Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.Beki
Hmmmm... ez így azért érdekes

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Peter King ‏@SI_PeterKing 2p
Hearing the Falcons are trying to trade up from number 30 in the first round, and not, obviously, for a quarterback.
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Nem rossz ez a gyerek. Tudom Dimi nem fog TE-t húzni első körben/ nem is kell, CB az első/, de azért egy Eifertet v. Ertzet elnézném nálunk.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Zach Ertz:
 espn.go.com/video/clip?id=9175811

(azért Tony G vezeti a listát... 😊 )
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nem tolunk egy tippjátékot?Kenny
csináld meg, én benne vagyok 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nem tolunk egy tippjátékot?

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
 nflhu.blog.hu/2013/04/16/az_elmult_par_nap_osszefoglaloja

Benne pedig ez:-- [
i]A cornerback Desmond Trufant nem lesz ott New Yorkban az idei Drafton és helyette a Mississippi State cornerbackje, Darius Slay kapott meghívót.[/i]xc
Most akkor mi van?zsozso79
semmi 😊 nem fog ott ülni a green roomban és nem fognak az arcába tolni harminc kamerát 😀deadmike
szerk: ja és amúgy is uncsi már az egész. Már a bejelentés előtt megjelenik twitteren vagy épp mutatják az ipsét, hogy felveszi a telefont. (Bár lehet tavaly hoztak ez ellen "médiaszabályokat", de nem vagyok benne biztos.)deadmike
Így már világos.
Köszi!!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 nflhu.blog.hu/2013/04/16/az_elmult_par_nap_osszefoglaloja

Benne pedig ez:-- [
i]A cornerback Desmond Trufant nem lesz ott New Yorkban az idei Drafton és helyette a Mississippi State cornerbackje, Darius Slay kapott meghívót.[/i]xc
Most akkor mi van?zsozso79
semmi 😊 nem fog ott ülni a green roomban és nem fognak az arcába tolni harminc kamerát 😀deadmike
szerk: ja és amúgy is uncsi már az egész. Már a bejelentés előtt megjelenik twitteren vagy épp mutatják az ipsét, hogy felveszi a telefont. (Bár lehet tavaly hoztak ez ellen "médiaszabályokat", de nem vagyok benne biztos.)
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
 nflhu.blog.hu/2013/04/16/az_elmult_par_nap_osszefoglaloja

Benne pedig ez:-- [
i]A cornerback Desmond Trufant nem lesz ott New Yorkban az idei Drafton és helyette a Mississippi State cornerbackje, Darius Slay kapott meghívót.[/i]xc
Most akkor mi van?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 pro32.ap.org/article/ryan-not-too-worried-about-status-new-deal


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
tatopuval mi van? megpróbálhatja még egyszer, vagy már régen elküldtük ? valakinek infó? sztem szépen csöndben mindenki megfeledkezett róla... 😊peach
On July 24, 2012, Tatupu suffered a torn pectoral and missed the entire 2012 NFL season. The Falcons released him the next day


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
tatopuval mi van? megpróbálhatja még egyszer, vagy már régen elküldtük ? valakinek infó? sztem szépen csöndben mindenki megfeledkezett róla... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Egy újabb mock:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts
Pár napja olvastam, hogy 1. kör. Trufant CB. 2. kör.: Escobar TE. 3 kör. egy újabb CB.-bocs a nevére nem emlékszem.
Érdekes!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Én még CB posztra most is Banks-t és Rhodes.ot tartom a legjobbnak a látottak alapján! Milliner szerintem túl van sztárolva,
de ez csak az én véleményem!zsozso79
milyen világ lenne az, ahol a saját hozzászólásod nem a te véleményedet tükrözné!
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Én még CB posztra most is Banks-t és Rhodes.ot tartom a legjobbnak a látottak alapján! Milliner szerintem túl van sztárolva,
de ez csak az én véleményem!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Járt nálunk a 2 Stanford TE Zach Ertz és Levine Toilolo vmint a Florida futója Mike Gillislee.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
azért jó eljátszani a gondolattal, mi lenne ha...
Dee Milliner:
 espn.go.com/video/clip?id=9144133
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
nem. van need bőven, és sok helyre depth is kell...peach
A 15. helyen tuti lesz jó pár jó CB, jöhetnétek 😛Gyurma Pappa
áhh, csak simán nektek adjuk az 1/30at ellisért.... jah bocs nem, vele most akartok megegyezni de nagyon 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
nem. van need bőven, és sok helyre depth is kell...peach
A 15. helyen tuti lesz jó pár jó CB, jöhetnétek 😛

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
nem. van need bőven, és sok helyre depth is kell...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
"
The Atlanta Journal-Constitution suspects the Falcons could trade up for a cornerback in the draft.
It's the Falcons' most glaring need after cutting Dunta Robinson and letting Brent Grimes walk in free agency. Alabama's Dee Milliner is the clear-cut top corner in this draft, though trading up for him would likely require a move into the top ten. Atlanta's first-round pick is No. 30. Falcons GM Thomas Dimitroff has a history of trading up and 11 draft picks at his disposal. "

 www.rotoworld.com/playernews/nfl/football?rw=1
vélemények?

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000159084/Mock-Draft-Weekly-NFC-South-Mock-Draft
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Amikor első évében jj sérült volt kb 5-6 meccsen kezdett és egy 4. számú elkapóhoz képest teljesen kultúrált játékot hozott. Vele szvsz az a baj h nem használkuk megfelelően...

( egyébként tényleg nem muszáj oldalakat idézgetni, de ulpi lehetne normálisabban is ezt közölni )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Az lenne jó, ha valaki idézné a teljes beszélgetést, nehogy véletlen is olvasni lehessen normálisan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ma volt egy kis időm, ezért megnéztem az idei TE -kről készült filmeket, illetve néhány meccset is az NCAA-ből. Őszintén mondom, hogy sok különbség nincs köztük. Rohadt jó mindegyik, ki ezért- ki azért. Szóval amennyiben Dimitroff minden áron akar egy TE-t draftolni - márpedig akar, ezt nyilatkozta -, akkor sem húz mellé, ha csak a 3.-4. körben húznak egyet.
Első nekem a CB, majd az OLB, mivel az idén még hibrid D lesz, utána aztán vagy TE, vagy DE poszt lesz a 3.-4. körben. Bár a DE Osival szerintem ráér a 4.-re.
Tegnap olvastam, hogy Dimitroff szerint egy WR is kell idén - gondolom slot WR-ként - és egy Punt returner sem ártana.
Na erre van 11 pickünk!

Hajrá!!!!zsozso79
Valami hasonlót tartanék én is optimálisnak. A WR mindenképpen need, hiszen JJ és White mögött nincs igazán meghatározó ember. Douglas sérülékeny, nem lát jól a pályán, a route-okat meg nem futja meg pontosan. Aki nekem ígéretesnek tűnik, az Drew Davis. Tavaly játszott egy-két meccsen és nagyon jó kezei vannak, csak nála is a legfőbb probléma, hogy nem futja pontosan az utakat. De ő még fiatal, így látom benne a potenciált, míg Douglasban nem. Nem lepődnék meg, ha akár már a draft után elküldenék őt.deadmike
nem értek egyet veled Douglasszel kapcsolatban!! a 2009es IR-je óta nem volt olyan sokat sérült!! minden évben azon csodálkozom, hogy miért nem használjuk többet. geci gyors és viszonylag jó keze van (jó nem egy #1 WR szint, de nincsen sok dropja).a 2011es szezonban amikor Julio sérült volt, többet játszott 12.8as átlaga volt, 10db 20+ yardos meccse és 2db 40+os volt. tavaly kevesebb labdát kapott Roddy, Julio és Tony mellett, de szerintem slot receivernek tökéletes.

Drew Davis viszont tényleg jóó lesz. jó testalkata van nagyon.Sugar611
Egyetértek, szerintem sem rossz Douglas. Viszont itt már arra is kell gondolni, hogy egy esetleges sérülés esetén ki lenn ott JJ és Rody mögött. Szerintem Harry jó oda és ha többet használják meghálálná.
Én is slotba gondolom őt elsősorban, bár tényleg tud hosszú jardokat is.zsozso79
Megcáfolni egyikőtök sem cáfolt meg. Nem mondtam, hogy lassú lenne vagy bénakezű. 😊 Még JJ előtt őt tekintettük go-to-guy féle WR-nek, de ezt ugye JJ elvitte tőle, slotba meg nem igazán megfelelő alkat (sztem véznácska hozzá). Davis való a slotba, csak ahogy mondtam, Douglashez hasonlóan problémái vannak a játék pontos megvalósításával. Douglasnek akkor lenne helye a pályán, ha 4 WR Falcon vagy Trips playeket játszunk.deadmike
én már egyszer kifakadtam itt Douglas miatt és a véleményem azóta se változott... egy átlagos 3. WR és pont. akkor is írtam amit deadmike, hogy véznácska, csak akkor volt nagyobb elkapása amikor csúnyán elváltotattak róla a védők... amikor pedig nagyon kellett volna hasra esett magától(kb. ezt soha nem fogom elnézni neki) returnerként se vált be...Buga
Azért valljuk be őszintén, mikor szükség lett volna rájuk, az "ászok" is elejtették a labdát-- JJ, Rody, Gonzo- 49ers, főcsoport döntő.zsozso79
Azért az elbukott főcsop. döntőt ne citáljuk ide, az más tészta. Ott nem az elejtett labdákon múlt a dolog. 😊 Átnéztem milyen szerződése van Douglasnak. Ha idén kivágnánk, akkor 2,7 milla lenne a dead money. Ezt most nem engedhetjük meg magunknak. Amúgy 2015-ig van szerződése, de ha idén sem villant semmit, jövőre már csak 1,8 milla lenne az ára az elküldésének. Returnerként nem jó, slotba nem sok hasznosat művel, 4. wr-nek csöppet drága és special teamben sincs igazán keresnivalója, nem való gunnernek. Nagyon össze kéne kapnia magát, ha Atlantában akar maradni.