Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
DE basszameg a playoff machine-ben még így is kihoztam egy 4ik seedet 😀
Rubens
Hétről hétre egyre nehezebb lesz 😀
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Iszonyat borúsan látom az idei csapat szereplését... DE basszameg a playoff machine-ben még így is kihoztam egy 4ik seedet 😀 ahol már már klasszikus módon érkezik a Giants a Lambeau-ra..
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Rodgers kezd belelendülni, meg amúgy az egész támadósor jó úton halad, hogy a régi fényében ragyogjon. A fal nagyon pöpec volt, JC és Lang hiányában is. Adams-ről viszont nem gondoltam volna(főleg a tavalyi és az év eleji formáját látva), hogy így elkapja a fonalat, le a kalappal 😀 Jordy is biztos pont volt, Cobb is hozta a yardokat. Viszont TE játék most nem volt, bár a WR-ek bomba formát mutattak(ezért annyira nem is kellett), de Cook-ra most nagyon figyeltek.
D# jól karistolt, mondjuk ebben az ellenfél támadósora is jócskán szerepet játszott, de amennyi kellett a W-hez azt bőven hozták, sőt, de azért ez a sec-en turbózni kell majd a holtidényben.
Nem tudom mennyit ért ez a győzelem sztem sajnos nem lesz PO és csak hátrébbról fogunk draftolni, de ezek a győzelmek jelzik, hogy ebben a csapatban azért bőven több mint, amit az előző 4 meccseken mutatott!
Go Pack Go!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
After last night's win, #Packers QB Aaron Rodgers said he hurt his hamstring in the second half extending a play... "I'll be good to go."

valaki meglepődik? 😊

több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Adams meg elég látványosan halad az 1000+ yardos szezon felé. Eszméletlen fejlődésen ment át a srác, olyat is elkapott ma, aminél másoknak még a drop is szép teljesítmény lett volna 😊
James007
Ehhez egy statisztika:

Top-five WR Catch Rates with less than one yard of separation (2016)
Davante Adams: 87.5 percent catch rate on 16 targets
Stefon Diggs: 70.0 percent catch rate on 20
Anquan Boldin: 65.0 percent catch rate on 20
Julio Jones: 61.5 percent catch rate on 26 targets
Steve Smith: 61.5 percent catch rate on 13 targets
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Randall visszatérése erős upgrade volt a védelemnek, Adams meg elég látványosan halad az 1000+ yardos szezon felé. Eszméletlen fejlődésen ment át a srác, olyat is elkapott ma, aminél másoknak még a drop is szép teljesítmény lett volna 😊

Jót tett a hangulatomnak ez a meccs, most azért az is látszott a pályán, hogy ég a tűz a csapatban. Reménykedhetünk, bár lehet, hogy csak a jó draftpozíciót csesztük épp el.
| Remélem Áron és CMIII hamar regenerálódik. |
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyertünk, a támadók nagyon belejöttek és egy jó védelem ellen tudtak konstansan haladni. Jó volt a passprot, jó volt az elkapómunka, és Rodgers is olyen éles volt mint amit megszoktunk tőle.
A védelem is jobbnak tűnt mint az utóbbi hetekben, de mint már mondtam most sokkal gyengébb támadósor ellen játszottunk. Kedvező volt a matchup, így nem kellene túlértékelni még ezt a győzelmet, és a sec éledését.
Jön a Houston akik nagyjából ugyan ilyen paraméterekkel bíró csapat mint az Eagles. Erős D de gyenge O, főleg passzjátékban.
A zebrák sem ellenünk voltak ma.

Zárkózunk, de hatalmas hajrá kell a végén, és a nehezebb ellenfelek, a Sea, és a csoportmeccsek majd az utolsó 4 fordulóban jönnek csak.
| A 2.6os odsz mondjuk jól fizetett. |


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nem gondoltam volna, hogy 27 ponttal ma nyerhetünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Martinez, Lang, Tretter es Fackrell biztosan nem jatszik hetfon, Goodson se, nala az a fura, hogy meg nincs IR-en. Randall, Ryan es Barclay questionable.

Ha Ryan nem jon rendbe, erdekes lesz a Perry, CMIII, Thomas, Peppers LB-sor, cserenek Elliottal, Bradforddal es Jones-szal. A tamadofalban meg Spriggs megmutathatja, miert lett masodik koros.
casaubon
Én nagyon remélem, hogy Barclay helyett Spriggs fog kezdeni, de egyenlőre ez még nem tiszta. Barclay csak sérülés miatt jött le elvileg a fővárosban. Spriggs továbbá soha az életében nem játszott a fal belselylén egészen 3 héttel ezelőttig. Középsuliba és egyetemen is T volt mindig. A paraméterei is tacklere illenek kezdve azzal, hogy 6.6 magas. Múlt héten beugróként nem volt róla sack, és nem is ütötték meg AR-t, miközben Barclay ha jól emlékszem 2 holding mellett 1 sacket minimum engedett.
Talán packersnewson volt egy jó kis cikk, a helyzetéről, de mióta belevetette magát a G játékba napról napra tanul és jobb lesz. Most ez csak egy kényszer megoldás, mert Lang mellett Tretter is hiányzik sajnos, de az Ő jövője a szélen lesz továbbra is. Az mindenesetre segíti majd az esetleges játékát, hogy ARel döntően passzoló csapat vagyunk, Spriggs pedig egy nagyon atletikus T, most csak meg kell szoknia, hogy nincs annyi ideje felvenni a pozíciót mint a fal szélén, és nehezebb srácok jöhetnek szembe mint kint.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Martinez, Lang, Tretter es Fackrell biztosan nem jatszik hetfon, Goodson se, nala az a fura, hogy meg nincs IR-en. Randall, Ryan es Barclay questionable.

Ha Ryan nem jon rendbe, erdekes lesz a Perry, CMIII, Thomas, Peppers LB-sor, cserenek Elliottal, Bradforddal es Jones-szal. A tamadofalban meg Spriggs megmutathatja, miert lett masodik koros.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
D-i-s-c-o-u-n-t D-o-u-b-l-e C-h-e-c-k

 www.youtube.com/watch?v=uRFrH8z57VY

Ryan, Randall edzett. Öröm, boldogság.

több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Az elmúlt 4 hétben a csapat teljesen kiölte belőlem a PO reményeket. A Colts és a Titans elleni meccs alatt dühöngtem, a Redskins ellenit már belenyugvással tudtam végigkövetni.
Sokszor ki lett már tárgyalva a Sec gyengesége, de a legutóbbi meccsen minden korábbit alulmúltak. Hálát adhatunk, hogy Cousins csak 4-5 hosszú labdát engedett el.

A sérülések fájóak, különösen az ILB párosunknál. Lacy és Shields pedig sajnos nem nagy meglepetés😕
Viszont ami most jobban foglalkoztat: az offense formajavulása pillanatnyi "megingás" a lefele menő úton, vagy tényleg gatyába lettek rázva? Valószínű, hogy a Washington felkészült az előtte lévő 9 meccsből, abban pedig nem sok TE játékhívás volt, ezért lephettük meg őket ezzel. Félek, hogy ez a maradék 6 meccsen sokkal kevésbé lesz így. Mindenesetre ez a következő hetekben kiderül.

Ha PO-ra nem is, de a jövőbeli építkezés szempontjából jó lesz ez a 6 meccs, közelebb kerülhetünk pár válaszhoz:
- Képes lesz-e átvenni a WR1 szerepét Adams Nelsontól (nyilván hosszútávon)? Cobb ebbe tavaly belebukott, Adams idén biztató, az igazi Nelsont pedig félek, hogy soha többé nem látjuk a pályán.
- Kit érdemes megtartani a CB sorból? Ha Shields karrierjének annyi, és Randall végre felépül és min. tudná hozni a tavalyi szintet, akkor egy kezdő pipa. Rollinsnak elképesztőt kéne fejlődnie, hogy kezdő szint legyen, nem tudom van-e rá esély. Gunter 4. számú csere max.
- RB poszt: Lacy-t szerintem megtartjuk, nem hiszem, hogy ezek után túl mélyen a zsebbe kéne nyúlni. Érdemes lesz Michaellel számolni? Ettől függően min. egy középső körös futót nem ártana draftolni.
- Félve írom le, de idén először talán nem lesz ILB problémánk. Ez az év pozitívuma, komolyan.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lacy egyre inkább porcelánból van sajnos, nem tudom, hogy látjuk-e még valaha Packers mezben? Shields meg nagyon sanszos, hogy visszavonul. Elég brutális érvágások az egyébként sem túl fényes játékos állománynak.
zsoltee
én Lang visszatérését se siettetném annyira. Legjobb emberünk a falban, inkább gyógyuljon fel teljesen!

több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Lacy egyre inkább porcelánból van sajnos, nem tudom, hogy látjuk-e még valaha Packers mezben? Shields meg nagyon sanszos, hogy visszavonul. Elég brutális érvágások az egyébként sem túl fényes játékos állománynak.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Lacy és Shields idényének hivatalosan vége...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hogy egy kicsit foglalkozzunk a következő meccsekkel:

Miért lehet győzelmi esélyekről beszélni a következő két mérkőzést tekintve, mikor 4 meccses zakószériában van a csapat, és hülyére dobálják a sec.-t?

Mert a következő két csapatnak nem a passzjáték az erőssége! Kikaptunk négy meccsen zsinorban, négy olyan csapattól akik erős passzjátékkal rendelkeznek (kévtel talán a Titans ahol az alap az erős futójáték, de ellenünk nagyon megtalálták a passzjátékukat is). De a másik három gárda a 12.(IND), 2.(ATL) és 3.(WAS) legjobb paszjátékkal rendelkezik a ligában.
Most végre két olyan csapat következik, akik 25. és a 30. a levegőben.
Visszaestünk a futás ellen, de persze még így is ez a csapat erőssége. Az Eaglesnél van egy közepesen teljesítő támadófal mögött egy újonc irányító, aki nyomás alatt meginog, és akinek nincs szinte egyáltalán minőségi célpontja, és még a futójátékuk is hektikus. Értem mindezeket arra, hogy Jordan Matthews mellett nincs igazán erős fegyverük konstansan. DBG és Ertz is inkább csak egy-egy fellángolásra jók. Futóposzton pedig a fumble problémák miatt hol Mathews a kezdő, hol Sproles.
A védelmük viszont rendben van, de az utóbbi hetekben már egyre jobban játszottak a támdóink (no persze nem az első snaptől kezdve, az első negyedet még mindig szeretjük átaludni).
Cook visszatérésével nagyot dobott a passzjátékon, így már van négy elkapója ARnek, amivel nem is tűnt már olyan rossznak a játéka, de a győzelmekhez tovább kell javulnia. A támadófal viszont ki lesz téve megpróbáltatásoknak Cox, Graham és a többiek ellen. Égető lenne Lang visszatérése.

Ami miatt viszont nem sok okunk van reménykedni:
9 nap alatt 9 játékos került fel a sérültlistára. Eddig nem volt végtelenül sok sérültünk idén, inkább csak pechesen pont a CB és a RB sorból dőltek ki emberek, de most jött egy pár új név.
- Kidőlt mind a két ILB. Senki se gondolta volna, hogy a Ryan, Martinez kettőssel így meg leszünk elégedve, de nagyon jól játszott ez a kettős középen, és komoly hatással voltak a jó futás elleni védekezésre. Nélkülük azonban csak Bradford és Thomas maradtak akik közel sem olyan jó játékosok, így ismét felvetődött a kérdés, hogy CMIII megint visszamegy ILBbe... Elvileg holnap tárgyalják ki ezt Capersék.
- Továbbra is csak ugyan azok egészségesek a CB sorból mint eddig. Égetően szükségünk lenne Shields vagy Randall visszatérésére. Egyikük se shutdown corner, de a meglévőknél mind a ketten jobb játékosok, és a már közétett cikkben is leírták, hiányukban többen játszanak a posztidegen helyen, továbbán nincs no1 CB képességekkel rendelkező játékos az állományba. Rollins hiába volt második körös, kuka amit idén csinál, mikor ővé lenne a legnagyobb felelősség. Hyde pedig megmutatta az elmúlt hetekben, hogy mi a különbség közte és Hayward között nickelben, látványosra sikeredett. Günter pedig egy UDFA srác, és nem több egy használható csereszintnél, aki sajnos túl sok időt tölt a pályán az ellenfél top elkapónak őrzésével. Ideális esetben ő no3-4 elkapók ellen dolgozna, amiben nem is volt olyan rossz.
De amíg nem tér vissza senki ezzel az állománnyal kell dolgozni, és kitalálni olyan gameplant amiben nem válták folyton el magukat vagy épp tolódnak ki ketten egy elkapóra üresen hagyva egy másikat.

Ha fel kéne állítanom a hátralévő meccseinkre egy erősorrendet akkor biztos, hogy a következő két mérkőzés lenne a "legkönnyebb". Ha a támadósor továbbra is egyre több életjelet ad magáról, akkor a mostani gyengébb támadósorral rendelkező ellenfelek ellen lehet keresnivalónk. Azonban a védelem ezt erősen keresztűlhúzhatja, ha nem tudjuk kezeljük az ILBk kiesését, és nem tudunk legalább egy átlagos sec-et összetennei. Ebből a szempontból a következő két mérkőzés mindenesetre jó(bb) matchup.
A rájátszás persze nagyon távoli jelenleg. Ha ez a két meccs meg is lenne, elég kemény utolsó 4 meccsünk lesz (Hawks és 3 div rangadó 2 idegenben). Nem is akarok PO esélyeket latolgatni, először lássuk mit tudunk kezdeni az erősebb védelmű, ám az előzőeknél lényegesen gyengébb offensek ellen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Martinez is kidőlt 2-4 hétre. Ez egyre szebb.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Itt remekul osszeszedtek a secondary hibait:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000744534/article/opposing-passers-feast-on-packers-thin-secondary
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
 www.youtube.com/watch?v=wSfIOJ22cn8
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Micsinált ez a Garcon? Láttam a meccset, de erre nem emlékszem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Eddig is tudható volt, hogy nálunk nem a védelem nyeri a bajnokságot, most kiderült, hogy még a meccseket sem.
Csak zárójelben: kinek a felelőssége, hogy D (sec) oldalon ennyire gyér a cseresor?
Ótvar a secondary: de akkor ne várjunk labdaszerzésre (jó, én botor módon megtettem az eredménykövetőben), hanem a 3rd and out-ok helyett tegyünk fel legalább 10 pontot az első negyedben. Irányítsunk mi, ja hogy az nem megy, akkor meg oldjuk meg, ne köntörfalazzunk (aminek egyik legnagyobb mestere MM).
Lehet elemezni a draftot, FA-ténykedésünket, de szezon közben előjött két nagy probléma RB és CB hiány.
Megoldottuk? Persze Ty a backfielden vagy R(B)odgers... és Goodson+Gunter
Szóval nem.

Ha meglesz az első RB által futott TD-nk és a második CB által szerzett labda akkor vagy elindult valami vagy a Nitschke Fielden bolondoznak a srácok.

A MNF-n adva van a lehetőség, hogy megmutassuk van bennünk potenciál. Akármekkora tahó is volt a végén Garcon, szerezzünk neki örömet hétfőn.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Garcon akciója után azonban a Redskins nálam az örökös utálat tárgya lesz
James007
RASSZISTA!!!
empty taxi
Ajjajaj..!!
Ennél azért sokkal jobb híreket is kaptam a héten.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Garcon akciója után azonban a Redskins nálam az örökös utálat tárgya lesz
James007
RASSZISTA!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Garcon akciója után azonban a Redskins nálam az örökös utálat tárgya lesz
James007
Azert ne az egesz Redskins. Nem tehet rola az egesz franchise, hogy egy f... volt.
casaubon
Nem baj, nekem ennyi elég, de nem kell velem tartani 😊
Eddig teljesen semlegesek voltak számomra, s most így legalább tudok hozzájuk érzelmileg viszonyulni.. 😊
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Garcon akciója után azonban a Redskins nálam az örökös utálat tárgya lesz
James007
Azert ne az egesz Redskins. Nem tehet rola az egesz franchise, hogy egy f... volt.