Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remekül indul a szezon...
 twitter.com/APMarkLong/status/905454068080009217

Itt a többi sérültünk listája. de Yeldont leszámítva mindenki edzeni fog a tervek szerint.
 twitter.com/ryanohalloran/status/905454214415093760

Neal Steling is aláírt a Jetsbe, már 3 embernek is van új csapata a vasárnap elküldött 5-ből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kedd éjjeli szakmázgatás hanganyaga.

A helyi szakik megadják a receptet benne a vasárnapi Jags W-re, ami nem is tűnne olyan nehezen kivitelezhető dolognak, ha nem lennénk balfaszok.... Plusz gondolatok a végső roster cutokról és egyéb érdekességek.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik nem csak én vagyok realistaPesszi Miska az idei szezonunkkal kapcsolatban.
 twitter.com/ryanohalloran/status/905104272492199936


Nem tudom egyébként mennyire lesz minőségi a draft o-falemberek terén, de érdemes lenne betankolni velük, esetleg FA-rol valaki nevesebb, valamint nem tudom jól végzi-e a munkáját a falemberedző..
.
Irányítók közül Josh Allent kiemelt figyelemmel kísérem, ha esetleg Bortles besülne idén is... Walterfootball be is rakta hozzánk 1\5-re 😀
Willis
Kell majd igazolni/draftolni egy minőségi guardot és egy RT-t.
Allenek nem volt valami nagy meccse az első héten, bár amit hallottam róla, az tetszett. Nekem még Rosen meg Mason Rudolph egyelőre a kedvenc prospecktem rajta kívül.
És a Walter mockdraftjait semmiképp se ajánlom. Az a tag egy balfék.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Most hogy eloszlott a füst itt a világverő keretünk.

...

WR és egy posztot a DL-ben(3T DT) leszámítva borzalmasan néz ki a depth mindenhol.
iktriad
kifejezetten erős a RB corp. Ha lenne esze TC-nak, akkor jövőre csak OL-t és védőt draftolna, meg szerválna egy game manager QB-t és hadd menjen. Fornettiben benne lesz, hogy AP-hez hasonlóan Ponder szintű QB-kal is megcsinálja a PO-t.
Amadeus
A kifejezetten erős RB sorral vitatkoznék. Ivorynak nem nagyon megy eddig, 95%, hogy utolsó éve lesz a mostani nálunk(és lehet az NFL-ben is). Yeldon csak és kizárólag azért van még itt, mert ő a legjobb pass protector RB a 4-esből, ezért lesz rá szükség 3rd downos szitukban. Ez kb. mindet elmond róla is. Grantnek vannak villanásai, 1-2 meccsen tud ámokfutni, de ő a tipikus 3. vagy 4. számú RB.
Fournettet nagyon féltem, mert az igásló hozzá képest vakációzó amerikainak fog tűnni, annyi terhelés lesz rajta idén, mindezt pocsék futásblokkoló támadófallal megspékelve...

Hát még a WR corp milyen jó. Ha itt játszana legalább egy Alex Smith képességű irányító, állítom, hogy instant elérhető lenne a rájátszás. RB-WR corp. kifejezetten jó, nagy potenciállal rendelkező fiatalok alkotják, más kérdés, hogy az O-fal másfél-két emberes...
Védelem szintén rájátszás-kaliber, csak egy leadernek kellene körvonalazódni lassan (Ramsey?)
Willis
Na pontosan itt a lényeg. ha én lettem volna a döntéshozó a vezetőségben, 1000× inkább a passzjáték felé fordultam volna. Tavaly a pass protection sokkal jobban ment a falnak(és a 4/5-e most is kezdeni fog), mint a futás blokkolás. És Bortles a pocsék tavalyi évében annyi TD-t hozott össze, mint előtte csak Garrard a legjobb évében, amikor felállította a korábbi franchise csúcsot. Egy átlag NFL QB simán hozna ezzel a WR sorral egy 25 TDs szezont. Sokkal több potenciál lenne ebben, mint a mostani helyzetben, amikor lényegében szerencsétlen Fournetten fog múlni MINDEN támadásban.
A védősorban vannak vezérek, Telvin, Poz, Calais. sőt Church is mutat ilyen kvalitásokat. Kérdés, hogy az első 2 még itt lesz-e jövőre is. Mindkettőnek lejár a szerződése, és Telvinnél még csak azt se lehet hallani, hogy vannak tárgyalások a hosszabbításról.
iktriad
Nem tudom egyébként mennyire lesz minőségi a draft o-falemberek terén, de érdemes lenne betankolni velük, esetleg FA-rol valaki nevesebb, valamint nem tudom jól végzi-e a munkáját a falemberedző..
.
Irányítók közül Josh Allent kiemelt figyelemmel kísérem, ha esetleg Bortles besülne idén is... Walterfootball be is rakta hozzánk 1\5-re 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy eloszlott a füst itt a világverő keretünk.

...

WR és egy posztot a DL-ben(3T DT) leszámítva borzalmasan néz ki a depth mindenhol.
iktriad
kifejezetten erős a RB corp. Ha lenne esze TC-nak, akkor jövőre csak OL-t és védőt draftolna, meg szerválna egy game manager QB-t és hadd menjen. Fornettiben benne lesz, hogy AP-hez hasonlóan Ponder szintű QB-kal is megcsinálja a PO-t.
Amadeus
A kifejezetten erős RB sorral vitatkoznék. Ivorynak nem nagyon megy eddig, 95%, hogy utolsó éve lesz a mostani nálunk(és lehet az NFL-ben is). Yeldon csak és kizárólag azért van még itt, mert ő a legjobb pass protector RB a 4-esből, ezért lesz rá szükség 3rd downos szitukban. Ez kb. mindet elmond róla is. Grantnek vannak villanásai, 1-2 meccsen tud ámokfutni, de ő a tipikus 3. vagy 4. számú RB.
Fournettet nagyon féltem, mert az igásló hozzá képest vakációzó amerikainak fog tűnni, annyi terhelés lesz rajta idén, mindezt pocsék futásblokkoló támadófallal megspékelve...

Hát még a WR corp milyen jó. Ha itt játszana legalább egy Alex Smith képességű irányító, állítom, hogy instant elérhető lenne a rájátszás. RB-WR corp. kifejezetten jó, nagy potenciállal rendelkező fiatalok alkotják, más kérdés, hogy az O-fal másfél-két emberes...
Védelem szintén rájátszás-kaliber, csak egy leadernek kellene körvonalazódni lassan (Ramsey?)
Willis
Na pontosan itt a lényeg. ha én lettem volna a döntéshozó a vezetőségben, 1000× inkább a passzjáték felé fordultam volna. Tavaly a pass protection sokkal jobban ment a falnak(és a 4/5-e most is kezdeni fog), mint a futás blokkolás. És Bortles a pocsék tavalyi évében annyi TD-t hozott össze, mint előtte csak Garrard a legjobb évében, amikor felállította a korábbi franchise csúcsot. Egy átlag NFL QB simán hozna ezzel a WR sorral egy 25 TDs szezont. Sokkal több potenciál lenne ebben, mint a mostani helyzetben, amikor lényegében szerencsétlen Fournetten fog múlni MINDEN támadásban.
A védősorban vannak vezérek, Telvin, Poz, Calais. sőt Church is mutat ilyen kvalitásokat. Kérdés, hogy az első 2 még itt lesz-e jövőre is. Mindkettőnek lejár a szerződése, és Telvinnél még csak azt se lehet hallani, hogy vannak tárgyalások a hosszabbításról.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Hát még a WR corp milyen jó. Ha itt játszana legalább egy Alex Smith képességű irányító, állítom, hogy instant elérhető lenne a rájátszás. RB-WR corp. kifejezetten jó, nagy potenciállal rendelkező fiatalok alkotják, más kérdés, hogy az O-fal másfél-két emberes...
Védelem szintén rájátszás-kaliber, csak egy leadernek kellene körvonalazódni lassan (Ramsey?)
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Most hogy eloszlott a füst itt a világverő keretünk.

...

WR és egy posztot a DL-ben(3T DT) leszámítva borzalmasan néz ki a depth mindenhol.
iktriad
kifejezetten erős a RB corp. Ha lenne esze TC-nak, akkor jövőre csak OL-t és védőt draftolna, meg szerválna egy game manager QB-t és hadd menjen. Fornettiben benne lesz, hogy AP-hez hasonlóan Ponder szintű QB-kal is megcsinálja a PO-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy eloszlott a füst itt a világverő keretünk.

Quarterbacks (2): Blake Bortles, Chad Henne,

Running back (4): Leonard Fournette, Chris Ivory, TJ Yeldon, Corey Grant

Fullback (1): Tommy Bohanon

Tight end (3): Marcedes Lewis, Ben Koyack, James O’Shaughnessy

Wide receiver (6): Allen Robinson, Allen Hurns, Marqise Lee, Dede Westbrook, Arrelious Benn, Keelan Cole

Offensive line (9): Cam Robinson, Patrick Omameh, Brandon Linder, AJ Cann, Jermey Parnell, Josh Wells, Tyler Shatley, Earl Watford, William Poehls

Defensive Line (10): Calais Campbell, Malik Jackson, Abry Jones, Yannick Ngakoue, Dante Fowler, Sheldon Day, Michael Bennett, Duwuane Smoot, Lerentee McCray, Eli Ankou

Linebacker (5): Telvin Smith, Paul Posluszny, Myles Jack, Blair Brown, Donald Payne

Cornerback (6): Jalen Ramsey, AJ Bouye, Aaron Colvin, Tyler Patmon, Jalen Myrick, Lafayette Pitts

Safety (4): Tashaun Gipson, Barry Church, Jarrod Wilson, Peyton Thompson

Specials (3): Jason Meyers, Brad Nortman, Matt Overton

WR és egy posztot a DL-ben(3T DT) leszámítva borzalmasan néz ki a depth mindenhol. OL-ben, és QB-ben meg nem csak a depth, hanem a kezdő is. Egy az az egy minőségi támadó falemberünk van(Cam Robinsonban bízom valamennyire az előszezon alapján, de félek csúnya bemutatkozása lesz a Texans edge rusherei ellen), de azért futni akarunk. Sok sikert ehhez...


Nagy interjú Shao Khannal változatos témákat érintve. A sok vereség ellenére továbbra is bízik abban, hogy a dolgok jobbra fordulnak a pályán, sőt még Bortlesben is. Arany szíve van ennek a pasasnak.
 www.sbnation.com/2017/9/5/16253270/jacksonville-jaguars-shad-khan-not-giving-up
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem QB lett a 10 practice squados, a CB Raysean Pringle érkezett 10.-nek. UDFA rookie, a Packersben volt eddig. A Southern Utahra járt. Az FO nagyon bízik a két veterán QB-ban | (vagy csak egyre kevésbé titkosan tankolunk jövőre egy QB-ért...) |

És hogy arról is essen szó, akinek a hely fent lett volna tartva, a Redskins is vitte volna Brandon Allent.
 twitter.com/MasterTes/status/904873995388018688

Ez a kis szösszenet meg arról, hogy Pullard eleresztése miért volt nagyon fejvakarós döntés.
Can you make sense of the Hayes Pullard release?

MK: It's definitely a confusing move on the surface. Pullard was the lone experienced 4-3 linebacker in a depth role on the Jaguars' roster as of Saturday. He was gone on Sunday afternoon.

Lerentee McCray is a journeyman veteran, but he is also inexperienced when it comes to playing a stack linebacker in an even front. Both Blair Brown and Donald Payne (claimed off waivers Sunday) are rookies. The inexperience behind Telvin Smith (WILL), Paul Posluszny (MIKE) and Myles Jack (SAM) is concerning.

If one of the starters went done early in Week 1, they would basically be relying on a backup to fill a spot that they are still trying to figure out.

Pullard was capable of backing up the weak-side and middle linebacker spots. He had been here for two years and was a standout on special teams. He was the middle linebacker and called the plays for the defense throughout the preseason finale.

The logic for the Jaguars could be that since they prepared Jack for middle linebacker work all offseason, he could fill in for Posluszny if the veteran suffered an injury. Jack could also play the WILL linebacker spot as well.

Jack's SAM linebacker position is typically a two-down spot, but he is playing all three downs already. Jack's replacement at SAM would either be McCray or Brown, with neither player seeing the field all that often.

Jack played SAM for most of last season and was only used on 22 percent of the defensive plays. It's a position where the Jaguars probably feel comfortable with using an inexperienced role player.
Az amúgy megvan, hogy Payne a Stetsonon safety volt, és csak 5 hónapja játszik LB-t?

Két Jax beat riporter, Mike Kaye és Mike DiRocco podcastje a Jagsről - Kaep, roster cutok, és offseason díjak is kiosztásra kerülnek valamint Jeremy Mincey előkerül vendégként a műsorban 😊
 www.spreaker.com/user/9808922/tb-9-4

Vasárnapi ellenfelünk alaposan kivesézve
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-05/jaguars-week-1-houston-texans-scouting-report

Tyler Patmon pedig nagyon szeretné továbbra is bebizonyítani, hogy helye van az 53-ban .
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-04/cb-tyler-patmon-still-set-proving-he-belongs-nfl-after-making-jaguars-53

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez túl durva reakció. Inkább kellett volna egy kép, amint egy pasas önmagát korbácsolja. Na ő lehetne a Jags (fanok) mascotja. 😊
iktriad

Höri
Tudtam, hogy rád lehet számítani. 😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez túl durva reakció. Inkább kellett volna egy kép, amint egy pasas önmagát korbácsolja. Na ő lehetne a Jags (fanok) mascotja. 😊
iktriad

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"De Iktriad, miért nem vagy lelkesebb, míg 0-0 a mérlegünk?"
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne csak mindig a negatívumokról szóljanak a hszemim, DeDe Westbrook bekerült a PFF-nél az All-Preseason csapatba, ráadásul ahogy nézem a legmagasabb ratinggel a támadók közül.
 www.profootballfocus.com/news/pro-2017-pff-all-preseason-team
288 elkapott yardja a legtöbb volt az egész NFL-ben. Ha a kezdők ellen is így megy neki, mint a cserék ellen, akkor nagy fogás. Na pl. ezért is baj: hogy
1; A keretben lévő QBk olyanok amilyenek, és nem hoztuk senkit legalább megpróbálni felborítani a status quot
2; Marrone saját elmondása szerint(!) legszívesebben minden downon futtatná a csapatát.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars doing Jaguars things
 twitter.com/ryanohalloran/status/904833869479895041
És ha azt vesszük, hogy Pullard és a Baptiste/Dixon duó jobb volt Myricknál és Brownnál ez a szám lehetne rosszabb is már az idén.
Ebből lesz ez:
 twitter.com/ryanohalloran/status/904847055419531264
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus Bradley elvitte Hayes Pullardot a Chargersbe, Greg Olson Brandon Allent a Ramsbe waiverről.
Az UDFA rookie Carroll Philips és a pickgyár CB Stanley Jean Bapriese a 8. és 9. ttag a practice squadban. Gondolom még jön wegy QB, csak keríteni kéne egyet. Stephen Morris elérhető(bár ő nem tudom őt be lehet-e rakni a practice squadba még. 😊
Csapatkapitányok a játékosok szavazatai alapján:
O: Marcedes Lewis és Brandon Linder
D: Paul Posluszny és Telvin Smith
ST: Arrelious Benn
A csapattársak sokra tartják a QB-jainkat...

Marrone azt mondta "mindeni" edzett m,ma. nem volt hajlandó elárulni ki kezd majd LG-ben a hétne. Most hogy Bowanko nincs, gondolom Omamaeh és nem Walford.

Halloren 3 gondolta az 1. héttel kapcsolatban
 www.youtube.com/watch?v=ANgiQKz1V6o
Szintén 3 gondolat a Texansról.
 www.youtube.com/watch?v=8ZGMPOphxQI
Ma kiderült, biztosan Houstonban lesz a meccs.

2018-as QB watch avagy mit produkáltak a legígéretesebb irányító prospectek a nyitó héten:
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-09-04/2018-qb-watch-how-top-college-passers-fared-weekend



Jags topik:



Nem viccelek, tényleg kéne a pozitív hozzáállás. Majd vágjunk eret 2-7-nél, de ne a szezon előtt vazze...
Maka
Ez túl durva reakció. Inkább kellett volna egy kép, amint egy pasas önmagát korbácsolja. Na ő lehetne a Jags (fanok) mascotja. 😊 Én én voltam eleget pozitív szar Jags szezonok előtt (a régi oldalon ez alaposan dokumentálva is volt). A realitás sajnos fütyült a pozitív hozzáállásomra. Ezért lettem realista, És a realitás sajnos nem fest túl szép képet most (se). De én leszek a legboldogabb, ha a srácok rám cáfolnak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Idézet a BCC-ről, avagy egyre jobb és optimistább a hangulat a kinti szurkolók közt.

"Valaki tudna mondani akár egy okot is az optimizmusra a Jagszel kapcsolatban? Komolyan kérdem. Mondjatok egy erősséget."
" A fullback poszt idén egészen biztosan jobb lesz, mint tavaly. *
😊 😊 😊

*Mert '16.ban nem volt a kereten FB...
iktriad
Jags topik:



Nem viccelek, tényleg kéne a pozitív hozzáállás. Majd vágjunk eret 2-7-nél, de ne a szezon előtt vazze...
Maka
via Imgflip Meme Generator

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
A pozitívizmus maradéktalanul megvolt. Izgalmas FA időszak, új megmondóember a csapat élén, szerethető draft. Fürödtünk a jó hírekben. És elbizakodottá tett mindenkit, hogy ez most, idén talán össze fog jönni. Ez a gárda akár még versenyben is lehet a div-en belül. És még tényleg nem kapott tétmeccsen snapet BB5, még tényleg nem rohant neki az ellennek a védelem, de a bizakodó hangulat egy preseason alatt elillant. És ez az eltűnő vidámság hagyott maga után szörnyű vákumot, ahova betüremkednek az elmúlt években könyörtelenül lélekkorbácsolt Jags pszichéből felszínre törő szorongások és önvédelmi rexflexek, amivel az újabb csalódást megelőzendő a szurkoló az elvárásait már most a korábbi kegyetlen megtapasztalásokhoz igazítja.
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Idézet a BCC-ről, avagy egyre jobb és optimistább a hangulat a kinti szurkolók közt.

"Valaki tudna mondani akár egy okot is az optimizmusra a Jagszel kapcsolatban? Komolyan kérdem. Mondjatok egy erősséget."
" A fullback poszt idén egészen biztosan jobb lesz, mint tavaly. *
😊 😊 😊

*Mert '16.ban nem volt a kereten FB...
iktriad
Jags topik:



Nem viccelek, tényleg kéne a pozitív hozzáállás. Majd vágjunk eret 2-7-nél, de ne a szezon előtt vazze...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Fura, hogy csak egy ember érkezett a támadófalba. Mondjuk Ő elég termetes legény.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idézet a BCC-ről, avagy egyre jobb és optimistább a hangulat a kinti szurkolók közt.

"Valaki tudna mondani akár egy okot is az optimizmusra a Jagszel kapcsolatban? Komolyan kérdem. Mondjatok egy erősséget."
" A fullback poszt idén egészen biztosan jobb lesz, mint tavaly. *
😊 😊 😊

*Mert '16.ban nem volt a kereten FB...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 ember már aláírt a practice squadba,mindegyiküket a végső keretszűkítéskor küldtük el.

DB Tracy Howard
TE David Grinnage
OL Chris Reed
WR Amba Etta-Tawo
OL Avery Gennesy
RB Tim Cook
DE Hunter Dimick
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sajna egyelőre TC személyben inkább a Knickses Phil Jackson jött vissza, és nem pl. a Heates Pat Riley...
iktriad
okosan... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jacksonville claimed five players on waivers: DT Eli Ankou; TE James O'Shaughnessy, LB Donald Payne, DB Lafayette Pitts, T William Poehls.
Klaci79
no offense de sokat mondd majd arról az öt tagról, akit ki fognak vágni miattuk.
Höri
Már csak azért is "jogos" a no offense, mert a Colts is öt claim-et adott be. 😀
tomi-tomi
nem is szégyen az, a mieink szerintem egész jók. iktriad is elfogadná, az azért mértékadó.
Höri
Desirnek jobban örültem volna az ex-Phinses Pittsnél, Hazel is jöhetne felőlem, ha kivételesen nem lenne tele a padlás jó WRekkel.
Az is bosszant kicsit, hogy O'Shaughnessyt leszámítva noname emberek jöttek, legalábbis nekem azoknak tűnik ez az ötösfogat. És O'Shaughnessy se az a nagy was ist das. Az UDFA rookie Donald Payne pl. miben tud többet a már többször bizonyított Hayes Pullardnál?
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jacksonville claimed five players on waivers: DT Eli Ankou; TE James O'Shaughnessy, LB Donald Payne, DB Lafayette Pitts, T William Poehls.
Klaci79
no offense de sokat mondd majd arról az öt tagról, akit ki fognak vágni miattuk.
Höri
Már csak azért is "jogos" a no offense, mert a Colts is öt claim-et adott be. 😀
tomi-tomi
nem is szégyen az, a mieink szerintem egész jók. iktriad is elfogadná, az azért mértékadó.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 477 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
O’Shaughnessy jött Sterling helyére, Ankou Stefan Charleséra, az emberhegy Poehls Poutasiéra és Payne Pullardéra. Allent meg kicseréltük mélg egy DB-re. Kíváncsi leszek a kirakott 5 emberből kell-e majd valaki valakinek. Főleg Allen.
Myrickot nagyon szeretheti a front office. Azt hittem ő az 53. ember a tegnapi kereten. Csont nélkül landolt volna a practice squadban.

Mi még keretszűkítéskor is Jagses dolgokat produkálunk.
 twitter.com/AlfieBCC/status/904400668894662657
 twitter.com/BrentASJax/status/904401147099795457
Sajna egyelőre TC személyben inkább a Knickses Phil Jackson jött vissza, és nem pl. a Heates Pat Riley...

Ezeken felül senkit sem claimeltek idén a mi kirakott embereink közül...
25 támadó, 25 védő és 3 ST-s van a kereten.

Kifogástalan roster építés Caldwell 5. évében.
 twitter.com/ryanohalloran/status/904403313315246080

Szerkesztette: iktriad