Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mik az elvárások?
akdestroyer
a biztos bennmaradás

több mint 7 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Sziasztok, nem nagyon követem mi folyik a Jax háza táján, de Maddenezés közben kidobott nekem a játék egy Chad Henne Preseason Hero kártyát amin tökre meglepődtem. Végre sikerült megoldani a Bortles meg a QB kérdést? Alakulgat a bajnokcsapat? PO meg minden? Mik az elvárások?

több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Lehetséges, hogy az első meccsünk hazai lesz, hiszen Houstonban most a körülmények nem feltétlenül adottak egy mérkőzés megrendezéséhez. Ha mégis megtartják ott, akkor tuti zakó lesz. Minden erő a Houstonnal lesz, és meg fogják nyerni a meccset szerintem.

Máskülönben jó kis meccs lesz, a védelmek összecsapása, mert az offense mindkét oldalon eléggé szar ilyen-olyan okokból (irányító) 😀

Szerkesztette: Willis
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oesher, O'Halloran, Halloren és Frangie szokásos nagyon ajánlott elmélkedése a Jags helyzetéről. Nem túl rózsás a csapat állapota szerintük (se).

Itt is van roster előrejelzés az uraktól. És szerintük is simán elképzelhető 4-6 ember felszedése a waiverről vasárnap, ami önmagában kurva nagy kritika szerintem a front office munkáját illetően. (És Chris Polian figyeli a másik 31 csapatot. Ebből se fog sok jó összejönni). Az urak szerint FB, DL(Abry Jones cseréjének), OL és CB mindképpen olyan helyek, ahol kéne erősíteni/simán benne van hogy jön ember a waiverről. Az amúgy fasza lesz amúgy, ha a Fournettenek életbevágóan fontos FB poszt embere még esetleg nincs itt a rosteren, úgy hogy igazoltunk is és draft picket is költöttünk rá. De azért futni akarunk minden 1. downnál(1-2 yardot, jó esetben)...
Frangie meg is jegyezte, hogy elég bizarr, hogy míg ilyenkor mindenhol bizakodnak a szezont illetően a csapatok szurkolótáborai, ő mást se érzékel a helyi szurkolókkal folytatott eszmecserék után mint letargiát vagy frusztrációt. Szóval kivételesen nem csak én vagyok pesszimista..
Brandon Allenrről is érdekes volt a beszélgetés a show végén. Oesher szerint mivel sok helyen kellene új ember, lehet csak 2 QB-t viszünk és akkor Allennek mennie kell. Viszont mások szerint hamar eljöhet az ideje a csapatnál. Érdekes lesz ez a szitut is a hétvégén.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
53-as keret előrejelzés a nálunk lévő játékosok alapján
QB(3): Bortles, Henne, Allen
RB(4) Fournette, Ivory, Yeldon, Grant
FB (1) Coinflip, de legyen Marquez Williams a TD-je miatt és mert draftpick
WR(6).A. Robinson, Hurns, Lee, Westbrook, Benn, Cole
TE(3) Lewis, Ellis, Koyack (Rivera IR)
OL(8) Parnell, Cann, Linder, Omameh, C. Robinson, Bowanko, Wells, Shatley
DL(10) Ngakoue, A. Jones, M. Jackson, C. Cambell, Fowler, Smoot, Day, Goodman, Bennett, Charles
LB(6): Jack, Posluszny, T.Smith, McCray, Brown, (coinflip Pullard, McNary, Ganchkar és Dent között - legyen Pullard)
CB(5) Ramsey, Bouye, Colvin, Patmon, Baptiste
S(4) Church, Gipson, Thompson, Wilson
ST(3) Myers, Nortmann, Overton
Szerintem 2-4 játékos jöhet majd waiwerről(á lá 2013/04) akár 2 CB, 1 OL és talán TE poszton. Wildcard: QB

Westbrook visszatért edzeni, de Marronenak nem tetszett a mozgása az edzésen, ezért már korántsem olyan biztos, hogy játszik a Falcons ellen.
“Not as well as I [would] like. I felt pretty confident the other day he was going to be able to play, Right now, I’m not sure. I’m probably more in a hoping mode that he plays. We’ll take that up all the way to game time to see if he can go.”
Rivera továbbra sem edz, ezért lassan probléma lesz, hogy mit kezdünk vele. Benevezzük az aktív kerete, IR-re rakjuk, ahonnan visszajöhet, vagy egyszerűen kirakjuk a cutoknál.
“It’s difficult when a player is not participating at all,” Marrone said after practice Tuesday. “At the end of the day, that goes into the decision. … That’s a tough situation. Obviously, we wish he would have been able to come back. I have not spoken to him about where he is mentally with the injury.”
LG poszton továbbra is kérdéses, hogy Omameh vagy Bowanko lesz a kezdő, Marrone még mindig bizonytalan
“We may have a couple more,” Marrone said. “For me, I’m not as comfortable as I would like to be at this time with certain things and probably a little bit more from a role standpoint. [Left guard] one of the ones I’m not comfortable with.”
Se Ramsey, se Yeldon nem játszik majd csütörtök éjjel. Ramsey eseténbben csak elővigyázatosság, Yeldon kapcsán Marrone azt mondta, közel a visszatérés.

5 ember, akire érdemes odafigyelni a Falcons ellen:
 www.youtube.com/watch?v=ZW3hLEoU-OI

5 ember a bubbleban Hallorentől
 www.youtube.com/watch?v=ZYpMnt6JcVM
Bowanko helye betonbiztos szerintem az 53-ban, és Wells is szerintem marad, a másik 3-ból Stanley Jean Baptistenak van komoly esélye rostert fogni.

A BCC egy recepttel készült a 4. meccsre. Sajnos úgy érzem azt kapjuk idén is, ami elkészül a sütőben.
 www.youtube.com/watch?v=4rlAFMpiv7A

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a támadófal kivételével azért mindenhol erősödtünk.
Maka
Sajna itt van a kiscicus elásva. Fal nélkül Fournette is szenvedni fog. És kb úgy mentünk neki az offseasonnak a télen, hogy ezt a csapatrészt kell alaposan megerősíteni, erre jött Cam Robinson és ennyi(aki most padozna, ha Albertkeksz tankjából nem csurrant volna ki az utolsó csepp benzin is). Mellé A J Cann rosszabb, mint valaha. Amikor már Tony Boselli fogja a fejét vele kapcsolatban, az baromi rossz jel. LG poszton is kétséges mi lesz, Omameh csereként jobb meccset hozott, mint Bowanko, de kb olyan szinten karcoltak, mint a 2 QB. És mindennek a tetejébe, minden 1st downnál futunk, ami baromira kiismerhető. Azt meg már fel sem vettem, mennyire kínos, hogy egy 3. előszezon meccsen egy fake punt volt a legnagyobb játékunk a kezdőktől, és anélkül 2 3 & outtal indítottuk volna a Panthers meccset. ..A futásorientáltság amúgy tök jó, most hogy végre vagy egy ligaszinten is erősnek tűnő WR egységünk, ahol komoly fejfájás lesz, hogy kit rakjuk ki. Erre Marrone Mularkey tavalyi playbookját akarja használni jóval szarabb fallal,,,
A védelem papíron betonkemény, csak ne nézzünk a kezdők mögé, meg arra se, hogy nem tudtuk megfogni a futást egész preseasonban. És akkor még a csodás QB szitut nem is említettem.

Én tényleg szeretnék bizakodni, hogy idén sokkal jobb lesz a Jags sora, de a előszezont meg a csapatnál történteket látva sajnos az eszem újabb mazochista maratonra készíti fel a tudatomat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Nem Caldwell-t védem persze, csak szerintem a sikertelenségben nálatok az edzői szinten bőven voltak hunyók. Hozzáteszem, ha ezzel az idei rosterrel megint fejreálltok, akkor QB probléma ide vagy oda, a rossz szereplésért ismét a szakmai stáb lesz a hunyó. Ilyen rostert nem sok GM tesz a szakmai stáb feneke alá az NFL-ben, ezzel minimum versenyképesnek kellene tudni lenni. Ahogy a Texans is az volt Osweiler meg a többi gyönyör ellenére az elmúlt években. Vagy a Vikings, a tavalyi Denver, stb. Valami hasonlóra ez a roster is képes lehetne, Bortlesestül is.
peterk2005
Tökéletesen egyetértek, én is ezt vallom.

Akárhogy is nézem, Fournette, Campbell és Bouye HATALMAS előrelépés tavalyhoz képest, arról nem beszélve, hogy Church is megszilárdíthatja a védelmet, és én Fowlertől is előrelépést várok.

Okos hívások kellenek, hogy picit levegyük a terhet Bortles válláról, és ki lehet izzadni győzelmeket, főleg az első hetekben. Önbizalom kell ennek a szerencsétlennek, semmi más, valószínűleg erre alapult Marrone nyilatkozata is, ahol elmondta, hogy Bortles az újbóli kinevezés óta szárnyal. Picit ki lett hegyezve rá az egész offseason, de nem szabad megfeledkezni arról, hogy a támadófal kivételével azért mindenhol erősödtünk. Szar posztokon vannak a legnagyobb kérdőjeleink (QB, OT, K), de összességében ez egy jobb csapat, mint a tavalyi.

Sobri azt kérte, legyen pozitív hozzállás ebben a topikban, hátha bevonzunk valami jót. Tessék: négy meccs után 3-1-gyel fog állni a Jags.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akeem Dent jött Audie Cole megüregesedett helyére. Anno a 3. körben vitte a Falcons 2011-ben, Caldwell ott volt, mikor ez történt. 2014-ben Houstonba került Yatesért cserébe. Március óta munkanélküli. Tavaly 3 meccsen kezdett.

Marrone ma tőle ritkaságként megdicsérte nyilvánosan Bortlest.
“Good, good,” Marrone said Monday. “I mean, I’m happy. I’ve seen him build on his last performance. The footwork is better – it’s relaxed. I’m hoping to see that carry over because he’s actually done quite well.

I think he’s doing a nice job, I really do,” Marrone said. “I think this is, for me personally, the best I’ve seen him.”
Vajon magát is győzködi, hogy Blake a legjobb opció, vagy csak a külvilágot?

Ramsey mai pihenése Marrone szerint csak óvatosság.
“We just kept him [inside for] treatment,” Marrone said. “He should be fine.”
Westbrook pedig játszani fog csütörtökön Doug szerint.

Az ESPN Top 100-as listájára 3 jaguár is bekerült, igaz csak 1 volt itt tavaly. Calais 86. Ramsey 87. és Bouye a 93.
https://a.espncdn.com/photo/2017/0825/2017_NFLRANK16x9.png
NFLRank 2017: The 100 best players
Our 53 experts predict the top 100 NFL players of the 2017 season.


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik legalább Fournette játéka miatt nem kell aggódnunk szeptember 10.-én.
 twitter.com/JohnReid64/status/902201809594445824


És Prisco szerint 1. a Jaguarsnak le kéne igazolnia Kaeperkinuszt; 2, jelenleg az egész NFL történetének legrosszabbul 1. körben QBt draftoló csapata vagyunk. (És jövőre valószínűleg megint QBt fogunk hozni az 1/3 körüli pickünkkel...)
 www.cbssports.com/nfl/news/monday-musings-jaguars-should-have-signed-kaepernick-patriots-will-be-fine/

És Húsrágónak - egy hosszú írás Jalen Cryrickról. 😊
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-27/rookie-diary-jalen-myrick-not-lock-make-53-man-roster

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A ma nem edzők listája
Ramsey
Greene
Westbrook
Rivera
Yeldon
D. Grant
McNary
Williams

Westbrook Philyben van, hogy másodvéleményt kérjen a sérüléséről. Jak.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akárki is csinálja - még mindig Caldwell, vagy mást is odaenged már, nem tudom, de - az utóbbi két évben kifejezetten jól draftoltatok. Bortles egy érthetetlen történet, egyszerűen nem értem. Valami azt súgja, hogy nála inkább szakmai hiba történt, amiért nem a GM a hunyó hanem a szakmai stáb. De tudjafene, tényleg nem értem.

Nem Caldwell-t védem persze, csak szerintem a sikertelenségben nálatok az edzői szinten bőven voltak hunyók. Hozzáteszem, ha ezzel az idei rosterrel megint fejreálltok, akkor QB probléma ide vagy oda, a rossz szereplésért ismét a szakmai stáb lesz a hunyó. Ilyen rostert nem sok GM tesz a szakmai stáb feneke alá az NFL-ben, ezzel minimum versenyképesnek kellene tudni lenni. Ahogy a Texans is az volt Osweiler meg a többi gyönyör ellenére az elmúlt években. Vagy a Vikings, a tavalyi Denver, stb. Valami hasonlóra ez a roster is képes lehetne, Bortlesestül is.
peterk2005
Van benne valami. Néztem Chris Smitht tegnap a Bengalsban, ha így játszott volna nálunk, még mindig a Jaxben lenne... Sidenote: soha többé ne tradeljük kondíciós pickért játékost a Cincybe, mert szupersztárt csinálnak belőle.... És ott van Andre Branch esete, aki szintén nagyon jó kis játékos lett Miamiban. Az más kérdés, hogy nem adtam volna neki akkora szerződést, mint amit kapott. De tény, hogy egyre több esetben bukik ki(megint - hisz a Del Rio érában is látunk ilyesmit - hello Reggie Nelson), hogy az edzők kurták el a dolgot. Sajna ritka a Sen'Derrick Marks jelenség, hogy valakinek mi találjuk meg az igazi posztját.

Ami Caldwell draftjait illeti, a pasas kicsit olyan, mint Shack Harris(kvázi GM 2003-08 között) és Gene Smith keveréke. Shack Harrisé, mert az 1. körös pickjeiből kb 3 kuka, Ramsey meg kb az ölünkbe pottyant. (100%, hogy ha a Cowboys nem viszi Zeket, most DeForest Bucknert bustolnánk be nagyban...) de a későbbi körökben és UDFA-ban vannak nagy találatai. És részben Gene Smith-es is a munkássága, mert a 4 önálló draftjából 2 teljesen rossznak tűnik (2013 és egyre inkább a 2015-ös is). Caldwellnek az a pechje Shack Harrisszel ellentétben, hogy ő egy bűnrossz keretet kapott, amiben szinte semmi tehetség nem volt, szemben Harrisszel, akire TC egy igen korrekt keretet hagyott hátra(Fred Taylor, Jimmy Smith, Henderson, Stroud, Meester, Rob Meier, Kyle Brady. Garrard, Paul Spicer hogy csak a legfontosabbakat említsem és még Brunell is kereten volt 2003-ban) ,és így volt mire építkezni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akárki is csinálja - még mindig Caldwell, vagy mást is odaenged már, nem tudom, de - az utóbbi két évben kifejezetten jól draftoltatok. Bortles egy érthetetlen történet, egyszerűen nem értem. Valami azt súgja, hogy nála inkább szakmai hiba történt, amiért nem a GM a hunyó hanem a szakmai stáb. De tudjafene, tényleg nem értem.

Nem Caldwell-t védem persze, csak szerintem a sikertelenségben nálatok az edzői szinten bőven voltak hunyók. Hozzáteszem, ha ezzel az idei rosterrel megint fejreálltok, akkor QB probléma ide vagy oda, a rossz szereplésért ismét a szakmai stáb lesz a hunyó. Ilyen rostert nem sok GM tesz a szakmai stáb feneke alá az NFL-ben, ezzel minimum versenyképesnek kellene tudni lenni. Ahogy a Texans is az volt Osweiler meg a többi gyönyör ellenére az elmúlt években. Vagy a Vikings, a tavalyi Denver, stb. Valami hasonlóra ez a roster is képes lehetne, Bortlesestül is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atyaég - az ESPN-es Bill Barnwell szerint Caldwell kapott egy 2 első körös picket tartalmazó ajánlatot a Billstől(akik Sammy Watkinst akarták elhozni vele) a 2014-es draft idején, de Dave visszautasította, hogy draftolja Bortlest...
 www.bigcatcountry.com/2017/8/25/16202586/bill-barnwell-reporting-caldwell-took-bortles-in-spite-of-trade-offer
No comment. Hogy van ennek a pasasnak még állása nálunk, ráadásul még mindig ő a GM. Na ezért leszünk idén is bottom 5 csapat a kurvagyengének tűnő sorsolásunk ellenére....

Ha már az emlegetett szamár szóba került, íme a preseasonbeli teljesítménye:

Főbb statok: 34/23 206 yard 1 TD, 1 INT
Passzhatékonyság távolságokra leosztva:

Line of scrimmage mögött: – 2/3 13 yard

1-5 yard 16/12 75 yard 1 TD

6-10 yard 7/5 63 yard

11-15 yar 3/2 33 yard 1 INT – 2 of 3 for 33 yards (one interception).

16 + yards 5/1 18 yard (anno ez volt a specialitása 2015-ben...)

Bortles leghosszabb passza 30 yardos volt Ben Koyacknak, de ebből 23 Koyack tett meg azt elkapás után...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai hiányzók az edzésen:
Westbrook
Greene
Yeldon
Grant
Williams
Watford
Rivera
Bennett
Linder visszajött a tegnapi pihi után.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars összes QB-ja egy listán, aki dobott legalább egy passzt Jags meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2017/8/26/16209624/12-days-until-kickoff-power-ranking-every-jaguars-quarterback-who-has-thrown-a-pass
Én Bortlest a 35 TDs, rekordokat döntő szezonja miatt Top 5-be raktam volna, de most érthetően nagyon mélyen van a megítélése. Az első 3-al tökéletesen egyetértek, a sorrenddel is.
iktriad
világ csodája, hogy Brady Quinnt megúsztátok.
Amadeus
Főleg, hogy Del Rio nagyon szerette volna őt megszerezni állítólag.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A Jaguars összes QB-ja egy listán, aki dobott legalább egy passzt Jags meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2017/8/26/16209624/12-days-until-kickoff-power-ranking-every-jaguars-quarterback-who-has-thrown-a-pass
Én Bortlest a 35 TDs, rekordokat döntő szezonja miatt Top 5-be raktam volna, de most érthetően nagyon mélyen van a megítélése. Az első 3-al tökéletesen egyetértek, a sorrenddel is.
iktriad
világ csodája, hogy Brady Quinnt megúsztátok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Ő tud menekülni ha nagy gáz van (hogy összehozzon vagy egy fumblet v agy egy 1st downt, általában ez a 2 opció szokott kijönni belőle...),
iktriad
Áh ez túl egyszerű, ő átlépi a LOS-t és utána passzol 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars összes QB-ja egy listán, aki dobott legalább egy passzt Jags meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2017/8/26/16209624/12-days-until-kickoff-power-ranking-every-jaguars-quarterback-who-has-thrown-a-pass
Én Bortlest a 35 TDs, rekordokat döntő szezonja miatt Top 5-be raktam volna, de most érthetően nagyon mélyen van a megítélése. Az első 3-al tökéletesen egyetértek, a sorrenddel is.
iktriad
MJD nekem kicsit hiányzik a listáról, Gabbert elé befért volna, dobott TD és INT-et is 😊
Húsrágó
Marqise Lee is dobott tavaly TD-t a Titans ellen. És Bortles kapta el. 😊 😊 😊
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
A Jaguars összes QB-ja egy listán, aki dobott legalább egy passzt Jags meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2017/8/26/16209624/12-days-until-kickoff-power-ranking-every-jaguars-quarterback-who-has-thrown-a-pass
Én Bortlest a 35 TDs, rekordokat döntő szezonja miatt Top 5-be raktam volna, de most érthetően nagyon mélyen van a megítélése. Az első 3-al tökéletesen egyetértek, a sorrenddel is.
iktriad
MJD nekem kicsit hiányzik a listáról, Gabbert elé befért volna, dobott TD és INT-et is 😊

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars összes QB-ja egy listán, aki dobott legalább egy passzt Jags meccsen:
 www.bigcatcountry.com/2017/8/26/16209624/12-days-until-kickoff-power-ranking-every-jaguars-quarterback-who-has-thrown-a-pass
Én Bortlest a 35 TDs, rekordokat döntő szezonja miatt Top 5-be raktam volna, de most érthetően nagyon mélyen van a megítélése. Az első 3-al tökéletesen egyetértek, a sorrenddel is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre némi jó hír - 3 fontos kezdő visszatért edzeni: Fournette, Lee, Bouye és Dante is újra edzésbe állt.

Nem edzett ma:
Bennett
Watford
Yeldon
Rivera
Greene
Linder
M. Williams (a 7. körös FB)
Grant - fejsérülés miatt - az is gáz.
Remélem Linder csak pihentetve van, az kéne még, hogy valami baja legyen az egyetlen tapasztalt és jó támadófalemberünnek.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sérülés esetén garantálttá váló dolgot nem értem teljesen. Ha teszem azt Blakenek elszakad az ACL-je a 3. héten, akkor bármi IR-re pakolás nélkül, automatikusan garantálttá válik az a pénz? (és pl csak IR szintű sérüléskor?)
winston
Ha a jövő szezon kezdetén(március) nem megy át az orvosi teszten, akkor garantálta válik a teljes összeg. Egy ACL szakadás esetén ez 100%, hogy így lenne.

Szerencsére Blake inkább a Garrard, mint a Leftwich iskola tartósság ügyében (1 snapet hagyott ki, mióta kezdő asszem, akkor is Henne csak egy térdelésre jött be ), de annyira Jaguars-os sztori lenne, hogy pont most lesérüljön. Főleg a "remek" támadófalunk mögött, bár pillanatnyilag most ennek köszönheti, hogy visszakapta a kezdő posztot....

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A sérülés esetén garantálttá váló dolgot nem értem teljesen. Ha teszem azt Blakenek elszakad az ACL-je a 3. héten, akkor bármi IR-re pakolás nélkül, automatikusan garantálttá válik az a pénz? (és pl csak IR szintű sérüléskor?)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor a Jaguarsnak utoljára pozitív mérlegel zárult a szezonja (és bejutott a playoffba) 2007-ben még:

Obama szenátor volt, az utódja meg egy valóságshow műsorvezető.
Az IPhone még ki se jött.
A Lost és a Doktor House népszerűségük csúcsán voltak. A Breaking Bad vagy a Trónok Harca még el se kezdődött.
Borltes 15, Ramsey 13, Myles Jack és Fournette 12 éves volt.
A twiitter 1 éve volt aktív.

 twitter.com/MadeByTim/status/901438450779529217
Kijött a szezon új plakátja, csak lemaradt, hogy ez már a 4. rész.
 twitter.com/junioraumanac/status/901426777360396288/photo/1
Az alcím ez lehetne: utolsó esély, hogy újra minden elronts, és mégis legyen 19 millió $-od garantáltan...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos Bortles kezdetésében maximálisan benne van, hogy olyan szar az O-line amilyen(ki is volt az egység edzője az elmúlt 2 évben?....). Ő tud menekülni ha nagy gáz van (hogy összehozzon vagy egy fumblet v agy egy 1st downt, általában ez a 2 opció szokott kijönni belőle...), Henne nem nagyon.
Marrone is ezt mondta első indoknak, hogy miért hozta ezt a döntést.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone-I-look-at-everything/42b843fd-ba80-4b56-b374-5171c56bd9b6

Blake reakciója a bejelentésről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles-Doesnt-change-the-mindset/dd479ff6-1547-4250-97b7-f56d55f9a430

Henne reakciója:
 twitter.com/ryanohalloran/status/901499131449008129
 twitter.com/ryanohalloran/status/901499294364176385

Halloren gyors helyzetelemzése:
 www.youtube.com/watch?v=sg-O8xELlUM
Meg még pár extra pont itt:
 jacksonville.com/sports/2017-08-26/10-thoughts-jaguars-decision-start-blake-bortles-against-houston
Egy biztos, a póráz nagyon rövid lesz Blaken, és nem lennék meglepve, ha Londonban már Checkdown Chad lenne a kezdő QB....

A nap statja: A Texans elleni 6 meccsen Bortles mérlege 0-6 és 24-szer sackelték. Még jó, hogy Blake mobilis.

Még egy probléma a sokezerből. A Jags jelenleg nem tud futni (pedig nagon akar), és a überfaszának kikiáltott D nem tudja megállítani a futást. Itt egy Halloren elemzés erről is.
 www.youtube.com/watch?v=n7OgfmXqsmk

És a végére egy meglepő roster move - kiraktuk Audie Colet. Elég biztosnak tűnt a helye az 53-ban mert jó speacial teamer.nek tartotta mindenki. Ez vagy Blair Brownnak vagy Hayes Pullardnak jó hír. Vagy egy 7. WR-nek(Shane Wynn)?

The Race is over: Bortles a kezdő QB....van erről egy gondolatom, de majd később.

A gondolat pedig a következő bár lehet, hogy hülyeség. Szóval az előző meccsel éppen, hogy Borltes-t akarták helyzetbe hozni, ami sikerült is. Bár ezt a részt már nem láttam, de, ha jól sejtem, neki már egy gyengébb csapat ellen lehetett jól játszania, mint Henne-nek, és ez alapján nyugodtabb szívvel lehet azt mondani, hogy ő a kezdő QB. Ez persze csak spekuláció de benne lehet. Ha Bortles is hasonló erősségű csapat ellen játszott akkor nem szóltam.
dande
Gyenge csapat vagy sem, ugyanúgy dobott egy buta picket és a rosszul sikerült 2 pontosnál is dobott egyet, amit vissza vihettek volna picksixre normál esetben..