Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?
Old Green Bay
Dehogynem 😊 Csak nem az utolsó játéknàl hanem az előtte lévő 200-ban 😊
Persze kelettek a mi hibáink is ezt azért tegyük hozzá...
Tomcsik
Tegnap még csak 40 volt, ma már 200.
Mond valaki többet vagy zárhatjuk a licitet?
SBL
Ne üljetek már fel ezeknek , ezért csinálják... volt 6-7 kérdéses play...de volt ám a másik oldalon is , elég csak mondjuk a Jordyn be nem fújt Dpi-re gondolni .
Ez a tegnapi meccs bőven nem a bírókon múlt , jó meccs volt a szerencsésebb nyert összességében .
Ez a bears 1 jó edzőre meg két jo cb-re van attól h komoly csapat legyen, jövőre még szenvedősebb lehet .

Nekünk meg menni kell előre , a 4 zakó után nem hittem h a saját kezünkben lehet még sorsunk , de ez most adott , éljünk vele.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?
Old Green Bay
Dehogynem 😊 Csak nem az utolsó játéknàl hanem az előtte lévő 200-ban 😊
Persze kelettek a mi hibáink is ezt azért tegyük hozzá...
Tomcsik
Tegnap még csak 40 volt, ma már 200.
Mond valaki többet vagy zárhatjuk a licitet?
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A secondary nemtom mire lesz elég a későbbiekben.

bebop
utóbbi 2 meccs, 8 pick. nem rossz az 😀
több mint 7 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Szívroham közeli meccs volt, hihetetlen, hogy honnan vesztettünk majdnem, és honnan nyertünk mégis.

A secondary nemtom mire lesz elég a későbbiekben.

Imádom a csapatot!
bebop
Talán nem is az egész sec tragédia, szerintem "csak" a CB-k. 😊
több mint 7 éve
bebop 413 — Packers fan
Szívroham közeli meccs volt, hihetetlen, hogy honnan vesztettünk majdnem, és honnan nyertünk mégis.

A secondary nemtom mire lesz elég a későbbiekben.

Imádom a csapatot!

GB
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?
Old Green Bay
Dehogynem 😊 Csak nem az utolsó játéknàl hanem az előtte lévő 200-ban 😊
Persze kelettek a mi hibáink is ezt azért tegyük hozzá...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Most már a saját kezünkben a sorsunk.
Köszi Ty!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/PFF_Gordon/status/810602440215166977?ref_src=twsrc%5Etfw

Pedig már azt reméltem, Adams levetette magáról a Dropante nevet. Bízzunk benne, hogy csak nosztalgiázott. Remélem azért fejbeverik az öltözőben, de nem agyrázkódást érően.

És lehet, hogy nem is kellett az erőszak.
 twitter.com/tae15adams/status/810606230276337671?ref_src=twsrc%5Etfw

El kell felejteni, aztán folytatni, ahogy az elmúlt néhány meccsen tolta.

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
8-6.

nem sok kellett volna a teljes összeomlásig.
Sok sok balfaszkodást láttam azért a végén.
gamerkr
és 94-94!
Most tudtam visszanézni a végét rendesen. Fura de kíváncsi lennék miről cikkeztek volna ha ma kikapunk.
Old Green Bay
fire MM? Mondjuk arról már írtak 😊
gamerkr
Ő szent és sérthetetlen. Kire fogtuk volna?
O feltesz 7 pontot. D döcög, de megoldja a dolgokat. Aztán szerez labdákat, amikkel végül + 17-tel fordulunk. Mesés 3. negyed.
4. negyed kabaré O és D oldalon is.
ARtoJN kivételével!
Ja persze ha Adams nem csinál két droppot az endzone-ban...

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
8-6.

nem sok kellett volna a teljes összeomlásig.
Sok sok balfaszkodást láttam azért a végén.
gamerkr
és 94-94!
Most tudtam visszanézni a végét rendesen. Fura de kíváncsi lennék miről cikkeztek volna ha ma kikapunk.
Old Green Bay
fire MM? Mondjuk arról már írtak 😊

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
8-6.

nem sok kellett volna a teljes összeomlásig.
Sok sok balfaszkodást láttam azért a végén.
gamerkr
és 94-94!
Most tudtam visszanézni a végét rendesen. Fura de kíváncsi lennék miről cikkeztek volna ha ma kikapunk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
8-6.

nem sok kellett volna a teljes összeomlásig.
Sok sok balfaszkodást láttam azért a végén.

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?
Old Green Bay
Nem hat. Nem kertek a 10 mp runoffot.

Amugy meg, ha kerik, akkor is belefert volna a field goal, mert szzandekosan lassabban alltak fel a spike-hoz, hogy csak 3-4 mp maradjon.
casaubon
Jól van megnyugodtam. Akkor örülök. Csak a 4.negyed 14 percét feledném, amíg láttam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Fox declined the penalty

Bocsesssssssszzz
 www.youtube.com/watch?v=lML_Tg6JGy0
füligjimmy
risztekp

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?
Old Green Bay
Nem hat. Nem kertek a 10 mp runoffot.

Amugy meg, ha kerik, akkor is belefert volna a field goal, mert szzandekosan lassabban alltak fel a spike-hoz, hogy csak 3-4 mp maradjon.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Elszállt a stream-em a végén. Akkor ezek szerint mégsem a bírók mentették meg a seggünket?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fox declined the penalty

Bocsesssssssszzz
 www.youtube.com/watch?v=lML_Tg6JGy0

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Inaktívak:

Green Bay Packers

11 WR Trevor Davis
28 CB Josh Hawkins
44 RB James Starks
53 LB Nick Perry
58 LB Jordan Tripp
68 T Kyle Murphy
73 C/G JC Tretter

Perry nagyon fog hiányozni, de reméljük Peppers megoldja. A Bears ellen mindig motiváltabb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Elképzelhető, hogy Callahant is nevezik, ha Rodgers nem bírná, vagy rásérülne az eddigiekre.
Ettől függetlenül nincs jó előérzetem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mint minden statisztika ez is helyén kezelendő, de tény, hogy Rodgers a valaha volt (egyik) legpontosabb kezű QB a TD/INT arányt tekintve. Átlagosan 4 TDra jut egy INT, ami brutális adat.
Bradynél ez a szám 2.9
Payton M.nél 2.15

Itt egy rövidke magyar cikk róla:
 packershungaryclub.hu/2016/12/meg-sem-lepodunk/

Ezzel a poszttal ARt nem helyeztem a másik két úriember elé és mögé sem. Csak egy jó kis cikk egy számunkra érdekes és kedvező statisztikai adattal.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A szokásos időjárás előrejelzés a vasárnapi meccsre:
Gyengén felhős idő várható
napközben: -13°C
hőérzet: -23°C
0o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Azért kicsit furcsa, hogy ennyi csapatot megjárt, ilyen rövid idő alatt. Egyébként ILB közül csak Martinez edz limitáltan, a többiek egészségesek. Nem teljesen világos miért pont ILB-t hoztak Pennel roster helyére. Biztonsági tartaléknak, hogy ha megsérül valaki a poszton akkor se kelljen bemozgatni Matthews-t?
SBL
Nálunk amikor játszott, nem volt gond vele. Jól helyettesítette egy meccsen Paul Poslusznyt is MLB-ben. Azért lett elküldve a nyáron, mert az LB sorban egyszerűen feláldozható lett a többiek és más posztok miatt. És ST-ben szerintem igencsak hiányzik idén tőlünk.
iktriad
Kösz a részletekért!
Megnyugodtam.😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért kicsit furcsa, hogy ennyi csapatot megjárt, ilyen rövid idő alatt. Egyébként ILB közül csak Martinez edz limitáltan, a többiek egészségesek. Nem teljesen világos miért pont ILB-t hoztak Pennel roster helyére. Biztonsági tartaléknak, hogy ha megsérül valaki a poszton akkor se kelljen bemozgatni Matthews-t?
SBL
Nálunk amikor játszott, nem volt gond vele. Jól helyettesítette egy meccsen Paul Poslusznyt is MLB-ben. Azért lett elküldve a nyáron, mert az LB sorban egyszerűen feláldozható lett a többiek és más posztok miatt. És ST-ben szerintem igencsak hiányzik idén tőlünk.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
ILB-t igazoltunk: Jordan Tripp
Lehet róla tudni valamit?
zsoltee
MLB poszton bevethető, mellé egész jó ST játékos. A Miami draftolta, tavaly elég sokat játszott a Jaxben, mikor ide került. Meglepetés volt idén, hogy elküldtük a végső keretszűkítéskor. Idén a Seahawks-ban játszott 7 meccset. Nagyon korrekt csere LB.
A Montanára járt collegeba, szóval a hideg sem ismeretlen számára.
iktriad
Azért kicsit furcsa, hogy ennyi csapatot megjárt, ilyen rövid idő alatt. Egyébként ILB közül csak Martinez edz limitáltan, a többiek egészségesek. Nem teljesen világos miért pont ILB-t hoztak Pennel roster helyére. Biztonsági tartaléknak, hogy ha megsérül valaki a poszton akkor se kelljen bemozgatni Matthews-t?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ILB-t igazoltunk: Jordan Tripp
Lehet róla tudni valamit?
zsoltee
MLB poszton bevethető, mellé egész jó ST játékos. A Miami draftolta, tavaly elég sokat játszott a Jaxben, mikor ide került. Meglepetés volt idén, hogy elküldtük a végső keretszűkítéskor. Idén a Seahawks-ban játszott 7 meccset. Nagyon korrekt csere LB.
A Montanára járt collegeba, szóval a hideg sem ismeretlen számára.

Szerkesztette: iktriad