Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
The Race is over: Bortles a kezdő QB....van erről egy gondolatom, de majd később.

A gondolat pedig a következő bár lehet, hogy hülyeség. Szóval az előző meccsel éppen, hogy Borltes-t akarták helyzetbe hozni, ami sikerült is. Bár ezt a részt már nem láttam, de, ha jól sejtem, neki már egy gyengébb csapat ellen lehetett jól játszania, mint Henne-nek, és ez alapján nyugodtabb szívvel lehet azt mondani, hogy ő a kezdő QB. Ez persze csak spekuláció de benne lehet. Ha Bortles is hasonló erősségű csapat ellen játszott akkor nem szóltam.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/notoriousIT/status/900950059797192705
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statok és elemzések tegnapról - az OL továbbra is szenved.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-25/jaguars-insider-another-tough-outing-offensive-line

És ez bizony már Coughlin sara is:
 twitter.com/zach_goodall/status/901059645900566528

Hogy is volt TC kiejlentése a bemuatkozó sajtótájékoztatón? Már abban is nyerni akar, hogy kié lesz a legjobb ebéd. Nos a pályán és azon kivül történtek nem éppen ezt a képet festik az egyszerű szurkoló számára....
 www.bigcatcountry.com/2017/8/25/16202524/jaguars-quarterback-battle-signing-blake-bortles-benched

Lasan ez lesz a Jags szurkolók theme songja. Főleg az első sor ("Hello darkness my old friend")

Szeptember 10-ig mindenki szedje elő a szado-mazo szettet, ami alap követelmény, hogy legyen egy igazi Jaguars szurkolnál. A Texans ellen kezdődik zsinórban a 7. mazochista maraton. Alig várom---
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone még nem mondott semmit QB ügyben, és nincs időpont arról, hogy mikor nevezi meg a kezdőirányítót.
Mindenesetre nem tűnt túl elégedettnek egyikükkel sem.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/900919695695642624
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-24/jaguars-fall-carolina-24-23-third-preseason-game
 twitter.com/ryanohalloran/status/900922784062242816
Westbrook elővigyázatosából nem játszott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
a mértékeadó nfltrderumors adatbázisa szerint Kaep után a 2. legjobb FA QB Robert Griffin III szóval ennyit a piacról.
Höri
jöhetnek mindketten + Tebow, aztán mehet a tripleopcsön
baggio
És nem nekem kellet beírnom.
Mikor pedig annyira adja magát, mondhatni triviális megoldás. 😀
Oké, jövőre kiismernék a rendszert, de egy SB is több, mint a semmi.

Azért ki hitte volna, hogy még 2017-ben is be kell tennem ezt a képet?

 americaswhiteboy.com/wp-content/uploads/2013/10/Tim-Tebow-Jacksonville-Jaguars.jpg
Sobri Jóska
vissza is térhetne a focira, mert volt szerencsém személyesen megnézni baseballozás közben, és hát amit ott művel az max. szobordöntögetésnek jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne haragudjatok, minden tisztelettel Ik, Maka, Húsrágó s a többiek, felé, de sokkal mélyebb gondok vannak ez alapján a meccs alapján, mint hogy Henne v Bortles ag irányító... Kezdve ott h kb tök mindegy kit állítanak az OL mögé, esélye sincs....legalábbis egyenlőre..
dande
 twitter.com/PriscoCBS/status/900890355272491012
Hello zsinórban 7.(!!!) Top 5-ös pick. Majd viszünk egy QB-t jövőre, hogy jól bebustoljuk. A Jaguars mottója hivatalosan is ez lett: "Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel. "
Amúgy Blake egész jól nyomja ma a pickjét leszámítva. ....


Shao Khan Kaepről:
 twitter.com/md_1010xl/status/900821458892582912
 twitter.com/md_1010xl/status/900821686618075137
 twitter.com/md_1010xl/status/900821869259051008
De itt a lényeg
 twitter.com/md_1010xl/status/900822299603075072
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok, minden tisztelettel Ik, Maka, Húsrágó s a többiek, felé, de sokkal mélyebb gondok vannak ez alapján a meccs alapján, mint hogy Henne v Bortles ag irányító... Kezdve ott h kb tök mindegy kit állítanak az OL mögé, esélye sincs....legalábbis egyenlőre..
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
a mértékeadó nfltrderumors adatbázisa szerint Kaep után a 2. legjobb FA QB Robert Griffin III szóval ennyit a piacról.
Höri
jöhetnek mindketten + Tebow, aztán mehet a tripleopcsön
baggio
És nem nekem kellet beírnom.
Mikor pedig annyira adja magát, mondhatni triviális megoldás. 😀
Oké, jövőre kiismernék a rendszert, de egy SB is több, mint a semmi.

Azért ki hitte volna, hogy még 2017-ben is be kell tennem ezt a képet?


több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
a mértékeadó nfltrderumors adatbázisa szerint Kaep után a 2. legjobb FA QB Robert Griffin III szóval ennyit a piacról.
Höri
jöhetnek mindketten + Tebow, aztán mehet a tripleopcsön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Chase Daniel alig várja, hogy kezdő legyen végre valahol. Vagy szólni mahomesnak, hogy szoríjja má ki alexejevicset a kezdőből. Van itt lehetőség dögivel 😀 amúgy hajrá brandon!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Illetve van még ligában egy pár olyan QB (Kaepet ne vegyük ide), akkor gamemanager QB szerepkörben elkarcolgatna még. Nem vagyok képbe a gyógyulását illetően, de mintha a Vikingsnek most lenne pont két ilyen irányítója is. A kettőből egy tuti nem akar majd padozni egy éven át.

Aztán a Browns is jegel egy Oszit, nem értek hozzá annyira, de nem tartom kizártnak, hogy esetleg a Jags játékrendszere közelebb áll hozzá, potens elkapó van bőven. A Brownsnak így se került semmibe, szerintem örülnének, ha valaki elvenné a fizetési listáról és ha vannak golyói, akkor bizonyítani akar majd rendesen ebben a csoportban.

Sőt, engem Matt Moore-tól se rázna a hideg. Kora miatt nem kerülhet sokba. Csak benyomásaim vannak róla, de elkarcolgatott ő a szezon végén cseréből bepattanva. Sőt nekem a rájátszás meccsből is az maradt meg, hogy Steelers minden drive-ja pontot ér, a Miami meg képtelen rendesen futni, így a minuszos futás, no gain és meglepetésre jöhet a légitámadás "taktikában" nem Moore volt a gyenge láncszem. Meg talán kapott is egy kemény kokit a fejére, ami után minden más meccsen lejött volna, de ott ez nem fért bele és ezért maradt. Van egy Henne-s mellékíz a számban miatta, de biztosan jobban muzsikál mint Chad.
Húsrágó
A Vikingsnek egyelőre egy normális irányítója van, mert Hídvíz PUP-on van, illetve a tavalyi súlyos sérülése után kisebb csoda lesz, ha újra pályára kerül. Aztán Bradford egészsége is elég kérdéses, neki sincs túl sok teljesített szezonja. Oszi felsült Houstonban, és Clevelandben is halad a kispad (vagy a kirúgás) felé. (Kizer lesz a 3. heti kezdője a Brownsnak.) Nem hiszem, hogy vele előrébb lennétek. MM-ről azért mindent elmond, hogy gyorsan elé igazolták Cutlert, míg a piac két használhatónak tűnő QB-ja nem véletlenül nem kellett eddig sehol sem.
Akik szóba jöhetnek: Jimmy, aki biztosan nagyon drága, Hundley, aki olcsó lehet, de kezdő tapasztalata nincs. Van még egy McCarron is, ő az olcsó és drága között van, akkor már vele rizikóznék. Csak rövid az idő, ha lesz érkező, kb egy hete lesz összeszokni a társakkal. Mondjuk én még mindig Bortlest erőltetném, mert bár az előszezon történései biztos nem erősítették az önbizalmát, de akkor legalább legyen tuti biztos, hogy használhatatlan kezdőnek.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sőt, engem Matt Moore-tól se rázna a hideg. Kora miatt nem kerülhet sokba. Csak benyomásaim vannak róla, de elkarcolgatott ő a szezon végén cseréből bepattanva. Sőt nekem a rájátszás meccsből is az maradt meg, hogy Steelers minden drive-ja pontot ér, a Miami meg képtelen rendesen futni, így a minuszos futás, no gain és meglepetésre jöhet a légitámadás "taktikában" nem Moore volt a gyenge láncszem. Meg talán kapott is egy kemény kokit a fejére, ami után minden más meccsen lejött volna, de ott ez nem fért bele és ezért maradt. Van egy Henne-s mellékíz a számban miatta, de biztosan jobban muzsikál mint Chad.
Húsrágó
Henne-t történetesen Moore "szorította" ki tőlünk. na meg a Tannehill draft. Nem igazoltuk újra, inkább Garrard jött hozzánk. Tekintve a mi QB helyzetünket is nem hiszem, hogy MM-re reális esélyetek lenne. Persze kivéve egy eszetlen nagy értékű tradet ami pont az említett életkora miatt sansztalan. És én még azt hittem RT17 sérülése után, hogy nálunk sz.r a helyzet.. ha Henne lesz nálatok a kezdő, a szimpátiám a tiétek, Jags szurkolóké, mert undorító hosszú szezonotok lesz.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagy esetleg be kell vállalni Kaepernikuszt, csak azt nem tudom Coughlin és/vagy Shad meg meri-e tenni.
iktriad
ahhoz már késő, rá kellett volna szabni a rendszert már rég. Ő ahhoz kevés, hogy beugorjon és értse mit kell csinálni.
Én támogatom a döntést, hogy házon belül oldják meg. Brandon Allen is érdekes lett volna, de én biztos leszek benne, hogy fog ő is kezdeni valamikor novemberben. Reméljük nem csak 2 meccsen, mert abból semmi se fog kiderülni.

a mértékeadó nfltrderumors adatbázisa szerint Kaep után a 2. legjobb FA QB Robert Griffin III szóval ennyit a piacról.

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Inkább élek-halok Bortlesszel és draftolok egy irányítót jövőre, mint hogy Henne-t nézzem. Bortlesben talán van még fejlődési potenciál, és a második évében megmutatta, hogy megfelelő önbizalommal le tud hozni egy potens szezont - főleg, ha van mellette egy normális futó és egy kiegyensúlyozott védelem.

Na most Henne-vel tisztán látod, hogy a max egy 6 győzelmes szezon, akkor meg tényleg ide lehetne hozni Kaepernicket is.

Remélem a jó öreg Chad nem hazudtolja meg magát és felsül a héten.
Maka
Ne nézzük már BB5-ot. Bortlesszel az a baj, hogyha már a csapattársak sem bíznak benne egy szemernyit sem, akkor egy szezon vele teljesen tönkreb.szná a hangulatot az öltözőben. Élőhalott a fickó, ki fogja miatta a bordáját törni? Mindenért őt okolnák, a nézők kikövetelik a csapatból, hát tényleg fasza kis móka lenne így egy komplett szezon...

Henne-nek meg nem tudom elfelejteni, hogy egy Redskins védelem annyira megzavarta, hogy 10 sack környékét kapta azon az egy meccsen és nem kizárólag a támadófal miatt (bár természetesen benne voltak)... ennyire nem lehetsz impotens irányítóként, hogyha az első negyedben már 4-en öklözik az ánuszod, akkor ne szabadulj a labdától mielőbb a másik 3 negyedben...

És ugye van Allen (bejáratott név az offense-ben), akit meg jól érzékelhetően éretlennek tart a feladatra a stáb, de akkor meg minek van a kereten egyáltalán. Vagy most kéne játszatni, vagy sose fogod játszatni. Részemről irány a mélyvíz!

Illetve van még ligában egy pár olyan QB (Kaepet ne vegyük ide), akkor gamemanager QB szerepkörben elkarcolgatna még. Nem vagyok képbe a gyógyulását illetően, de mintha a Vikingsnek most lenne pont két ilyen irányítója is. A kettőből egy tuti nem akar majd padozni egy éven át.

Aztán a Browns is jegel egy Oszit, nem értek hozzá annyira, de nem tartom kizártnak, hogy esetleg a Jags játékrendszere közelebb áll hozzá, potens elkapó van bőven. A Brownsnak így se került semmibe, szerintem örülnének, ha valaki elvenné a fizetési listáról és ha vannak golyói, akkor bizonyítani akar majd rendesen ebben a csoportban.

Sőt, engem Matt Moore-tól se rázna a hideg. Kora miatt nem kerülhet sokba. Csak benyomásaim vannak róla, de elkarcolgatott ő a szezon végén cseréből bepattanva. Sőt nekem a rájátszás meccsből is az maradt meg, hogy Steelers minden drive-ja pontot ér, a Miami meg képtelen rendesen futni, így a minuszos futás, no gain és meglepetésre jöhet a légitámadás "taktikában" nem Moore volt a gyenge láncszem. Meg talán kapott is egy kemény kokit a fejére, ami után minden más meccsen lejött volna, de ott ez nem fért bele és ezért maradt. Van egy Henne-s mellékíz a számban miatta, de biztosan jobban muzsikál mint Chad.

Valamikor muszáj lenne szakítani a "majd jövőre nyerni kezdünk" koncepcióval.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Inkább élek-halok Bortlesszel és draftolok egy irányítót jövőre, mint hogy Henne-t nézzem. Bortlesben talán van még fejlődési potenciál, és a második évében megmutatta, hogy megfelelő önbizalommal le tud hozni egy potens szezont - főleg, ha van mellette egy normális futó és egy kiegyensúlyozott védelem.

Na most Henne-vel tisztán látod, hogy a max egy 6 győzelmes szezon, akkor meg tényleg ide lehetne hozni Kaepernicket is.

Remélem a jó öreg Chad nem hazudtolja meg magát és felsül a héten.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525660032180225
iktriad
óó erről eszembe is jutott egy 2013 szeptemberi eszmecsere, ami kb. itt indult el
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Jacksonville Jaguars - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


és írta be somos közben ezt:
Mennyit segítene a Jaguars magán azzal, ha idén nyernének 5-6 meccset és mondjuk befutnának véletlenül a csoport 3. helyére, egy 8-10. draftpickkel?
somoskovig
same 'ol Jax... ahogy akkor is megjegyeztem: "majd jövőre ( | jönnek azok, akikkel majd a következőt követő évben | ) jók leszünk!"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: Chad Henne kezd holnap a Panthers ellen! Ha nem bassza el a meccset, akkor valószínűleg ő kezd a Texans ellen is az alapszakaszban.
Bortles is kap majd snapeket a kezdőkkel Marone szerint. Hays Carlyon szerint ez még nagyon rosszul is elsülhet(több, mint 19 millió oka van erre)..
 www.1010xl.com/2017/08/23/marrone-makes-right-call-to-start-henne-vs-carolina/

Pár érdekesebb gondolat Hallorentől:
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525245110636544
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525295509393408
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525315428057089
Ha Henne nem sül fel, lehet holnap utoljára látjuk Jags mezben Bortlest akcióban...
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525390443237378
Egy gondolat a közeljövőre...
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525552305655808
2 a távolira nézve:
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525660032180225
 twitter.com/ryanohalloran/status/900525762754867206

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/UncleChaps/status/900520975028150273

Allen Hurnst Keelan Cole Victor Cruzra emlékezteti, és nagyon drukkol neki, hogy a beverekedje magát a rosterre(csak nehogy a károdra kerüljön az 53-ba kedves Allen....).
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-wr-allen-hurns-says-udfa-kentucky-wesleyan-keelan-cole-has-impressed-since-day-1-compares-him-to-victor-cruz/466450624

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kb 27 óra van a legfontosabb előszezon meccsig, még mindig nem tudni, ki lesz a Jags kezdője a legfontosabb poszton... Championship.

Érdekes. Hennét kezdetni tényleg nem lenne hülyeség abból a szempontból, hogy leglább látnák a játékosok, hogy nem a HC csókosa. Viszont játéktudás szempontból meg nem sokkal van Bortles fölött...
Mi a helyzet Brandon Allennel? Annyira rossz lett volna eddig preseasonben? Ő is érdemelne pár szót a starting qb versenyben talán.

Ahogy a cikk is írta, nem lenne reális cserélni Smith-Taylor egyikéért. Viszont Garoppolot nem akarja elcserélni Bill? :F Őt sokkal inkább favorizálnám, hiszen van nem kevés tapasztalata starting qb-ként, valamint egy győztes mentalitást hozna magával, ami nem kis pluszt adna az öltözőben.
JagsProspect
Allen eddig leginkább többnyire olyanok ellen játszott, akik 3 hét múlva vagy Kanadában lesznek, vagy valami bárban kidobók...Nem igazán mérvadó. Esetleg majd a 4. meccsen lehetne a cserékkel vagy néhány kezdővel játszatni, ha eldől, hogy Blake végleg nem a mi emberünk és komoly esélye van annak, hogy a Jags kiteszi jövő héten.

Trade - szerintem hacsak nem tesz valaki TC-nek szívességet, tuti vaskos árat fizetnénk egy cseréért is(magas jövő évi draft cetli). Nem tudom mérné-e elzálogosítani a jövőt ez esetben. Ha Henne lesz a kezdő QB, akkor (hacsak Chad nem változik át a 2007-10-es Garrardá, game manager QB, aki össze tud kaparni párt W-t, és nem bassza el a meccset, mint Blake egy legrosszabbkor dobott pick 6-el)kvázi a Jags hivatalosan is deklarálja, hogy jövőre QB-t visz a drafton, nagyon korán. Vagy esetleg be kell vállalni Kaepernikuszt, csak azt nem tudom Coughlin és/vagy Shad meg meri-e tenni.

Még arról spekulálnak, hogy Hundleyt lehetne ide cserélni. De ez esetben vajon bele lehet-e lépni ugyanabba a folyóba kétszer? Anno TC ugye Green Bayből hozott egy csereirányítót, aki máig a Jags legsikeresebb franchise QB-ja. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Érdekes. Hennét kezdetni tényleg nem lenne hülyeség abból a szempontból, hogy leglább látnák a játékosok, hogy nem a HC csókosa. Viszont játéktudás szempontból meg nem sokkal van Bortles fölött...
Mi a helyzet Brandon Allennel? Annyira rossz lett volna eddig preseasonben? Ő is érdemelne pár szót a starting qb versenyben talán.

Ahogy a cikk is írta, nem lenne reális cserélni Smith-Taylor egyikéért. Viszont Garoppolot nem akarja elcserélni Bill? :F Őt sokkal inkább favorizálnám, hiszen van nem kevés tapasztalata starting qb-ként, valamint egy győztes mentalitást hozna magával, ami nem kis pluszt adna az öltözőben.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minél szarabb a Jags, annál jobbak a BCC-s hype videók. A Henne-s rész egyenesen EPIC kategória. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=luNkJZxrkbk

Roy Miller után Sen'Derrick Marks is talált magának csapatot, vele akár találkozhatunk is karácsonykor, mert a 49ers játékosa lett.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 lehetséges forgatókönyv QB ügyben:
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-22/5-scenarios-jaguars-could-consider-find-starting-quarterback
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtökön Ramsey mindenképpen játszani fog, szóval bemutatkozik ő is idén. Azt mondja 90%-os állapotban van.

Ja és 2 forduló után a legtöbb yardot elkapó WR az egész NFL-ben nem más, mint... DeDe Westbrook(173 yarddal). Hurns és Greene idegekedhet miatta, főleg ha Marqise felépülése gyorsabban halad, mint amire számítottak. Egyre többen pletykálnak arról, hogy Hurns beáldozható státuszba került Keelan Cole és Westbrook feltünése miatt. Szerintem nem kéne Hurnst piszkálni, amíg a Lee- A-Rob párosból legalább 1-nek nincs új szerződélse, de sajna a front officeunk képes hülyeségeket csinálni, még TC-vel is....
iktriad
Végre van egy UDFA státuszból kikapart aranyrög a markukban, akinek ráadásul már ki is fizettek egy jelentékeny összeget és akkor most beálldozhatónak tűnik olyanokkal szemben, akik még nem léptek pályára tétmeccsen???
A-Rob rendben van, de Lee sérüléseinek listája már most egy Lenin összessel vetekszik. Ha nekem kellene ráböknöm arra, akit próbáljanak inkább elcserélni valahova, akkor inkább Greene mint Lee, és inkább Lee mint Hurns. Nekem mondjuk fétisem a nyurga elkapó / toronydaru TE, és nincs mit tenni: Hurns a magasabb.
Húsrágó
Mivel Greene sérült, neki van a legnagyobb félnivalója. De pont a egyre gyakoribb sérülések miatt van Hurns is bajban. De ha van esze az FO-nak, akkor Greene IR-re rakjuk, míg Hurnst megtartjuk. De sokan spekulálnak amiatt, hogy múlt héten egészségesen nem játszott, holott be volt nevezve, hogy ha ez a Panters ellen is megtörténik, akkor a Jags megpróbálja őt elpasszolni a keretszűkítéskor.
Ezt tudom ajánlani meghallgatni a részletekről, meg a QB helyzetről:

Amúgy az egész cucc nagyon jó kis elemzőműsor, és minden kedden éjjel lesz új belőle a szezonban.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Csütörtökön Ramsey mindenképpen játszani fog, szóval bemutatkozik ő is idén. Azt mondja 90%-os állapotban van.

Ja és 2 forduló után a legtöbb yardot elkapó WR az egész NFL-ben nem más, mint... DeDe Westbrook(173 yarddal). Hurns és Greene idegekedhet miatta, főleg ha Marqise felépülése gyorsabban halad, mint amire számítottak. Egyre többen pletykálnak arról, hogy Hurns beáldozható státuszba került Keelan Cole és Westbrook feltünése miatt. Szerintem nem kéne Hurnst piszkálni, amíg a Lee- A-Rob párosból legalább 1-nek nincs új szerződélse, de sajna a front officeunk képes hülyeségeket csinálni, még TC-vel is....
iktriad
Végre van egy UDFA státuszból kikapart aranyrög a markukban, akinek ráadásul már ki is fizettek egy jelentékeny összeget és akkor most beálldozhatónak tűnik olyanokkal szemben, akik még nem léptek pályára tétmeccsen???
A-Rob rendben van, de Lee sérüléseinek listája már most egy Lenin összessel vetekszik. Ha nekem kellene ráböknöm arra, akit próbáljanak inkább elcserélni valahova, akkor inkább Greene mint Lee, és inkább Lee mint Hurns. Nekem mondjuk fétisem a nyurga elkapó / toronydaru TE, és nincs mit tenni: Hurns a magasabb.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtökön Ramsey mindenképpen játszani fog, szóval bemutatkozik ő is idén. Azt mondja 90%-os állapotban van.

Ja és 2 forduló után a legtöbb yardot elkapó WR az egész NFL-ben nem más, mint... DeDe Westbrook(173 yarddal). Hurns és Greene idegekedhet miatta, főleg ha Marqise felépülése gyorsabban halad, mint amire számítottak. Egyre többen pletykálnak arról, hogy Hurns beáldozható státuszba került Keelan Cole és Westbrook feltünése miatt. Szerintem nem kéne Hurnst piszkálni, amíg a Lee- A-Rob párosból legalább 1-nek nincs új szerződélse, de sajna a front officeunk képes hülyeségeket csinálni, még TC-vel is....