Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ilyen nincs bazmeg 😮 Luck nagyon felhúzta ma az agyamat, ritka gyengén játszott, erre így is összehoz 4 TD-t, 391 yardot és egy újabb GW drive-ot. Elképesztő.

8-4! Elhiszitek ti ezt? 😮
Jézusom...😀shady
én is az uccsó két drive-ot láttam, szerintem pont elég volt. az egyetlen szépséghiba, hogy a zseniális charlie batch megnyerte a meccset a Pit-nek 😕 😛
és még a CIN is nyert
ezért volt fontos most utólag látva Luckyboy faszányos utolsó 4 perce...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Fent van már valamilyen oldalon a meccs letölthető verzióban? 😛 Alig várom 8)Stev85
Szerintem itt néhány órán belül fent lesz:

 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page39dande
Ten Yard Trackerről már töltöm is lefeléwmitty
Most nézem, Ten yardra felrakták de csak regel, de köszia forum címet, elmentem 😊

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Fent van már valamilyen oldalon a meccs letölthető verzióban? 😛 Alig várom 8)Stev85
Szerintem itt néhány órán belül fent lesz:

 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page39dande
Ten Yard Trackerről már töltöm is lefelé

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a durva egyébként, hogy Lucky fiú szinte az egész meccsen siralmasan játszott, oké, borzalmas hibái voltak, egy rakat picket dobott, erre bazdmeg megint fogta magát, rászart az addigi játékára és 2,5 perc alatt végigment a pályán, úgy konkrétan pont a semmiből.
What the fuck? És rookie a gyerek, borzasztóan sok hibával, mi lesz itt, ha ezeket még ki is növi? 😊
Egyszerűen csodálatos volt, már megint mit küzdött a csapat!
Pedig amikor Vaughn DPI-jét befújták Megatronon 2:40-el a meccs vége előtt, már láttam is a zakót. 😀
De nem, Lucky fiú nem szeret veszteni. 😀
Na most viszont azért nagyon fontos hetek következnek, sajnos nyert a Steelers és a Bengals is, szerencsére még egymással is játszanak azért. Viszont nekünk nem szabad elszállni, a Titanst és a Texanst/KC-t mindenképpen vernünk kellene még.
A KC-tól szerintem kikapunk, ez a tragédia összekapta őket, a Titanst és egyszer a Texanst viszont csapni kellene mindenképpen.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy azon gondolkozok, hogy annyi ilyen ing van a ligában. Tebowing, Bradying, Manning(kettő is 😀 😀) akkor nállunk kezd meghonosodni a Luckin? 😀
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Hát, a mai Colts meccs sem ajánlott szívbetegeknek, habár a szezonban elég sok utolsó másodperces nyerést mutattunk be, szóval lassan hozzászokunk.
Lucknak voltak sajnos gyenge pillanatai, de a vége kárpótolt mindenért.
Ha bent leszünk a PO-ban, akkor csak egy TD-n belül kell lennünk és Andrásnak kell adni röpke 1 percet, és megcsináljuk a lehetetlent is!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.colts.com/fanzone/GoPano.html

ez király😊 360° videó😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 13-3 Rothlisberger, aztán megnyert mégegyet divisional playoffban.FearTomi
az kicsit necces, mivel BigBen csak a 3. meccstől volt kezdő, igaz kezdőként 13-0 volt a mérlege a regular seasonban, playoffal 14-1JSanyo
Jah, kicsit belekavarodtam, mert ugye akkor 15-1-be végzett a Stealers, na de a tuti, hogy Rothlisberger az aki a rekordot tartja😊 Akkor 13-0😛FearTomi
Ryan is 11-5-el kezdett. ő talán mégnagyobb volt. vannak csodák. Falcons szurkolóként rossz szájízzel mondom, hogy szerintem idén még ne várjatok csodát a PO-ban. 😊Zsoca
A Saints meccstől nem voltam elájulva...

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Utolsó két drive:
85 yard, 1:23, TD
75 yard, 1:07, TD
Kikért idő: 0.

Abszurd.

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 13-3 Rothlisberger, aztán megnyert mégegyet divisional playoffban.FearTomi
az kicsit necces, mivel BigBen csak a 3. meccstől volt kezdő, igaz kezdőként 13-0 volt a mérlege a regular seasonban, playoffal 14-1JSanyo
Jah, kicsit belekavarodtam, mert ugye akkor 15-1-be végzett a Stealers, na de a tuti, hogy Rothlisberger az aki a rekordot tartja😊 Akkor 13-0😛FearTomi
Ryan is 11-5-el kezdett. ő talán mégnagyobb volt. vannak csodák. Falcons szurkolóként rossz szájízzel mondom, hogy szerintem idén még ne várjatok csodát a PO-ban. 😊

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
No, ebben a szezonban még nyerjünk 8 meccset és egész jók leszünk 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 15-1 Rothlisberger.FearTomi
Viszont nr.1 pick még soha 8 győzelmet sem ért el a csapatával, szóval ez a rekord már megvan. 😊 Innen persze már csalódás lenne, ha nem lenne meg a playoff, mondjuk ki.Johnny Firpo
nem tudom, hogy többen voltak-e így, ha igen, akkor legutóbb Bradford produkált 1-15ről 7-9et, végig kezdőként és újoncként

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 15-1 Rothlisberger.FearTomi
Viszont nr.1 pick még soha 8 győzelmet sem ért el a csapatával, szóval ez a rekord már megvan. 😊 Innen persze már csalódás lenne, ha nem lenne meg a playoff, mondjuk ki.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 13-3 Rothlisberger, aztán megnyert mégegyet divisional playoffban.FearTomi
az kicsit necces, mivel BigBen csak a 3. meccstől volt kezdő, igaz kezdőként 13-0 volt a mérlege a regular seasonban, playoffal 14-1JSanyo
Jah, kicsit belekavarodtam, mert ugye akkor 15-1-be végzett a Stealers, na de a tuti, hogy Rothlisberger az aki a rekordot tartja😊 Akkor 13-0😛

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 13-3 Rothlisberger, aztán megnyert mégegyet divisional playoffban.FearTomi
az kicsit necces, mivel BigBen csak a 3. meccstől volt kezdő, igaz kezdőként 13-0 volt a mérlege a regular seasonban, playoffal 14-1

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ami a mai győzelemben az egyik leglényegesebb, hogy IDEGENBEN történt!!!😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 322 — ℧
én temettem a csapatot nyertünk is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?shady
2004 regular seasonben 15-1 Rothlisberger.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fent van már valamilyen oldalon a meccs letölthető verzióban? 😛 Alig várom 8)Stev85
Szerintem itt néhány órán belül fent lesz:

 forum.wiziwig.eu/threads/77376-NFL-Regular-Season-2012-13-Full-Game-Downloads/page39
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
amugy jah, nem is értem itt sokan mér adták fel 21-33-nál. Colts meccsen jönnie kell az izgalomnak a végére 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre egy sima meccs, ezeket szeretem. sajna nem Butler fogta Johnsont, pedig kikapcsolta volna 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Fent van már valamilyen oldalon a meccs letölthető verzióban? 😛 Alig várom 8)

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
és jön még két simán nyerhető meccs. 10 győzelemmel zárni...😮 Mi volt eddig a rekord az újonc irányítoknál ami a w-l rekord javítást illeti?
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000104282/Luck-to-Avery-game-winning-14-yard-TD

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ilyen nincs bazmeg 😮 Luck nagyon felhúzta ma az agyamat, ritka gyengén játszott, erre így is összehoz 4 TD-t, 391 yardot és egy újabb GW drive-ot. Elképesztő.

8-4! Elhiszitek ti ezt? 😮
Jézusom...😀shady
Hát ha nekem azt mondja valaki, hogy 8-4 is lesz idén, kiröhögöm😊 Tényleg gyenge volt ma és pont ezért írtam az előbb, hogy mi a szarral lehetne rávenni, hogy ne csak 1 percig játszon így😀