Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem nagyon gyenge ő 3/4-es endnek. oda kilo kell, moala lehet kisebb tehetség de kilökni nehéz..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Moala és Nevis kiszállásával nem lenne értelme rárepülnünk Babin-re?

Nem olcsó a fickó, de ebben a szakaszban már 1.5 milliónál nem kerülne többe idénre. A szerződése bónuszpénzeit a Philly már kifizette, az idei cap hitet már lenyelte, így szvsz anyagilag simán megérné. Egy poszttal kevesebbről kell gondoskodni az offseasonben, ha beválik. Mert ha beválik, akkor igen jó a pali. Ha meg nem, akkor gond (és hátramaradó terhek nélkül) megválhatunk tőle év végén. Szvsz ennyi kockázatot bőven megérne.

(Tudom, hogy ő is 4:3 DE, de ha jól tudom ő játszott 3-4 def linemant is. Ha nem, akkor tessék ignorálni amit írtam/kérdeztem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha csak ennyi a probléma, és nem történt semmi a térdével amit elhallgatnak, akkor van benne ráció. Az NT-t azért tanulni kell, össze kell szokni a társakkal, és egy rookie aki 2-3 hete edz velük és előtte sosem volt együtt velük a pályán, úgyis kérdéses, hogy mennyit tudna hozzátenni, illetve tanulni. Akkor meg már jobb tényleg fullosan kipihenni és felerősíteni azt a térdet, majd egy egész offseason training campet adni neki, hogy összeszokjanak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Arians csupan annyit mondott, hogy ugy gondoltak, Chapman terde meg nem birna a nagy terhelest, nikabb nem akartak kockaztatni vele es IR-re raktak. Ertheto, ezt a par meccset Johnsonnal is atlebecolja a vedelem azert, Chapman meg ne is seruljon meg ismet. Jovore viszon fullosan robbant majd.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts Sign Former Rams DT Kellen Heard

És van még 1 hely a rosterben

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Van annak realitása,hogy hozzánk kerüljön Babin?
Úgyis szeretünk Grigson előző munkahelyéről szemezgetni...😊Tony Adams
szerintem nincs, egyrészt drága lenne, másrészt nem tudom elképzelni, h ebben a védelemben milyen poszton tudna értékelhetőt alkotni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Van annak realitása,hogy hozzánk kerüljön Babin?
Úgyis szeretünk Grigson előző munkahelyéről szemezgetni...😊
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
WTF?

mi a szart csinált?

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
Chapman IR.😕
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mond el nekem, a bíráskodásnak mi köze van ahhoz, ágyékon rúgja az ellenfél Qbjét?? És ne mond éppen arra járt a lába és ki kellett nyújtania.. De a TD amit Forset futott konkrétan pofátlan volt..Stev85
mondjuk annyi, hogy felbaszták az agyát 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...Stev85
Nem, a vicces az a bíráskodás volt.
És Suht lenyomni mint egy csikket? Ezt gondold át sztem mégegyszer.Bazzani
Mond el nekem, a bíráskodásnak mi köze van ahhoz, ágyékon rúgja az ellenfél Qbjét?? És ne mond éppen arra járt a lába és ki kellett nyújtania.. De a TD amit Forset futott konkrétan pofátlan volt..

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...Stev85
Nem, a vicces az a bíráskodás volt.
És Suht lenyomni mint egy csikket? Ezt gondold át sztem mégegyszer.Bazzani
Nálunk minden falember elit és jövőbeli Hall of Famer. 😛
Megoldják. 😀
Amúgy nyilván nem, Satele fog szenvedni ellene, de azért ő nem olyan rossz, hogy annyira aggódjak Suh miatt. Stez
Ha jól értelmezem az kiinduló írást akkor abban Suh már odaért Luckhoz, majd azután valaki leveri mint vak a poharat. Azt azért megnézném.
Amúgy Te is tudod, hogy idén Big Nick miatt kell inkább aggodni. 😊Bazzani
Mindkettő miatt aggódhatunk, de mondjuk azért szerencsére mindig eszembejut, hogy Luck milyen jól mozog ki a zsebből, így kevesebbszer tudják elérni. Gondolom Suh és Fairley elől is lesz menekvés, mondjuk mint mondtam, szerintem Satele azért úgy ahogy megfogja majd Suh-t, de Linkenbachnak viszont lesz elég baja Fairleyval sajnos. De az OL-ünk várakozáson felül teljesít, szerintem azért megoldják valahogy. 😊
Mondjuk hosszú meccs lesz szvsz, nagy passzcsatát várok. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...Stev85
Nem, a vicces az a bíráskodás volt.
És Suht lenyomni mint egy csikket? Ezt gondold át sztem mégegyszer.Bazzani
Nálunk minden falember elit és jövőbeli Hall of Famer. 😛
Megoldják. 😀
Amúgy nyilván nem, Satele fog szenvedni ellene, de azért ő nem olyan rossz, hogy annyira aggódjak Suh miatt. Stez
Ha jól értelmezem az kiinduló írást akkor abban Suh már odaért Luckhoz, majd azután valaki leveri mint vak a poharat. Azt azért megnézném.
Amúgy Te is tudod, hogy idén Big Nick miatt kell inkább aggodni. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...Stev85
Nem, a vicces az a bíráskodás volt.
És Suht lenyomni mint egy csikket? Ezt gondold át sztem mégegyszer.Bazzani
Nálunk minden falember elit és jövőbeli Hall of Famer. 😛
Megoldják. 😀
Amúgy nyilván nem, Satele fog szenvedni ellene, de azért ő nem olyan rossz, hogy annyira aggódjak Suh miatt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...Stev85
Nem, a vicces az a bíráskodás volt.
És Suht lenyomni mint egy csikket? Ezt gondold át sztem mégegyszer.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Moala sérülésével Chapmannek nem lesz több helye.
Chapman nose, Moala end. És gopndolom nem véletlenül nem erőltetik Chapmant, lehet korai lenne még. Azért idén nálunk ez nem újdonság, hogy inkább kímélik a sérülésből visszatérőket, nehogy ismét megsérüljön az illető.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Moala IR, csak hogy jó legyen nekünk...Stev85
a büdös..
akkor chapman megmutathatjaMiska84
Meglátom az ACL szót és már dőlök is a kardomba...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Moala IR, csak hogy jó legyen nekünk...Stev85
a büdös..
akkor chapman megmutathatja

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Moala IR, csak hogy jó legyen nekünk...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most olvasom Suh megúszta a rúgást eltiltás nélkül... Kicsit vicces... De remélem ha Luckhoz hozzáér valamelyik "méretes" emberünk lenyomja mint egy csikket a földre...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért ez nem könnyű.
Bal és Cin-től simán kikaphatnak Dallast sose tudni. Cleavland meg javulnak. szóval nem lesz az 5-0 BB-vel semdugo1993
Valóban nem az, de BigBen-el azért a Pitt egy Giants verő alakulat.

Nézegetve a tabellát, ha csak a Kansast és Tenessee-t sikerülne ütnünk, már akkor is jó pozícióban lennénk. Akkor 9-7-el végeznénk, +2-es konf mérleggel. A WC helyekre lényegében már csak nekünk a Cincynek és a Steelersnek van érdemi sansza. (Halvány esélye még lehet a Jetsnek, a Miaminak, a Titansnak és a Chargersnek is, de ahhoz minden meccsüket nyerni kéne, amit nem nézek ki egyikből sem.)

Namost, a konf mérlege a Steelersnek jelenleg -2, a Cincy-nek -1. A Cincynek már csak 3 konf meccse van hátra, így mindhármat hozniuk kéne a +2-höz, és ebből kettő a Pitt és a Bal ellen, ami elég durva. Ha egyet is elveszítenek, akkor már 9-7-es mérleggel nem fognak tudni megelőzni minket, azaz minden más meccsüket nyerniük kéne. A Pitt-nek még 4 konf meccse van, és ahhoz, hogy konf mérlegben beérjenek, mind a négyet nyerni kéne, de akkor 10-6-al végeznek és jobb mutatóval elénk kerülnek.
Lényeg a lényeg, hogy ha jól számoltam, akkor ha hozzuk a Kansas és Titans meccset, akkor már csak úgy eshetünk ki, ha mind a Steelers mind a Bengals legalább 4-1-et csinál.

Ha pedig esetleg nyernénk Detroitban is (az említett kettő mellett, akkor az már mindenképpen WC-t jelentene, teljesen függetlenül attól, hogy mit csinálnak a többiek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát mostmár nagyon remélem h visszatér Fleener és állatkodik az uccsó fordulókban. Aztán jövőre Gronk magaslatokba tör...😀 Na meg Chapman is játszhatna már. Elvileg mér 2 hete edz.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
De az más fáj a bokád, és futsz de ha minden levegő vétel olyan mint ha folytogatnának végig... Az azért behatárolja a dolgokat... Bár inkább Pit mint a Cin jöjjön tovább 😊Stev85
Ha jól értettem, nem bordatörése van, hanem valami zúzódása/repedése, ami azért veszélyes mert egy ütőér közelében van, plusz a válla ment tropára. A dokik a héten azt mondták rá, hogy veszélye már nincs annak ha játszik. Akkor meg tökmindegy, az az ember egy ogre, nem érez semmi fájdalmat. 😀 Szóval én is inkább az 5-0 irányába hajlok, legrossszabb esetben 4-1. Övék lesz az első WC hely elég nagy valószínűséggel.peterk2005
azért ez nem könnyű.

Bal és Cin-től simán kikaphatnak Dallast sose tudni. Cleavland meg javulnak. szóval nem lesz az 5-0 BB-vel sem

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De az más fáj a bokád, és futsz de ha minden levegő vétel olyan mint ha folytogatnának végig... Az azért behatárolja a dolgokat... Bár inkább Pit mint a Cin jöjjön tovább 😊Stev85
Ha jól értettem, nem bordatörése van, hanem valami zúzódása/repedése, ami azért veszélyes mert egy ütőér közelében van, plusz a válla ment tropára. A dokik a héten azt mondták rá, hogy veszélye már nincs annak ha játszik. Akkor meg tökmindegy, az az ember egy ogre, nem érez semmi fájdalmat. 😀 Szóval én is inkább az 5-0 irányába hajlok, legrossszabb esetben 4-1. Övék lesz az első WC hely elég nagy valószínűséggel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
KOoolyan meglepne ha BB 5 meccset kihúzna annyira zúzott bordávalStev85
Az orvosok szerint a bordájával már nincs gond, a vállán múlik, hogy játszhat-e már most hétvégén.