Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 031 — Erin Elite Andrews
Sziasztok! Mit vártok/tippeltek a hétvégi meccsre?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Pennel kapott meg negy meccs eltiltast

es Jay Elliott a csapat jeloltje a Walter Payton Man of the Year dijra (spoiler: nem o nyer majd 😊)
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hétvégére megint havazás várható. JEEE

@Pep: Én nem láttam még hírt. Szerintem holnap, vagy csütörtökön lesz infó.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 290
Rodgers húzódásáról tudni valami újat? köszi
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
A meccsel alapjában véve ki vagyok békülve, de valaki hozzáértő árulja el nekem, hogy térdelések helyett miért futottunk az utolsó másodpercekben háromszor is? Vagy ez nálunk trükkös játéknak minősül? 😊
James007
Volt még egy időkérésük, 3&8-nál meg jöhetett a punt előtti futás. Ez így korrekt volt.
Old Green Bay
Akkor így értem, abban a tévhitben voltam, hogy már kikérték addigra mind a hármat.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A meccsel alapjában véve ki vagyok békülve, de valaki hozzáértő árulja el nekem, hogy térdelések helyett miért futottunk az utolsó másodpercekben háromszor is? Vagy ez nálunk trükkös játéknak minősül? 😊
James007
Volt még egy időkérésük, 3&8-nál meg jöhetett a punt előtti futás. Ez így korrekt volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A meccsel alapjában véve ki vagyok békülve, de valaki hozzáértő árulja el nekem, hogy térdelések helyett miért futottunk az utolsó másodpercekben háromszor is? Vagy ez nálunk trükkös játéknak minősül? 😊
James007
volt még egy időkérésük talán.

több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
A meccsel alapjában véve ki vagyok békülve, de valaki hozzáértő árulja el nekem, hogy térdelések helyett miért futottunk az utolsó másodpercekben háromszor is? Vagy ez nálunk trükkös játéknak minősül? 😊
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 770
6-6!
gamerkr
Most már csak azt mondja meg valaki, hogy ennek örüljünk vagy szomorkodjunk miatta!
SBL
Nézd... két út van a po-ba ...Lions utcsó 3 meccse New York - Dallas idegenben ,mi pedig megyünk hozzájuk az utolsó héten...ebben két vereség benne lehet a lényeg h az egyik mi legyünk...és mi nem hibázhatunk .

A másik h wild cardon becsúszunk 6. helyen ...ha ma kikap a Was amire van sansz eddig ...akkor ez sem elképzelhetetlen , szal remény van még bőven .

A legtisztább az h mi hozzunk 4/4 et ( 😀 ) és a Lions kikap az előbb említett helyek egyikén , nem lehetetlen..de nem lesz egyszerű 😀
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
6-6!
gamerkr
Most már csak azt mondja meg valaki, hogy ennek örüljünk vagy szomorkodjunk miatta!
SBL
Nem tudok olyan szituációt elképzelni, hogy ne örülnék egy győzelemnek. Nem a jó drafthelyekkel váltjuk meg a PO-jegyünket a későbbiekben sem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
6-6!
gamerkr
Most már csak azt mondja meg valaki, hogy ennek örüljünk vagy szomorkodjunk miatta!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
6-6!

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Eléggé durva hó van Green Bayben
kapitnono
Szélvédett helyen alig -5 fok van! A chicagoi houstoni puhányok nincsenek ehhez hozzá szokva. Erre nagyon ráfáznak 😀
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 983 — WHO DAT!!!!
Eléggé durva hó van Green Bayben


több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Today's @HoustonTexans inactives:
3- QB Savage
11- WR Strong
34- RB Ervin
51- OLB Simon
73- G Walker
78- G Aboushi
90- DE Clowney

#Packers inactives:

WR Trevor Davis
CB Makinton Dorleant
LB Blake Martinez
LB Kyler Fackrell
G T.J. Lang
G/C JC Tretter
DT Christian Ringo

Ryan, Matthews, Randall és Rodgers is játszik.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
VÉGRE FOCIIDŐ!

 twitter.com/AdamSchefter/status/805419506843680769
alatriste
\0/


Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
VÉGRE FOCIIDŐ!

 twitter.com/AdamSchefter/status/805419506843680769


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clowney out.
Lang hiányában kicsit féltettem Spriggst, hogy Clowney majd túl sokszor tudja megverni.
Így még annyira se lenne értelme eröltetni TJ-t.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Goodson --> IR
Makinton Dorleant (CB) aktiválva

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rodgers ha nem játszik akkor eléggé bukta lesz ez a meccs, sajna!
Béczkó
kezdeni fog az tuti. Csak nehogy rásérüljön

több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Rodgers ha nem játszik akkor eléggé bukta lesz ez a meccs, sajna!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Sziasztok,

Tud valaki olyan helyről Mo-n ahol lehetne Packers pulcsit venni (nagy méretben)?
ervinator

Ezeket szokták reklámozni, a másodikról többször is rendeltem már:
 www.usasportfan.hu/no_cache/webshop/webaruhaz/ligak/NFL/Packers/
 www.sportmania.hu/termekek/amerikai_futball-c796/nfl-c872/green_bay_packers-c878/
vidimate
Köszi szépen!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Sziasztok,

Tud valaki olyan helyről Mo-n ahol lehetne Packers pulcsit venni (nagy méretben)?
ervinator

Ezeket szokták reklámozni, a másodikról többször is rendeltem már:
 www.usasportfan.hu/no_cache/webshop/webaruhaz/ligak/NFL/Packers/
 www.sportmania.hu/termekek/amerikai_futball-c796/nfl-c872/green_bay_packers-c878/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Sziasztok,

Tud valaki olyan helyről Mo-n ahol lehetne Packers pulcsit venni (nagy méretben)?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azt hiszem én vagy más a követőben már említette, de nagyon szimbolikus, hogy a 11. mérkőzésünkön született meg az első olyan TD amiben AR nem vett részt. Eddig vagy Ő passzolt TD-t vagy Ő futott. Ripkowski törte meg az autokráciát.


Liverpool Fc fan