Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Szerintem meg tiszteletben kell tartani a döntéseit. Amíg ilyen mutatói vannak és többet nyer a csapat, mint veszít, addig ez van. Egyébként megnézhetjük a másik oldalról is, ha bejött volna most ő lenne a "legtökösebb edző a föld kerekén" és ezt Smith is tudta ... nem véletlenül ment neki. (más kérdés, hogy nem jött be).
Inkább így kapjunk ki, mint 2-3 TD-vel!

GO FALCONS!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Adom h nem volt túl kreatív dolog próbálni gyömöszkölni 1 yardról, de Turner azért csak a liga egyik legjobb short-yardage backje, megértem h bízott benne Smith/Mularkey.empty taxi
igen, de ha már ennyire egyértelműen gyömöszölni akar, akkor szerintem inkább Snelling... nem kedvelem, de kamionnak jó. bár már nem tudom, volt-e sérülése épp a play idején.
sajnos már úgyis tökmindegy, remélem tanultunk belőle, ennyi.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
áhh csak most esik le, hogy nem fogom látni a sporttv-s meccsünket, mert én már Hollandiában leszek akkor. 😊Zsoca
hozzá finom füvet 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Adom h nem volt túl kreatív dolog próbálni gyömöszkölni 1 yardról, de Turner azért csak a liga egyik legjobb short-yardage backje, megértem h bízott benne Smith/Mularkey.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Mondjuk a Szentek elleni derbi a Turner futásnál ha kivág balra végigfuthatta volna a pályát és akkor nem 5-4.errorlacy6
na igen, ezen többen is kiakadtunk, hogy mi a fenének kellett belemászni a tömegbe :rolleyes: nagyon szar playhívás volt szvsz. és hiába jönnek a százalékokkal, hogy nagyobb részben megvan, kitörölhetjük vele. én speciel gólvonal-szituációknál is utálom, ha tömörülő védelem ellen beküldik középen a futót a darálóba, hogy hátha át tudja tolni magát valahogy.kaszo
Hát emlékeim szerint ha felálltak egy középső futásra és FB/RB kimozgott jobbra v. balra és Ryan kimozogva a zsebből passzolt simán TD szereztünk eddig. Ugyanezt el lehetett volna játszani ebben az esetben is. Muszáj ilyenekkel kockáztatni még mindig több esélyt látok és vagányabb megoldás mint a préseljük a labdát 1yrdot és mindenki tudja mi fog következni.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
áhh csak most esik le, hogy nem fogom látni a sporttv-s meccsünket, mert én már Hollandiában leszek akkor. 😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mondjuk a Szentek elleni derbi a Turner futásnál ha kivág balra végigfuthatta volna a pályát és akkor nem 5-4.errorlacy6
na igen, ezen többen is kiakadtunk, hogy mi a fenének kellett belemászni a tömegbe :rolleyes: nagyon szar playhívás volt szvsz. és hiába jönnek a százalékokkal, hogy nagyobb részben megvan, kitörölhetjük vele. én speciel gólvonal-szituációknál is utálom, ha tömörülő védelem ellen beküldik középen a futót a darálóba, hogy hátha át tudja tolni magát valahogy.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
én tuti nem küldeném el Smith-t. faszság lenne minden szempontból.Zsoca
nem is értem, ez miért merült fel... Smith jó HC, arról nem tehet, hogy idén Ryan semennyire sem találja magát, és a védelem meg annyira nem jó, hogy az alvó O mellett, meccseket is nyerjen... igazából nem is arra lett kitalálva ez a védelem, hanem arra, hogy Ryan-Turner hosszú drive-jai "között" gyorsan leszedjék az ellenfél O-ját a pályáról...

több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát szerintem semmi esély hogy a HC távozzon
Mike Smith
Regular Season: 38-19
Postseason: 0-2
Experience: 3
Career record: 38-21
Career Record: 20-12-0 regular season; 0-1 playoffs

Jó ez a mutató, szerintem ha lenne egy nagyon mínuszos éve akkor sem küldenék el.

Grimes jól teljesít viszont Dunta kuka 😕
Ryant mintha erre az idényre kicserélték volna ezt nem tudom mi okozza nála lehet a külön edző, más szisztéma zavarja. Mondjuk a Szentek elleni derbi a Turner futásnál ha kivág balra végigfuthatta volna a pályát és akkor nem 5-4. De mindemellett annyira tudtuk siettetni a passz játékukat (0sck) hogy az már fájt.
Lehet ez még 9-7 WC mindenesetre.... 😀
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
azért arra sem fogadtam volna szezon előtt, hogy összességében a védelem nagyobb dícséretet érdemel mint az offense az eddigiek alapján.... :/peach
Ahogy arra sem fogadtunk volna sokan, hogy Grimes-ból az lesz, ami...! Még bármi lehet ebből a szezonból, én bizakodó vagyok.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
azért arra sem fogadtam volna szezon előtt, hogy összességében a védelem nagyobb dícséretet érdemel mint az offense az eddigiek alapján.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
a félidőben így fog kinézni a Dome:

shawnka
a videón 1:25-nél ugyanez élőben megvalósítva:
http://www.facebook.com/photo.php?v=2208761337049

(a Smithes felvetésre inkább nem is reagálok, úgyis leírtátok előttem 😀)
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
akkor ebben mind egyetértünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.shawnka
persze ez tény, meg az is h az elmúlt pár meccsen már mintha fejlődést mutatna, de a maradék 6-7 meccs egyelőre akkor is felejthetetlen... 😀

a majdani texans meccsről meg annyit h schaub out!

amúgy sztetek abból h julio ennyit sérült lehet következtetéseket levonni az egész karrierjére?peach
ennyit.
mikor idejött, már akkor meg volt műtve a lába, a keze, a csiklója, a válla, a sérve.......22 évesen egy olyan Alabamában, ahol nem használták szét.
ezért merült most fel bennem, hogy itt tényleg komoly tartóssági problémák vannak vele kapcsolatban. egy-két szezonra tuti kijön majd neki a lépés, de ez gáz lehet a jövőben mindenképpen...

Edwards sztem kurva jó. én sem értem alaból az ő ekézését. a meccs szerelése a Saints ellen is az övé volt(Ingram-at megállította -6on egy iszonyat nagy ütközéssel.

Bosher meg tényleg kezdi magát összeszedni, de még így is minden mutatóban a legrosszabb punter. 😀Zsoca
náájsz. 😀
én tuti nem küldeném el Smith-t. faszság lenne minden szempontból.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ha idén nem jönne össze a PO, akkor Mike Smith repül, ez 100%.aztec
ezt konkrétan baromságnak érzem. nagyon jó a kapcsolata mind a játékosokkal, mind a vezetőséggel, 3 szezonból 2 PO volt. az ő távozása még nem mostanság fog bekövetkezni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha idén nem jönne össze a PO, akkor Mike Smith repül, ez 100%.aztec
Az aktív HC-k közül neki van a 2. legjobb W-L%-a, egy ilyen edzőt kidobni egy gyengébb idény miatt sacc/kb emeletes baromság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha idén nem jönne össze a PO, akkor Mike Smith repül, ez 100%.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.shawnka
persze ez tény, meg az is h az elmúlt pár meccsen már mintha fejlődést mutatna, de a maradék 6-7 meccs egyelőre akkor is felejthetetlen... 😀

a majdani texans meccsről meg annyit h schaub out!

amúgy sztetek abból h julio ennyit sérült lehet következtetéseket levonni az egész karrierjére?peach
ennyit.
mikor idejött, már akkor meg volt műtve a lába, a keze, a csiklója, a válla, a sérve.......22 évesen egy olyan Alabamában, ahol nem használták szét.
ezért merült most fel bennem, hogy itt tényleg komoly tartóssági problémák vannak vele kapcsolatban. egy-két szezonra tuti kijön majd neki a lépés, de ez gáz lehet a jövőben mindenképpen...

Edwards sztem kurva jó. én sem értem alaból az ő ekézését. a meccs szerelése a Saints ellen is az övé volt(Ingram-at megállította -6on egy iszonyat nagy ütközéssel.

Bosher meg tényleg kezdi magát összeszedni, de még így is minden mutatóban a legrosszabb punter. 😀

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
na ennek örülök nagyon. fontos meccs lesz mindkét csapat számára. jó választás és legalább láthat az egész ország egy Falcons W-t. 😊Zsoca
ne jinxeljük be a srácokat, de ez nagyon kötelezőnek tűnik. NO Bye miatt visszajöhetünk 1 meccsre, az meg papírforma alapján MNF-en fog eldőlni. Falcons meccs mindig kuriózum magyar TV-ben, és végre nem csoportrangadót láthatunk.shawnka
Elevileg még - reméljük a PO -on kivül - kétszer lesz szerencsénk a sport tv-n látni a srácokat....Dec.15. TNF a Jaguars ellen és a sokat emlegetett MNF a Saints ellen....Tavaly két alapszakaszt meccset adott a sport tv / Ravens és Tampa idegenben / mindkettő W volt... :cool:


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Schaub elvileg 4 hétre kidőlt, tehát nagy valószínűséggel Leinart fog kezdeni ellenünk. Gondolom tömni fogják Fostert és Tate-t labdákkal, de csodás védelmünk ellen meg ugye nem lehet futni. Őket vagy a Saintst el KELL kapnunk idegenben, és akkor minden nagyon jó lesz.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Cinkeljük itt Edwardsot h nem sok mindent csinál, eszerint a stat szerint viszont run supportban olyan h jó kumuláltan (pass rush + run support) is 5. legjobb DE a ligában.
http://wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?year=2011&pos=DE&season=all


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.shawnka
persze ez tény, meg az is h az elmúlt pár meccsen már mintha fejlődést mutatna, de a maradék 6-7 meccs egyelőre akkor is felejthetetlen... 😀

a majdani texans meccsről meg annyit h schaub out!

amúgy sztetek abból h julio ennyit sérült lehet következtetéseket levonni az egész karrierjére?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. shawnka
szerintem maga az elképzelés jó volt, rúgás előtt én is pont arra gondoltam, hogy ha már mindenképp meg akarják próbálni, akkor a szélső lutri helyett megpróbálhatná elpöckölni középen, és saját magának rávetődni, csak ugye én nem láthattam abból a szögből, hogy középen is van elkapójuk, így meg azért butaság volt, valljuk be, mert esélyünk sem volt megszerezni.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.shawnka
De ha már onside kick volt, akkor miért nem Bryant rúgta? bizonyára egyből gondolták volna hogy az lesz de sztem jobban kivitelezte volna...

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.