Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊
gabokocka
A "mindent tudó" PFF szerint fal továbbra sincs előtte. 😊 😊 😊 Tony Boselli nagyon mérges lesz ma este, mikor Prisco felolvassa neki a a PFF OL értékeket. 😊
While a 3.8 yards per carry average isn’t exactly other-worldly, he did that despite four of his five starting lineman finishing with run blocking grades below 50.0, well below-average.
 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-jacksonville-jaguars-29-houston-texans-7
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra
Igor
Szerintem meg pont most hiányozhat majd nagyon Robinson. Az előző években amikor reménytelennek látszott a csapat nagyrészt sajnos kb. mindegy volt a jelenléte (persze sarkitva, meg azt leszámítva, hogy az egyik nagy kedvencem) de most, azt látom, hogy tétje is lehet a hiányának. Persze még csak egy meccs ment le, de az alapján így látom.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úúúúristen de kár hogy lemaradtam. Valaki mondja már meg nekem, hogyan sikerült Watt-Clowney-Mercilus ellen 0 darab sacket engedni??? 😀 Ha a fenti sor ellen 0 sack-et nyeltünk be, akkor innentől kezdve senki nem érhet hozzá Bortleshez.
Willis
Watt megsérült, a másik kettő nevét alig lehetett hallani.

Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra...
Igor
Nem hiszem, hogy jól jönnénk ki abból, hogy ha 7-8 lenne a boxban, és csak 3-4 hátúl. Le és Hurns nem rossz, de ennyire nem is jó.

Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊
gabokocka
A 2. szerintem még mindig igaz lehet, de az első szerencsére úgy tűnik tényleg nem igaz. Csak bírja a 16 meccses terhelést. Így hogy A-Rob kidőlt, még több tehet lesz a nyakán. Igaz pl. Ivorynak is volt pár szép megmozdulása. És Hackeltt szerencsére passz lkapóként is számít rá.Ez szerintem nagyon meglepte a Texanst tegnap.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Úúúúristen de kár hogy lemaradtam. Valaki mondja már meg nekem, hogyan sikerült Watt-Clowney-Mercilus ellen 0 darab sacket engedni??? 😀 Ha a fenti sor ellen 0 sack-et nyeltünk be, akkor innentől kezdve senki nem érhet hozzá Bortleshez.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 299 — Keep pounding
Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 682 — !SuPeR6BoWL!
 goo.gl/images/0DzONk
Iktriad a meccs alatt és után😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: A-Rob szezonjának annyi. 😕
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pzhbod9ghtmcg249cyai
Jaguars WR Allen Robinson (ACL) done for season
The season is likely over for Allen Robinson. The Jacksonville Jaguars' go-to wide receiver is feared to have suffered a torn ACL in Sunday's season-opening win over the Houston Texans.

Remélem azért marad a Jagsben jövőre is. És mihamarabbi jobbulást.

Marqise Lee - eljött a te időd, hogy hülyére keresd magad.

Elkapó depth chart TC előtt - nem fest túl jól....
 twitter.com/ryanohalloran/status/907039462051512321


Hays Carlyon ódája a Jagshez, főleg az O-linehoz és Cam Robinsonhoz.
 www.1010xl.com/2017/09/10/jaguars-open-season-with-a-victory-to-savor/?platform=hootsuite

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allen Robinson vszínűleg ACL...
Asbee
Picsába.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Allen Robinson vszínűleg ACL...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a látványt szoknom kell. 😊



A-Rob térdének komoly baja van, nem lesz meglepő, ha kihagyja az idényt. Nem is a Jags lenne, ha a legjobb elkapónk nem sérülne le az első catch után. 😕

Hurns és Lee előtt marha nagy feladat van így, Westbrookot pedig nagyon várjuk vissza.
Maka
És Westbrook se jön vissza belátható időn belül. Keelan Colenak is jár lassan egy kis seggberúgás, mert drop géppé alakult egy ideje. A mai kb a 4. vagy 5. volt a 97 yardos TD-je óta. Most harap minket seggbe, hogy Shane Wynnt is IR-re raktuk.
Annyi a szerencsénk, hogy ahogy nézem Marroenék tényleg csak második számú opciónak tartják a passzt. Blake 21-szer próbált ma passzolni(a a 10 incompletejéből minimum 3 drop volt). Ok végig vezettünk, tehát nem kellett feladni a futást. De ahogy nézem, Marronékék tényleg futni akarnak(run, run, pass aztán valami lesz -punt- ) és az első jelek alapján talán tudunk is. Marqise ha akar egy zsíros szerződést tőlünk vagy mástól jövőre, akkor most hátára veszi a WR sort.

Még egy embert kiemelnék. Myles Jack tacklegéppé alakult a meccsen.Szép csöndben nagyon jó kis meccset hozott le ő is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A-Rob térdének komoly baja van, nem lesz meglepő, ha kihagyja az idényt. Nem is a Jags lenne, ha a legjobb elkapónk nem sérülne le az első catch után. 😕

Hurns és Lee előtt marha nagy feladat van így, Westbrookot pedig nagyon várjuk vissza.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A Jags twitter oldala átírta magát Sacksonville-re.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
a Colts meccs vege elott mar kijelentheto, hogy a Jags vezeti a csoportot.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi folyik itt Dzsekszonvillben? Wowwwww2silent7939
Itt van Calais Campbell mind a 4 sackje.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/10/16284350/calais-campbell-sets-jaguars-franchise-record-for-sacks-in-a-single-game

Mi folyik itt Dzsekszonvillben? Wowwwww2
silent7939
Megjött Coughlin
Asbee
LOL
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi folyik itt Dzsekszonvillben? Wowwwww2
silent7939
Megjött Coughlin


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai volt az első nyertes szezonnyitónk 2011 óta. Az első W a Texans ellen 2013 óta. És 2011-es első hét óta először állunk pozitív mérleggel.
Mi folyik itt Dzsekszonvillben? Wowwwww2
silent7939
Jött egy jó pass rusher Arizonából (többek között).
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mi folyik itt Dzsekszonvillben? Wowwwww2
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Ugye ugye ugye.
Mennyit számít a pozitív hozzáállás...
Magabiztosan a csoport élén.

MEA MAXIMA CULPA MAKA ÉS MINDENKI AKI BÍZOTT BENNÜNK
iktriad
Mindenki bízott bennünk, téged kivéve. 😉
Kicsit jobban bele kéne ásd magad a részletekbe, több apróbb infót be kéne gyűjts, hogy neked is egyértelmű legyen, hogy az idei a PO-évünk.

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hat ez nagyon fasza volt. egeszen uj elmeny volt jags meccset nezni. a-robnak jobbulast.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MEA MAXIMA CULPA MAKA ÉS MINDENKI AKI BÍZOTT BENNÜNK:

10 sack. franchise csúcs. Azt hittem mi engedünk ennyit. Erre a mi falunk egyet se engedett. Volt 1 QB hit az is Coletól. Clowney és Mercilus nevét nem is hallottam.
Fournette - wow.
Church- Wow
Fowler és Yannick (mínusz a büntik) WOW
Calais WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Ezt nem hiszem el.
És Bortles is egész okosan játszott.
Remélem A-Robank nincs baja.

Ja és Myers, Még 1 dobásod van öregem.
több mint 7 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Ez annyira elképesztően jó volt, hogy örülni sem merek, nehogy elrontsak mindent. Jövő héten folytassuk itt srácok, plíz!

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 682 — !SuPeR6BoWL!
Mondtam, hogy nyertek 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Összegzem:
Egyetlen negatív ellendrukkertől eltekintve mindenki tudja, hogy ma a csoport élére kerülünk, és meg sem állunk a PO-ig.

https://afit.co/res/afitco/i/afit-cover.png
Keep Calm and Carry On
On closing the Keep Calm-o-Matic.

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Valljunk színt!
Ki nyeri a nyitómeccset?
Jaguars: Sobri Jóska, Willis, winston
Texans: Iktriad
döntetlen: -
Sobri Jóska
Jags W 21-10



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "