sok értelmét.

iktriad
De ezen miért vagy meglepődve? Már márciusban fix volt, hogy ez jönni fog, csak az a kérdés, hogy kitalálják-e fél év alatt, hogyan lehet megoldani már 2021-ben, vagy csak 2022-ben. Az, hogy 17 meccses lesz az alapszakasz, az már a CBA aláírásakor eldőlt, mert nyilván a tulajok nem fogják azt mondani, hogy ne keressenek többet.

Ha csak a 2021-es időponton vagy meglepődve, az más, de őszintén szólva, ha van fél éved kitalálni, hogyan kapj még több pénzt, akkor azért csak belerakod azt a kis munkát, hogy valamelyik beosztottaddal elvégezteted, hogy figyuka, oldjátok már meg.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
Azert azt nem mondanam h toketlenek voltak a tamadok mindket oldalon.

Ott eppenseggel a ket vedelem nullazta le a jol felepitett jatekokat, a Pars vedelmerol meg cikk is volt h mikent volt kepes nullazni az addig pontgyaros Rams offenset ugy, h a kovetkezo evben mindenki azt a semat hasznalta ellenuk igy nem is voltak hatekonyak.
Az se segitett nekik h Gurley nem jatszott, de nem biztos h sokat valtoztatott volna a dolgon.

A Pats offense igaz h alapbol mar ott se volt egy veretes nevsor, de az latszott Bradyn is h sokszor azt se tudja merre van arccal, ugy lekaptak a tamadokat, kb. csak az egy szem JE11 volt kepes jatekokat csinalni, a vegere meg JMD-nek kellett olyan jatekot osszeraknia on-the-fly ami mukodik es pontot lehet vele szerezni.

En mondjuk a kormom ragtam vegig, mert igaz h a Pats limitalta a Ramst, de ott csak 1x kellett volna h osszejojjenek a dolgok es beindul a szeker.
Szerencsere ez kimerult a JMC fele Cooks vedekezesben ill. a vegen a Gilmore INT-nel.

A masik oldalon meg TB dobott egy-ket olyat ahol szivbajt lehetett kapni.

Mint kb. az elotte valo KC elleni AFC donton ahol kvazi egy olyan offside mentett meg minket amit sztem a birok az esetek nagyreszeben nem fujnak be.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
azért kell a több pont és látványosabb pontszerzés mert a koca szurkolókat így lehet a tv-hez szögezni
sokkal nehezebb látni a szépséget egy 3 yardos TFL-ben vagy egy sima passz levédésben
mint abban hogy Hill csinál egy 80 yardos TD-t
Negritis
Oké, de a kérdésem továbbra is az: Hill a szabályok miatt csinál 80 yardos TD-t? Kamara teljesen ugyanazzal a hívással vitt be három lasztit a Viks ellen (érdemes megnézni ismétlésben, ha egyet láttál, mindhármat láttad). A szabályok miatt?
nagylaza
Egyrészt nyilván nem, kurva gyors, Mahomes hihetetlen, jó a gameplan stb stb. másrészt, ha elvonatkoztatunk Hilltől (de akár ő és Mahomes is lehet a példa), amit nem tudunk, ha a passrushert nem tartja vissza szabálytalanul a falember (évek óta csak a kirívó eseteket fújja be), a corner jobban odapiszkálhat az elkapónak, akkor nem feltételen lesz ideje az irányítónak odahajítani, esetleg nem tudja elkapni. Szóval nem és igen a válasz....😊
csi77
Jó, akkor kiválasztom a nekem tetszőt.😊
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Na ennek se látom sok értelmét.

iktriad
$$$$$$$$$$$$$


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
azért kell a több pont és látványosabb pontszerzés mert a koca szurkolókat így lehet a tv-hez szögezni
sokkal nehezebb látni a szépséget egy 3 yardos TFL-ben vagy egy sima passz levédésben
mint abban hogy Hill csinál egy 80 yardos TD-t
Negritis
Oké, de a kérdésem továbbra is az: Hill a szabályok miatt csinál 80 yardos TD-t? Kamara teljesen ugyanazzal a hívással vitt be három lasztit a Viks ellen (érdemes megnézni ismétlésben, ha egyet láttál, mindhármat láttad). A szabályok miatt?
nagylaza
Egyrészt nyilván nem, kurva gyors, Mahomes hihetetlen, jó a gameplan stb stb. másrészt, ha elvonatkoztatunk Hilltől (de akár ő és Mahomes is lehet a példa), amit nem tudunk, ha a passrushert nem tartja vissza szabálytalanul a falember (évek óta csak a kirívó eseteket fújja be), a corner jobban odapiszkálhat az elkapónak, akkor nem feltételen lesz ideje az irányítónak odahajítani, esetleg nem tudja elkapni. Szóval nem és igen a válasz....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ennek se látom sok értelmét.
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
azért kell a több pont és látványosabb pontszerzés mert a koca szurkolókat így lehet a tv-hez szögezni
sokkal nehezebb látni a szépséget egy 3 yardos TFL-ben vagy egy sima passz levédésben
mint abban hogy Hill csinál egy 80 yardos TD-t
Negritis
Oké, de a kérdésem továbbra is az: Hill a szabályok miatt csinál 80 yardos TD-t? Kamara teljesen ugyanazzal a hívással vitt be három lasztit a Viks ellen (érdemes megnézni ismétlésben, ha egyet láttál, mindhármat láttad). A szabályok miatt?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....
csi77
azért kell a több pont és látványosabb pontszerzés mert a koca szurkolókat így lehet a tv-hez szögezni
sokkal nehezebb látni a szépséget egy 3 yardos TFL-ben vagy egy sima passz levédésben
mint abban hogy Hill csinál egy 80 yardos TD-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Igen, ilyesmire gondoltam.
NCAA-ben, ha befújják 10 yard bünti a LOS-tól? Jól tudom?
csi77
15


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
Teljesen nonszensz, hogy pl. ez DPI, ráadásul spot foul, alapvetően a kifakadások épp ilyenek miatt történnek


r.baggio
Igen, ilyesmire gondoltam.
NCAA-ben, ha befújják 10 yard bünti a LOS-tól? Jól tudom?
csi77
akkor meg majd jönnek a meccs végi direkt szabálytalanságok, mert 10 yardért a hülyének is megéri
(mondom ezt úgy, hogy veletek értek egyet, én sokkal keményebb focit szeretek, a pénteki meccsen befújt egyik DPI-t is totál viccesnek éreztem)
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Teljesen nonszensz, hogy pl. ez DPI, ráadásul spot foul, alapvetően a kifakadások épp ilyenek miatt történnek


r.baggio
Igen, ilyesmire gondoltam.
NCAA-ben, ha befújják 10 yard bünti a LOS-tól? Jól tudom?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Teljesen nonszensz, hogy pl. ez DPI, ráadásul spot foul, alapvetően a kifakadások épp ilyenek miatt történnek



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
Kampman
Ne essünk a végletekbe. A jól felépített támadójátékot én is kedvelem. Azt nem, ha minden támadásból fél perc alatt TD van.

A Pats-Rams döntő a támadók töketlensége miatt volt szar, nem annyira a klasszik védőmunka miatt, bár kétségtelen két jobb védelem játszott. Ahogy Jan írta, egy huszonpár pontos (összesen 45-50) meccs is lehet szórakoztató. Egy 3-3-as nekem sem az....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
Teret nyert az analitika, nincs itt semmi latnivalo 😊
Borbinho
Aztán ha az O-falakra nem csak a látványos, hanem a közepes holdingokat is elkezdenék befújni, akkor meg kalkulálhatna újra az analitikus.

Csak akkor a feje tetejére is állhatna bárki, nem lenne 51 pont átlagban egy meccsen..
Szokol
Így van. Egy példa: idén a Bears a Tampa ellen játszott. A bírók először a szezonban
-kissé talán szigorúan -kezdték megtorolni a Mack elleni folyamatos holdingokat (nem csak azokat, ahol majdnem letépték a fejét) a második félidőben, ezt kiegészítve pár befújt OPI-val, az addig magabiztos menetelő Tampánál kitelt a becsület. Ment is a hiszti.

Nincsenek hozzászokva a támadók ehhez. Folyamatosan kint a kezük az elkapóknak (nem a stiff armra gondolok), a védőnek azonban gyakorlatilag fél másodperce van, hogy úgy nyúljon oda, hogy ne legyen szabálytalan.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Nem is tudom, hogy van-e olyan sportág, aminek az utóbbi évtizedekben bevezetett szabályváltozásai nem a támadójátékot és a még több pontot/gólt próbálják elősegíteni. Ízlés dolga, de a legtöbb szurkoló jobban szereti a sok gólt, mint a keveset.

Ettől még persze egy kevés pontos defense csata is elérhet egy klasszikus státuszt a nézői emlékezetben (mint amilyen az első Giants-Patriots Super Bowl), de mondjuk a legutóbbi Pats-Rams döntőn már kevés embert hozott lázba az, hogy Belichick milyen védelmi húzásokkal nyerte meg a meccset és nullázta le az NFL történetének egyik legjobb támadósorát.

A 100 pont körüli meccsek legfeljebb a Pro Bowlnál fognak ténylegesen fanyalgókat eredményezni.
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Szerintem nemcsak arról van szó, hogy a szórakoztatóbbnak vélt játékot támogatja a liga. Hanem arról is, hogy a sérülések visszaszorítása is ebbe az irányba hat. Mert statisztikailag a védő szabálytalanságok veszélyesebbek a testi épségre/súlyosabbak (nincs rá adatom, érzésből mondom, ha nem így van, mondjátok), és ezért ez egy természetes folyamat, amivel nem is nagyon lehet mit tenni, mert a játékos épségének a védelme vitán felüli prioritás ma.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
Szerinted a szabályalkotók hibája? Nem az történt, hogy egy szar és egy még annál is jóval szarabb D ment fel a pályára?
nagylaza
Igen, a szabályalkotók szándéka ez. Nem hiba, egyszerűen ezt akarják a pályán látni, mert azt gondolják, hogy ez szórakoztatja az embereket.
Én már untam a 2. félidőben, ahogy nőtt a különbség. Végignéztem, mert nem volt más meccs, de 0 volt az izgalom faktor.

A sokpontos meccseken nem túl gyakori, hogy mind a két O egyformán magas szinten tolja. Ezért többször van olyan, hogy a 4. negyedre valamelyik annyira elmegy, hogy érdektelen a meccs vége.

Nekem mondjuk a Titans elleni 27-24, ami egy utolsó mp-es FG-on dőlt el, vagy azok a meccseink, amik egy kivédekezett utolsó passzon múltak, -hiába hogy csak 19-14 a vége,- szurkolóként sokkal nagyobb élvezeti értékkel bírtak.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
Szerinted a szabályalkotók hibája? Nem az történt, hogy egy szar és egy még annál is jóval szarabb D ment fel a pályára?
nagylaza
Ahogy mondod, nem az történt. Vagy nem csak az. Hosszú évek óta minden szabálymódosítás az offensenek kedvez, elsősorban a passzjátéknak.
És a szabályalkalmazás gyakorlata is a támadófocinak kedvez. NBA-t akarnak csinálni ebből is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Teret nyert az analitika, nincs itt semmi latnivalo 😊
Borbinho
Aztán ha az O-falakra nem csak a látványos, hanem a közepes holdingokat is elkezdenék befújni, akkor meg kalkulálhatna újra az analitikus.

Csak akkor a feje tetejére is állhatna bárki, nem lenne 51 pont átlagban egy meccsen.
Szokol
Fujjak azt, csak a Packers ellen kell jatszani 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Teret nyert az analitika, nincs itt semmi latnivalo 😊
Borbinho
Aztán ha az O-falakra nem csak a látványos, hanem a közepes holdingokat is elkezdenék befújni, akkor meg kalkulálhatna újra az analitikus.

Csak akkor a feje tetejére is állhatna bárki, nem lenne 51 pont átlagban egy meccsen.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Teret nyert az analitika, nincs itt semmi latnivalo 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
Szerinted a szabályalkotók hibája? Nem az történt, hogy egy szar és egy még annál is jóval szarabb D ment fel a pályára?
nagylaza
Nem. A DPI, a RTP és a többi támadócsapatot segítő szabályváltozás kiherélte a védelmeket. Látszik a statokon is.

Mindezt megfűszerezik a - felszerelés nélküli - edzések minimalizálása és a pandémia miatt elmaradt előszezon.

De mégis milyen szabály az, hogy 3 & 60-ra megrántja egy kicsit az elkapót a védő, nem is arra megy a labda, de 5 yard bünti és first down a következmeny?

Ui: közben rosszul vagyok az új passzrekordoktól: Herbert pl tök királyul játszik, de hol van ez minden idők legjobb újonc irányító szezonjától???

Szerkesztette: Szokol
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 803 — beers & Packers
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
Szerinted a szabályalkotók hibája? Nem az történt, hogy egy szar és egy még annál is jóval szarabb D ment fel a pályára?
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
Lassan rosszabb, mint az NCAA 😕
Wyatt
pedig tegnap is csak a két meccsből azt kellett volna nézni, ha védelmeket szerettetek volna látni

 www.youtube.com/watch?v=MF4qr0TsqRU
r.baggio
A másik probléma meg ezek a new-wave highlightsok (utóbbi 4-5 év), belerakják az összes 5 yardos futást is, így mind 8-12 perc és dögunalom. 😀 Az évtized elején még valahogy belefértek 4 és fél percbe.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 392 — Bears & Illinois fan
52-33. 85 pont. A szabályalkotók kiherélték a játékot. Kérem vissza a játékom! 😕
Szokol
A tv-s szakértők meg is jegyzik rendszeresen, hogy a "mai modern futballban" kevésbé fontos a védekezés, a támadók a fontosak. Ja, meg futni sem kell, csak passzolni.
A védők közben szinte eszköztelenek. Támadó faultok minimálisan befújva, na de a DPI-k, szegény irányítókhoz hozzáérés stb az vastagon észrevéve, büntetve. Persze az irányító hajigálhatja ki a labdát, akár grounding gyanúsan is, védővel a lábán, mindig találnak valakit, akinek a cipőfűzője két méteren belül volt. Röhej.

Megjegyzem, ezek a szerethető irányítók (Brady, Manning, Brees, Rodgers, BB stb) miatt lettek így, nehogy már ne passzoljanak azok a derék legények 6987 yardot meg 70 TD-t szezononként.
Rendszeresen látom, hogy a támadó a kezét használja legalább felesben (vagy jóval előbb), de DPI-t fújnak.
Nem gond, a "támadójáték szerelmesei" örülhetnek......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png