NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
szóval haskins reálisan harmadik vagy negyedik qb-ként megy ki az első körben? ez azért igen kemény, főleg a 2 hónappal ezelőtti várakozásokhoz képest, amikor még ő volt az egyetlen valamirevaló arc a classból.
Cruyffista
Szerintem legrosszabb esetben is 2. Ilyen D. Jones-ok biztos, hogy nem jobbak nála
kapitnono
Ha a Giantsnek Jones tetszik, el fogják vinni Haskins előtt. És ha a 10. helyig csúszik, akkor lehet Lock is kimegy előtte.
Cruyffista
Nem látok rá semmi esélyt, de 2 nap és kiderül 😀


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
szóval haskins reálisan harmadik vagy negyedik qb-ként megy ki az első körben? ez azért igen kemény, főleg a 2 hónappal ezelőtti várakozásokhoz képest, amikor még ő volt az egyetlen valamirevaló arc a classból.
Cruyffista
Szerintem legrosszabb esetben is 2. Ilyen D. Jones-ok biztos, hogy nem jobbak nála
kapitnono
Ha a Giantsnek Jones tetszik, el fogják vinni Haskins előtt. És ha a 10. helyig csúszik, akkor lehet Lock is kimegy előtte.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)
ZERO_L
Josh Allen akit fixen top5-re rak mindenki, sztem ki fog csuszni, talan a top10-bol is.
Jawaan Taylort szinten sokan top10-be varjak, pedig lehet nem is o lesz az elso OL aki kimegy.
Talan meg White aki szoba johet, hetek/honapok ota top10-be irjak, pedig sztem nagyon messze van egy Kihlitol, aki megerne ott (De Roquan Smith is jobb volt tavaly, hat meg Leonard). Felnyomja az erteket (+ Bushet) h az utana jovo LB-k 2.napos prospectek max.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Azért a lehetőség még mindig a stáb kezében van 😊, csináljanak egy egál körüli szezont s akkor a tulaj is kénytelen nyugiba lenni.
dande
Egy tulaj semmit se “kénytelen” tenni.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szokásos NFL Networkös Mock Draft Show

 www.youtube.com/watch?v=JrDEpG5aCYw
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a lehetőség még mindig a stáb kezében van 😊, csináljanak egy egál körüli szezont s akkor a tulaj is kénytelen nyugiba lenni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jok ezek a 2019-es wonderlic pontszamok, ebben a classban kb. mindenki hulye. 8D
A Cardinalsnal meg allitolag a tulaj akarja nagyon a Murray-picket 1/1-re, Keimek meg nagyon ellenkeznek es allando a vita emiatt az FO-ban. Ez jo buli lesz. Kihuzzak a szart a tulaj kedveert, vagy kihuzzak a jot, de cserebe meg a tulaj kirakja az ideny vegen a stab felet. xD

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)
ZERO_L
Szerintem Hockensonra kb. a legkisebb az esely, hosunk annyira komplett. Raadasul a ligaban a viragkorat eli a poszt, 7 es 19 kozott pedig legalabb 7-8 csapat van, amelynek nagy needje a tight end – amondo vagyok, legkesobb 19-re a Titansnel ki is megy Hockenson (de szerintem mar elobb), kb. az osszes jatekosuk most jott le a mutoasztalrol, meg serult.

En inkabb mondanam Metcalfet, aki szerintem siman kicsuszhat meg akar az elso korbol is, ott van a szivbeteg Sweat, de igazabol Bosan es Allenen kivul a pass rushereknel is siman lesz majd szerintem nem vart csuszas.

Amugy szerintem ha Hockenson peldaul valoban ott lenne top20 korul, akkor konkretan egnenek a telefonok, es a Patstol kezdve meg jo par csapat fel akarna menni erte. Meg a Colts sem lepne meg.

több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)
ZERO_L
Szerintem J. Taylor
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Samuel Gold a hiábavaló reklámok ellenére továbbra is kitűnő videóelemző:
 www.youtube.com/watch?v=rxManwfnCPs


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 450 — situational football
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ha jól emlékszem pár éve volt bowl.hu élő draft közvetítés. Ilyesmi idén vagy a közeljövőben várható esetleg? Vagy nincs rá igény/energia?
Hendrix
Minden évben volt eddig 2007 óta, idén vélhetően nem lesz, mert sajnos nincs elég ember, aki péntek este ráérne
r.baggio
Nagyon sajnálom ha valóban elmarad az idei draft közvetítés, az elmúlt 8 évben mindig élvezettel hallgattam a közvetítéseteket, esetleg az FK stábjából nem akarnak/tudnak páran beugrani?
illetve azt szeretném megkérdezni hogy az FK féle első napos közvetítés idén rögzítve lesz vagy csak élőben lehet követni mint tavaly?
Cuchulain82
ha nem balfaszkodom el, akkor rögzítve lesz 😀 így volt korábban is, csak tavaly hülye voltam és nem volt rendesen feltöltve kezdéskor a telefonom, és a végén amikor megnyomtam az álljt, akkor 1%on volt és egyből kikapcsolt, így nem nyomta fel a rögzítettet...

(másik kérdéshez: én szívesen beugranék, de másnap reggel 8tól éjfélig asztalitenisz vbn melózom, csütörtök éjjeli élő poddal együtt ez pedig teljesen esélytelenné teszi)
katonadani
gondoltam hogy tavaly valami technikai probléma volt, előfordul az ilyesmi, köszönöm a választ
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ha jól emlékszem pár éve volt bowl.hu élő draft közvetítés. Ilyesmi idén vagy a közeljövőben várható esetleg? Vagy nincs rá igény/energia?
Hendrix
Minden évben volt eddig 2007 óta, idén vélhetően nem lesz, mert sajnos nincs elég ember, aki péntek este ráérne
r.baggio
Nagyon sajnálom ha valóban elmarad az idei draft közvetítés, az elmúlt 8 évben mindig élvezettel hallgattam a közvetítéseteket, esetleg az FK stábjából nem akarnak/tudnak páran beugrani?
illetve azt szeretném megkérdezni hogy az FK féle első napos közvetítés idén rögzítve lesz vagy csak élőben lehet követni mint tavaly?
Cuchulain82
ha nem balfaszkodom el, akkor rögzítve lesz 😀 így volt korábban is, csak tavaly hülye voltam és nem volt rendesen feltöltve kezdéskor a telefonom, és a végén amikor megnyomtam az álljt, akkor 1%on volt és egyből kikapcsolt, így nem nyomta fel a rögzítettet...

(másik kérdéshez: én szívesen beugranék, de másnap reggel 8tól éjfélig asztalitenisz vbn melózom, csütörtök éjjeli élő poddal együtt ez pedig teljesen esélytelenné teszi)

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ha jól emlékszem pár éve volt bowl.hu élő draft közvetítés. Ilyesmi idén vagy a közeljövőben várható esetleg? Vagy nincs rá igény/energia?
Hendrix
Minden évben volt eddig 2007 óta, idén vélhetően nem lesz, mert sajnos nincs elég ember, aki péntek este ráérne
r.baggio
Nagyon sajnálom ha valóban elmarad az idei draft közvetítés, az elmúlt 8 évben mindig élvezettel hallgattam a közvetítéseteket, esetleg az FK stábjából nem akarnak/tudnak páran beugrani?
illetve azt szeretném megkérdezni hogy az FK féle első napos közvetítés idén rögzítve lesz vagy csak élőben lehet követni mint tavaly?
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Ha jól emlékszem pár éve volt bowl.hu élő draft közvetítés. Ilyesmi idén vagy a közeljövőben várható esetleg? Vagy nincs rá igény/energia?
Hendrix
Minden évben volt eddig 2007 óta, idén vélhetően nem lesz, mert sajnos nincs elég ember, aki péntek este ráérne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Ha jól emlékszem pár éve volt bowl.hu élő draft közvetítés. Ilyesmi idén vagy a közeljövőben várható esetleg? Vagy nincs rá igény/energia?

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊


Kb, mint annak idején a Blaine Gabbert meg Justin Blackmon páros.
Sixo
Na azt vajon ki gondolat volna Füves Alkesz draftjakor, hogy Szöszi még mindig a ligában lesz, mikor Blackmonra már csak kb a Jax szurkerek emlékeznek...
iktriad
NE vigyetek el Hockensont!
Stez
Akkor a Pats fogja draftolni 😛🤣🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
szóval haskins reálisan harmadik vagy negyedik qb-ként megy ki az első körben? ez azért igen kemény, főleg a 2 hónappal ezelőtti várakozásokhoz képest, amikor még ő volt az egyetlen valamirevaló arc a classból.
Cruyffista
Szerintem legrosszabb esetben is 2. Ilyen D. Jones-ok biztos, hogy nem jobbak nála


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
szóval haskins reálisan harmadik vagy negyedik qb-ként megy ki az első körben? ez azért igen kemény, főleg a 2 hónappal ezelőtti várakozásokhoz képest, amikor még ő volt az egyetlen valamirevaló arc a classból.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy kihagyott ziccer, hogy a végén nem Rashad Gary van Allen helyett, de egyébként fergeteges. 😊
 twitter.com/fourth_nine/status/1120006038646747137
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊


Kb, mint annak idején a Blaine Gabbert meg Justin Blackmon páros.
Sixo
Na azt vajon ki gondolat volna Füves Alkesz draftjakor, hogy Szöszi még mindig a ligában lesz, mikor Blackmonra már csak kb a Jax szurkerek emlékeznek...
iktriad
NE vigyetek el Hockensont!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊


Kb, mint annak idején a Blaine Gabbert meg Justin Blackmon páros.
Sixo
Na azt vajon ki gondolat volna Füves Alkesz draftjakor, hogy Szöszi még mindig a ligában lesz, mikor Blackmonra már csak kb a Jax szurkerek emlékeznek...
iktriad
NE vigyetek el Hockensont!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊

iktriad
Én nem vágyok elkapóra, és értem, hogy te nem vinnéd Metcalfot.
Én azt írtam, hogy mi a legvalószínűbb szcenárió, nem azt, hogy én kit szeretnék, vagy te kit szeretnél.
Sobri Jóska
Ne belőlem indulj ki, indulj ki Coughlinból. A legvalószínűbb pick/legbiztosabb tipp nála szinte mindig a falember. A 10 draftjából mint de facto GM 5-ször vitt valamelyik falba embert 1. körben. Ezzel szemben össz-vissz vitt egyszer vitt 1.körben WR-t(azt is 1/29-re), és ő is visszavonult 1 év után(R. Jay Soward - 2000). TC-nek akkor végképp elment a kedve az 1. körös WR drafttól remélhetőleg egy életre. A WR poszt szerintem várhat, akár a 3. körig vagy napig is. Arról már nem is beszélve (hogy a mellesleg Folesnak kulcsfontosságú) elkapó TE poszt SOKKAL nagyobb need, mint a WR jelenleg.
iktriad
Persze, így logikailag levezethető.
És mégis jön Metcalf. (Ha akkor még elérhető persze.)
Sobri Jóska
Azt mondod felcserélünk érte a 2. kör elejéből az 1. kör végébe? 😛 Szvsz Irv Smith Jr. esetében(aki szerintem a Jags embere a kezdő passzelkapó TE posztra ezen a drafton) ez még meg is történhet IRL. A jó(?) Dickie szerintem máshová kerül majd. De 5 nap múlva majd kiderül.
| Többek közt emiatt is utálom a draft előtti időszakot. Utálom ezt a hónapokon át tartó találgatást... |
iktriad
Nem kell találgatni. Mondom: Metcalf. 😊
Legfeljebb nem. De semmi bizonytalanság, találgatás.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊

iktriad
Én nem vágyok elkapóra, és értem, hogy te nem vinnéd Metcalfot.
Én azt írtam, hogy mi a legvalószínűbb szcenárió, nem azt, hogy én kit szeretnék, vagy te kit szeretnél.
Sobri Jóska
Ne belőlem indulj ki, indulj ki Coughlinból. A legvalószínűbb pick/legbiztosabb tipp nála szinte mindig a falember. A 10 draftjából mint de facto GM 5-ször vitt valamelyik falba embert 1. körben. Ezzel szemben össz-vissz vitt egyszer vitt 1.körben WR-t(azt is 1/29-re), és ő is visszavonult 1 év után(R. Jay Soward - 2000). TC-nek akkor végképp elment a kedve az 1. körös WR drafttól remélhetőleg egy életre. A WR poszt szerintem várhat, akár a 3. körig vagy napig is. Arról már nem is beszélve (hogy a mellesleg Folesnak kulcsfontosságú) elkapó TE poszt SOKKAL nagyobb need, mint a WR jelenleg.
iktriad
Persze, így logikailag levezethető.
És mégis jön Metcalf. (Ha akkor még elérhető persze.)
Sobri Jóska
Azt mondod felcserélünk érte a 2. kör elejéből az 1. kör végébe? 😛 Szvsz Irv Smith Jr. esetében(aki szerintem a Jags embere a kezdő passzelkapó TE posztra ezen a drafton) ez még meg is történhet IRL. A jó(?) Dickie szerintem máshová kerül majd. De 5 nap múlva majd kiderül.
| Többek közt emiatt is utálom a draft előtti időszakot. Utálom ezt a hónapokon át tartó találgatást... |
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Azt hiszem megvan az idei Myles Jack.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
Biztos azért, mert 2 napja azt írtam, hogy ő tűnik a legbiztosabbnak, mint a jags 1/7-es pickje....
#JinxtriadStrikesAgain
iktriad
A legbiztosabbnak Metcalf tűnik, csak nem fogadja be a szervezeted.
Végre van franchise QB, kelleni fog egy elkapósztár is az új Jax-féle légiparádéhoz.
Sobri Jóska
I wouldn't worry about that. 😉 A legbiztosabb, meg Metcalf szerintem még nem szerepelt egy mondatban, hacsak nem arról volt szó, hogy ki lesz bust. 😉 FYI A. J. Brownt előbb vinném el, mint a kedves általad favorizált csapattársát. De őt se első körben.

Ha mindenképpen elkapóra vágysz, szoríts azért, hogy Coughlin Hockensont vigye 1/7-en. Foles csinálhatna belőle egy új Zach Ertzt. 😊

iktriad
Én nem vágyok elkapóra, és értem, hogy te nem vinnéd Metcalfot.
Én azt írtam, hogy mi a legvalószínűbb szcenárió, nem azt, hogy én kit szeretnék, vagy te kit szeretnél.
Sobri Jóska
Ne belőlem indjulj ki, indulj ki Coughlinból. A legvalószínűbb pick/legbiztosabb tipp nála szinte mindig a falember. A 10 draftjából mint de facto GM 5-ször vitt valamelyik falba embert 1. körben. Ezzel szemben össz-vissz vitt egyszer vitt 1.körben WR-t(azt is 1/29-re), és ő is visszavonult 1 év után(R. Jay Soward - 2000). TC-nek akkor végképp elment a kedve az 1. körös WR drafttól remélhetőleg egy életre. A WR poszt szerintem várhat, akár a 3. körig vagy napig is. Arról már nem is beszélve (hogy a mellesleg Folesnak kulcsfontosságú) elkapó TE poszt SOKKAL nagyobb need, mint a WR jelenleg.
iktriad
Persze, így logikailag levezethető.
És mégis jön Metcalf. (Ha akkor még elérhető persze.)