Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb minden Coltshoz kotheto forras lehozta ket oraja, hogy Rivers pipa. Tenyleg meg csak a hivatalos bejelentes hianyzik.
Stez
És Brady lesz belőle 😂😂😂
ThundersNFL
Nem kell senkinek sem a csicska. A jok Riversre mennek.

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Kb minden Coltshoz kotheto forras lehozta ket oraja, hogy Rivers pipa. Tenyleg meg csak a hivatalos bejelentes hianyzik.
Stez
És Brady lesz belőle 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb minden Coltshoz kotheto forras lehozta ket oraja, hogy Rivers pipa. Tenyleg mar csak a hivatalos bejelentes hianyzik.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Brady azért nem opció, mert egy vén fasz?
steelwolf
Nem ven fasz, hanem oreg himvesszo. Add meg a tiszteletet, pls. Koszi.
Stez
Akit 6-szor gyűrűznek, az bizony egy vén farok!
steelwolf
Szeretnél te 6 gyűrűs vén faszrarisznya lenni 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
@peterk2005 Buckner, nem Bruckner
empty taxi
Ha a Colts Nation ugy irja, hogy Bruckner, akkor a kis kocsog fogja, es megvaltoztatja majd jol a nevet! Ertem?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
@peterk2005 Buckner, nem Bruckner


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady azért nem opció, mert egy vén fasz?
steelwolf
Ő Luck lakkal hígított változata, ami már amúgy is rozsdásodik.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brady azért nem opció, mert egy vén fasz?
steelwolf
Nem ven fasz, hanem oreg himvesszo. Add meg a tiszteletet, pls. Koszi.
Stez
Akit 6-szor gyűrűznek, az bizony egy vén farok!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Brady azért nem opció, mert egy vén fasz?
steelwolf
Nem ven fasz, hanem oreg himvesszo. Add meg a tiszteletet, pls. Koszi.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Brady azért nem opció, mert egy vén fasz?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk erre meg mások mondják azt, hogy a rolloverrel is ugyanott vagy (már amennyiben a teljeset tovább lehet itt is görgetni, erre most nem esküszöm meg), és legalább ha szar, nem kell előre csomót fizetni úgymond feleslegesen.

De amúgy én is ezt a vonalat követném (persze ezt az EL-ben láthattad is 😛 )
Wyatt
A kifizetés (a tényleges kifizetés) ütemezésében nincs különbség, hiszen a játékos megkapja a pénzét. Csak az tér el, hogy mikor van a megkapott pénz lekönyvelve. Sőt, tulajdonképpen még Ballard később is fizet, mert azzal, hogy nem ad signing bonuszt, nincs azonnal annyi kifizetve. Pl. Bruckner most csak az idei pénzért - 23.3M - kapja meg, a többit majd jövőre ill. folyamatosan. A különbsé az, hogy Armstead is megkap most 21 millát, de neki az első két évben összesen csak 18-at könyvelnek le belőle. Ezért később cipel magával 20+, 15+, 10+ DM-et, illetve nő a cap terhe is. Az övő idén jobb, a későbbi években sz*rabb szerződés könyvelési szempontból.

(Egyébként ezt pl. a Patriots vagy a Steelers esetén - ahol 10 éve folyamatosan épülgető rosterek vannak - részben meg is értem, mert nem volt olyan év amikor be lehetett volna gyűjteni egy nagyobb puffert aminek a terhére aztán lehet így játszani. A rollover csak részben jó erre, az egyszeri pénz, itt arról van szó, hogy a cap alatt is folyamatosan termelődik - újratermelődő - pénz. Ahol kevésbé tudom elfogadni a "konzervatív" könyvelést, az a Browns, Jaguars, Jets, Rams, ésatöbbi, ahol ezért vagy azért volt, voltak olyan évek amikor tele voltak dellával és elkezdhettek volna így könyvelni. Mára azért már a liga legalább 2/3-ára ez így vagy úgy igaz.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk erre meg mások mondják azt, hogy a rolloverrel is ugyanott vagy (már amennyiben a teljeset tovább lehet itt is görgetni, erre most nem esküszöm meg), és legalább ha szar, nem kell előre csomót fizetni úgymond feleslegesen.

De amúgy én is ezt a vonalat követném (persze ezt az EL-ben láthattad is 😛 )

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bruckner (most már) a mi Calais Campbellünk, 25 - mától 26 - éves kiadásban, felívelő pályán. Campbell tényleg jó hasonlat, alkatra, játékstílusra, képességre nézve is sok a hasonlóság. Még a statokban is. Bruckner még picit jobb is, mert Calais igazából veterán játékosként indult be, akkor kezdett pro-bowlokat begyűjteni és lett all-pro, Bruckner elkezdte már rookie éveiben. Szóval ha marad a fejlődési pálya, nem sérül le, akkor egy gazdag ember, fiatalabb Calais Campbelle fog a falunkban rendezkedni évekig. Könnyen lehet, hogy a valaha volt legjobb belső falembere lesz a Coltsnak. Elkapóban, futóban, irányítóban sok-sok hírösségünk van, belső falemberből szűkebb eddig a lista.

Egyéniségre is passzol Ballard elképzeléseibe (és hasonlít Campbellre). Probléma mentes, dolgozni szerető, locker room friendly játékos. Ballard amúgy is odáig van a védőfalért, tulajdonképpen számíthattunk volna rá, hogy ha elkezd egyszer költeni, akkor azt ide költi, ha draftról nem sikerül húzni egy Wattot.

Megvan közben a szerződés is: 4 év 84 millió. Nem 5 év, de mégis 5 év. 😊 Ugyanis (gondolom) átvettük a Ninerstől az ötödik éves contractját, így a 4 év majd jövőre indul. Úgyhogy tulajdonképpen egy 5 év 96 milliós (19m/év) szerződés ez. A struktúrálása is "Ballardos". Nincs aláírási pénz (semmi), a garantált rész az idei fizu+roster bónusz és jövő évi roster bonusz (39.5), ezen felül van még pár millió csúszó garantált, de az már csak 1-2 milla évente, 2022-től. Lényegében két év után DM nélkül kirakható, ha busttá válna. A cap hit is így van elosztva, első év 23.5M, utána 17, 16, 19, 20 millió. Jövő évtől már mai árakon is relative "olcsó" lesz, a várható növekedést figyelembe véve meg kimondottan az lesz. Amikor majd Chris Jones 26-28-ért játszik, Bruckner 16-19-ért teszi nálunk. Mondtam már, hogy imádom ahogy Ballard a könyvelést csinálja? 😀

Sidenote: egyébként nem nagyon értem, hogy miért csinálják olyan kevesen hozzá hasonlóan (azért akad - pl. érdekes módon Mayock ilyennek látszik, és van még 1-2 GM - de nem túl sok). Pedig teljesen ésszerű lenne így működni. A játékost a megkapott pénz érdekli, ami ugyanaz így is meg úgy is. Csak a pénzek lekönyvelési technikája más. Ballard kihasználja az egyetlen pozitívumát annak, hogy kapott egy pocsék csapatot, és emiatt lett egy üres év rengeteg elkölthető cap space-el. Ezt a szabad capet tologatja tovább azzal, hogy az első években könyveli le a cap terhek nagyobb részeit. így "sose lesz olyan", hogy szoros lenne a kabát. A következő években is bőven lesz mozgásterünk, mert minden igazolásunk nem csak az emelkedő cap miatt olcsóbbodik, de direktben, a cap számokban is. Csak összehasonlításképpen: a Bruckner helyett Armsteaddel hosszabbító Niners - aki "csak" évi 17-et kapott Bruckner 21-e helyett - 2022-től évi 3.5, majd 5 végül 4 millió dollárral fog TÖBBET enni a capből, mint nálunk Bruckner. És a 3. évében még 16.5, a 4.-ben 11.5, az 5-ben 6.5M dead capet is hagy, ha cutolni kell, szemben Brucknerrel aki ezekben az években már 0DM-el lesz kirakható ha muszáj.

(Ha tippelnem kéne, hogy mások miért nem csinálják, akkor amellett, hogy a legtöbb GM inkább scoutingban, futballban jó mint könyvelési technikákban arra tippelek, hogy azért mert rövid távon gondolkoznak. Ballard valószínűleg érzi, tudja, hogy neki itt nem 2-3-4 éve van/lesz, hanem 10+. Ha nem is sikeres a csapat, ha netán Reich megy is, Ballard maradni fog, Irsay nem ereszti. És ezért amikor 3 évre előre gondolkodik, akkor a maga jövőjére gondol, míg sok más GM úgy lehet, hogy tudja a fene hol leszek én már akkor, másnak ne akarjak jót, így inkább úgy dönt most csinál saját magának jót aztán ha mégis ő lesz 3 év múlva akkor majd megoldja valahogy.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Buckner 25 éves, 1/13-on pedig nem biztos, sőt inkább valószínű hogy nem találunk hasonló szintű játékost, ráadásul az egyik legfontosabb hiányposztra érkezik. Itt mindkét csapat jól járt a cserével.
Kíváncsi vagyok mi a terv irányítóposzton. Riverstől fázok, de ha beválik akkor egy darabig elég messze leszünk attól hogy normális irányítót szerezzünk (mondjuk akkor is ha szar lesz 😛)
Esetleg bepróbálkozhatnánk a Texansnál Brissettel és egy jövő évi harmadik körös pickkel, hátha odaadják Watsont.

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Emészteni kell ezt egy kicsit. Elsőre soknak tűnik.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Brady | Miamiba | ?

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
Szerintem azért csúszik Rivers, mert megy a tárgyalás Bobbal, Watson+ 2 első kör-><-Jacoby 😜
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leigazoljuk Riverst, aztán rögtön elt is radeljük a Patriotsba egy 4. körért, mert Belichick annyit szokott adni Colts játékosért. Brady megy Vegasba, mi meg elhozzuk egy 5. körért Carr-t a 18 millás fizujával. Jóárasított kúbé és egy körös feltrade egyben. Masterplan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Rivers bejelenteset meg mara varjak.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Colts D jelenleg
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1239647391562825730
Nagy az a "ha" de amúgy sajna igaz.
 twitter.com/JoeBanner13/status/1239645168195768328
iktriad
Turay lemaradt a második sorból. Ha egészséges tud maradni, komoly cucc lehet. Tavaly a 6. hétig amíg le nem sérült ő volt a pff-nél a legjobb pure rusher. Amivel nem feltétlenül értek egyet, de rohadt tehetséges a srác.

Mondjuk amilyen pechünk van, Buckner - aki eddig 1 meccset hagyott csak ki egész karrierjében - TC alatt elszakítja az ACL-jét. 😀 Na jó ezt le is kopogom.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts D jelenleg
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1239647391562825730
Nagy az a "ha" de amúgy sajna igaz.
 twitter.com/JoeBanner13/status/1239645168195768328
iktriad
Keves. Meg kell ide Berry, de szerintem egy corner sem artana. Viszont ami erdekes, hogy nagy a csend egyelore WR-fronton. Ott kivancsi leszek, ki erkezik. Az egyik 2. korunk szerintem garantaltan oda lojuk el, de jon a piacrol is egy vagy ket jatekos.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Colts D jelenleg

Nagy az a "ha" de amúgy sajna igaz.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és akármit is kap Bruckner, azt nem hiszem, hogy Ballard a szokásos backloadolt, DM nyavajás szerződést tolt volna elé. Ő máshogy szerződik. Castonzonak, Doyle-nak, Autry-nak, Moore-nak, stb. mind első évben (volt) a legnagyobb a cap hitje, és utána csökkent. Moore például még 4 évig fog nálunk játszani .... már idéntől 0 (zéró) DM-ért és ,,,, évi 5 milla fizetésért. Houston 9 milláért fog idén játszani, Autry 5.5-ért, Desir 6.5-ért, stb. És ők is zéró DM-el kitehetők, ha úgy alakul, hogy van jobb, lesérülnek, visszaesnek, mittudomén.

A dologban az a jó, hogy nincs benne plusz kockázat. Ez nem tényleges pénzről szól - azt a backloadolós, DM-et könyvelgetős verzióban is odaadják előre, csak nem jönyvelik le hamar. Ballard meg előre könyvel, így mindig lesz mozgástere.

Szóval már csak ezért is mindegy Bruckner pénze. Nem lesz olyan, hogy ránk szorul a csuka, amíg Ballard könyvel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 915 — Colts Fan
Mindig is az volt az érzésem, hogy Balalrdék nem első napos Qb pickben gondolkodnak. Simán jöhet Rivers ,leléphet Jacoby és az egyik 2. körössel pedig érkezik a jövő.
tökös húzás, és drága is,de megvárnám a részleteket, lehet ez egy jó kis frontloaded szerződés, ami később barátságos lesz.

Ja és perpill a 2. legdrágább a posztján, nézzük meg egy hét múlva hányadik lesz. 😊

Szerkesztette: Tony Adams