Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
2.90-es szorzó van, ha nyerünk a Lions ellen, ennyire esélytelenek vagyunk?bobi0092
Hát szerintem is kicsit esélyesebb a Lions, olyan 60:40% aránybanaztec
De azért a 2.90 szerintem túlzás...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2.90-es szorzó van, ha nyerünk a Lions ellen, ennyire esélytelenek vagyunk?bobi0092
Hát szerintem is kicsit esélyesebb a Lions, olyan 60:40% arányban

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
2.90-es szorzó van, ha nyerünk a Lions ellen, ennyire esélytelenek vagyunk?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ja, viszont az NFL elkezdhetné Allent is baszogatni, mert amilyen mocskos blokkot megint lenyomott a Bears ellen, az kritikán aluli volt. Ráadásul az még sérülést is okozott, Louist konkrétan IR-re küldte asszem.
Jójó, egy Bears falember, szokásosan szar, de azért na. 😊
Engem ez inkább meglepett, mint a Suh eset.Stez
Vikings' Jared Allen fined for block on Lance Louis 21,000 USD

Óhajod szerint 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Last week, Fleener was limited in practice but he was a full participant on Wednesday..."

Na végre! Nagyon lelkes a srác, úgyhogy remélem odarakja magát😊FearTomi
kijárna már egy domináns meccs neki is, meg nekünk is mert türelmesek vagyunk 😛

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Last week, Fleener was limited in practice but he was a full participant on Wednesday..."

Na végre! Nagyon lelkes a srác, úgyhogy remélem odarakja magát😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Stev!
Először is nem találom azt a hozzászólásodat amiben JJ Wattnak szeretnél büntetést Stafford szándékos pofánfejeléséért. Vagy legyen kettősmérce?
Másodrészt majd ráérő idődben próbáld lemodellezni a Suh rúgást. Minimum ninjanak kell lenni, hogy szándékosan úgy találj tökön valakit. Magát a rúgást én sem tagadom csak azt az állítást, hogy ez direkt tökre ment.
Harmadrészt érdekes, hogy a Lionsal soha nem elnéző NFL nem adott büntetést holott Suh ráadásul visszaeső lenne. Akkor nem is akkora ügy ez?
Ja és ha akarod akkor folytassuk nálunk mert ez itt off.Bazzani
Nem is találhatsz tőlem ilyen hozzászólást mivel körülbelül ez a 2. meccs amit veletek látok. És azért is eltiltást várnék. A liga a Helmet to helmeteket is viccként kezeli.. A rúgás:  www.youtube.com/watch?v=fZPTw2Ayz_w
Én úgy látom mikor átfordul akkor kinyújtja a lábát.. Te valószínű ezt másként gondolod.
Kettős mérce sajnos van, és mi is a rossz oldalon vagyunk. Lásd korábban kifejtettem a Videózos ügynél a Patsel kapcsolatban. De mivel a 2nk véleménye nem gondolnám valaha is megegyezik, ezt a témát zárjuk rövidre, én elfogadom a te álláspontod, én máshogy látom ennyi. De megverhettétek volna a Houstont.. Stev85
nálam még mindig ez a top megmozdulása..

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Valami kicsi reflex-szerű rúgó mozdulat látszik, de valószínűtlen, hogy szándékos. Egy Suh méretű faszi ilyen picit szándékosan nem is tud rúgni. 😀
Ha tényleg rúgott volna, akkor az látványos lett volna.

Az NFL meg úgy látszik a szokásos polkorrekt döntést hozta, nem tiltotta el, mert nem volt semmi, de kiszabott egy kis pénzbírságot, hogy a hangoskodók ki legyenek elégítve.peterk2005
Remélem Heard nem mutat be hasonló reflex-szerű rugó mozdulatot...kolis korában szokása volt.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.Stez
Tessék:
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ Wyatt
tomi-tomi
Akkor mi x+1 en vagyunk.. Esélytelen 😊Stev85
"Jaguars claimed Jason Babin." 😀Farky
Asszitem lecsúszik nekünk 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LeShoure beteg, lehet nem játszik ellenünk

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.Stez
Tessék:
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ Wyatt
tomi-tomi
Akkor mi x+1 en vagyunk.. Esélytelen 😊Stev85
"Jaguars claimed Jason Babin." 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
Colts Sign Former Rams DT Kellen Heard

És van még 1 hely a rosterbenStev85
jött is Delano Howell S a Bills PS-ből

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, viszont az NFL elkezdhetné Allent is baszogatni, mert amilyen mocskos blokkot megint lenyomott a Bears ellen, az kritikán aluli volt. Ráadásul az még sérülést is okozott, Louist konkrétan IR-re küldte asszem.
Jójó, egy Bears falember, szokásosan szar, de azért na. 😊
Engem ez inkább meglepett, mint a Suh eset.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valami kicsi reflex-szerű rúgó mozdulat látszik, de valószínűtlen, hogy szándékos. Egy Suh méretű faszi ilyen picit szándékosan nem is tud rúgni. 😀
Ha tényleg rúgott volna, akkor az látványos lett volna.

Az NFL meg úgy látszik a szokásos polkorrekt döntést hozta, nem tiltotta el, mert nem volt semmi, de kiszabott egy kis pénzbírságot, hogy a hangoskodók ki legyenek elégítve.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Témazáróként:
Arians said he agrees with commissioner on Suh kick of Schaub: "I don't see how you can say anything about intent. He's looking the other direction and it's football."Bazzani
mi mást mondhatna, az év szimpátia csapatának az edzője?

egyébként szerintem is nagyon fel van fújva

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Témazáróként:
Arians said he agrees with commissioner on Suh kick of Schaub: "I don't see how you can say anything about intent. He's looking the other direction and it's football."Bazzani
Attól hogy másfelé néz, még tud pontosan rúgni. Kamerun nagy soccer nemzet 😀

Anyway, szerintem semmi nem volt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Témazáróként:
Arians said he agrees with commissioner on Suh kick of Schaub: "I don't see how you can say anything about intent. He's looking the other direction and it's football."

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Stev!
Először is nem találom azt a hozzászólásodat amiben JJ Wattnak szeretnél büntetést Stafford szándékos pofánfejeléséért. Vagy legyen kettősmérce?
Másodrészt majd ráérő idődben próbáld lemodellezni a Suh rúgást. Minimum ninjanak kell lenni, hogy szándékosan úgy találj tökön valakit. Magát a rúgást én sem tagadom csak azt az állítást, hogy ez direkt tökre ment.
Harmadrészt érdekes, hogy a Lionsal soha nem elnéző NFL nem adott büntetést holott Suh ráadásul visszaeső lenne. Akkor nem is akkora ügy ez?
Ja és ha akarod akkor folytassuk nálunk mert ez itt off.Bazzani
Nem is találhatsz tőlem ilyen hozzászólást mivel körülbelül ez a 2. meccs amit veletek látok. És azért is eltiltást várnék. A liga a Helmet to helmeteket is viccként kezeli.. A rúgás:  www.youtube.com/watch?v=fZPTw2Ayz_w
Én úgy látom mikor átfordul akkor kinyújtja a lábát.. Te valószínű ezt másként gondolod.
Kettős mérce sajnos van, és mi is a rossz oldalon vagyunk. Lásd korábban kifejtettem a Videózos ügynél a Patsel kapcsolatban. De mivel a 2nk véleménye nem gondolnám valaha is megegyezik, ezt a témát zárjuk rövidre, én elfogadom a te álláspontod, én máshogy látom ennyi. De megverhettétek volna a Houstont..

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stev!
Először is nem találom azt a hozzászólásodat amiben JJ Wattnak szeretnél büntetést Stafford szándékos pofánfejeléséért. Vagy legyen kettősmérce?
Másodrészt majd ráérő idődben próbáld lemodellezni a Suh rúgást. Minimum ninjanak kell lenni, hogy szándékosan úgy találj tökön valakit. Magát a rúgást én sem tagadom csak azt az állítást, hogy ez direkt tökre ment.
Harmadrészt érdekes, hogy a Lionsal soha nem elnéző NFL nem adott büntetést holott Suh ráadásul visszaeső lenne. Akkor nem is akkora ügy ez?
Ja és ha akarod akkor folytassuk nálunk mert ez itt off.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.Stez
Tessék:
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ Wyatt
tomi-tomi
Akkor mi x+1 en vagyunk.. Esélytelen 😊Stev85
Nyertek orrba-szájba meggondolatlanul. Rookie mistake.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.Stez
Tessék:
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ Wyatt
tomi-tomi
Akkor mi x+1 en vagyunk.. Esélytelen 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.Stez
Tessék:
Current NFL claiming priority: 1. KC, 2. JAX, 3. PHI, 4. OAK, 5. CLE, 6. CAR, 7. SD, 8. BUF, 9. TEN, 10. DET, 11. AZ, 12. NYJ Wyatt

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja most látom, hogy waiveren van.
Akkor valóban oda megy, ahol claimelik.
Mondjuk nem tudom, mi hol vagyunk a listán, nem találtam erről infót. De akkor sem fűzök hozzá nagy reményt.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha olcsón jönne, amit egyébként kétlek, akkor egy próbát megérne szezon végéig. Némi változatosságot tudna adni a védelemnek, lehet rotálni is. De mivel alapból a kivágása után fél nappal már 5-6 csapat ácsingózik rá, kétlem, hogy pont mi hoznánk ide, hiába Philly. 32 éves, oda fog menni, ahol kap jó lovettát.Stez
Oda fog menni, ahová viszik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha olcsón jönne, amit egyébként kétlek, akkor egy próbát megérne szezon végéig. Némi változatosságot tudna adni a védelemnek, lehet rotálni is. De mivel alapból a kivágása után fél nappal már 5-6 csapat ácsingózik rá, kétlem, hogy pont mi hoznánk ide, hiába Philly. 32 éves, oda fog menni, ahol kap jó lovettát.