NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtökön Ramsey mindenképpen játszani fog, szóval bemutatkozik ő is idén. Azt mondja 90%-os állapotban van.

Ja és 2 forduló után a legtöbb yardot elkapó WR az egész NFL-ben nem más, mint... DeDe Westbrook(173 yarddal). Hurns és Greene idegekedhet miatta, főleg ha Marqise felépülése gyorsabban halad, mint amire számítottak. Egyre többen pletykálnak arról, hogy Hurns beáldozható státuszba került Keelan Cole és Westbrook feltünése miatt. Szerintem nem kéne Hurnst piszkálni, amíg a Lee- A-Rob párosból legalább 1-nek nincs új szerződélse, de sajna a front officeunk képes hülyeségeket csinálni, még TC-vel is....
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone ma sem volt hajlandó elárulni kik kezd a Panthers ellen Qb-ban, úgy tűnik mind Bortles, mind Henne játszik majd a kezdőkkel pár driveot és nagyon úgy fest, hogy aki jobban játszik, az kezdi a szezont Houstonban.

I’m going to go back, watch today’s film, think about it, make sure it’s the right plan for our team and then I’ll come to a point where I’ll talk to them about it,” Marrone said.

Marrone said the game performance will be the chief factor in deciding who gets the call Sept. 10 at Houston.
Cam Robinson kezd LT-ben, de hogy Omameh marad-e a kezdő LG, azt még nem tudni.

A mai maródiak névsora(a szám a nevek mögött a zsinórban kihagyott edzések számát jelzi)
Rivera 15
Fournette 7
Lee/Bouye 6
Bennett 5
Yeldon 4
Greene/Fowler 2

Riveráról tegnap Marrone azt nyilatkozta, hogy a Falcons ellen már bevethető lesz valószínűleg.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztosan nem játszik a Panthers ellen péntek hajnalban: Bouye, Yeldon, Lee, Fournette és Rivera.

Henne és Bortles ma is 50-50% kapta a snapeket az első csapattal, és Marrone szerint mindkettő jó edzéseket tudhat maga mögött. (Mintha Gust hallanám....).
“We still have [Tuesday’s] practice,” Marrone said. “I haven’t talked to the quarterbacks [about it] yet. I just want to see how the practices go. Both of them are doing fine.”
Nem árulta még el, ki kezd a legfontosabb előszezon meccsen.

Bowanko is kapott pár snapet LG-ben. Nem értem miért kell egy rossz meccs után máris komolyan megkérdőjelezni Omameh helyét, mikor a legfontosabb poszton szarul játszik a kezdő meccsek óta, és még mindig 50% esélye van kezdeni ezek után is....

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A ma nem edzők listája.
 twitter.com/ryanohalloran/status/899674451901546496

Fowlerrel nincs semmi gond, csak meghallgatása volt a rendőrségi ügyében. A tárgyalást szeptember 11.-ére tűzték ki. Nyerő dátum...

Sobri én szívesen osztoznék a "széles a Chevy, mint egy kombájn, élvezd a kabriót, feel the sunshine" életérzésben, de a realitás keményen dörömböl az ajtón:
 www.sportsonearth.com/article/249736088/blake-bortles-jaguars-qb-competition
Nem beszélve erről.
 twitter.com/MikeSilver/status/899348414047162368

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
A mutatott játék meg egy edzés, nem éles helyzet. Nem edzésen kell jól menni.Sobri Jóska
az nfl preseasonnél kevés értelmetlenebb dolog van, az tény (mármint szurkolóként nézni, mert sok következtetés nem vonható le belőle, tét nincs, a színvonal katasztrófa), na de a passzolás az pont nem olyan dolog, hogy most BB nem tudja megdobni az üres elkapóit, viszont majd éles helyzetben biztos sikerül...

amúgy ezért imádom ezt az egész divíziót, kedvenc egyetemi játékosaim gyűjtőhelye, négyből három kezdő qb all-time favorit (már tényleg csak a Mahomes-csere hiányozna), amire felteszi a pontot, hogy a liga talán négy legrosszabb hc-ja (három biztosan) trenírozza őket 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Ja, és mondom a víziót is:
Be kell húzni ezt az űberfos csoportot, ez 5:11-el vagy 6:10-el simán meglehet.
Ez ugye negyedik seed, otthon meccs a Bengalssal. PO, Dalton ellen, 7 szerzett ponttal, easy win.
Aztán Foxboroughban Coughlin szokásos BB alázása, 3 Bortles hail maryvel, amiket A-Rob könnyen TD-re fog hónaljjal, sisakráccsal, herezacskóval. Kivédhetetlen. Majd az AFC döntőben a Steelers szokásos AFC-döntő-bénázása, berúgunk 5 FG-kísérletből hármat, meg egy safetybe szalad Big Ben, könnyed 11-10, és máris SB.
Ott meg egy meccsen, ilyen menetelés után bármi lehet.
Na ezt kívánja, akarja, szugerálja mindenki, és az megtöri az iktriadból évek óta kigőzölgő negatív attitűdöt.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Nem pánik ez, csak jobb aktualizálni a Jaguars idényével szemben támasztott elvárásainkat az eddig látott trendek tükrében. A támadóegység vezére nincs meg. A támadófal sincs meg. A védelem irányítója sincs meg, Jackkel kezdték, most megint Poz, teljes a zavar az egységben és ez csak a mindenki által látható, teljes nyilvánvaló problémák a kezdőcsapattal.
Húsrágó
Altatás.
Túl jól sikerültek az igazolások, elég ha majd 7:1-nél kerülünk újra fókuszba.
Ja, és még el se kezdődött a szezon. A Pats tavaly kikapott preseasonben a Texanstól és a Giantstől is, mégis bajnok lett. Ilyenkor a végeredmény teljesen lényegtelen. A mutatott játék meg egy edzés, nem éles helyzet. Nem edzésen kell jól menni.


több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Nem pánik ez, csak jobb aktualizálni a Jaguars idényével szemben támasztott elvárásainkat az eddig látott trendek tükrében. A támadóegység vezére nincs meg. A támadófal sincs meg. A védelem irányítója sincs meg, Jackkel kezdték, most megint Poz, teljes a zavar az egységben és ez csak a mindenki által látható, teljes nyilvánvaló problémák a kezdőcsapattal.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ennyi negativitást egyetlen topicban se láttam még. Talán a Patsben, amikor 8 győzelem után jött egy 3 pontos vereség, de máshol sehol.
Sobri Jóska
Lions topic playoff idején, amikor a csapatuk bent van a rájátszásban. 😊 😊 😊iktriad


Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyi negativitást egyetlen topicban se láttam még. Talán a Patsben, amikor 8 győzelem után jött egy 3 pontos vereség, de máshol sehol.
Sobri Jóska
Lions topic playoff idején, amikor a csapatuk bent van a rájátszásban. 😊 😊 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Volt 2 előszezon meccs.
Tizenéve nézek NFL-t, de még soha nem láttam egyetlen preseason meccset se. Kit érdekel? Semmilyen következtetést nem tudunk mi levonni belőlük. Semmilyen releváns következtetést.
Oké, Bortles egy kalap fos, sose volt más, de Tom Coughlin a góré.
Az ember, aki még Belichicket is betérdeltette. Kétszer.
Aki pánikolni akar ráér majd október közepén.
El se kezdődött a szezon.
Ennyi negativitást egyetlen topicban se láttam még. Talán a Patsben, amikor 8 győzelem után jött egy 3 pontos vereség, de máshol sehol.


több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rivera, Fournette, Lee, Yeldon,Bennett és Bouye. Earl Walford nevét ne keressük, ő hosszú, hosszú idő után visszatért edzeni, és megpróbál LG-ben keretre kerülni. Walford Július 31. óta inaktív. Így most Rivera sérült a leghosszabb ideje.
A Tampa meccs sztárja (a PFF szerint), DeDe Westbrook visszatért edzeni.

Szívesen lennék légy a falon, mikor TC, Caldwell meg Marrone eszmecserét folytatnak hogy akkor most mégis mi a tököm a terv idénre?
iktriad
Tank.
undisputedly
Egy ilyen jets, frisco, bills, luck nélküli colts mellett? Szép szezon lesz , jó meccsek..
gordon
Mi nem akarunk tankolni((más kérdés, hogy enenk ellenére hány W gyülik össze idén...). Már csak azért se, mert Shao megmondta idén végre W-ket akar látni a csapatától, lehetőleg sokat az elmúlt évek szopóroller szezonjai után. Többek közt ezért is draftoltuk Fournettet. TC is ezt hangsúlyozta a visszatérő sajtótájékoztatón, hogy azért van itt, hogy a Jags lekezdjen nyerni. Más kérdés, hogy eddig nem éppen sikertörténetnek néz ki a ténykedése....
Amúgy Hurnsre és egy 3. körös pickre rábólintana Andy Reid a kansasi Kovács Sanyiért? Amit Marrone itt játszatni akar (futás orientált támadóegység egy nagyjából game manager QB-val) arra Smith szvsz tökéletes lenne, még ha az elkapóink annyira nem is örülnének ennek.
iktriad
imádom Mahomes-t, de őt kezdetni őrültség lenne még idén a KC-től, nem is tudom, honnan jött ez az ötlet
baggio
Odaadjuk nekik Hennet, hogy tartsa a frontot egy kis ideig. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Szívesen lennék légy a falon, mikor TC, Caldwell meg Marrone eszmecserét folytatnak hogy akkor most mégis mi a tököm a terv idénre?
iktriad
Tank.
undisputedly
Egy ilyen jets, frisco, bills, luck nélküli colts mellett? Szép szezon lesz , jó meccsek..
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Amúgy Hurnsre és egy 3. körös pickre rábólintana Andy Reid a kansasi Kovács Sanyiért? Amit Marrone itt játszatni akar (futás orientált támadóegység egy nagyjából game manager QB-val) arra Smith szvsz tökéletes lenne, még ha az elkapóink annyira nem is örülnének ennek.
iktriad
imádom Mahomes-t, de őt kezdetni őrültség lenne még idén a KC-től, nem is tudom, honnan jött ez az ötlet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szívesen lennék légy a falon, mikor TC, Caldwell meg Marrone eszmecserét folytatnak hogy akkor most mégis mi a tököm a terv idénre?
iktriad
Tank.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztos arra várunk, hogy Josh Scobee és Todd Bouman vagy Trent Edwards visszajelezzen.
 twitter.com/APMarkLong/status/899285053292892165
Amúgy Hurnsre és egy 3. körös pickre rábólintana Andy Reid a kansasi Kovács Sanyiért? Amit Marrone itt játszatni akar (futás orientált támadóegység egy nagyjából game manager QB-val) arra Smith szvsz tökéletes lenne, még ha az elkapóink annyira nem is örülnének ennek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik ez az ex-Jags RBk újraigazolásának időszaka. Johnatan Grimes után visszajött DuJuan Harris is. Ő 2011-ben volt itt karrierje kezdetén. Gene Smith megint elmorzsolhat még egy könnyet, mindkettőjüket anno még ő hozta a Jagshez. Charles Gainesnek kellett mennie a csapattól, hogy helyet csináljunk neki.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mind Henne, mind Blake kapott egy csomó snapet a kezdőkkel, és Marrone azt mondta, FA vagy más rosteren lévő QB-król nem beszéltek még a front officeban. Tehát minden jel arra mutat, hogy a két úriember valamelyike lesz a kezdő QB a Texans ellen szeptember 10.-én jelen állás szerint. Picit sokkolóan hat, hogy Blake a csütörtöki (újabb) rakás fos után még mindig esélyes arra, hogy megtartsa az állását.
Az emlegetett szamár állítása szerint pedig mindent megtesz, hogy bizonyítsa, hogy ő a legideálisabb QB arra, hogy kezdjen.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-19/blake-bortles-says-he-s-set-proving-he-can-keep-jaguars-starting-qb-job
Remélem nem olyan borzalmas dobásokkal, mint ami A-Robnak ment a meccsen.

Amúgy egy csöppet több következményre számítottam Marrone csütörtöki sajtótájékoztatója után, konkrétan némi fejhullásra. Ehhez képest még Mysersnek se hoztunk konkurenciát a Dan Caprenter tryout ellenére. A Jags úgy döntött, hogy egyelőre nem igazolja le a veteránt.
“I told Jason, ‘You’ve done some good things technically and stuff and now you need to get it done on the field,’” coach Doug Marrone said. “I think he’s well aware of the situation he’s in. He has to go out there and perform well and earn the trust of his coaches as well as his teammates.”
Egyéb hírek: Továbbra is Poz marad MLB-ben, lés Myles az erős oldalon. Lerentee McCray pedig néha besegíthet gyenge oldalról.
Doug továbbra sem nevezte meg kezdőnek Cam Robinsont LT-ben. Omameh kapcsán, akinek a csütörtöki volt az első rossz meccse Jags mezben ezt mondta a vezetőedző.
“We’re looking at rolling some people through there at that position. … I’d like to see Patrick [rise up] and take it.”
De "jó", hogy 3 héttel szezonkezdet előtt mégy ennyi rohadt nagy kérdőjel van a csapat háza táján, élén a QB poszttal...
Szívesen lennék légy a falon, mikor TC, Caldwell meg Marrone eszmecserét folytatnak hogy akkor most mégis mi a tököm a terv idénre?

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég hosszú a ma nem edzők listája. És vajon ki kapja az első snapeket 11 vs 11.ben QB-ban?....
 twitter.com/ryanohalloran/status/898998453031903233
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colvint is levettük a PUP listáról, így már ma kezdhet együtt edzeni a társakkal.

Lee és Fournette úgy véli felépülnek az idénynyitóra.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-08-19/fournette-lee-confident-they-will-be-ready-week-1
Leonard esetében én is biztos vagyok ebben, Marqiséban már nem annyira

Egy kis helyzetelemzés Hallorentől.


Nem nagyon hinném, hogy Kaepernikusz itt kötne ki, és nem csak TC miatt. Jacksonville katonai város, csomó veteránnal, akinek nagyon csipné a szemét Kaep egy-két múltbeli kijelentése. Ha most kéne tippelnem, a Henne-Allen duóval megyünk neki a szezonnak, aztán jutnak, ameddig jutnak. Legrosszabb esetben príma pozícióban leszünk, hogy jövőre húzzunk egyet a kivételesen még mindig remeknek tűnő QB class közül | (hogy aztán őt is szépen bebustoljuk). |

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Magam is így láttam, és szinte hihetetlen egy olyan csapatban, amit TC irányít.
TGA
ha nincs vezér ez van
harras
Nem feltétlen a qb-nak kell annak lennie, lásd ray lewis is kivert flaccoból egy allpro teljesítményt mikor nagyon kellet. Itt egyszerűen nincs ilyen vezér semelyik egységben semelyik poszton.
peach
Ennél jobban nem jelzi semmi más RL klasszisát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Magam is így láttam, és szinte hihetetlen egy olyan csapatban, amit TC irányít.
TGA
Ez tényleg meglepő.. Nem is nagyon olvastam neki nyilatkozatát pedig iktriad biztos betette volna!
Komolyan seggbe kéne rúgni pár embert pedig mert ez tényleg elég gáz eddig sajnos...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Magam is így láttam, és szinte hihetetlen egy olyan csapatban, amit TC irányít.
TGA
ha nincs vezér ez van
harras
Nem feltétlen a qb-nak kell annak lennie, lásd ray lewis is kivert flaccoból egy allpro teljesítményt mikor nagyon kellet. Itt egyszerűen nincs ilyen vezér semelyik egységben semelyik poszton.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Magam is így láttam, és szinte hihetetlen egy olyan csapatban, amit TC irányít.
TGA
ha nincs vezér ez van
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sztem bortlesnál is nagyobb baj, hogy az egész csapat hitehagyottnak, szarok az egészbe felfogásúnak tűnt. Az off fal futáshoz nem tud blokkolni, az elkapók dekoncentráltak, azt is droppolták amit bortles nagy nehezen odadobott nekik, a futók is ész nélkül romboltak bele az a gapbe ha az ha ott volt, a ha nem, a védelem is kb flag focizott...ennyire szét van csúszva az öltöző a qb cirkusz miatt vagy csak preseason hangulat volt ennyire vagy mivan?
peach
Magam is így láttam, és szinte hihetetlen egy olyan csapatban, amit TC irányít.

Sending out an S.O.S