Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
2 MNF, 2 SNF, 1 TNF meccset játszunk idén. első meccs egyből Saints idegenben 😀 húdejó 😊 New Englandbe 4. héten megyünk, ott megússzuk a hideget. Green Bayben már nem annyira, 14. hét 😕

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Ezekiel Ansah??
 espn.go.com/video/clip?id=9186590Sugar611
no.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ezekiel Ansah??
 espn.go.com/video/clip?id=9186590
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.livestream.com/atlantafalconsnfl/video?clipId=pla_e64a28c5-9b5c-4d6b-ad5b-a57e7b3ac3a9&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Saints szurkoló legyek, ha idén nem robbantunk valami nagy cserét...
Az alábbi cikkben Trader Thomas üzleteit is felsorolják, és idézik Dimmyt: ha van valaki, akit nagyon akarok, meg fogom szerezni. Nos, imádkozzunk, hogy ne legyen ebből egy kiszabott nagy mellényúlás...
 www.ajc.com/weblogs/atlanta-falcons/2013/apr/18/trader-thomas-out-looking-deal/

Számos weboldalt és szurkolói véleményt elolvasva arra jutottam, hogy a "nép" szerint a legvalószínűbb egy tízes vége, húszas eleje feltrade, ahol még ott lehet Rhodes, Trufant, Werner, Ogletree. Utóbbit nagyon hypeolják... van realitása?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha vmi csúszó pass rusherért feljebb kúszunk egy kicsit az úgy OK, szvsz Milliner mögött van vagy 10 olyan CB akinek a beválási vszínűsége kb. azonos, a NT class szintén mély azt találhatunk szintén később, bár a pass rusher needes csapatok esetében szvsz max az Indianapolis (1/24) elé érné meg bemenni, az még úgy reális áron meglehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A 18-20. hely környékén a top 3 CB/DE közül lehetne valakit bezsákolni. Én azt tudom elképzelni egy ilyen trade-nél, hogy valami csoda folytán megtartjuk az idei 2. köröst is. Betömjük ezzel a két legnagyobb lukat és SB run. Ha idén sikerül, kb totál mindegy, hogy mi lesz jövőre (értsd hány pick lesz a 14-es drafton). Viszont, ha idén is buktázunk, az évekre visszavetheti a csapatot. Szóval ezt az SB runt továbbra is túl kockázatosnak ítélem. Persze nagyot nyerni is csak nagy kockázattal lehet. De én továbbra is a szisztematikus építést támogatnám, nem pedig az ilyen hirtelen megmozdulásokat.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
mindenki a védelmet erősítené 😉 mondjuk ha a top 20ba mennénk csak akkor az szvsz olyan borzalom drága nem lenne... de m1, továbbra sem látom sok értelmét ennyi needdel a felmozgásra... kiváncsi vagyok mi lesz... 😊peach
 sports.espn.go.com/espn/print?id=2410670&type=story

Itt vannak a draft pick értékek. Az idei 1 és 2. kör talán elég lehet 15-20 közé (mondjuk vegyük figyelembe, hogy 14-15-16-os pick a csoport riválisoké, nem biztos, hogy annyira velük akartok üzletelni), de top 10 jövő évi 1. kör nélkül tuti nem lesz meg, sőt, okulva a Brownsból, lehet azzal se. 18-20. hely reális, annál feljebb megint nagy áldozatokat kívánna meg.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
mindenki a védelmet erősítené 😉 mondjuk ha a top 20ba mennénk csak akkor az szvsz olyan borzalom drága nem lenne... de m1, továbbra sem látom sok értelmét ennyi needdel a felmozgásra... kiváncsi vagyok mi lesz... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Hát majd el válik mit találtak ki én mondjuk annak örülnék a legjobban ha sehova nem tredelnénk és azon a helyen ahol vagyunk az elérhető legjobb védőket húznánk be szerintem támadó embert nem kell húzni vagy max a falba de szerintem az is megoltható a keretből inkább a védelmet erősíteném de rendesen
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
1, A képet én sem látom
2, Ahhoz, hogy a 30. helyről mondjuk top10-be menjünk, ugyanolyan csomag kell, mint anno JJ-ért. Szóval a jövő évi első köröset tuti buknánk vele. Arról nem is beszélve, hogy a kompenzációs pickek közül a 4. körben van értelmes, így ez semmiféle mozgásteret nem biztosít. Trade nélkül is fel tudnánk úgy tölteni a védelmet, hogy segítséget kapjon Nolan, de ha egyszer Dimitroff valamit a fejébe vesz...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Már mint higy valami félemetes védelemt raknak össze xD az is igaz hogy mindenki leírja a csapat védelmét és alá becsülik mert nem látják benne a potenciált bennük még mi is a csapat szurkólói is kétkedve nézzük mit csinálnak xD de elméletileg Nolen egy guru és már tavaly is láttunk jó megoldásokat tölúk remélhetöleg a 2 . Évében még jobban fel tudja tűzelni öket és tudják majd tartani az első fél ideji formájukat xD
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Ha már cserélünk akkor úgy kéne hogy az olyan körökben lévö pickeket kéne amikben van kompenzácios pikkünk amiket nem lehet cserélni illetve a jövő évi 2 dik körös pikket esetleg ès a 10-20 közti helyre fel jönni védő vonalat erősíteni mert szerintem a támadok elég erősek egy SB runra de a védelem elég fog híjas :-/ és ha azt nem rakják rendbe akkor Nolenek egy istennel kell fel érnie hogy SB runra alkalmas védelnet rakhin belőle össze bár nincs ki zárva hogy sikerül neki kegjegyzem remélem így lesz xD
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nem kéne kihajítani fél draftot, most azért vannak pozik ahova azonnali upgrade kéne...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Uraim (hölgyeim)... sehol senki nem említette, hogy a top 10-be kívánunk felmenni. Úgyhogy eléggé vaktában lövöldözünk. 😀deadmike
szerintem ha már bizniszelünk akkor top 10be!!
Dion Jordan?! 😀Sugar611
Jelenleg a realitás valóban megint a Browns 1/6 és akkor Milliner. Egy high-profile DE szintén játszik, de Jordan top3 lesz, azt pedig kétlem, hogy meglépnénk. Én őt így kivenném a pakliból. Aki marad: Ansah és Mingo (vagy Jordan egy érhetetlen csúszásnál... és akkor már lehet is ugrani). Esetükben elég lenne top 10 végére menni. Ha Rhodes, akkor 1/12 és Dolphins.

Ha csak partnert nézünk, akkor a leglogikusabb választás az 1/4 Eagles pick, ők valszeg simán cserélnének.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Uraim (hölgyeim)... sehol senki nem említette, hogy a top 10-be kívánunk felmenni. Úgyhogy eléggé vaktában lövöldözünk. 😀deadmike
szerintem ha már bizniszelünk akkor top 10be!!
Dion Jordan?! 😀
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Uraim (hölgyeim)... sehol senki nem említette, hogy a top 10-be kívánunk felmenni. Úgyhogy eléggé vaktában lövöldözünk. 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Azért a középső, hátsóbb körös corner draftokat nem "isteníteném". A PFT szerint corner, pass rusher, vagy akár maga Eifert lehet a kiszemelt. Szerintem corner lesz az.

Már valaki más és én is pedzegettem ennek a realitását. Úgy tűnik megint feszülten figyelhetünk az első körben, mikor változik az aktuális csapat logója Falconsra. 😀 A Browns még egyszer nem fog házhoz menni a pofonért, az fix.deadmike
Ha valakiért felmegyünk akkor az Milliner lesz.Más corner szerintem nem érné meg a top10 picket nekünk.Vaaagy a nagy kedvencem Werner is lehetne.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért a középső, hátsóbb körös corner draftokat nem "isteníteném". A PFT szerint corner, pass rusher, vagy akár maga Eifert lehet a kiszemelt. Szerintem corner lesz az.

Már valaki más és én is pedzegettem ennek a realitását. Úgy tűnik megint feszülten figyelhetünk az első körben, mikor változik az aktuális csapat logója Falconsra. 😀 A Browns még egyszer nem fog házhoz menni a pofonért, az fix.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jöjjön csak szépen Werner!

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
szerintem ha megyünk, akkor pass rusherért megyünk. a db pozíciókra elég jó playákat szoktunk hozni a középső körökben, ellentétben az előbbi poszttal, ahol mindenk középső/hátsó körös befuccsolt az elmúlt évekből. + jamaal anderson 😀

amúgy nemtom minek 2,5 ordas nagy needdel a tasiban :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.Beki
Ezt mst nem értem!
Valaki segítsen, légyszi!zsozso79
Úgy hírlik, a Falcons 30 első kört akar adni egy irányítóért. 😛
De nem. Igazából fel akar menni a csapat az 1/30ról jobb pozícióba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.Beki
Ezt mst nem értem!
Valaki segítsen, légyszi!zsozso79
Azt tervezzük, hogy felmegyünk az első körben a 30. helyről, mint két éve Julio-ért. Gondolom valahova a top 10-be.

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.Beki
Ezt mst nem értem!
Valaki segítsen, légyszi!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.Beki
Julio után Milliner - ugyanazt el lehetne játszani az 1/6-os Browns-szal, mint két éve. 😊