Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sérülésekről lehet tudni valamit? elvileg Finley játszani fog a Houston ellen, bár ez lehet átok inkább mint áldás..Raji,Benson?

még nincs veszve szerintem a season, a Texans elleni meccs vízválasztó lesz az tuti, egy győzelem nagyot dobhat rajtunk, egy zakó meg..viszont ilyen fallal megnézhetjük majd magunkat a no.1 D ellen, ha nem lesz valami nagy javulás. Most nagyon kéne egy olyan D amilyen az SB évben volt..mert ha az offense nem viszi a hátán a csapatot akkor nagy a baj. De azért én még bízok Rodgersben hogy megtalálja a tavalyi formáját, bár ahhoz fal is kéne..

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van visszaút? Két 4:1-es csapat a csoport élén. Kemény lesz.Old Green Bay
nagyok som múlik majd a hátralévő 5 div meccsen.
plusz kezdjünk el reménykedni, hogy ők keresztbeverik egymást.

Ami most jön bye-ig:

Texans L
Rams W (remélem)
Jags W (kötelező)
Cards W (muszáj, mert hazai pálya).

Ráadásul a bye után is egy "puhány" túra jön, Lions-Giants...



Nem akarok vészmadárkodni, de nagyon úgy fest, nehezen lesz meg a PO (lehet, hogy hiányozni fog a Seahawks elleni meccs...)
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Van visszaút? Két 4:1-es csapat a csoport élén. Kemény lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Dekoncentráltság, a tűz teljes hiánya!
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
tanulságos meccs volt, ilyen leolvadást ritkán látni. Nagy gondok vannak a fejekben, a sérülések odavágtak, Raji futás ellen nagyon hiányzott. A tavalyi védelem tiszteletét tette, a dolgot tetézte a támadók impotenciája. 5 sck, sokban benne volt Rodgers is.

Szóval mikor jön a 'saving the season' rész?gamerkr
a Texans után jön egy Rams-Jaguars-Cardinals-Lions négyes, talán ott. de... igazából ott is lehet egy-két L.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
tanulságos meccs volt, ilyen leolvadást ritkán látni. Nagy gondok vannak a fejekben, a sérülések odavágtak, Raji futás ellen nagyon hiányzott. A tavalyi védelem tiszteletét tette, a dolgot tetézte a támadók impotenciája. 5 sck, sokban benne volt Rodgers is.

Szóval mikor jön a 'saving the season' rész?

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jól ráhangolódtunk a jövő heti Texans elleni vereségre.
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
szánalmas volt ez a mai, az igaz, de nem baj a Texans ellen lehet ez még sokkal rosszabb is 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ebből 2-4 lesz, mert ezzel a játékkal Houstonban tuti zakó.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Végre Gameday, végre 7 órás meccs 😊

A támadósor javuló formát mutat, szükség lesz rá, mert sok pontos meccset várok, ez a Luck gyerek szerintem okoz majd gondokat a védelemnek. Woodson szereti a rookie qb-kat, remélem nagy napja lesz!gamerkr
Luck-nak azt hiszem ma tényleg szerencse kell. Az OL erősen foghíjas elötte. Ma szerintem elég sokat látjuk majd fent Worthy-t (ha Neal nem lesz, akkor pláne, ki tudja egyből keretben lesz e).
Akinek ma kevesebb szerepe lesz, az szerintem Benson, mert alig van épkézláb CB az ellennél. Mondjuk blokkolni majd kell, ha Freeney játszik, akkor pláne. Persze aztán majd meglátjuk. Még az is lehet, hogy fut vagy 100 yardot. 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végre Gameday, végre 7 órás meccs 😊

A támadósor javuló formát mutat, szükség lesz rá, mert sok pontos meccset várok, ez a Luck gyerek szerintem okoz majd gondokat a védelemnek. Woodson szereti a rookie qb-kat, remélem nagy napja lesz!

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊Gergőbácsi
S lőn igazad.
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Neal-back-to-active-roster/b85cc6e4-695a-45fd-963a-8e0d65173cdb?campaign=t121006LN
Hm. 😊 Nem kellett hozzá nagy jóstehetség, de ha már így indult, akkor a sérüléséről szívesen lemondok, zúzzon jól a falban. De jó lenne a bye-ig egy 4-1-et lehozni...Gergőbácsi
Előbb legyen meg a mai. Lesz némi esély siettetni Luckot, sok a sérült a falban a Coltsnál, Angerer sem lesz, az is kedvezhet. De Mathis és Freeney aggaszt kicsit, bár mind Bulaga, mind Newhouse is összeszedte magát a múlt hétre.
Ha meglesz a 2-3-4 mp, akkor a Colts sec ellen lesz mit keresni.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊Gergőbácsi
S lőn igazad.
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Neal-back-to-active-roster/b85cc6e4-695a-45fd-963a-8e0d65173cdb?campaign=t121006LN
Hm. 😊 Nem kellett hozzá nagy jóstehetség, de ha már így indult, akkor a sérüléséről szívesen lemondok, zúzzon jól a falban. De jó lenne a bye-ig egy 4-1-et lehozni...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊Gergőbácsi
S lőn igazad.
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Neal-back-to-active-roster/b85cc6e4-695a-45fd-963a-8e0d65173cdb?campaign=t121006
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
AME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
House, Davon CB Shoulder FP FP FP Questionable
Jennings, M.D. S Neck FP FP FP Probable
Jennings, Greg WR Groin DNP Out Out Out
Lang, T.J. G Not Injury Related - DNP - -
Pickett, Ryan DT Shoulder/Knee LP LP LP Probable
Richardson, Sean S Hamstring DNP DNP DNP Out

Ebből én azt szűröm le, hogy House most sem játszik.LN
Olyan lesz majd, mint Starks 2010-ben

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
AME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
House, Davon CB Shoulder FP FP FP Questionable
Jennings, M.D. S Neck FP FP FP Probable
Jennings, Greg WR Groin DNP Out Out Out
Lang, T.J. G Not Injury Related - DNP - -
Pickett, Ryan DT Shoulder/Knee LP LP LP Probable
Richardson, Sean S Hamstring DNP DNP DNP Out

Ebből én azt szűröm le, hogy House most sem játszik.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már itt tartunk, injury report

NAME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
House, Davon CB Shoulder FP FP - -
Jennings, Greg WR Groin DNP Out - -
Jennings, M.D. S Neck FP FP - -
Lang, T.J. G Not Injury Related - DNP - -
Pickett, Ryan DT Shoulder/Knee LP LP - -
Richardson, Sean S Hamstring DNP DNP - -
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy Richardson kerül a PS-be vissza és onnan repül valaki, Neal miatt.
Tavaly 3 S volt rosteren, most 5. Ha House is rendben lesz (végre FP, bár nem tudom mennyire tudja felemelni a kezét a hám miatt amit hord), akkor elég lehet a 4 S, az 5 CB mellett. A "dollar"-ban is max 7-en vannak fent egyszerre 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apró öröm: nem a mi OL-ünk engedte egy meccsen a legtöbb sack-et idén. Egyelőre.. 😀
A Cards fal az éjjel 9et engedettLN
és egy félidőben? 😛Szobi22
A részsiker is siker 😀Gergőbácsi
Ja, ráadásul ha mind Mathis (tegnap ugyan DNP, de szerintem rendben lesz) mind pedig Freeney kezdhet, akkor jó ha egy negyeddel nyújtják meg a 6 negyedes sorozatot a srácok.

Annyi viszont az DL segítségére lehet, hogy mintha fogynának a G-k a Coltsban.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Apró öröm: nem a mi OL-ünk engedte egy meccsen a legtöbb sack-et idén. Egyelőre.. 😀
A Cards fal az éjjel 9et engedettLN
és egy félidőben? 😛Szobi22
A részsiker is siker 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Apró öröm: nem a mi OL-ünk engedte egy meccsen a legtöbb sack-et idén. Egyelőre.. 😀
A Cards fal az éjjel 9et engedettLN
és egy félidőben? 😛

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Apró öröm: nem a mi OL-ünk engedte egy meccsen a legtöbb sack-et idén. Egyelőre.. 😀
A Cards fal az éjjel 9et engedett
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊Gergőbácsi
Nameg persze húzzuk minél tovább a 6 negyedes sack mentes időszakot.LN
Igaz, jó lenne ezen kétes dicsőségű listavezetői helyről lefelé mozdulni és kitartóan zuhanni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊Gergőbácsi
Nameg persze húzzuk minél tovább a 6 negyedes sack mentes időszakot.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?LN
Szerintem Merling, aztán amikor megsérül, visszajöhet. Vagy Guy.
Kíváncsi vagyok, használni fogjuk-e Boykint.
A múltkor a csapat jó szülinapi ajándékot adott a Saints legyőzésével, így most azt kívánom, hogy a következő két meccsen ne adjunk el labdát, viszont szerezzünk minél többet 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.