Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
Klaci79
Tok mindegy, szeretem-e vagy sem, mert Moncrief egyszeruen zsenialis abban, hogy sajat maga megoldja, hogy egy ev utan megkoszonjek neki a reszvetelt. Utana lehet nezni, mit alkotott a Coltsnal, ahogy Luck megserult, es akadozott a csapat jateka, rogton elkezdte szitani a balhet, mutogatni a masikra es fikazni az egesz oltozot. Ezt kovetoen a Jaxnel ment a nagy bizakodas, hogy uj kornyezet, majd jol megmutatja, de ott sem csinalt semmit, pedig az a WR-sor annyira gyenge volt, hogy vetelytarsa sem akadt, minden lehetoseget megkapott.

Nala nem az a gond, hogy szar, hanem az, hogy lusta diszno, aki olykor elkapja a fonalat, akkor vannak villanasai, de egyebkent elkepesztoen inkonzisztens, raadasul harom eve alig-alig lehet eszrevenni rajta fejlodest. Az utvonalai nem elesek, nem igazan javultak, egyaltalan nem koncentral rendesen, emiatt konnyu labdakat tud elejteni. Szetszort es hanyag csoka, minden teren.

Persze ez csak az en velemenyem, a Coltsban evekig ilyen volt, aztan a Jaxben is tavaly, ki tudja, lehet, hogy a Steelers WR-barat tamadorendszereben magara talal, de en azt mondom egyebkent, hogy Washington boven jobb nala. Kiszoritani talan azert nem fogja, mert Moncrief magasabb, igy szelen nyomja majd, mig Washington sok snapet lesz slotban.
Stez
Köszönöm, korrekt.
Én is remélem, hogy Washington jobb lesz, azzal rosszul nem járunk. Moncrief mindössze talán 3-3,5 millát fog keresni nálunk idén...szerintem egy próbát ennyiért megér. Aztán hátha lehet a mi rendszerünk jobban fekszik majd neki...de ezek után tényleg külön figyelem majd az edzésmunkáját...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
Klaci79
Tok mindegy, szeretem-e vagy sem, mert Moncrief egyszeruen zsenialis abban, hogy sajat maga megoldja, hogy egy ev utan megkoszonjek neki a reszvetelt. Utana lehet nezni, mit alkotott a Coltsnal, ahogy Luck megserult, es akadozott a csapat jateka, rogton elkezdte szitani a balhet, mutogatni a masikra es fikazni az egesz oltozot. Ezt kovetoen a Jaxnel ment a nagy bizakodas, hogy uj kornyezet, majd jol megmutatja, de ott sem csinalt semmit, pedig az a WR-sor annyira gyenge volt, hogy vetelytarsa sem akadt, minden lehetoseget megkapott.

Nala nem az a gond, hogy szar, hanem az, hogy lusta diszno, aki olykor elkapja a fonalat, akkor vannak villanasai, de egyebkent elkepesztoen inkonzisztens, raadasul harom eve alig-alig lehet eszrevenni rajta fejlodest. Az utvonalai nem elesek, nem igazan javultak, egyaltalan nem koncentral rendesen, emiatt konnyu labdakat tud elejteni. Szetszort es hanyag csoka, minden teren.

Persze ez csak az en velemenyem, a Coltsban evekig ilyen volt, aztan a Jaxben is tavaly, ki tudja, lehet, hogy a Steelers WR-barat tamadorendszereben magara talal, de en azt mondom egyebkent, hogy Washington boven jobb nala. Kiszoritani talan azert nem fogja, mert Moncrief magasabb, igy szelen nyomja majd, mig Washington sok snapet lesz slotban.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
Tony Adams
Segíts kicsit...szereti vagy nem szereti Moncrief-et?
Csak mire szamitsak...elég ha egy napig nem jövök a fórum közelébe, vagy inkább egy hét legyen mire elmúlnak a hullámok 😂
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
....
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik....
Klaci79
Kérlek Stez, fáradj át a Steelers topicba, rád vár mindenki. 😁
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Stez, jól vagy? Iszol te rendesen?

Nekem is pont ez a Hörihumor jutott eszembe valamelyik nap. Teljesen valid.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Madar Vajett, nem illik elcelodni a jobb csapaton. Keretik a feltekenykedest felretenni, amiert nekunk van kubenk, mig nektek csak nagyapotok.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai utolsó edzés egyébként az "alumni day"-nek keresztelt nap volt (minden edzésnap kap valami specifikus elnevezést, gyereknap, nőnap, satöbbi). Az alumni day keretében vagy 40 volt Colt volt jelen az edzésen, beleértve Poliant, Dungy-t, Manninget, satöbbi.

Manning és Luck vagy 40 percet álldogáltak a pálya szélén egymás mellett, egymással beszélgetve. Ééés Manning utána azt nyilatkozta, hogy ő kb. biztos abban, hogy Luck rendben lesz a szezon kezdetre. Szóval mindenki nyugodjon le a p*csába, ha Manning mondja, akkor így is lesz.... illetve izé.... 😀
peterk2005
Erről most annyira eszembe jutott ez 😀
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mai utolsó edzés egyébként az "alumni day"-nek keresztelt nap volt (minden edzésnap kap valami specifikus elnevezést, gyereknap, nőnap, satöbbi). Az alumni day keretében vagy 40 volt Colt volt jelen az edzésen, beleértve Poliant, Dungy-t, Manninget, satöbbi.

Manning és Luck vagy 40 percet álldogáltak a pálya szélén egymás mellett, egymással beszélgetve. Ééés Manning utána azt nyilatkozta, hogy ő kb. biztos abban, hogy Luck rendben lesz a szezon kezdetre. Szóval mindenki nyugodjon le a p*csába, ha Manning mondja, akkor így is lesz.... illetve izé.... 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fountainnak/nek jobbulást és gyors felépülést. Úgy olvasom, hogy kontakt nélküli volt az eset, nem ráestek. Talán akkor "csak" szakadásról lehet szó, nem törésről. Szakadástól is állhat derékszögben a boka. Láttam egyet én is élőben, ronda látvány...
peterk2005
Rapaport szerint tört is és szakadt is. Ouch... kitartást a srácnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp ma örömködött mindenki, hogy csak 5 játékos hiányzik a 90-ből, tavaly ez a szám közel volt a 20-hoz, micsoda jó TC-n vagyunk túl. Valaki a Coltsnál is Iktriados jinx erővel bír. 😊

Fountain lett az idei Cain. Az utóbbi 2 hétben tényleg "róla szólt" a TC. De azért ez TC és nem superbowl, szóval ahogy Cain esetében is tavaly, úgy most sem arról van azért szó, hogy mondjuk T.Y. esett ki. A roster bubble környékén levő, és ha nem sérült volna le, valószínűleg roster fogó játékost vesztettünk. Nem ezen fog múlni.

Fountainnak/nek jobbulást és gyors felépülést. Úgy olvasom, hogy kontakt nélküli volt az eset, nem ráestek. Talán akkor "csak" szakadásról lehet szó, nem törésről. Szakadástól is állhat derékszögben a boka. Láttam egyet én is élőben, ronda látvány...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/COLTSTRONG1997/status/1162110713940336640?s=19

Hogy a kurva eletbe. Nagyon jol nyomta eddig a tcben, foleg elmult heten. Mindenki arrol ir, hogy nagyon csunya volt...:/

Igy a Rogers, Cain, Pascal, Johnson, Hogan 5osbol sztem elso 3 kerul rosterre es igy lesz 6 WR.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Túl sokra ebből egyelőre nem érdemes következtetni, mégis csak egy preseason meccsről volt szó. De ilyen markán váltást nem indokol a vanilla playcalling. Lehet vaníliázni 10% meg 40% emberezéssel is. Szóval valószínűleg arra felé haladunk, amiről már többször is beszéltünk, és következő lépcsőfokként látni is szeretnénk.

 twitter.com/PFF_Steve/status/1162028834306347008

u.i.: Ballard egyébként nagyon magabiztos. A McAfee-nek adott tegnapi hosszabb interjúban például már addig is elment, hogy kijelentette, hogy el fog jönni az idény során az a pont, amikor a Colts fanok le lesznek nyűgözve a védelemtől. Bátor dolog ilyent mondani, kicsit a kupec lova jut ilyenkor eszembe, de legyen úgy, hogy Ballard nem beszél a levegőbe.

Hookernek mindenesetre nagy éve lehet, végre úgy használnánk amiért draftoltuk. Most jöhet el az az idő, hogy igazán teshez álló szerepben játszik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hiszem, hogy Ballardék ne tudnák Luck pontos egészségügyi állapotát. Max nem szívesen beszélnek róla, amiben azért van egy kis igazuk, nem kell a felesleges pánikkeltés. Megint azt tudom mondani, ami nálunk van, Vrabel szinte minden sérülésre azt mondja először, hogy day to day. Aztán napokig csak a találgatás megy, hogy vajon mi van az illetővel.
Nandito
Jó, ilyen mindenütt van, Sheard sérülését se tálalták ki porcról porcra, csak annyit tudtunk, hogy edzésen le kellett vinni, aztán Irsay szerint nem season ending. De, hogy mi a tök, hogy 2 hét, 2 hónap, visszatérő IR, arról semmit. Aztán jött a hír, hogy megoperálták a térdét, de még mindig fogalmunk sincs, hogy mi lesz vele.

Az ilyen mindennapos. De Luck baja tényleg már egy saga. Nem a TC-ben indult, hanem már kora tavasszal, és mindig azzal, hogy minor calf injury, pihentetni kell. Ehhez képest fél éve ez a dili megy. Ha 2-3 hónap alatt megoldódott volna, ahogy egy átlagos vádli sérülés meg szokott oldódni, a kutyát nem érdekelné. De így, hogy fél éve húzódik egy elvileg nem súlyos sérülés, mindenki csak néz, mint a borjú az újkapura, hogy mi a tök van. Arra tippelek, hogy valószínűleg sok minden lehet egyszerre. Azt sem tudjuk, hogy valójában milyen súlyos a dolog, mert offseason van. Ilyenkor egy tollpihe rájuk száll, akkor is pihentetik őket. Lehet, hogy Luck olyan sérülés, amiről szezon közben még csak nem is tudnánk, tolnának 1-2 pihenő napot, meg egy meccsnapit a seggbe oszt jóvan. Most viszont offseason van és ki akar belőle gyógyulni, de valamiért nem akaródzik. Hogy mennyire nem akaródzik, azt se tudjuk, lehet, hogy csak "valamit" érez és azt se akarja érezni, de az is lehet, hogy tényleg nagyon fáj neki.

Mindegy, maga a sérülés tuti, hogy hosszabb távon nem gond, nem olyan, mint a válla volt, ami tényleg nagyon necces ügy volt. Karrier szempontból is. Ez a boka téma apróság, nem darabokra törött a bokája, mint Smithnek, hanem valami húzódik, fáj. És ő nem egy RB vagy WR, hogy ha netán 100-asra nem is jönne soha rendbe, ne tudna vele attól még bőven játszani. Brady két egészséges lábbal is lassabb, mint Luck fél lábbal, és megoldja. 😊 De nem is hiszem, hogy idáig eljutnánk, mert Luck nem sérülékeny vagy üveg testű. Amikor lesérült, akkor mindig vonattal ütközött, száz kilók estek rá, tök szerencsétlenül, nem csak úgy magától. És kálvária ide vagy oda, a váll sérüléséből teljesen felépült - és lehet, hogy sokkal hamarabb is felépült volna, ha 2017-ben nem rohan vissza a pályára -, pedig az tényleg egy nagyon komoly buli volt. Dobóváll, sokaknál carreer ending, még komplikációkkal is. Ő felépült, mégpedig teljesen, mert idény közben alaposan "tesztelve is volt". Nem egyszer izzadtunk le amikor teljes erővel ráesett a vállára és közben 140 kiló landolt rajta, és semmi. Fölállt és ment tovább. Szóval nem arról van szó, mint egy Mewhortnál, hogy krónikusan ki-be, sem arról, mint Geathers, hogy 5 meccset ne bírna ki egyhuzamban. A rehabjai mennek cirkuszba valamiért. És ugye az amcsi fociban alapvetően a játékos felelős magáért. A játékos jelzi ha fáj, ő választja ki az orvost (ha akarja, márpedig Lucknak van dokija). A klubnak limitáltak az opciói, leginkább a rehab körítést biztosítják, a választott orvos rendelkezései alapján. Ha a játékos kéri. Mert van, aki még ezt se kéri. Lásd Brown. És ha emiatt megégeti a talpát mert olyan hülye, hogy rossz cipőt vesz fel a krio kádba menet, akkor így jár. Luck is úgy látszik így járt. Megint. Valamit akkor ő csinál túl, aggódik túl, sieti el. Vagy fordítva, alulcsinál, alulaggódja, satöbbi. Simán ki tudom nézni belőle ezt. Időnként minél okosabb valaki (Luck nagyon az), annál keményfejűbb tud lenni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 345 — Titans fan
Egyebkent Luck oriasi gyoker, nem tudom, hogy az orvosi stabnak hazudozik-e, de a media ele sosem kepes kiallni es megmondani a frankot, mi a fene baja van, ezzel a kavasaraval viszont megint eljutottunk oda, hogy nem tudni, Ballardek direkt tereltek-e mas serulesre, mint ami valojaban van Lucknak, vagy ok is benyaltak a rengeteg kamut. Nekem elobbi a gyanum, nyilvan tiszteletben tartottak, hogy Luck nem nagyon akar reszletesen beszelni a serulesrol, azt mondtak, amit a jatekos, de Irsay meg elszolta magat es tiszta vizet ontott a poharba.Stez
Valószínűleg ez van. Luck régi vágású gyerek, ő nem szeret, nem akar kiállni a média elé és a sérüléséről eszmecserélgetni.
peterk2005
Nem kell ehhez régi vágásúnak lenni. Nálunk Mariota és a csapat se beszélt az egyéb sérülésekről, és ezek csak akkor derültek ki, mikor PK márciusban megírta. Tehát a szezon után majdnem három hónappal! Egyszerű ez, a szurkoló a pályán akarja látni a kedvencét, hogy miért nincs a pályán, az a legtöbb embert nem érdekli. Mariota is mit kapott, mikor nem játszott az utolsó meccsen a Colts ellen.... Na de már így is túl sokat offoltam. 😊
Nandito
Megmondom oszinten, en leszarom, ha nem mondanak sokat a serulesekrol. Engem az zavar, hogy ahogy Luck vallanal, ugy most is igazabol havonta elojon egy uj sztori, ha pedig a gyagyas Irsay papa nem szolja el magat, akkor a szurkolok most is abban a hitben lennenek, hogy faj a vadlija Andrisnak.

Ami miatt bennem kerdojeles az egesz, hogy Ballardek nyilatkozatabol is azt veszem ki, hogy ok maguk sincsenek tisztaban a pontos helyzettel. Hogy most a Colts tudta-e egyebkent, vagy nem, az jo kerdes. Lehet, hogy nem, lehet, hogy Luck titkolozott itt nagyon, amivel most megszopatta Ballardekat, nem tudom. Mindenesetre ha az van, amit en erzekelek, hogy Ballardek is vakon vannak, es nem direkt beszelnek felre, hanem tenyleg szamukra is most akadtak ujdonsagok Luck serulesevel kapcsolatban, az szerintem nagyon gaz.

Az rendben van, hogy itt ez a Luck gyerek, aki nem szokott a bajairol papolni, oke, hogy nekem nem mondja el, de ha egy Ballard, Reichnek sem mondta el a dolgokat, azert az no comment lenne szamomra.

Epp ez az, amiert nem all ossze a kep, es nehez eldonteni, hol hol akadt el az info, Lucknal, esetleg a Coltsnal. De szamomra peldaul ez nagyon nem mindegy.
Stez
Nem hiszem, hogy Ballardék ne tudnák Luck pontos egészségügyi állapotát. Max nem szívesen beszélnek róla, amiben azért van egy kis igazuk, nem kell a felesleges pánikkeltés. Megint azt tudom mondani, ami nálunk van, Vrabel szinte minden sérülésre azt mondja először, hogy day to day. Aztán napokig csak a találgatás megy, hogy vajon mi van az illetővel.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Valoszinuleg csak meg akarjak oldani Luckek, hogy behuzhassam ot fantasyben a 17. korben.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Nyugi. Van nekünk egy néger, de belülről fehér QB-nk, aki sima első számú, ráadásul jelenleg talán a legjobb twitterrel rendelkezik. Innentől kezdve nem lehet gond. | De úgyis lesz Bandi, ezt mindenki tudja. |
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nem gondolom, hogy Ballard szarabb GM lenne attól, hogy kamuzik egy sérülésről vagy nem tud róla/átverik vagy akármit tett ebben a helyzetben. Azt sem hiszem, hogy Lück átverte volna, ebben a ligában nem teszik ki az ablakba a szart. Irsaytől persze nem idegen, h elköp vmit hülye/szerencsétlen módon...

Azt nagyobb gondnak érzem, hogy Bandi minden felkészülési szezonban küzd vmi nyűggel és elhúzódnak a sérülései. Másrészt a tehetségéhez képest eredményességben kb seholsincs a karrierje, pedig lassan virítania kéne a sorozatos AFC döntőket
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 977 — a new hope (again)
Szvsz tavaly szinte ugyanez a kavarás ment csak sokkal több körítéssel aztán meg bandi week1en kifutott a gyepre



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent Luck oriasi gyoker, nem tudom, hogy az orvosi stabnak hazudozik-e, de a media ele sosem kepes kiallni es megmondani a frankot, mi a fene baja van, ezzel a kavasaraval viszont megint eljutottunk oda, hogy nem tudni, Ballardek direkt tereltek-e mas serulesre, mint ami valojaban van Lucknak, vagy ok is benyaltak a rengeteg kamut. Nekem elobbi a gyanum, nyilvan tiszteletben tartottak, hogy Luck nem nagyon akar reszletesen beszelni a serulesrol, azt mondtak, amit a jatekos, de Irsay meg elszolta magat es tiszta vizet ontott a poharba.Stez
Valószínűleg ez van. Luck régi vágású gyerek, ő nem szeret, nem akar kiállni a média elé és a sérüléséről eszmecserélgetni.
peterk2005
Nem kell ehhez régi vágásúnak lenni. Nálunk Mariota és a csapat se beszélt az egyéb sérülésekről, és ezek csak akkor derültek ki, mikor PK márciusban megírta. Tehát a szezon után majdnem három hónappal! Egyszerű ez, a szurkoló a pályán akarja látni a kedvencét, hogy miért nincs a pályán, az a legtöbb embert nem érdekli. Mariota is mit kapott, mikor nem játszott az utolsó meccsen a Colts ellen.... Na de már így is túl sokat offoltam. 😊
Nandito
Megmondom oszinten, en leszarom, ha nem mondanak sokat a serulesekrol. Engem az zavar, hogy ahogy Luck vallanal, ugy most is igazabol havonta elojon egy uj sztori, ha pedig a gyagyas Irsay papa nem szolja el magat, akkor a szurkolok most is abban a hitben lennenek, hogy faj a vadlija Andrisnak.

Ami miatt bennem kerdojeles az egesz, hogy Ballardek nyilatkozatabol is azt veszem ki, hogy ok maguk sincsenek tisztaban a pontos helyzettel. Hogy most a Colts tudta-e egyebkent, vagy nem, az jo kerdes. Lehet, hogy nem, lehet, hogy Luck titkolozott itt nagyon, amivel most megszopatta Ballardekat, nem tudom. Mindenesetre ha az van, amit en erzekelek, hogy Ballardek is vakon vannak, es nem direkt beszelnek felre, hanem tenyleg szamukra is most akadtak ujdonsagok Luck serulesevel kapcsolatban, az szerintem nagyon gaz.

Az rendben van, hogy itt ez a Luck gyerek, aki nem szokott a bajairol papolni, oke, hogy nekem nem mondja el, de ha egy Ballard, Reichnek sem mondta el a dolgokat, azert az no comment lenne szamomra.

Epp ez az, amiert nem all ossze a kep, es nehez eldonteni, hol hol akadt el az info, Lucknal, esetleg a Coltsnal. De szamomra peldaul ez nagyon nem mindegy.

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
Stez
(Nagyon off, mert nem értek az itteni vitatémához, de a leírtakbeli hozzáállásról eszembe jut egy másik történet. Nem vegyétek rossz néven, hogy megosztom veletek.
Édesapámnak volt egy kisebb rák-jellegű problémája. Gyors operáció, és megoldva. Fél év múlva kórházi kontroll - minden rendben, tökéletesen sikerült úrrá lenni a betegségen. Újabb fél év - és meghalt rákban.

Szóval az volna kérdésem, hogy akkor az ő, illetve a családunk, illetve a kórház részéről itt kié volt a péer-duma, ki miért és hogyan taktikázott az információk elrejtésével vagy felfedésével, milyen anyagi érdekek avagy személyes hülyeség mozgatta így a szálakat? A Colt-os/Luck-os gondolatmenet nyomán most már bennem is felébredt a gyanú, hogy apukám fenti sztorijában manipulálni akartuk a közvéleményt... vagy nem?)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 345 — Titans fan
Egyebkent Luck oriasi gyoker, nem tudom, hogy az orvosi stabnak hazudozik-e, de a media ele sosem kepes kiallni es megmondani a frankot, mi a fene baja van, ezzel a kavasaraval viszont megint eljutottunk oda, hogy nem tudni, Ballardek direkt tereltek-e mas serulesre, mint ami valojaban van Lucknak, vagy ok is benyaltak a rengeteg kamut. Nekem elobbi a gyanum, nyilvan tiszteletben tartottak, hogy Luck nem nagyon akar reszletesen beszelni a serulesrol, azt mondtak, amit a jatekos, de Irsay meg elszolta magat es tiszta vizet ontott a poharba.Stez
Valószínűleg ez van. Luck régi vágású gyerek, ő nem szeret, nem akar kiállni a média elé és a sérüléséről eszmecserélgetni.
peterk2005
Nem kell ehhez régi vágásúnak lenni. Nálunk Mariota és a csapat se beszélt az egyéb sérülésekről, és ezek csak akkor derültek ki, mikor PK márciusban megírta. Tehát a szezon után majdnem három hónappal! Egyszerű ez, a szurkoló a pályán akarja látni a kedvencét, hogy miért nincs a pályán, az a legtöbb embert nem érdekli. Mariota is mit kapott, mikor nem játszott az utolsó meccsen a Colts ellen.... Na de már így is túl sokat offoltam. 😊

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Kétlem, hogy egy franchise QB esetén, pláne olyannál, akiért "szoptak" is, ne lennének képben egy csapatnál. Egyszerűen nonszensz számomra. A média elé minek állna ki, amikor NFL-ben alapvetően, de főleg a QB-k esetén igyekeznek eltitkolni minden sérülést a csapatok? Illetve megint csak hatványozottan igaz ez Luck esetében, akiért feladtak egy szezont, már voltak durva sérülései, azóta sincs rendben, gondolom fájdalmas ez az FO büszkeségének is többek között.
PEEtör
Akkor nezd meg Ballard interjujat, amibol szamomra eleg egyertelmuen kiderul, hogy kb. fingjuk sincsen konkretan, mo a broki van, tippelgetnek, talalgatnak, ugy gondoljak, igy gondoljak, de igazabol szinte alig kapott kezzel foghato informaciot a mezei szurkolo arrol, hogy most mi is van. Mert elhangzott itt a csontproblema, de utana mar a boka is, hozzatave, hogy az Achilles-in nincs benne a buliban, de viszont a vadli ettol fuggetlenul nem teljesen ep. Es egyebkent Ballardnak fingja sincs rola, hogy Luck felepul-e az alapszakaszra, annyit ravagott, hogy az eloszezonban nem jatszik. Nyilvan nem jatszik, ez nem nagy kijelentes, ha ket nap mulva kiderulne, hogy total rendben van, ezek utan szvsz akkor sem engednek fel a palyara, eleg a TC.

Abszolut erezheto, hogy eleg nagy a homaly, nem is veletlen, hogy Irsay meg Ballard elkezdett itt egymassal keresztben nyilatkozni.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kétlem, hogy egy franchise QB esetén, pláne olyannál, akiért "szoptak" is, ne lennének képben egy csapatnál. Egyszerűen nonszensz számomra. A média elé minek állna ki, amikor NFL-ben alapvetően, de főleg a QB-k esetén igyekeznek eltitkolni minden sérülést a csapatok? Illetve megint csak hatványozottan igaz ez Luck esetében, akiért feladtak egy szezont, már voltak durva sérülései, azóta sincs rendben, gondolom fájdalmas ez az FO büszkeségének is többek között.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 968 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyebkent Luck oriasi gyoker, nem tudom, hogy az orvosi stabnak hazudozik-e, de a media ele sosem kepes kiallni es megmondani a frankot, mi a fene baja van, ezzel a kavasaraval viszont megint eljutottunk oda, hogy nem tudni, Ballardek direkt tereltek-e mas serulesre, mint ami valojaban van Lucknak, vagy ok is benyaltak a rengeteg kamut. Nekem elobbi a gyanum, nyilvan tiszteletben tartottak, hogy Luck nem nagyon akar reszletesen beszelni a serulesrol, azt mondtak, amit a jatekos, de Irsay meg elszolta magat es tiszta vizet ontott a poharba.Stez
Valószínűleg ez van. Luck régi vágású gyerek, ő nem szeret, nem akar kiállni a média elé és a sérüléséről eszmecserélgetni. Megtartaná magának az egészet, de közben tudja, hogy ő a QB, Indyben még a terhes anyukák is miatta aggódnak, ezért valamit mindig mond, szépen mosolyogva a kamerába, de ennek mindig csak valami frusztráló, ködös nemtudjukpontosanmivan a vége. A csapat meg csak egy bizonyos pontig beszélhet szabadon, mert a magánélethez való jog betegséggel kapcsolatban érzékeny terület, ott a játékosnak komoly beleszólása van abba, hogy mi kerülhet nyilvánosságra és mi nem.

Ballardékat nem hibáztatom. Száz másik játékos is lesérül, egyik kisebb, a másik nagyobb sérülést szed össze, és lényegében mindegyik dráma nélkül lemegy, Lucké viszont ilyen, már másodszor. Annak idején a Patsben is mindenki hülyén nézett ki amikor Gronk kartörése volt asztalon. Ők is mondtak mindenfélét - már Belichicken kívül, mert ő kb. sose mondott semmit. De a többi kívülről nézve össze-vissza hadovált, aminek nyilván az lehetett az oka, hogy a játékos állapota is változott, az orvosi szakvélemények is változtak, közben maga Gronk is gondolom beleszólt, hogy meddig lehet téma a karja és mi az amit már meg akart tartani magának. És ebből kijön a káosz, mert mondani is akarnak a PR miatt valamit, meg nem is a privacy miatt. És ha még az ownered is olyan, hogy képtelen tartani a lepcsest, akkor abból ez van. A média meg persze drámázik, mert ez a dolga.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Stez, nehogy beszopd már.
Teljesen egyértelmű, hogy csak a média miatt megy a vetítés. a csapat nem szerepelt az országos médiában hetek óta, erre most Irsay beböfög pár olyan félmondatot, amin lehet csámcsogni. Ez teljesen megtervezett volt, és pontosan illik abba a képbe, hogy erősítik Ballardék a csapat médiaszereplését.
uatu
Majd akkor kiderül amikor Luck megkapja az első meccsen az igazi kontaktot egy DT-vel hogy mennyire van gond a lábáva vagy bármilyével. Addig meg megy a sz.rkavarás, ködösítés...
ParadSEC
Foxboroughban meg a fosas. XD
Stez
😀 nono ott csak a merev robotikus rönktolás van 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich