Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Végigszenvedtem.. az O mindent megtett, de ez a sec ez vállalhatatlan. Ha már Bandwagon, akkor felülök én is rá: Capers bácsinak ideje távozni, de én MM-ért sem sírnék, bár neki még egy évet talán adnék. Persze sok függ a hátralévő meccsektől, de nincsenek illúzióim.

Garcon akciója után azonban a Redskins nálam az örökös utálat tárgya lesz
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Hát srácok, én kb. 1995 óta nézem kisebb-nagyobb megszakításokkal a Packers-t (annak idején még kedvenc csapatom is volt), de ilyen szintű leolvadás sorozatra, mint ami az elmúlt 3 meccsen történt, nem emlékszem. Emlékszem pár nehezebb évre, amikor több vereség becsúszott a vártnál (Favre egyik utolsó éve, talán 2005 v. 2006 pl, stb.), de azok azért kompetitív, éles meccsek voltak. És volt 1-1 nagyon nagy betli is, de abból meg nem volt sorozat. Ilyen beatdown sorozatra viszont nem emlékszem. Mikor volt ilyesmi utoljára, ki emlékszik?
peterk2005
Ha esetleg vissza akarsz térni a régi kedvenc csapatodhoz, itt a remek alkalom. Ha most teszed, senki nem fog azzal vádolni, hogy bandwagoner vagy.😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Hát srácok, én kb. 1995 óta nézem kisebb-nagyobb megszakításokkal a Packers-t (annak idején még kedvenc csapatom is volt), de ilyen szintű leolvadás sorozatra, mint ami az elmúlt 3 meccsen történt, nem emlékszem. Emlékszem pár nehezebb évre, amikor több vereség becsúszott a vártnál (Favre egyik utolsó éve, talán 2005 v. 2006 pl, stb.), de azok azért kompetitív, éles meccsek voltak. És volt 1-1 nagyon nagy betli is, de abból meg nem volt sorozat. Ilyen beatdown sorozatra viszont nem emlékszem. Mikor volt ilyesmi utoljára, ki emlékszik?
peterk2005
2005-ben volt egy 4-12 (Thompson és szerény személyem első szezonjában😀), de az még egy kiöregedő társaság végső összeomlása volt. Nem voltak igazán megalázó vereségek (kivéve egyet-kettőt), de összességében eléggé reménytelennek tűnt az egész. A kezdők nagy része sérült és/vagy 30 feletti, visszavonuláson/eligazoláson gondolkodó játékos volt. Favre-nak is inkább csak megszokásból könyörögtek a szurkolók az utolsó meccsen, hogy maradjon még egy évet, mert egyébként bűnszar volt. A végén pedig kirúgták Shermant.

2008-ban 5-5 után volt egy 5 meccses vereségsorozat, amit mondtak itt is, de az egyértelműen és látványosan a D lelkén száradt, úgyhogy McCarthy maradt, ő viszont kirúgta a coordinatort és elhozta Caperst és a 3-4-et. Viszont itt is csak egy-két kifejezetten csúnya verés volt, legtöbbször az utolsó két percben/OT-ben kaptunk ki. A szezon legalja pillanata az volt, amikor az utolsó előtti héten már kiesett csapatként mentünk a Soldier Fieldre, ahol a hosszabbítás elején a pénzfeldobásnál Urlacher sisakjáról esett az érme a földre és úgy nyerték meg 😀

2013-ban is volt egy hosszú sorozat, de akkor Rodgers sérülése miatt, arra már szerintem sokan emlékeznek.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igen érdekes ez az egész! Szerintem már tavaly is látszódott, hogy valami baj van főleg a szezon vége felé idén viszont szétment majdnem minden. Rodgers is látszik, hogy ideges, pályán vagy pályán kívül is szokták mutatni. Nagyon kiismerhető a játékuk sajnos. Rossz ezt látni, szezon előtt pedig nagy jóslatok voltak, jó azért azt lehetett gondolni, hogy annyira jó úgyse lesz a packers, de hogy ennyire rossz legyen. Rodgerst írták szezon MVP, a packers pedig Super Bowlt játszik a patriots-al. Én hasonlót vártam tőlük mint amit most a patriots csinál. Nem vagyok benne biztos, hogy az edző elküldésével változna bármi is, viszont más egységeknél el kellene gondolkozni a cserén, illetve valamit csinálni, hogy ne legyen évről évre ennyi sérült, egyszerűen rengeteg!
Béczkó
Komolyabb gondok vannak itt. Egyszerűen kell egy vérfrissítés. MM-nek és vagy Capersnek menni kell, mert nagyon leépült a csapat. TT már más kérdés, az hosszabb átgondolást igényelne (én hagynám, csak kezdjen el FA-n is igazolni)
De a sérülésekre fogni ezt a szereplést nem jogos. Kiesett Lacy, Shields, Randall a kezdőkből akik mögött nem volt hasonló szintű pótlás. Tretter kiesett, de év előtt nem is ő volt a kezdő, szóval itt Linsley játéka nem akkor downgrade. Cook hosszabb ideig volt maródi, ő tegnap is nagyon jó volt. Lang erről a meccsről hiányzott először. Barclay mondjuk borzalmas is volt, de 1 meccsről beszélünk eddig. Rollins óriási betli és Günter úgy a legjobb CB jelenleg a csapatban, hogy őt se tenném csereszintnél előrébb minőségben. Ja még Clay nem volt 3 hétig de tegnap már igen.
Szóval kiesett átlagban 3-4 kezdőd, vannak csapatok ahol 7-8 kezdő hiányzik köztük olyan kulcsposztoról ahol mi egészségesek vagyunk. A sérülés nem lehet kifogás.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Igen érdekes ez az egész! Szerintem már tavaly is látszódott, hogy valami baj van főleg a szezon vége felé idén viszont szétment majdnem minden. Rodgers is látszik, hogy ideges, pályán vagy pályán kívül is szokták mutatni. Nagyon kiismerhető a játékuk sajnos. Rossz ezt látni, szezon előtt pedig nagy jóslatok voltak, jó azért azt lehetett gondolni, hogy annyira jó úgyse lesz a packers, de hogy ennyire rossz legyen. Rodgerst írták szezon MVP, a packers pedig Super Bowlt játszik a patriots-al. Én hasonlót vártam tőlük mint amit most a patriots csinál. Nem vagyok benne biztos, hogy az edző elküldésével változna bármi is, viszont más egységeknél el kellene gondolkozni a cserén, illetve valamit csinálni, hogy ne legyen évről évre ennyi sérült, egyszerűen rengeteg!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
A 2008-as szezonban 4-3-as kezdés,majd bye week után a következő 8 meccsből 7-et elveszített a Packers. Abban volt egy 5 meccses L széria is.
Nelson87
Igen, de ott az egész idényben volt összesen három 2+ labdabirtoklásos vereség, és azok nem egymást követték, tehát nem kvalifikálnak olyan komoly meltdownként.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A 2008-as szezonban 4-3-as kezdés,majd bye week után a következő 8 meccsből 7-et elveszített a Packers. Abban volt egy 5 meccses L széria is.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát srácok, én kb. 1995 óta nézem kisebb-nagyobb megszakításokkal a Packers-t (annak idején még kedvenc csapatom is volt), de ilyen szintű leolvadás sorozatra, mint ami az elmúlt 3 meccsen történt, nem emlékszem. Emlékszem pár nehezebb évre, amikor több vereség becsúszott a vártnál (Favre egyik utolsó éve, talán 2005 v. 2006 pl, stb.), de azok azért kompetitív, éles meccsek voltak. És volt 1-1 nagyon nagy betli is, de abból meg nem volt sorozat. Ilyen beatdown sorozatra viszont nem emlékszem. Mikor volt ilyesmi utoljára, ki emlékszik?
peterk2005
3 egymást követő, legalább 2 birtoklásos L sorozat szerintem 2006-ban volt ezt megelőzően:

New England Patriots ellen 0- 35
Hawks ellen 24-34
Jets ellen 10-38

 www.pro-football-reference.com/teams/gnb/2006.htm

Ezeket megelőzően 2004-ben egy 4 vereségből álló sorozat:
 www.pro-football-reference.com/teams/gnb/2004.htm
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát srácok, én kb. 1995 óta nézem kisebb-nagyobb megszakításokkal a Packers-t (annak idején még kedvenc csapatom is volt), de ilyen szintű leolvadás sorozatra, mint ami az elmúlt 3 meccsen történt, nem emlékszem. Emlékszem pár nehezebb évre, amikor több vereség becsúszott a vártnál (Favre egyik utolsó éve, talán 2005 v. 2006 pl, stb.), de azok azért kompetitív, éles meccsek voltak. És volt 1-1 nagyon nagy betli is, de abból meg nem volt sorozat. Ilyen beatdown sorozatra viszont nem emlékszem. Mikor volt ilyesmi utoljára, ki emlékszik?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Tényleg nem okos dolog első indulatból nagytakarítást követelni, de egyértelmű, hogy most már 2. éve komoly az a válság, amit mondjuk már 2014-ben is előre lehetett látni (nem akarom sokadszor fényezni magam, de megmondtam). Ebbe most már valakinek bele kell bukni a McCarthy-Thompson-Capers hármasból és az esetlegesen maradó(k)nak is radikálisan változtatni kell a gondolkodásukon különben olyanok leszünk, mint az utóbbi 15 év Bengalsa: Cuki kis csapat, mindig van benne potenciál, de sosem nyer semmit, mert az évről-évre menetrendszerűen jövő kudarcoknak sosincs komoly következménye.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ott van John Crockett kígyó helyett, aki stílusát tekintve szerinem hasonlít Starksra, sőt bátrabban rohan bele a védelembe, kontakt után szerintem több yard potenciál van benne. A többiekre most nem akarok kitérni majd csak a 17. hét után, de lesz majd egy két elképzelésem kit/kiket kellene újraigazolni és cutolni.
De azt most kijelentem, hogy legyen majd bárki is a vezetőségben, ha Langot nem igazoljuk újra (leszarom menyiért), átpártolok ahoz a csapathoz ahová megy egy évre. Sitton elküldését is nehezen nyeltem le, de mondjuk érthető, ha azt a pénzt inkább a LT-nek adjuk (jogosan, David jó idén), de ha 1 év alatt lemondunk két probowler G-ról akkor bekaphatják.
alatriste
Crockettnek is lejar a szerzodese, igaz, o valoszinuleg alair veteranminimumert. 3.-nak meg egy UDFA is jo.

Igaz, Lang tenyleg nagyon kell. Nem bannam, ha mar szezon kozben alairna a hosszabbitast. Amugy Sitton elkuldese igy utolag vedheto: mar folyton serult, Taylor viszont elfogadhato atlagot hoz. De Barclay-ban ki az, aki lat valamit?
casaubon
Sitton óriási közönség kedvenc volt a csapatnál is, és ligaszinten is egy viszonylag nagy hypot kapó játékos. (Az utóbbi négy évben háromszor volt Probowler miközben Lang egyszer sem, pedig az utolsó két évben már ugyan olyan szinten játszottak). Nem örültünk az elküldésének és jobb Taylornál, de Taylor hoz egy kezdő szintet, annál nem sokkal jobbat, de az anyagi oldalát nézve védhető a döntés. Kellett a pénz Bakh szerződésének aki fontosabb poszton játszik és fiatalabb is.
Barclaynek Spriggs érkezésével remélem végleg lefőtt a kávé és jövőre már nem lesz csapatnál.
Nem is néztem utána, hogy Crockett is FA lesz, de miatta nem aggódom. Ha meg akarjuk majd tartani valószínűleg meg fogunk tudni állapodni baráti összegben.

Szezon végén visszatérünk erre a kit tartsuk meg kit ne dologra, legalábbis a részemről. 😊 Úgy is baromi hosszú az offseason lesz idő kibeszélni. Addig még úgyis előrukkolhat bárki nagy javulással vagy romálással ami borítaná a mostani állapotot.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Ott van John Crockett kígyó helyett, aki stílusát tekintve szerinem hasonlít Starksra, sőt bátrabban rohan bele a védelembe, kontakt után szerintem több yard potenciál van benne. A többiekre most nem akarok kitérni majd csak a 17. hét után, de lesz majd egy két elképzelésem kit/kiket kellene újraigazolni és cutolni.
De azt most kijelentem, hogy legyen majd bárki is a vezetőségben, ha Langot nem igazoljuk újra (leszarom menyiért), átpártolok ahoz a csapathoz ahová megy egy évre. Sitton elküldését is nehezen nyeltem le, de mondjuk érthető, ha azt a pénzt inkább a LT-nek adjuk (jogosan, David jó idén), de ha 1 év alatt lemondunk két probowler G-ról akkor bekaphatják.
alatriste
Crockettnek is lejar a szerzodese, igaz, o valoszinuleg alair veteranminimumert. 3.-nak meg egy UDFA is jo.

Igaz, Lang tenyleg nagyon kell. Nem bannam, ha mar szezon kozben alairna a hosszabbitast. Amugy Sitton elkuldese igy utolag vedheto: mar folyton serult, Taylor viszont elfogadhato atlagot hoz. De Barclay-ban ki az, aki lat valamit?
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matematikai esely meg van a rajatszasra, de ilyen vedelemmel nem szabad bizni benne. Mire az offense ugy, ahogy magara talalna, a defense teljesen eltunik. Ilyen szintu osszeomlast nem lehet a serulesekkel magyarazni - ha ennyivel gyengebbek a cserek, ennyire nem utik meg az NFL szinvonalat, akkor az a GM felelossege. De mindenkepp el kell gondolkodni Capers szerepen is.

Offseason: Shields valoszinuleg cut (ugyis folyton agyrazkodasa van), de ha az arra erdemeseket ujraigazolja a csapat (Perry, Lang, Lacy, Goode, Tretter, esetleg Elliott, Cook meg majd kiderul a tobbi meccsen), es meg szamoljuk a draftoltak fizeteset, akkor 8-10 millio marad free agentre, ha jol szamoltam. Az egy meghatarozo ember. Esetleg ket kozepes, azzal meg nem megyunk semmire. Tobbre csak akkor lenne penz, ha a legjobban keresok kozul valakit cutolnak, de pont ok teljesitenek megfeleloen. Talan meg Starks elkuldesevel lehet nemi helyet teremteni a plafon alatt, ilyen szintu futot a draft 4-5. koreben siman lehet talalni, de tul sok penzt ez sem jelentene.

Ja, itt lehet jatszani a szamokkal, ha valaki nem ismerne:
 overthecap.com/calculator/green-bay-packers/
casaubon
Ott van John Crockett kígyó helyett, aki stílusát tekintve szerinem hasonlít Starksra, sőt bátrabban rohan bele a védelembe, kontakt után szerintem több yard potenciál van benne. A többiekre most nem akarok kitérni majd csak a 17. hét után, de lesz majd egy két elképzelésem kit/kiket kellene újraigazolni és cutolni.
De azt most kijelentem, hogy legyen majd bárki is a vezetőségben, ha Langot nem igazoljuk újra (leszarom menyiért), átpártolok ahoz a csapathoz ahová megy egy évre. Sitton elküldését is nehezen nyeltem le, de mondjuk érthető, ha azt a pénzt inkább a LT-nek adjuk (jogosan, David jó idén), de ha 1 év alatt lemondunk két probowler G-ról akkor bekaphatják.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Első igazán szar szezonunk isten tudja mióta, én nem rúgnám ki őket. Tanuljanak belőle, és jövőre újra neki lehet kezdeni.
JayB
Ez a szar szezon azért szerintem relatív, kérdés mit tekintünk annak?! Playoffba hosszú idő után nem fogunk bejutni ez igaz, de ha azt nézem hogy a liga kb. 30 csapata összetenné a kezét egy Aaron Rodgersért, és akkor majd 10 év alatt sikerült eljutni 2 főcsoportdöntőbe, na akkor ez szerintem más megvilágításba helyezi a dolgot....

Jövőre nyilván neki lehet kezdeni újra, de szerinted TT fog változtatni a játékospolitikáján? Nem hiszem... Annyi sebből vérzik már ez a csapat hogy vele ezt rövid időn belül lehetetlen orvosolni és ne felejtsük el hogy Rodgers is már 33 éves...

MM meg azon kívül hogy szerintem nem egy győztes avagy vezérszerű edző, a stábjában is jókora fejetlenség van már hosszú idő óta, nem mellesleg a meccsek közben, még az elején is, néha már maga sem tudja hogy mit csináljon... Pluszban az is zavar, hogy egy pár játékost igencsak helyre kellene tenni fejben, az élen Danielsel akit szívem szerint jól pofán basztam volna ma is a hülyeségéért akárcsak az előző fordulóban... de kb erre is képtelen.

Szerkesztette: Rubens
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Matematikai esely meg van a rajatszasra, de ilyen vedelemmel nem szabad bizni benne. Mire az offense ugy, ahogy magara talalna, a defense teljesen eltunik. Ilyen szintu osszeomlast nem lehet a serulesekkel magyarazni - ha ennyivel gyengebbek a cserek, ennyire nem utik meg az NFL szinvonalat, akkor az a GM felelossege. De mindenkepp el kell gondolkodni Capers szerepen is.

Offseason: Shields valoszinuleg cut (ugyis folyton agyrazkodasa van), de ha az arra erdemeseket ujraigazolja a csapat (Perry, Lang, Lacy, Goode, Tretter, esetleg Elliott, Cook meg majd kiderul a tobbi meccsen), es meg szamoljuk a draftoltak fizeteset, akkor 8-10 millio marad free agentre, ha jol szamoltam. Az egy meghatarozo ember. Esetleg ket kozepes, azzal meg nem megyunk semmire. Tobbre csak akkor lenne penz, ha a legjobban keresok kozul valakit cutolnak, de pont ok teljesitenek megfeleloen. Talan meg Starks elkuldesevel lehet nemi helyet teremteni a plafon alatt, ilyen szintu futot a draft 4-5. koreben siman lehet talalni, de tul sok penzt ez sem jelentene.

Ja, itt lehet jatszani a szamokkal, ha valaki nem ismerne:
 overthecap.com/calculator/green-bay-packers/

Szerkesztette: casaubon
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Első igazán szar szezonunk isten tudja mióta, én nem rúgnám ki őket. Tanuljanak belőle, és jövőre újra neki lehet kezdeni.
több mint 7 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Viszlát szezon, viszlát TT, Viszlát MM

A csapat szempontjából valószínű jobb lett volna, ha Rollins még 1 darabig sérült marad... bár ez a komplett CB sor kb az nfl minimáis szintjét sem üti meg... Hetek óta szidom őket de még számomra is meglepő volt, mikor a meccs elején kitettek 1 statisztikát, hogy milyen passer rating van rajtuk... Ami a meccs végére nyilván még szarabb lett... Nem is kérdés részemről, hogy TT nek mennie kell ezért (is)....

MM félideje dumáján jót nevettem, "Goodson sérülése miatt a safety sornak kell előlépnie" Bazmeg Mike! a nevük hasonló de csak nem egy Woodsonról beszélünk...

Ebben a gyötrelmes szezonban egyedül Cook tegnapi teljesítménye volt valami pozitívum... R Rodgershez meg az azóta kivágott Perillóhoz képest világklasszis a srác.... Ez is csak azt mutatja hogy el kell felejteni a draftról való építkezést... Remélhetőleg így is lesz, egy új GM-el és HC-al.
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
153 pontot kaptunk az utolsó 4 meccsen, nagyon durva.
Old Green Bay
Az a legdurvább, hogy a parókás meg van róla győződve, hogy ő egy denfense guru. És vannak a csapat vezetőségében, akik ezt el is hiszik.
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Durva... Ez már nem csak pillanatnyi megingás, itt már tényleg minden szinten baj van, nem kicsi. A következő másfél hónapban be lesz árazva MM meg a coaching staff. Bele se nagyon akarok gondolni mi lesz az utolsó négy meccsen.

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
153 pontot kaptunk az utolsó 4 meccsen, nagyon durva.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A sec állománynak


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Perillotol elkoszont a csapat, helyette Bradford kerult fel a gyakorlocsapatbol. Megmutathatja, hogy ket ev alatt sikerult-e belole ILB-t faragni. Ez egyben minden bizonnyal azt is jelenti, hogy Cook jatszani fog (vegre).
casaubon
Perillo pedig elég biztos kezű volt, nem mondom, hogy sztár TE sőt..., de RR amit mostanában csinál, annál még ő is jobb volt és ezzel mindent el is mondtam a TE posztról...
Cook remélem hoz egy kis sebességet, már mindenben a kapaszkodót keresi az ember 😀
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Perillotol elkoszont a csapat, helyette Bradford kerult fel a gyakorlocsapatbol. Megmutathatja, hogy ket ev alatt sikerult-e belole ILB-t faragni. Ez egyben minden bizonnyal azt is jelenti, hogy Cook jatszani fog (vegre).
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Winter is coming.



Lassan a foci jöhetne...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 914 — Packers Suicide Squad
Lang és Ryan Out. 😕
Bakhtiari, Matthews, Cook viszont várhatóan játszik.
Lang helyén Barclay fog kezdeni.
Clay elvileg olbként fog visszatérni hiába Ryan kiesése. Ezt azért én még nem venném készpénznek, mivel 2 ilb maradt Martinez és Thomas. Ráadásul egyikük sem egy tackle gyár, miközben olbből mennyiségben jóval jobban állunk.

Friss futunk Michael játéka sem biztos még MM szerint. Ha játszik is vélhetően limitáltan lesz jelen csak.
alatriste
Nekünk áll a zászló, essünk nekik, kezdjük meg a nagy menetelést. Fel vagy le. Inkább az előbbi, ha lehet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.