Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
A fujjolásról:Az az EGY ÉV ekkora trauma volt ott? Mi Lucky újonc évében nyomtunk egy hasonlóan fájdalmas 2-14-et (ami mellesleg kb csak 1 fokkal volt szarabb az elmúlt 1 évtized Jags szezonjainak nagy részéné... 😉 ), mint ti 2011-ben és a szenvedésünkért cserébe megkaptuk... Luke Joeckelt...
Nekünk sem egyszerű, gondoljátok el, hogy fogadják azok, akik végignézték a Suck for Luckot kint a stadionban, megélték a városban, a családokban.
Majd éveken át végig támogatták a kálváriáján, az újságírók nyomták a sztorit, de a szurkolók támogatták végig.
És erre jön ez, hát megértem az első reakciót.....
De ez sokkoló.
Tony Adams
Ez nem ok az ilyen viselkedésre (azt csak csendben jegyzem meg, hogy sose volt olyan jó QB-ja a Jagsnek 25 év alatt, mint Luck). Vagy ahogy egy másik Jax szurkoló találóan megfogalmazta.
twitter.com/AdamStites_/status/1165470132749160458
Egyébként meg itt van a liga Top 5 GM-je, Top 10 HC-je, nem hiszem, hogy rossz kezekben lenne a jövő. Vagy Brisettből csinálnak Top 10 közeli QB-t vagy ha elbukik ez a kísérlet idén, húznak egy olyan QB-t, aki Manning és Luck méltó örököse lesz. A jövő évi QB classban van 1-2 komoly jelölt erre. nektek meg talán még extra draft cetlijeitek is vannak egy esetleges feltradehez. 😉
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??Pontosan. Szerintem tisztelni kell, hogy felismerte, mi a jó hosszútávon, és meg is merte lépni.
Tony Adams
több mint 6 éve
Hát majdnem kiesett a telefon a kezemből, amikor olvastam.Nekem szó szerint kiesett a kezemből.
nagytomy
Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Hát majdnem kiesett a telefon a kezemből, amikor olvastam.Teljesen megértem, és azt tette, ami saját magának és környezetének a legjobb, ebben biztos vagyok. Kívülről ezt nem lehet megítélni, hogy mennyire volt gáz a helyzet. A közönségtől a boot ezért nem értem, mindenki tudja, h ez a sport mennyire igénybe veszi a sportolókat mentálisan és fizikálisan.
Aki Colts fan természetesen most csalódott, elkeseredett, de el kell fogadni, hogy ez van, és nem tehetünk mást, mint sok sikert kívánunk neki a civil élethez.
Grigson meg remélem egy nap úgy ébred, hogy megérti, hogy neki mekkora része van az egyik legnagyobb tehetségként számon tartott QB pályafutásának megkurtításában.
több mint 6 éve
Másrészt egy fiatal értelmes srác, akiknek éltében nem kell dolgozni többé, jön az első baba, boldog a magánéletében, és erre az egészsége romokban, fájdalomban él, miért ne legyen joga a a nyugodt élethez??
több mint 6 éve
twitter.com/kpatra/status/1165446601994919937?s=20A fujjolásról:
Wyatt
Nekünk sem egyszerű, gondoljátok el, hogy fogadják azok, akik végignézték a Suck for Luckot kint a stadionban, megélték a városban, a családokban.
Majd éveken át végig támogatták a kálváriáján, az újságírók nyomták a sztorit, de a szurkolók támogatták végig.
És erre jön ez, hát megértem az első reakciót.....
De ez sokkoló.
több mint 6 éve
Fú de szar erre ébredni...Sajnálom a srácot...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
A vicc az, hogy a Colts mostani edzői stábjával és támadófalával ez nem is akkora csacsiság, sőt.Azért Luck az előző szezon egy bizonyos pontjától simán top5 (de talán a top3 sem túlzás) QB szinten játszott, és így is épphogy beestek a PO-ba. Ráadásul Ebron és Hilton elég sokat profiltált a kialakult connectionből. Brissetten hatalmas nyomás lesz, mert ez a csapat Luckkal kontender volt, ha nem is a team to beat, de egy nagyon komoly erőnek néztek ki. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy képes lesz felnőni a feladathoz rövidtávon. A végtelenségig pedig egy kész csapat mögött nem fogják erőltetni.
twitter.com/Andy_Benoit/status/1165459564751253509
iktriad
több mint 6 éve
Itt van a búcsú bejelentéseÉs itt vannak a fejesek reakciói is
Irsay mennyit fog piálni emiatt a következő napokban/hetekben?
Napi buta statisztika.
twitter.com/AdamStites_/status/1165474072391823360
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Azt a kurva elet. Csorikamnak nagyon nem volt szerencseje a serulesekkel 😕Pedig amilyen jol epitkeztetek, fel voltam ra keszulve, hogy vegre ujra el a rivalizalas :/

több mint 6 éve
A vicc az, hogy a Colts mostani edzői stábjával és támadófalával ez nem is akkora csacsiság, sőt. twitter.com/Andy_Benoit/status/1165459564751253509
több mint 6 éve
Szep levonulas volt.Az.
gabor25
több mint 6 éve
A csávókám volt az oka, hogy a Grigson érában nem Top 5-ben draftolt minden évben a Colts(már amikor nem cserélte el az a marha az 1. körös picket egy borzalmas RB-re...), erre ezt kapja a szurkolóitól.Ezt irtam korabban. Biztos segitett neki eldonteni. Hogy kifujoltak. Vagy jol eshetett. Most lehet azok lehet kicsit visszaszivnak. De hat ez van. Szep levonulas volt.
twitter.com/AdamSchefter/status/1165455128964542464
Azért ez gáz.
iktriad
több mint 6 éve
A csávókám volt az oka, hogy a Grigson érában nem Top 5-ben draftolt minden évben a Colts(már amikor nem cserélte el az a marha az 1. körös picket egy borzalmas RB-re...), erre ezt kapja a szurkolóitól.Azért ez gáz.
több mint 6 éve
Update: Ok. Eddig nem volt nyilatkozta. Most Mar van. Visszavonult. Tutira. A rehab ordogi korebe ragadt. Ezt mondta.
több mint 6 éve
cigány testvéreim szokták mondani : ez az üzlet meg lett átkozva.
több mint 6 éve
Először azt hittem valami ordas kamu, de az ESPN is lehozta már illetve felgyulladt a Twitter is... Hát ez a kemény nem a beton...
több mint 6 éve
Luck visszavonul?Mi van? 😲
több mint 6 éve
A Suck for Luck átváltozott Luck for suck-á.