NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
"haha"

 pbs.twimg.com/media/DHYHtY4WsAAjY6i.jpg
winston
Ouch. Állítólag vannak sutyorgások, hogy az elkapók inkább Hennet szeretnék már kezdő QB-nak, mint Bortlest. Ha ez igaz, szörnyű hova jutott Bortles megítélése az öltözőben is. 2014-ben ő volt a megváltó Hennevel szemben, nem beszélve arról, 2015-ben úgy tűnt, megvan a hosszú távú megoldás QB poszton. Erre lassan már ott tartunk, hogy Henneért/allenért rimánkodnak egy csomóan....

Egyébként Colin KAPERnick nevű QB-ról nem hallottam még. Ő is szeret letérdelni a himnusz előtt? 😊
iktriad
Láttam képet Jaguars rajongóról, olyan Jacksonville mezben aminek Kaepernick volt írva a hátára.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Jövő csütörtökön kiderül. Tény,. hogy nem volt valami fényes, amit a kezdők leraktak az asztalra,
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 14 pontja a tegnapi katasztrófa kapcsán.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-18/jaguars-morning-after-reality-qb-competition-not-open

Dan Carpenter és Patrick Murray jön kicker tryoutra.

Tegnap ilyenkor 6-10 volt a tippem a szezonra. A srácok levitték ezt a várakozásomat 4-12/3-13 környékére. Lassan tényleg azt hiszem, hogy ez a csapat el van átkozva úgy 20-50 évre...
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hát gyerekek, ekkora egy szerencsétlent, mint BB, ritkán talál az ember.
Én anno nem örültem a kiválasztásának, de amikor kiderült, hogy mennyire jófej, akkor változott a véleményem. Pláne, hogy autistákkal is foglalkozik már középiskola óta.
Ott lett ez elkúrva, hogy a srác egyszerűen buta - olyan lassú, hogy a basic defensek megértésén túl nem képes sokra. Addig tartott a magic, amíg a csapatok erre rá nem jöttek. Onnantól nem volt önbizalom, szétesett a mozgás, láthatjuk az eredményét. Fizikai szempontok alapján amúgy akár top 16-os irányító is lehetne (vagy jobb), de így csak szétcseszi magát is meg a csapatot is.
A továbbiakról pedig az a szerény véleményem, hogy Henne-t már láttuk eleget, viszont megnézném, hogy mire képes Allen. Ha jó, akkor jó, ha nem, akkor pedig majd' mindegy, legalább idén is top 5-ben draftolhatunk.
És igen, eljutottunk oda, hogy még nem volt meg a 3. preseason meccs és már a drafton jár a fejünk....

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bortles mezemet többé nem veszem ki a szekrényből. Húsrágó
Mekkora az a mez és mennyit engedsz a feléből? 😀
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Felvettem a meccset és végigszenvedtem. Bár már korábban is borúlátó hangulatom volt a szezon kapcsán, ez a meccs annyit lendített rajta, mint Darth Vaderen egy aloe verás arckrém...

Bortles mezemet többé nem veszem ki a szekrényből. Tragédia a csávó. Henne meg Henne. Síííírok. Hozzanak BÁRKIT, csak ezt ne kelljen már nézni egy szezonon át. Szegény Maka is csak nyelte a könnyeit a közvetítésben...

A védelem egy hígf.s! Semmi erő nem volt a front7-ben, a kezdő TB O# ellen teljesnek mondható impotenciát láttunk. Nem tudom, hogy milyen lónyugtatót kaptak a meccs előtt, de ennyire súlytalan védelmet ritkán látni.

A Jags kezdő támadófala a TB cserevédői ellen is szenvedett. A kezdő védelem ellen meg esélytelen volt. Benézett, érintés nélküli sack, a futáshoz zéró támogatás.El se tudom képzelni, hogyan fog akár csak 1 yardokat is összeszedni bármilyen RB így. Ez valami döbbenetesen kínos szezonnak ígérkezik. Egy újabb Mazo-Maraton.

Myers nagy bevásárlást már ne csináljon a hétvégére, mert a költözés előtt nem lesz ideje megenni.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nameg az elég gáz, ha a fő erősségünknek gondolt futójáték nem megy 😀 Igaz Four nem játszott, de ennyire szarul blokkolna a fal futáshoz?
JagsProspect
Ennyire. Szerintem vele sem lett volna sokkal jobb a helyzet tegnap.

A A-Rob-Hurns-Lee-Westbrook-Cole ötös azért elég jónak tűnik, a front-7 viszont sajnos eddig nem annyira.

Mire bejött Allen bealudtam, nyilván a highlightban villogott, de mennyire sajnszos, hogy ő lesz és nem Henne?
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk BB pont nem az a típusú Qb, akire ilyen egzisztenciális nyomást kell tenni 😀
Más kérdés, hogy a Gus féle protektív bubble sem sarkallta jobb teljesítményre.

Érdekes amúgy, mert így fejből 2 QB jut eszembe az előző évekből, akik az első jó éveik után totál garbage lettek, de RGIII foghatja a sérülésére.

Mindenesetre elmondható, hogy Henne nem komoly megoldás, BB pedig TO gyár üzemmódban nem sokáig fogja húzni.
több mint 7 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
A gyors highlight alapján DeDe Westbrook eddig elég pozitív. Az elkapósorunk szolid, de nincs irányító, aki ki tudná hozni belőlük a potenciálukat.
Nameg az elég gáz, ha a fő erősségünknek gondolt futójáték nem megy 😀 Igaz Four nem játszott, de ennyire szarul blokkolna a fal futáshoz?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis tweetparádé, érdekes fejleményekkel.

Szóval nyílt a QB verseny a kezdőposztért?
 twitter.com/ryanohalloran/status/898384610668810240
Update: Igen, az:
 twitter.com/AdamSchefter/status/898387590482710530
Allennek és Hennevel?
 twitter.com/ryanohalloran/status/898384377276706816
Wooooooooooow.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/898384737638776832
Elment a hajó pajtás...
 twitter.com/mike_e_kaye/status/898391930631008256
A-Rob nem gondolta komolyan a kritikát BB felé (too little, too late?).
 twitter.com/HaysCarlyon/status/898388899969474560
Új fiú, nem ismeri még a viszonyokat. Nálunk a mai produkció a sztenderd.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/898389731947544576

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy fogok ma bemenni dolgozni, hogy a Jags kezdő QB-ját Blake Bortlesnek, a rugót Jason Myersnek hívják. Vajon este is ez lesz a helyzet, mire hazajövök?

Még Allen is jobban nézett ki, mint Blake. DeDe Westbrook meg hamarosan ki fog szorítani valakit a 3 3014-es elkapónkból, ha ez így megy tovább.

Ja és a Jags hivatalosan is bejelentkezett azért, hogy draftot rendezhessen a közeljövőben.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-17/jaguars-express-official-interest-hosting-nfl-draft

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első félidős elemzés:
A Qb posztnak nyitottnak kell lennie a meccs után.
 twitter.com/BigCatCountry/status/898346245265039361
Kb ezt érzem én is.
 twitter.com/md_1010xl/status/898354609349156864
Hennenek legyen valós esélye, hogy kezdő legyen. Oda süllyedt Blake, hogy Chadet jobb opciónak tartom jelenleg...
Myersnek hozzunk valami konkurenciát. Mondjuk Scobeet a floridai nyugdíjasklubból.
A futás baromira nem megy, és a mai játékot elnézve ezen Fournette sem fog sokat változtatni.
Sheldon Dayen kívül a védőfal eddig eléggé csendes.
Keelan Cole és Tyler Patmon be kell hogy kerüljön az 53-ba. Jarrod Wilson szintén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hú, hát én Bortles párti voltam, de kezdek meginogni. Cole szerintem rostert fog, bár az elejtett TD-ért kár.
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Vicc

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Kaye 10 embere a mai estére - ki lehet találni ki az első név a listán(B-vel kezdődik, de nem Branden Albert 😊 )
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-vs-buccaneers-10-jacksonville-players-to-watch-in-the-second-preseason-game/464860490

ESPN-es írás arról, miszerint a D a playoffba viheti a csapatot idén.
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0816%2Fr244877_1296x729_16-9.jpg
Jaguars are sneaky playoff contenders (seriously)
For the first time since 2007, Jacksonville is ready for a run at the postseason. Here's why. (Hint: It has something to do with the defense.)


Az én reakcióm minderre:
 www.youtube.com/watch?v=s2R2sH2ScBM

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannick és Jalen befért az ideális NFL keretre:
https://a.espncdn.com/photo/2017/0816/r244958_1166x656_16-9.jpg
Barnwell: The best NFL roster $165,281,503 can buy
No NFL team is flawless -- until now. We narrowed down the 1,696-player pool to build the best possible 53-man roster, all while staying under the $167 million salary cap.


Úgy tűnik RamBo helyett a Tyler Patmon - Brian Dixon kezdő CB párossal állunk ki ma. Szerintem nem fogjuk megérezni a difit....
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joe DeCamillis beszélt az ST helyzetéről. KR és PR poszton kellemes probklémái vannak, túl sok emberből válogathat.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-17/jaguars-puntkick-returners-undecided-s-good-problem

Fura Pozt ST alapemberként látni.
Eight players were on at least two first-unit coverage/return teams against New England: Corey Grant, receiver Arrelious Benn, defensive end Lerentee McCray, free safety Peyton Thompson, and linebackers Josh McNary, Audie Cole, Blair Brown and Paul Posluszny.
Vajon akik itt szerepelnek, mind biztonságban vannak? Mert az nem túl jó hír pl Hayes Pullardnak, és egy-két bubbleban lévő DL-nek.

Myers szerinte változóan teljesít, de kb ezt várta tőle (ahhoz képest, hogy pár hete azt mondta, nagy potenciált lát benne...). Bortles mellett Myersnek is fontos lesz a ma este. Ha megint hibázgat, még a végén kap konkurenciát.


TC-nek le kellene ülnie BB-vel egy kávéra és --nem horrorért-- elhozni Garoppolo-t, hogy ne legyen kuka ez a szezon ezzel a kerettel
ozibozi
Á BB minimum az Everbanes medencéket kérné a házába. 😊 Viccet félretéve, olcsón biztos nem kapnánk meg, nem beszélve arról, hogy nem hiszem, hogy eladó.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 768
TC-nek le kellene ülnie BB-vel egy kávéra és --nem horrorért-- elhozni Garoppolo-t, hogy ne legyen kuka ez a szezon ezzel a kerettel
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"haha"

 pbs.twimg.com/media/DHYHtY4WsAAjY6i.jpg
winston
Ouch. Állítólag vannak sutyorgások, hogy az elkapók inkább Hennet szeretnék már kezdő QB-nak, mint Bortlest. Ha ez igaz, szörnyű hova jutott Bortles megítélése az öltözőben is. 2014-ben ő volt a megváltó Hennevel szemben, nem beszélve arról, 2015-ben úgy tűnt, megvan a hosszú távú megoldás QB poszton. Erre lassan már ott tartunk, hogy Henneért/allenért rimánkodnak egy csomóan....

Egyébként Colin KAPERnick nevű QB-ról nem hallottam még. Ő is szeret letérdelni a himnusz előtt? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"haha"

 pbs.twimg.com/media/DHYHtY4WsAAjY6i.jpg
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sírok! A röhögéstől. Csak a tények! 😊 😊 😊 😊
 twitter.com/BortlesFacts/status/896364575368638464
 twitter.com/BortlesFacts/status/896763284455657472
 twitter.com/BortlesFacts/status/896743445372563457
 twitter.com/BortlesFacts/status/881908298374631424
 twitter.com/BortlesFacts/status/882304750896787457
 twitter.com/BortlesFacts/status/897442757819498501


A vezetőedző poszton is szerintem méreteset léptünk előre Gushoz képest (idén kiderül mennyire volt az amúgy még mindig nagyon szimpatikus Észak dakotai kopasz pasas kerékkötő). Más kérdés, hogy irányító poszton mi lesz a helyzet.
iktriad
HC-nak okádék, de DC-nek simán lehet ligaelit.
Giowa
Idén kiderül, igaz a Chargers defense tele van fiatal playmakerekkel. Bosa lehet a következő JJ Watt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A vezetőedző poszton is szerintem méreteset léptünk előre Gushoz képest (idén kiderül mennyire volt az amúgy még mindig nagyon szimpatikus Észak dakotai kopasz pasas kerékkötő). Más kérdés, hogy irányító poszton mi lesz a helyzet.
iktriad
HC-nak okádék, de DC-nek simán lehet ligaelit.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Benn elvesztése a ST-re nézve akkora csapás lenne? Valahogy, amikor jön egy nekem tökismeretlen figura, aki már járt 4 másik csapatnál, arról mindig kiderült, hogy ST-ben nagyon jó. Ilyenből van már egy pár a keretben. Hány nagyon jó ST játékos kell, aki amúgy lényegében nem bevethető a meccs 95%-ban, vagy csak erőssen limitált szerepkörben?
ST edzőnek mekkora beleszólása lehet?
Tegyük fel, hogy Cole az új Hurns, amiből van egy régi, meg annak egy tesója, a kis DeDegenerált és az örökké Leemitáltan edző. Ez kinéz egy olyan fiatal, potens brigádnak, hogy Rodgers szemébe könnyek szöknének láttukra. Viszont (ész)szegény Blake nem sok eséllyel eteti ezt a WR brigádot labdával mert tulok hozzá, plusz ugye ha már 1/4-re RB-t húzol, akkor azért elsőre és másodikra is futattni fogod.
A végén lesz egy rakás frusztrált, elvágyódó elkapód, egy lestrapált RB-ed és egy QB-d, akinek a karrierkilátása annyi, hogy egy másik csapatnál a kedző irányító első számú tablethordozója legyen.
Viszont a csilliárdból kivakolt védőfalban a legfontosabb poszt még nem dőlt el... Lényegében mindkét egységben a legfontosabb láncszem a kérdéses, csak az egyik esetben nincs rá egy megoldás se, a másikban meg rögvest kettő van. Ami nem igazából nem gond, hiszen szinte az egész meccsen a pályán lesznek a védők, remek, hogy minden poszton két kezdőt is pályára lehet zavarni, oh wait, a secondaryban csillog a kezdő és tántong űr mögöttük a "mélysége" a posztoknak.
Óh, de elb.szott már most ez az egész. Korábban legalább szeptember 2. hetéig optimista tudtam maradni.
Húsrágó
Nincs rosszabb keret mint egy éve, és az elvárások se lettek magasabbak (legalább is nekem a 8 győzelem), szóval jóval optimistább vagyok. Meg kell tanulni nyerni, hozzá kell szoknia az ellenfeleknek, hogy ha nem élesek, akkor ne adj isten ki is kaphatnak tőlünk. A PO az más kávéház, az úgy áll mint tavaly: majd jövőre.
Giowa
A vezetőedző poszton is szerintem méreteset léptünk előre Gushoz képest (idén kiderül mennyire volt az amúgy még mindig nagyon szimpatikus Észak dakotai kopasz pasas kerékkötő). Más kérdés, hogy irányító poszton mi lesz a helyzet.

Ha már Bortles és kopasz észak dakotaiak, Halloren 5 embere a holnapi meccsre.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-16/jaguars-game-preview-five-players-watch-vs-tampa-bay
Blake vezeti a listát, nem meglepő módon, de itt nem nem annyira negatív a tónus, mint máshol (khm BCC khm). A 4. és az 5. név a listán elég érdekes. Blair Brown nem csinál semmit edzésen, a Pats meccsen viszont az egyik legjobb védő volt a csapatban, a legtöbb szereléssel. És Alex Ellis is szép lassan kitúrhat minimum 1. 2015-ös 7. körös picket(Sterlinget, de Koyack se lehet nyugodt, hacsak Rivera sérülése továbbra is probléma lesz, mert ez esetben Koyack biztonságban van).

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Benn elvesztése a ST-re nézve akkora csapás lenne? Valahogy, amikor jön egy nekem tökismeretlen figura, aki már járt 4 másik csapatnál, arról mindig kiderült, hogy ST-ben nagyon jó. Ilyenből van már egy pár a keretben. Hány nagyon jó ST játékos kell, aki amúgy lényegében nem bevethető a meccs 95%-ban, vagy csak erőssen limitált szerepkörben?
ST edzőnek mekkora beleszólása lehet?
Tegyük fel, hogy Cole az új Hurns, amiből van egy régi, meg annak egy tesója, a kis DeDegenerált és az örökké Leemitáltan edző. Ez kinéz egy olyan fiatal, potens brigádnak, hogy Rodgers szemébe könnyek szöknének láttukra. Viszont (ész)szegény Blake nem sok eséllyel eteti ezt a WR brigádot labdával mert tulok hozzá, plusz ugye ha már 1/4-re RB-t húzol, akkor azért elsőre és másodikra is futattni fogod.
A végén lesz egy rakás frusztrált, elvágyódó elkapód, egy lestrapált RB-ed és egy QB-d, akinek a karrierkilátása annyi, hogy egy másik csapatnál a kedző irányító első számú tablethordozója legyen.
Viszont a csilliárdból kivakolt védőfalban a legfontosabb poszt még nem dőlt el... Lényegében mindkét egységben a legfontosabb láncszem a kérdéses, csak az egyik esetben nincs rá egy megoldás se, a másikban meg rögvest kettő van. Ami nem igazából nem gond, hiszen szinte az egész meccsen a pályán lesznek a védők, remek, hogy minden poszton két kezdőt is pályára lehet zavarni, oh wait, a secondaryban csillog a kezdő és tántong űr mögöttük a "mélysége" a posztoknak.
Óh, de elb.szott már most ez az egész. Korábban legalább szeptember 2. hetéig optimista tudtam maradni.
Húsrágó
Nincs rosszabb keret mint egy éve, és az elvárások se lettek magasabbak (legalább is nekem a 8 győzelem), szóval jóval optimistább vagyok. Meg kell tanulni nyerni, hozzá kell szoknia az ellenfeleknek, hogy ha nem élesek, akkor ne adj isten ki is kaphatnak tőlünk. A PO az más kávéház, az úgy áll mint tavaly: majd jövőre.