Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.gamerkr
Plusz Rodgers lett az NFC Offensive Player of the Week.

Kérdés, ki kerül ki a keretből Neal miatt?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Raji kapott egy 7800 dolcsis csekket. G. Jennings nagy valószínűséggel kihagyja a Colts elleni meccset, Neal meg visszatérhet.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
wow ezt csak most olvastam.

A meccs előtt első helyen voltunk passz elleni védekezésben, ezt a kiváló helyet elcseréltük mára. 😊 Mindegy lényeg a W, egy ilyen hét után. Most kezdjük az AFC south túránkat, plusz St. Louis, mindez idegenben, aranyos lesz. És messze a bye week is.gamerkr
Még így is top10 maradt a D. Kicsit fura, de így van.
Kíváncsi vagyok hogyan muzsikál majd a következő hetekben. Hayward nekem egyre jobban tetszik, Worthy is egyre használhatóbb futás ellen.
Perrynek kéne még mutatnia valamit és jó is lenne 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wow ezt csak most olvastam.

A meccs előtt első helyen voltunk passz elleni védekezésben, ezt a kiváló helyet elcseréltük mára. 😊 Mindegy lényeg a W, egy ilyen hét után. Most kezdjük az AFC south túránkat, plusz St. Louis, mindez idegenben, aranyos lesz. És messze a bye week is.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Még nem néztem vissza a meccset, csak olvastam pár cikket.
Kipróbáltunk 7 DBs felállást is, nem volt fent ILB, Burnett hívta a playeket. Mivel nem volt mikrofonja, szóban kellett megkapnia a playeket. Volt is belőle gond. Lehet ez volt Shields hibája is a hosszú labdánál is.
Annál, meg a 80 yardos drive-nál (TD-vel a végén) alkalmaztuk ezt, Capersnek még kell ezen dolgozni kicsit.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Nekem már asztaltéma:

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
JayB
azaz 😀 köszi

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Tegnapi meccsen volt egy bírói hívás amikor McCarthy elég érdekes fejet vágott a kijelzőre majd a bíróra, valaki nem tud képet linkelni róla én nem találtam sehol :S

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Gratulálok srácok, jobbak voltatok, nem egy ponttal. AR-nek meg jobbulást. atapapa
Bármennyire utálom, fél szemmel is priceless volt. Respect és jobbulást.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
minden összejött erre a meccsre is, de a sackek elmaradtak, Benson nagyot játszott, kombinálva 100 yard, ha Jones mindig tudná hozni ezt, nem lenne nagy gond az o-val se, Nelson visszatalált a helyes útra 😊

Áron talán most volt először 100-as rating felett? Nagyot játszott, és a fal is szerencsére.

Valaki emlékszik olyan meccsre, amikor nem sack-elték Rodgerst?
A mai nem ér 😀LN
2009 Bills ellen?😀

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gratulálok srácok, jobbak voltatok, nem egy ponttal. AR-nek meg jobbulást. atapapa
Jókor jön nektek a bye, lesz munka bőven. Azt nem mondom, hogy még időben, de ki tudja.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Valaki emlékszik olyan meccsre, amikor nem sack-elték Rodgerst?
A mai nem ér 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Gratulálok srácok, jobbak voltatok, nem egy ponttal. AR-nek meg jobbulást.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nagyon kellett ez a W, erőt meríthetünk ebből. igazából a béka segge alól jöttünk vissza, az a fumble meg utána rögtön az int simán okozhatott volna akkora törést, hogy szétcsúszunk, de szerencsére nem így történt. nem játszottunk jól, de mégis büszke vagyok a csapatra
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Injury report

Bulaga, Bryan T Knee LP LP FP probable
Crabtree, Tom TE Shoulder FP FP FP probable
House, Davon CB Shoulder LP LP LP questionable
Jennings, Greg WR Groin LP LP LP probable
Lattimore, Jamari LB Ankle LP FP FP probable
Richardson, Sean S Hamstring DNP DNP DNP out
Starks, James RB Toe FP FP FP probable
Worthy, Jerel DE Shoulder LP LP FP probable

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
"They have a job to do. They're trying to do their best. They obviously didn't bring their best in that game and in that play, but there's a lot of blame to fall on the shoulders of guys like myself who didn't play their best game that night."

Rodgers és a bírók

A Saints ellen nem szabad esélyt adni ilyen végkifejletnek.Old Green Bay
ez lenne a normális véleménykifejtés, nem a fucking referees, meg hasonlók, de mind1 is
több mint 12 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
"They have a job to do. They're trying to do their best. They obviously didn't bring their best in that game and in that play, but there's a lot of blame to fall on the shoulders of guys like myself who didn't play their best game that night."

Rodgers és a bírók

A Saints ellen nem szabad esélyt adni ilyen végkifejletnek.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
12
Ilyen érvek után nekem sem maradt más lehetőség: én kérek elnézést.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A játékosok nem kapnak büntit a szókimondó tweet-ek miatt.

több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Dallasi esetből tudom h csak D szabálytalansággal nincs vége meccsnek.Blevi
Ez igaz!Már egy kicsit megkavarodtam én is!
több mint 12 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Dallasi esetből tudom h csak D szabálytalansággal nincs vége meccsnek.
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Állítólag olyan is felvetődött hogy töröljék ez eredményt utólag.Még jó hogy ez a faszkalap Goodell nem tudja megtenni.Akkor volna aztán csak kalamajka.Mert itt nem a TD a lényeg.Erről szó sem kéne hogy legyen.Hanem arról a lökésről,ami a bíró orra előtt volt!Ezzel vége is a vitának!Azt hogy most elkapás volt e vagy nem,erről nem is kéne vitázni.Na most ha Goodell megtehetné,akkor tulajdonképpen erre hivatkozva kéne törölni a "TD-t".Akkor viszont lenne még egy próbálkozása a Seattle-nek,mivel szabálytalansággal nem érhet véget a meccs.Az milyen lenne ha egy play erejére újra összejönnének.Na akkor volna csak cirkusz 😊Azt meg nem tudom honnan a francból indult el hogy a két bíró ellentétesen ítélt!!Mert nem!A másik bíró az órát állította meg,mert a feje fölött keresztbe kalimpált,ami ugya az óra megállítása.Na mindegy,sajnálom hogy idáig fajult az birói kizárás.De ez várható volt.A liga egy puskaporos hordón ült,aminek már rég éget a kanóca,és most belerobbant a pofájukba.De még ebből sem fognak tanulni!
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
én kérek elnézést.petey
elfogadom

Nem buzgálkodik itt senki, rajtad kívül senki sem rugózik már azon, hogy ez tiszta INT volt-é.Sanco
Ti tényleg nem néztek South Park-ot. Abban a részben egyszerűen a képhez nem illett volna a szöveg az internetes buzgálkodás jelentéssel - talpnyalás.
A buzgárkodás ebből származik:
 hu.wikipedia.org/wiki/Buzg%C3%A1r
(buzgó mócsingok buzognak - buzgárkodnak)

Nade ennyi elég is Grétsy (ejtsd:grécsi) tanár úrból...

"It is not a simultaneous catch if a player gains control first and an opponent subsequently gains joint control."
Érted?Sanco
Megnéztem tegnap felvételről a meccset. Továbbra is kérdés, hogy elkapás-e (catch) az, ha nincs lenn a láb?
Illetve tudod-e, hogy hívják azt a játékost, aki legelőször érintette a talajt és a labdát egyszerre?
Egy picit segítek is, ő volt az aki az őt körülvevő négy emberből egyet csúnyán inzultált...
Ja és lehetőleg idézz válaszodban egy angol mondatot, mert az menő!

Ugyanebben a drive-ban még félpályánál 3&5-re levédekeztük, és arra hívtak egy nevetséges DPI-tMedvepapa
Az max véleményes volt.
Mi leginkább ugyanabban a pillanatban ütközünk a WR-ekkel, de később ritkán, inkább korábban, de ezt nagyon nehéz megítélni, mert sosem túl korán. Tudom, hogy mást mondtak a stúdióban, de ez megadható volt...

pfújAbírókAszarok
Ez az egész bírókkal buzgárkodás csak - ahogy korábban Helmet írta - max az O&DL harcánál lenne indokolt, de ez már tavaly is így ment, sőt mióta ennyire hangsúlyos lett a passz.

A legmegdöbbentőbb az egészben (újranézésben) számomra az "Írtam már (de legalább szerkesztettem) könyvet az Amerikaifociról" műsorvezetőnk megnyilvánulásai voltak.
Ott ült mellette a szakkomentátor, aki egyszer-kétszer javította, majd illedelmesen hallgatott, mert a tőle 45cm-re ülő ember meg sem hallotta...

Rice PI:
Ricsi: Rossz ítélet, fordított, blabla, Rossz ítélet, fordított, blabla...
Márk: Fogta a bal kezével! (CB)
Ricsi: Igen, az még belefér, de a WR keze a védő vállán, rossz ítélet, fordított, blabla,

Kb 6 yard-on keresztül és ugrás közben, fogta és húzta a CB a WR mezét (Köszönöm Márk!)

Nekem ugyan fingom sincs milyen kézjelzéssel állítják meg a bírók az órát, de azt biztosan látom, hogy az egyik megadja a TD-t, a másik nem...

A fúj bírók, rossz bírók, meg gyakran úgy ítélnek, (van képük még a visszanézés után is) mint a szakkomentátor...Hát komolyan nem tudom meddig foglalkoznak még focival...


Na mindegy, nem rinyálok tovább, van a tvn némító gomb...Csomagoljatok Bourbon-liliomot!

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000066164/article/nfl-supports-decision-to-not-overturn-seahawks-touchdown?module=HP11_headline_stack

A liga kiáll a bírók mellett.Kampman
hogy is van a régi latin mondás? "farkas a farkast nem eszi meg"csebi
nem mondhatják azt hogy ejnye ejnye de szarok vagytok, mert ezzel csak a rendes bíróknak kedveznének..ezzel, hogy most kiálltak a sporik mellett azt mutatja a liga hogy szerintük minden rendben van így...

Egyébként felvetődött bennem egy olyan gondolat, hogy ugye a videózó bírók azok a profi bírok(?). Nem lehet hogy azért nem fordította meg az ítéletet hogy ezzel felháborodást keltsen és kedvezzen a rendes bíróknak a liga ellen?