Indianapolis Colts
Kell az is, még csak 65 ember van rosteren - az egyik legkevesebb az NFL-ben ebben a pillanatban. Mindjárt itt vannak a workoutok, nincs elég ember aki a törölközőket hordja. 😀Az oline depthbe is érkezett még egy ember:Ő szerintem csak Kemp-bádi 😊
peterk2005
somoskovig


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Az oline depthbe is érkezett még egy ember:Ő szerintem csak Kemp-bádi 😊
Signing T Brandon Kemp. 👍🏈 pic.twitter.com/K9VMIFTbQZ
— Jim Irsay (@JimIrsay) April 15, 2022
peterk2005
Signing T Brandon Kemp. 👍🏈 pic.twitter.com/K9VMIFTbQZ
— Jim Irsay (@JimIrsay) April 15, 2022


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Breaking: All-Pro CB Stephon Gilmore has agreed to terms with the Indianapolis Colts. pic.twitter.com/TLkwPNzljd
— Indy SportsOne (@IndySportsOne) April 15, 2022


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Agyrazkodas-protokollon atment-e? 😀Mármint Ballard, hogy ennyi pénzt odaadott egy FA-nek? 😀
Stez
Comp update: Colts are giving CB Stephon Gilmore a two-year, 23 million deal including $14 million guaranteed, per source. https://t.co/9Ot1oD0lxt
— Adam Schefter (@AdamSchefter) April 15, 2022
The #Colts had veteran S Darian Thompson in for a visit yesterday, source says. Former #Giants third-round pick spent the last four seasons with the #Cowboys.
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) April 15, 2022


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Abban viszont elég biztos vagyok, hogy a "nagyobb igazolás" majd már csak a draft után jön. Beállni látszik a piac, a többi csapat és a maradék nevesebb FA-k is úgy látszik már a draftot várják.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
A komp picknel szamit a szerzodesek erteke is, szoval hiaba tavozik 20 jatekosod es jon a helyukre csak 10, ha a husz tavozo mind veteran minimumert irt ala mashova, akkor azert semmit sem fogsz kapni. Erre irta empty taxi, hogy ez az osszeg most valami 2 millio – bar en 2.5 milliot olvastam egyebkent.Leirtam de nem szajbaragosan hogy szamit a papirjanak a nagysaga, de meg a jateka is legalabbis a mennyisege es talan a PO szereples is. Q ha elmenne kapna egy eget leszakito papirt es alapbol 3. korrol beszelnenk, jatszik ahogy tud meg is kapjatok, ha valami pocsek evet hozna vagy serules akkor 4. talan 5. kor. A minimum penz egy dolog de az a konyveles segitese miatt van ezek a jatekosok a csapat teljesitmenyenek nagyon kicsi szazalekaert felelosek es mivel toltelekek es sok ilyen mozgas van, sporolnak a papirmunkaval. Q elleneben a faszom jancsikkal nem rontanad a 3. koros picket hanem az elkuldott szarokbol hoznal es akkor jo lennel megint
Ha belegondolok, hogy a jobbara ST-jatekos Franklin evi 4 millioert irt ala itt uj szerzodest, akkor velhetoen King is 2 millio folott kap, akkor viszont elkepzelheto, hogy o is bele fog szamitani a comp pickekbe.
Stez
Vesziteni nem tudsz cetlit csak nyerni es amig nem veszit a csapat jo jatekost addig az egyik oldalon zero all akkor mindegy kit hozol mert hogy besorolnak 25. vagy 32. csapatnak az mindegy.
Persze. Palyara tudod kuldeni, es cserebe ki is kapsz. 😀A komp picknel szamit a szerzodesek erteke is, szoval hiaba tavozik 20 jatekosod es jon a helyukre csak 10, ha a husz tavozo mind veteran minimumert irt ala mashova, akkor azert semmit sem fogsz kapni. Erre irta empty taxi, hogy ez az osszeg most valami 2 millio – bar en 2.5 milliot olvastam egyebkent.Franklint pályára tudod küldeni ST-n kívül is, ellenben Kinget sosem. Meglepne ha vet.min felett kapna sokkal. Az elmúlt években sérült is volt, edzeni sem tudott. Igaz előtte ST ász volt, amit BB nagyon kedvel, de azért annyira mi sem fizettük őt túl. Szinte biztosan nem számít majd bele a komp.pick rendszerbe.
Ha belegondolok, hogy a jobbara ST-jatekos Franklin evi 4 millioert irt ala itt uj szerzodest, akkor velhetoen King is 2 millio folott kap, akkor viszont elkepzelheto, hogy o is bele fog szamitani a comp pickekbe.
Stez
topin
A komp picknel szamit a szerzodesek erteke is, szoval hiaba tavozik 20 jatekosod es jon a helyukre csak 10, ha a husz tavozo mind veteran minimumert irt ala mashova, akkor azert semmit sem fogsz kapni. Erre irta empty taxi, hogy ez az osszeg most valami 2 millio – bar en 2.5 milliot olvastam egyebkent.Franklint pályára tudod küldeni ST-n kívül is, ellenben Kinget sosem. Meglepne ha vet.min felett kapna sokkal. Az elmúlt években sérült is volt, edzeni sem tudott. Igaz előtte ST ász volt, amit BB nagyon kedvel, de azért annyira mi sem fizettük őt túl. Szinte biztosan nem számít majd bele a komp.pick rendszerbe.
Ha belegondolok, hogy a jobbara ST-jatekos Franklin evi 4 millioert irt ala itt uj szerzodest, akkor velhetoen King is 2 millio folott kap, akkor viszont elkepzelheto, hogy o is bele fog szamitani a comp pickekbe.
Stez
Ha belegondolok, hogy a jobbara ST-jatekos Franklin evi 4 millioert irt ala itt uj szerzodest, akkor velhetoen King is 2 millio folott kap, akkor viszont elkepzelheto, hogy o is bele fog szamitani a comp pickekbe.
Ballard is biztosan figyeli de ti nem veszitetek el sok jo jatekost, az elso ket draftja inkabb rosszabbacska volt, de a 2018 durva lett es ha az utaniak be fognak tomegesen valni akkor ugyse tud mindenkit megtartani es akkor a "tavozokert" kapni fogtok. Termeszetesen amikor van penz de posztot kell cserelni mert pl. bejon minden ILB es "elengedsz belole" hiaba tudnad megfizetni es hozol egy posztra ahol nem valtatok be es inkabb neki adod a penzt es kiegyenlitodik ( vagy akkor sem es nyert egy picket ). Amig van luk dogivel addig ez ritkabb lesz. De ez megint egy elmeleti kerdes hogy nagyon sok jo draftra epult csapatnal vajon a GM ha nincs kenyszerben akkor ramegy-e a minel jobb eredmenyre mert ritka a durva draftok sorozata vagy ramegy egy 3.-5.-7. koros comp pickekre. Alapvetoen egyszeru lenne a valasz a legtobb csapatnal, ha van valasztas (bar itt nem tennem ra a nyakam, de itt is valoszinubb hogy nem erdekelne a comp pick).
A comp pick a szegeny ember csapatepitesenek egy resze, de ertelemszeruen mindenki hasznalja, pozitivan nezve meg a nagyon jol draftoloke.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Former New England defensive specialist and two-time Super Bowl champion Brandon King reached agreement on a one-year contract with the Indianapolis Colts, per his agent @Seanstellato.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) April 12, 2022
The Bears announce they signed LB Matt Adams, who played for Matt Eberflus in Indianapolis the past four seasons.
— Kevin Fishbain (@kfishbain) April 9, 2022
Es ezekre a csodakra elment 55-60 millio.
A Colts elore megy, nem hatra.
Surprise! Nem az a safety jött akit vártunk.De jó hire 😊 Mcleod jó lehet!
malloy