Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leigazoltátok future contracttel az ex-WRünket, Mike Brownt. Anno QB volt a Libertyn, ST játékosak és 4. - 5. számú WRnek nem rossz, és van kezdőtapasztalata is.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
McDermott marad, Bowles lett a Jets HC.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Megvolt a press conference, konkrétum semmi, de ez nem is meglepő 😊
Összességében pozitív volt a kicsengése.
Néhány fontosabb gondolat:
- Cam a franchise QB-nk, ergo lesz hosszabbítás, viszont a szerződéssel kapcsolatos dolgokba nem ment bele Gettleman
- az edzői stábbal kapcsolatos döntéseket Rivera hozza majd meg, de csak most kezdik el az értékelést
- Hardyval kapcsolatosan nem nyilatkoztak, mondván várjuk meg a tárgyalást.
- idén jobban állunk már sapka ügyileg, de ez nem azt jelenti, hogy nagybevásárlást tartunk, viszont ha valakiről azt gondoljuk, hogy tud segíteni és előrelépést jelent, meg fogjuk próbálni szerződtetni.
- tavaly anyagi okai voltak, hogy nem nagyon tartottunk meg senkit a szabadügynökök közül
- a draftclassról elmondta Gettleman, hogy újból erősnek tűnik az OT és a WR állomány, de ha olyan DL playa csúszik hozzánk aki erősítés, akkor nem fogja otthagyni
- többször is hangsúlyozta amit eddig is tudtunk róla, a lényeg, hogy tudjál futni, fogd meg a futást, és tudd siettetni az ellenfél irányítóját, ezek a kulcsok a sikerhez.
- elégedett az újoncokkal - tény, hogy nem is emlékszem olyanra, amikor nyolc rookie is aktív részese lett a csapatnak
- elmondta, hogy nem szabad érzelmi alapokon dönteni, mert akkor biztos hülyeséget csinál
- méltatta DeAngelot, hogy milyen nehéz szezonon van túl, milyen profi, de férfiként végigcsinálta és beszélni fognak a jövőről
- Smittyről úgy nyilatkozott, hogy win-win szitu lett mindkét fél részére, örül az ő sikerének és persze a csapaténak is
- Ron sokkal izgatottabban várja a következő szezont, mint tavaly ilyenkor és a cél a Superbowl

Biztos kimaradt vmi, de most ezek jutottak eszembe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mindenképp piros pont a PR-osoknak.
Egy óra múlva sajtótájékoztató, konkrétumok nyilván nem fognak elhangzani, de talán valamivel okosabbak leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Nem tudom mi a furcsább, higy Jerry vette a fáradtságot és saját maga válaszolt, vagy hogy más csapatoknál eszébe sem jutott senkinek. Érdekes 😊gabokocka
szerintem kapnak 1000 ilyen levelet 1 nap, és nem jut idő mindenkire. vagy a dev/null-ban landolnak ezek máshol 😊petey
Valószínű egyébként, rengeteg levelet kaphatnak. Bár a kézzel írt válasz Jerrytől, nem egy sablon levél, és a Luke által aláírt sisak azért szép gesztus.
Régen még az átkosban egy ismerősöm írta a BMW-nek vagy Audinak, már nem emlékszem, hogy neki ez a kedvenc kocsija, de valószínű sosem fog tudni venni, és hát egy akkora autógyárnak igazán nem nagy kiadás, ha ajándékoznának neki egyet 😀 Kocsit persze nem kapott, de egy csomó repi cuccot igen, ami akkor itt nálunk még szinte beszerezhetetlen volt. 😊

#KeepPounding
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Nem tudom mi a furcsább, higy Jerry vette a fáradtságot és saját maga válaszolt, vagy hogy más csapatoknál eszébe sem jutott senkinek. Érdekes 😊gabokocka
szerintem kapnak 1000 ilyen levelet 1 nap, és nem jut idő mindenkire. vagy a dev/null-ban landolnak ezek máshol 😊

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nem tudom mi a furcsább, higy Jerry vette a fáradtságot és saját maga válaszolt, vagy hogy más csapatoknál eszébe sem jutott senkinek. Érdekes 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 bleacherreport.com/articles/2327113-12-year-old-sends-letter-to-all-32-nfl-teams-and-only-the-panthers-responded?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

egy új szurkoló 😊petey
Pont most akartam írni 😀

#KeepPounding
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 bleacherreport.com/articles/2327113-12-year-old-sends-letter-to-all-32-nfl-teams-and-only-the-panthers-responded?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

egy új szurkoló 😊

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ezt meg kéne kérdezni a köcsögtől (Goodell) 😊
Elvileg ha elítélik akkor kap 6 meccs eltiltást, nem tudom beleszámít-e az idei év, sztem nem.
Ha felmentik akkor sztem plusz büntit nem kap.
De mivel Goodell most átment népnevelőbe és mindenkit eltilt mindenért, megjósolhatatlan.

Félreértés ne legyen, elítélem az erőszak minden fajtáját, pláne a nők vagy gyerekek ellenit, de valahol vicces, hogy egy jogállamban bírósági ítélet nélkül vkit a partvonalon kívülre basznak egy szezonra.

Hardyt nyilván nem az eszéért szeretjük, de gondolom a nő sem megy a szomszédba tanácsért ha két dollár pluszpénzről és 5 perc hírnévről van szó. Szóval tököm tudja mi történt ténylegesen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Bűnös, nem bűnös 😊
Február 9. az időpont egyébként.gabokocka
Ez ilyen egyszerű? 😊 Ha bűnös, nyílván eltiltják, ha nem bűnös, akkor miért kellett kihagynia a szezont!?


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Bűnös, nem bűnös 😊
Február 9. az időpont egyébként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Hardy tárgyalásán mit várhatunk??? Milyen opciók lehetségesek,????


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nézegettem a cap helyzetet, ha minden igaz olyan 14-15 misivel leszünk a sapka alatt, ha 140M-ra lesz belőve.
Cam ugye ebben 14.6M-val szerepel, az ő hosszú távú szerződtetésével tudnánk spórolni még bőven, illetve CJ szerződésének buherálásával, vagy egy hosszabbítással szintén segíthetnénk magunkon. DeCoud is kivágható 2M pluszhelyért június utáni cuttal, DeWill szintén, szóval szerintem olyan 25-30 misi helyet tudunk kreálni.
A kérdés, hogy mihez akarunk ezzel kezdeni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
No fene azt hittem idén megússzuk ezeket a köröket.
Mondjuk én nem hiszem, hogy nekik feltétlen ő kellene, de ők tudják.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
McDermottot interjúra hívta a Jets.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ja és ami a legfontosabb, egy normális ST coach, baszki még egy ilyen szar egységet nem hordott a hátán a föld.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2015/01/11/5440544/sorensen-panthers-newton-is-a.html#.VLO9PYF3WK0
Fasza cikk Camről. Egyértelmű, hogy hosszabbítani kell vele az offseasonban.gabokocka
Hosszabbítani kell vele jövőre, mert nincs érdemi alternatíva (említésre sem méltó kivételek: pocsék 2015-ös szereplés, s QB draft, vagy FA piacon Luck, Eli, vagy Roethlisberger). Ellenben az ár dönti el, hogy a hosszabbítás jó, vagy rossz döntés.

Az elmúlt 4 év alapján nem érdemel 20m $ per éves kontraktust. A következő szezonban virítania kell Camnek. Kérdéses, hogy mekkora kereslet lenne rá a FA piacon 20m $-os áron.

Azt remélem, hogy Cam végre végigtol egy teljes offseasont, s Ő is fejlődik.
Ahhoz, hogy Top8-as csapatból előrébb lépjünk, ehhez jobb (nem más) irányítóra is szükség lesz.
A drafton nyilván kap még egy WR-t, s 1-2 falembert.
A futók a következő évekre adottak (fizetés miatt is 😊), jó emberekkel lesz körülvéve.

Egy versenyképes csapatot hagyna el max. fizetésért cserébe. 2016 február-márciusa mindenesetre érdekes lesz.

Kuechlyt is meg kell tartani 2016-ban (franchise tag, vagy hosszú távú kontraktus).
2016-ban CJ cutjával lehetne 11m-t spórolni. Már csak ezért is indokolt Hardy szerződtetése, nem elfeledve azt, hogy neki már nem kell nyolc számjegyű összeget ajánlani/fizetni.nemtomi
FA piacra a fent említettek nem fognak kikerülni, mint ahogy Cam sem.
Viszont én már ebben a holtszezonban hosszabbítanék vele, mert a capszáma 15M fölött lenne az opció lehívása miatt, ellenben egy új szerződéssel itt tudnánk spórolni legalább 7-8 misit a sapka alól 2015-re.
Én olyasmi szerződést tudnék elképzelni, mint amilyet anno Stafford kapott, 5 év 75 misi 40 milla garantálttal.
Ezt tartom kiindulási alapnak, nagyjából Cam pályafutása is ott tart, mint Staffordé a hosszabbításkor (mondjuk ő azóta sem lépett szintet)
Luke-nak is lesz hívva az ötödik éves opció, sztem az ő hosszabbítása idén nem téma, csak jövő ilyenkor.
CJ nem lesz cut, sztem ő is új szerződést kap, amivel neki is csökkenni fog a brutális cap száma.
DeWill lesz cut várományos, vagy max paycut esetén maradhat. Stew és Fozzy adott, de egy fiatal késői körös playa idén is benne van, ha már a Pats lenyúlt minket tavaly elég csúnyán 😊
Idei lesz az első olyan offseason, ahol Gmennek nem csak szart lapátolni lesz lehetősége, hanem építkezni is, kíváncsi vagyok mihez kezd vele. Top FA-t nem várok, de mondjuk, Nicks, Doug Free, Gresham, Maxwell kaliber éppenséggel érkezhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
 www.charlotteobserver.com/2015/01/11/5440544/sorensen-panthers-newton-is-a.html#.VLO9PYF3WK0
Fasza cikk Camről. Egyértelmű, hogy hosszabbítani kell vele az offseasonban.gabokocka
Hosszabbítani kell vele jövőre, mert nincs érdemi alternatíva (említésre sem méltó kivételek: pocsék 2015-ös szereplés, s QB draft, vagy FA piacon Luck, Eli, vagy Roethlisberger). Ellenben az ár dönti el, hogy a hosszabbítás jó, vagy rossz döntés.

Az elmúlt 4 év alapján nem érdemel 20m $ per éves kontraktust. A következő szezonban virítania kell Camnek. Kérdéses, hogy mekkora kereslet lenne rá a FA piacon 20m $-os áron.

Azt remélem, hogy Cam végre végigtol egy teljes offseasont, s Ő is fejlődik.
Ahhoz, hogy Top8-as csapatból előrébb lépjünk, ehhez jobb (nem más) irányítóra is szükség lesz.
A drafton nyilván kap még egy WR-t, s 1-2 falembert.
A futók a következő évekre adottak (fizetés miatt is 😊), jó emberekkel lesz körülvéve.

Egy versenyképes csapatot hagyna el max. fizetésért cserébe. 2016 február-márciusa mindenesetre érdekes lesz.

Kuechlyt is meg kell tartani 2016-ban (franchise tag, vagy hosszú távú kontraktus).
2016-ban CJ cutjával lehetne 11m-t spórolni. Már csak ezért is indokolt Hardy szerződtetése, nem elfeledve azt, hogy neki már nem kell nyolc számjegyű összeget ajánlani/fizetni.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2015/01/11/5440544/sorensen-panthers-newton-is-a.html#.VLO9PYF3WK0

Fasza cikk Camről. Egyértelmű, hogy hosszabbítani kell vele az offseasonban. Lehetne keresni nála jobb QB-t, de qrva nagy eséllyel csak rosszabat találsz. Arról nem is beszélve, hogy ha a körülötte játszók tehetségesebbek lesznek, még tehet egy lépést előre, szóval egyértelmű a feladat Gmen számára, egy jó szerződést kötni Cammel és további tehetséget invesztálni az O-ba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kint eléggé lehúzzák Cam játékát, pedig bennem pozitív érzet maradt utána.
Nyilván a picksix csúnya volt, de azért nem vakok és gyengénlátók voltak az ellenfelek. Megnéztem pl Rodgers vagy Manning számait az idény elejéről Seattleben, hát semmivel sem voltak jobbak, pedig ott nem Bell a LT és nem egy használható WR van. Pl. a negyedik negyedben kétszer végigmentünk a pályán, nyilván a második már garbage time volt, de akkor is. Szóval én továbbra is úgy gondolom, hogy abszolút nem vallottunk szégyent, ha tudjuk limitálni a kapitális hibákat jövőre nagyon erősek lehetünk és senki nem szeretne majd ellenünk játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
 m.espn.go.com/nfl/story?storyId=12151473

Sztem is vissza kell hozni.
Bármi is lesz az ítélet, különleges talent, akit idővel lehet majd fogunk tudni pótolni, de egyelőre még nem vagyunk készek rá.gabokocka
Szerintem meg jöjjön hozzánk😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
 m.espn.go.com/nfl/story?storyId=12151473

Sztem is vissza kell hozni.
Bármi is lesz az ítélet, különleges talent, akit idővel lehet majd fogunk tudni pótolni, de egyelőre még nem vagyunk készek rá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Utólag is gratu srácok, remek csapat a Panthers. Én apummal néztem, ezt is, ez köztünk immáron hagyomány. Több sikert jövőre, van mire alapozni.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Hogy egy jó hír is legyen, megúsztuk a Rex Ryan Falcons házasságot, nem keserít el...gabokocka
senkit a csoportban...