Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lang és Ryan Out. 😕
Bakhtiari, Matthews, Cook viszont várhatóan játszik.
Lang helyén Barclay fog kezdeni.
Clay elvileg olbként fog visszatérni hiába Ryan kiesése. Ezt azért én még nem venném készpénznek, mivel 2 ilb maradt Martinez és Thomas. Ráadásul egyikük sem egy tackle gyár, miközben olbből mennyiségben jóval jobban állunk.

Friss futunk Michael játéka sem biztos még MM szerint. Ha játszik is vélhetően limitáltan lesz jelen csak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Claimeltük a hawks nemrég elküldük futóját Michaelt. Don Jockson pedig ment IR-re.
alatriste
Végre valami jó hír. Starks, fal ide vagy oda azért mostanában nem hozza az elvárásokat (ha vannak).

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Claimeltük a hawks nemrég elküldük futóját Michaelt. Don Jockson pedig ment IR-re.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 914 — Packers Suicide Squad
'The Packers Hall of Fame will induct Donald Driver & Mark Lee at the 47th Hall of Fame Induction Banquet!'

Egy-két Mark Lee most sem jönne rosszul.
Old Green Bay
No meg Driver papa sem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
'The Packers Hall of Fame will induct Donald Driver & Mark Lee at the 47th Hall of Fame Induction Banquet!'

Egy-két Mark Lee most sem jönne rosszul.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A ruhájáról ítélve az ott egy Vikes fan gondolom 😊
peterk2005
Nekik minden nap ilyen érzés lehet... : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A ruhájáról ítélve az ott egy Vikes fan gondolom 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
https://assets.tumblr.com/images/media_violation/user_guidelines_v1_500.png
Tumblr: Image
Tumblr. Pure effervescent enrichment. Old internet energy. Home of the Reblogs. All the art you never knew you needed. All the fandoms you could wish for. Enough memes to knock out a moderately-sized mammal. Add to it or simply scroll through and soak it up.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nyugi.
JayB
Mégse
JayB
Aaron Rodgers was on a radio station today telling Packers fans a 5 letter word. P-A-N-I-C.
Na jó, azért ne vágjuk fel az ereinket, van még idő feltámadni. Mondjuk ehhez kurva nagy csoda kell de a lepényhal meg utoljára...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Banjo is Szent lett közben.
A Redskins ellen nem várok semmit, szerintem ez a legjobb pozíció 😊

ui.: és SNF lesz, hát persze

több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Nyugi.
JayB
Mégse
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Tavaly túléltük az LLL sormintát, idén nehezebb lesz.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem láttam a meccset sajna, de röhej, hogy még így is versenyben lehetünk.
Gergőbácsi
picit a Vikes döntetlenes évre emlékeztet, amikor az Arizona maradt le a playoffról, mi meg a 8-7-1 meneteltünk be.

több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 914 — Packers Suicide Squad
Nem láttam a meccset sajna, de röhej, hogy még így is versenyben lehetünk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jared Cook TE Inactive
Don Jackson RB Inactive
Clay Matthews OLB Inactive
Kyle Murphy OT Inactive
Damarious Randall CB Inactive
Christian Ringo DE Inactive
JC Tretter C Inactive
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Matthews out, ismét 😕
Egy baromi erős OL ellen pedig nagyon kellett volna a Claymaker képessége. Jó hír viszont, hogy Cobb újra 100%osan tud majd játszani.
Randall és Starks visszatérése is benne van a pakliban, ahogy Cook játéka is, de a három srácból egyenlőre talán utóbbinak a legkisebb az esélye.
alatriste
Randall out, Tretter is. Starks es Hyde questionable, Cook doubtful - szerintem a heten meg nem kockaztatjak meg.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matthews out, ismét 😕
Egy baromi erős OL ellen pedig nagyon kellett volna a Claymaker képessége. Jó hír viszont, hogy Cobb újra 100%osan tud majd játszani.
Randall és Starks visszatérése is benne van a pakliban, ahogy Cook játéka is, de a három srácból egyenlőre talán utóbbinak a legkisebb az esélye.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Nyugi.
JayB
Ez most egy magabiztos nyugi, vagy egy olyan nyugi, amit egy olyan embernek mondunk, aki egyszerre szenved AIDS-ben, leprában és szifiliszben?
Kampman
Kicsit azt érzem hogy bennünk marad a potenciális teljesítmény. Nem arról van szó hogy ez a csapat ezzel a kerettel ennyire hivatott. Ez a hasonló mérleggel rendelkező csapatok nagyobbik részéről nem mondható el. A futball decemberben kezdődik, ha addig nem basszuk el nagyon (erre is megvan az esély) még bármi lehet. Nem kilátástalan a helyzet, csak döcögős. (volt már ilyen) Amit viszont nem tetszik az az hogy a Lambeau kb semmit nem jelent már, nem érzem a hazai pálya boostját ami azért nagyon jellemző volt ránk az elmúlt években még ha nem is voltunk toppon.

Szerkesztette: JéBé
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
A védelmünk szerintem egyáltalán nem rossz, de az offense annyira kevés időt van a pályán, hogy sokkal több drive-t vezetnek ellenünk, mint néhány évvel ezelőt, amikor 5-6 perces drive-okat vittek Rodgersék. Most az O-t legtöbbször 1-2 perc alatt leparancsolják a pályáról. Azzal meg végképp nem értek egyet, hogy nincs futójáték, a tegnapi meccsen is bőven 100 yard felett futottunk hatos! átlaggal. Évekig azt láttam McCarthy-éktól, hogy erőltetik futást úgy, hogy alig tudunk előre haladni. Most, hogy jól megy miért nem futunk többet, hogy legalább több időt legyen fenn az O??? Teljesen érthetetlenek McCarthy vagy a tökömtudja kinek a döntései.
több mint 7 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Ha tud úgy játszani az O, mint a 4. negyed 2. felében, akkor hogy is van ez?
Jön 3 meccs idegenben. A Titans most tart 35 pontnál a Chargers ellen, te jó ég... (mondjuk kaptak is 45-öt)
Old Green Bay
Titans,Redksins,Eagles,Seahawks bukta. Texans,Lions,Bears meglesz,majd az utolsó héten egy Vikings elleni győzelemmel(ezzel kialakítva a 8-8-as mérleget) behúzzuk az NFC Northot.
Nelson87
Te melyik bolygón élsz már ne is haragudj? Persze innentől még a Brownstól is kikapnánk vagy mi? Én is csalódott vagyok de azért ne degradáljuk már le ennyire a csapatot. 2010-ben aki velünk volt, az tudja, hogy ott ennél mélyebben voltunk, aztán SB lett a vége.
zolten
Azért ott legalább a védelem karcolt.

Amúgy szerintem a tegnapi homályunkban Tolzien is nagyon benne van...

Szerkesztette: James007
több mint 7 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Tavaly sokkal szarabbak voltunk, aztán meglett a playoff. Redskinshez mentünk, mindenki azt mondta simán kikapunk; ahhoz képest simán győztünk és utána Arizonában hosszabbításban estünk ki. Értem a negatív kommenteket és én nagyon csalódott vagyok a tegnapi meccs miatt. DE ez az NFL, itt bármi megtörténhet; ezekkel a játékosokkal hiszem, hogy bejutunk a rájátszásba és sikereket érünk el és nem azt hangoztatom, hogy legalább korábban draftolunk és a többi hülyeséget. A New England fórumon van ilyen hangulat egy vesztes meccs után. Emberek szurkoljatok inkább! Mindezek ellenére rendkívül remélem, hogy TT és Mike lapátra kerül a szezon végén.
zolten
Nagyon sok igazság van abban, amit írtál és ha nem is értek mindennel egyet, azért örülök, hogy valaki ilyen hsz-t is ír. Az én lelkemnek nagyon jót tett.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fantasztikus éjszaka volt , rohadt íny-gyulladással virrasztottam, alvás nem igen volt 😕
Legalább nyertünk volna. Pár benyomás a meccsről:

Rodgers nagyon jó számokat hoz amikor már ég a ház, hogy az hihetetlen, akkor bejön minden, elkapók hirtelen elkapják, szépen blokkokkal segítik egymást.

Ami idegesít, ez a futás-futás-passz erőltetés az elején. 3&2-nél tényleg passzolni kell?
Ezt sikerült lecserélni a passz (drop),- passz (incomplete), - passz összeállításra utána.

Luck-ra csak blitzekkel lehetett nyomást gyakorolni, a falat picit súlytalannak éreztem végig, Luck-ot még a pickek ellenére is végig magabiztosnak éreztem.

Igen, lehet az évvégi meccseken dől el igazából a sorsunk (Bears, Vikes, Lions), de ha addigra lehetetlen helyzetbe hozzuk saját magunkat, akkor gondolkozhatunk a drafton (a szokásostól picivel alacsonyabb picken).

A Lions kurva jó amúgy, Stafford nagyon elkapta a fonalat, nagyon együtt vannak.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Tavaly sokkal szarabbak voltunk, aztán meglett a playoff. Redskinshez mentünk, mindenki azt mondta simán kikapunk; ahhoz képest simán győztünk és utána Arizonában hosszabbításban estünk ki. Értem a negatív kommenteket és én nagyon csalódott vagyok a tegnapi meccs miatt. DE ez az NFL, itt bármi megtörténhet; ezekkel a játékosokkal hiszem, hogy bejutunk a rájátszásba és sikereket érünk el és nem azt hangoztatom, hogy legalább korábban draftolunk és a többi hülyeséget. A New England fórumon van ilyen hangulat egy vesztes meccs után. Emberek szurkoljatok inkább! Mindezek ellenére rendkívül remélem, hogy TT és Mike lapátra kerül a szezon végén.
több mint 7 éve
zolten Green Bay Packers 229
Ha tud úgy játszani az O, mint a 4. negyed 2. felében, akkor hogy is van ez?
Jön 3 meccs idegenben. A Titans most tart 35 pontnál a Chargers ellen, te jó ég... (mondjuk kaptak is 45-öt)
Old Green Bay
Titans,Redksins,Eagles,Seahawks bukta. Texans,Lions,Bears meglesz,majd az utolsó héten egy Vikings elleni győzelemmel(ezzel kialakítva a 8-8-as mérleget) behúzzuk az NFC Northot.
Nelson87
Te melyik bolygón élsz már ne is haragudj? Persze innentől még a Brownstól is kikapnánk vagy mi? Én is csalódott vagyok de azért ne degradáljuk már le ennyire a csapatot. 2010-ben aki velünk volt, az tudja, hogy ott ennél mélyebben voltunk, aztán SB lett a vége.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Nyugi.
JayB
Ez most egy magabiztos nyugi, vagy egy olyan nyugi, amit egy olyan embernek mondunk, aki egyszerre szenved AIDS-ben, leprában és szifiliszben?