Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Peterson doubtful. Hayden OUT, Grimes kérdéses.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem mondtam h nulla lenne jerry. csak azt h nem nagy szám egyelőre. ugye ő volt a 2. számú DT prospect a drafton, az első meg Raji. Most nézzük meg ki hol tart... oké, hogy Raji azért kiemelkedő képességű playa, de akkor is... ill. érdemes jerryt inkább petershez mérni... peters a kezdő DT babineux mellett jelenleg. persze nincs kizárva h pár éven belül király lesz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jerry: run stopban már egész jó, viszont pass rushban nem sokat tud.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
én is bírtam robinsont, rohadtul utáltam annó h eltradeltük a semmiért... 😕

idén julio a meccsek felén bírt csak játszani, 2 éve moore és jerry is végig sérült volt rookie szezonjukban. egyedül spoon az aki nem halt meg figyelembe véve elmúllt 3 év draftját... :/ jerry ráadásul nem nagy show. 😀

a lionsról le is mondhatunk h megfingatja a saintset. nemtom ki mennyi időre, de tegnap a fél kezdőjük lesérült...peach
Spoon is kihagyott tavaly 5 mecset, neki se volt könnyű az első éve, de idén beast módban játszik és ez örömteli 😊 nekem annak idején Robinson > Douglas csak ugye 2 szezont is ki kellett hagynia az elejétől fogva így repült :/
Jerry-ről nem mondanám hogy nulla, szvsz folyamatosan fejlődik, 1-2 év és nagyon jó lehet, csak hát nem megy gyorsan, mert nem valami okos teremtés szegény 😀

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
talán jobb csapat nálunk a Dallas, de még az idei önmagunknál is sokkal ingadozóbbak. mondjuk van egy Laurent RobinsonjukZsoca
Akit anno 2009-ben sikerült annyiért eltradelnünk h helyet cserélünk a Rams-szel az 5.-ik és a 6.-ik körben...empty taxi
nálam ő legalább olyan, mint shawnka-nál Owens. meg voltam botránkozva. most végre megkapja azt a figyelmet, amit érdemel.Zsoca
+1

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
én is bírtam robinsont, rohadtul utáltam annó h eltradeltük a semmiért... 😕

idén julio a meccsek felén bírt csak játszani, 2 éve moore és jerry is végig sérült volt rookie szezonjukban. egyedül spoon az aki nem halt meg figyelembe véve elmúllt 3 év draftját... :/ jerry ráadásul nem nagy show. 😀

a lionsról le is mondhatunk h megfingatja a saintset. nemtom ki mennyi időre, de tegnap a fél kezdőjük lesérült...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
plusz a tehenészek ma leégnek a phins ellen.shawnka
talán jobb csapat nálunk a Dallas, de még az idei önmagunknál is sokkal ingadozóbbak. mondjuk van egy Laurent RobinsonjukZsoca
Akit anno 2009-ben sikerült annyiért eltradelnünk h helyet cserélünk a Rams-szel az 5.-ik és a 6.-ik körben...empty taxi
nálam ő legalább olyan, mint shawnka-nál Owens. meg voltam botránkozva. most végre megkapja azt a figyelmet, amit érdemel.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
plusz a tehenészek ma leégnek a phins ellen.shawnka
talán jobb csapat nálunk a Dallas, de még az idei önmagunknál is sokkal ingadozóbbak. mondjuk van egy Laurent RobinsonjukZsoca
Akit anno 2009-ben sikerült annyiért eltradelnünk h helyet cserélünk a Rams-szel az 5.-ik és a 6.-ik körben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
plusz a tehenészek ma leégnek a phins ellen.shawnka
talán jobb csapat nálunk a Dallas, de még az idei önmagunknál is sokkal ingadozóbbak. mondjuk van egy Laurent Robinsonjuk

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
plusz a tehenészek ma leégnek a phins ellen.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Vikings
@Texans
@Panthers
Jaguars
@Saints
Bucs
peach
W
W(L?)
W
W
W(L?)
W

12-4 sima PO. a Saints ellen meleg lesz idegenben, de kb olyan helyzetben lesznek, mint mi tavaly.
ha becsúszna mégis egy vereség mondjuk a Panthers vagy a Saints ellen, akkor is 11-5. teljesen reális.
nagy mázli hogy hátra van még két giants-boys meccs.

a detroit sztem kiesik a küzdelemből. ma kikaptak a packers-től, de amúgy is szinte csak kemény meccsük lesz.
a bears tuti megszerzi az egyik WC helyet. iszonyat milyen habi meccseik vannak hátra, de simán bennük van a blama is Cutler nélkül.
a gintasnak is nagyon nehéz dolga lesz a továbbiakban.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Julio edzett, igaz limitálva volt. Elvileg vasárnap is pályán lesz már.
Hayden nem gyógyult meg továbbra sem. A többiek jól vannak.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
andré johnson ide v oda, schaub >>> leinart. meg ne feledjük, hogy nekik nagyban megkönnyítette a passzjátékot h foster és tate szétfutottak mindenkit. abban bízom a mi futás elleni védelmünknek sikerül nagyjából megfogni őket, így többet kéne h passzoljanak... itt jön a képbe, hogy leinart fog dobálni... mondjuk tavaly mikor vick megsérült kolb csinált ki minket... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vikings
@Texans
@Panthers
Jaguars
@Saints
Bucs

ezek a hátralévő meccsek. ebből a min.-carolina-jax-tampa meccset simán hozni kell. az azt jelenti h minimum 10 W. 10-6 már elég lehet a WC-ra, de sztem vagy a houston vagy a NO elleni meccset hozni fogjuk. sőt a texans ellen esélyesebbnek gondolom magunkat, akármennyire is ők lesznek otthon... szóval 11-5 már szinte tuti PO, 12-4 meg.... m1 😀peach
Jah túl vagyunk a schedule nehezebb részén.
Ugye mi passzal vagyunk elsősorban verhetőek, na már most komoly passzjátékot ezek közül a pancserz (akiknek védelme mint olyan nem nagyon van) és a saints tud felmutatni. Ez a Leinartos Texans mondjuk kérdőjeles, ha lesz Andre Johnson azért őket is lehet h komolyan kell venni, ill. esetleg a Tampát vehetjük még ide.
A Saints-et bevallom nem láttam mostanában, mindenesetre a köv. 2 meccsük ugyan otthon lesz, de a Giants és a Lions sem könnyű ellenfél, sok múlik ezen a két meccsen, nagyban befolyásolhatja mind a WC-helyeket, mindazt h milyen mérleggel és milyen motivációval áll ki ellenünk a NO.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Vikings
@Texans
@Panthers
Jaguars
@Saints
Bucs

ezek a hátralévő meccsek. ebből a min.-carolina-jax-tampa meccset simán hozni kell. az azt jelenti h minimum 10 W. 10-6 már elég lehet a WC-ra, de sztem vagy a houston vagy a NO elleni meccset hozni fogjuk. sőt a texans ellen esélyesebbnek gondolom magunkat, akármennyire is ők lesznek otthon... szóval 11-5 már szinte tuti PO, 12-4 meg.... m1 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
ne, ne, semmi bajom owenssel, igazából én is bírom, csak ez most így alakult. meg sztem hayden jobb. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem is tetszett végre a tegnapi játék! 1 dolog bassza a csőröm, hogy 3szor rúgtunk FG, TD helyett!

valami komolyabb csapat ellen, vagy mondjuk a PO-ban, ha már eljutunk a RZ-ba akkor muszáj TD-t csinálni, különben viszonhallásra!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
sajnálom shawnka, de nálam akkor is vastagon benne van mind2 TD-ben owens. a másodiknál sztem embereztek, de tökm1, a lényeg a W! igazából az egész meccsen minden klappolt, hiába erölködtek ricsiék egy pillanatig nem éreztem azt h ne nyernénk meg ezt a meccset. nem volt erős a tenesse, de ez volt az egyik legmeggyőzőbb produkciónk idén. mind a D mind az O fasza volt. az a play meg ahogy rombolt előre blokkolni clabo és hawley epic! 😀peach
igazából utólag visszanézve inkább az elsőt írnám fel neki jobban, a másodikkal nem lehetett sok mindent tenni. simán hátrébb állt, a quick out útvonal meg gyakorlatilag akkor védekezhető le ebben a szituációban, ha konkrétan az arcába áll az elkapónak. ez nem történt meg, ez van.

őszintén szólva ennyi hypeot elnézhettek nekem, idén nagyon úgyse lesz már rá alkalmam 😕 amióta itt van Hayden csak ilyen esetekben tud játszani, és ez nekem mindig hatalmas öröm. az pedig, hogy a csapatban ő szerezte a legtöbb tacklet már csak hab a tortán 😊
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Idén először lehetett látni Ryan játékán hogy teljesen magabiztosan dolgozik 😊
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát azért érdemes lenne Duntánál összeszámolni mennyi homályt blokkolt, sokszor összelehetne számolni mennyi cementeszsák (50kg) kijönne az árából és lehet többre mennénk vele.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
sajnálom shawnka, de nálam akkor is vastagon benne van mind2 TD-ben owens. a másodiknál sztem embereztek, de tökm1, a lényeg a W! igazából az egész meccsen minden klappolt, hiába erölködtek ricsiék egy pillanatig nem éreztem azt h ne nyernénk meg ezt a meccset. nem volt erős a tenesse, de ez volt az egyik legmeggyőzőbb produkciónk idén. mind a D mind az O fasza volt. az a play meg ahogy rombolt előre blokkolni clabo és hawley epic! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ligaelit OL-t domináltunk ezt sem gondoltam volna, mondjuk sack csak egy jött viszont hurry kb. minden pass playnél volt. LB-sorunk még mindig beast, akár blitzről, akár run stopról beszélünk, most még Dunta is szép INT-et fogott 😀
Ryan audible-jei nagyon bejöttek, elkezdtük megint go to guy-nak használni Roddyt, ami már tavaly is bejött, jól dolgozott az OL, Turner még mindig nagy király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
a 23-3 jobban tükrözné, hogy mi is zajlott pontosan a pályán. Jövő héten Minnesota, hasonló játékra számítok.



ki a király? 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Tony Gonzalez TE Not Injury Related Did Not Participate In Practice --
William Moore S Quadricep Did Not Participate In Practice Out
Julio Jones WR Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable

Sam Baker T Back Limited Participation in Practice Questionable
John Abraham DE Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Harry Douglas WR Thigh Full Participation in Practice Probable
Ray Edwards DE Knee Full Participation in Practice Probable
Brent Grimes CB Knee Full Participation in Practice Probable
Curtis Lofton LB Ankle Full Participation in Practice Probable
Todd McClure C Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Antone Smith RB Knee Full Participation in Practice Probable
Jason Snelling RB Hamstring Full Participation in Practice Probable

Van baj... Gonzo TD kellettek volna!!!!!errorlacy6
Gonzo játszik, nem sérülés miatt nem edzett.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Tony Gonzalez TE Not Injury Related Did Not Participate In Practice --
William Moore S Quadricep Did Not Participate In Practice Out
Julio Jones WR Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable

Sam Baker T Back Limited Participation in Practice Questionable
John Abraham DE Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Harry Douglas WR Thigh Full Participation in Practice Probable
Ray Edwards DE Knee Full Participation in Practice Probable
Brent Grimes CB Knee Full Participation in Practice Probable
Curtis Lofton LB Ankle Full Participation in Practice Probable
Todd McClure C Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Antone Smith RB Knee Full Participation in Practice Probable
Jason Snelling RB Hamstring Full Participation in Practice Probable

Van baj... Gonzo TD kellettek volna!!!!!