Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Egyébként azt olvastam most, hogy nincs kibaszva a csapattól, csak ő híresztelte, hogy nem játszik tovább a Raidersben. Ma nem jelent meg az edzésen, de még a csapat tagja hivatalosan.Bruce
fel kéne rázni a szart a fejében, hogy összeálljon aggyá.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként azt olvastam most, hogy nincs kibaszva a csapattól, csak ő híresztelte, hogy nem játszik tovább a Raidersben. Ma nem jelent meg az edzésen, de még a csapat tagja hivatalosan.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor csak hasonlítsuk össze a 40 yardos időket:

Philip Wheeler 4.64
Rolando McClain 4.69
Miles Burris 4.63

Na mármost, az hogy az egyik 5 a másik meg 6 századmásodperccel gyorsabb mint McClain, azt hiszem nem releváns különbség. Egyébként azért tűnik lassúnak, mert magasabb és nehezebb mint az említett két LB.

Burris és Wheeler is 6'2" és 240 font
McClain pedig 6'4" és 259 font
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz. Bruce
Muszáj volt elküldeni!Sokat keresett és ahhoz képest alul teljesített,valamint ami ettől is komolyabb érv,hogy az új sémába nem illet bele.S ha ez még nem lenne elég hozzálás terén sem volt az igazi!
Csak remélni tudom,hogy valamilyen 3-4 csapathoz tudd majd igazolni és megtudja ezért mutatni,hogy nem csőd mint anno JMR.
Kelly nem hiszem,hogy menesztve lesz,inkább csak megvariálják a fizuját!Sey már annál inkább!Mert bár nagyszerű vezér de túl sokat keres és keveset teljesít!Cubehead
Nem volt muszáj elküldeni. Elküldték! Pont hogy most mentették fel a büntetés alól, tehát megkapta az esélyt arra, hogy innentől csak a focira figyeljen. Egyébként meg nem mint embert sajnálom, hanem mint játékost. Mert jó játékos, csak nem találják meg a helyét. Ha meg már itt van, akkor inkább arra kéne törekedni, hogy megoldjuk a helyzetet és nem tovább nehezítjük a csapat amúgy sem egyszerű helyzetét.

A fizetéséről meg annyit, hogy az övét is ugyanúgy át lehet struktúrálni mint ahogy Kelly-ét, sőt az övét jobban, mert Kelly-é már egy átstruktúrált fizetés, tehát nincs mozgástér benne. Bruce
Mint játékost én is sajnálom,ezért is kívántam,hogy találjon egy 3-4 sémát használó csapatott és legyen sikeres.Mutassa meg,hogy csak nálunk nem jött ki a lépés,van ilyen!
A "muszájt" meg úgy értettem,hogy nem illik az új defense sémában (JT és DA rendszerébe,sokkal atlétikusabb LB-k kellenek akik sikeresek mind pass coverbe,mind blitzbe,mert meg van hozzá a kellő sebessége és ugye McClain nem arról volt híres).



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz. Bruce
Muszáj volt elküldeni!Sokat keresett és ahhoz képest alul teljesített,valamint ami ettől is komolyabb érv,hogy az új sémába nem illet bele.S ha ez még nem lenne elég hozzálás terén sem volt az igazi!
Csak remélni tudom,hogy valamilyen 3-4 csapathoz tudd majd igazolni és megtudja ezért mutatni,hogy nem csőd mint anno JMR.
Kelly nem hiszem,hogy menesztve lesz,inkább csak megvariálják a fizuját!Sey már annál inkább!Mert bár nagyszerű vezér de túl sokat keres és keveset teljesít!Cubehead
Nem volt muszáj elküldeni. Elküldték! Pont hogy most mentették fel a büntetés alól, tehát megkapta az esélyt arra, hogy innentől csak a focira figyeljen. Egyébként meg nem mint embert sajnálom, hanem mint játékost. Mert jó játékos, csak nem találják meg a helyét. Ha meg már itt van, akkor inkább arra kéne törekedni, hogy megoldjuk a helyzetet és nem tovább nehezítjük a csapat amúgy sem egyszerű helyzetét.

A fizetéséről meg annyit, hogy az övét is ugyanúgy át lehet struktúrálni mint ahogy Kelly-ét, sőt az övét jobban, mert Kelly-é már egy átstruktúrált fizetés, tehát nincs mozgástér benne.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz. Bruce
Igen, Seymour már a Patsben is ŐsRaider volt! 😛

Ki tudja mit mondott ez a tulok és melyik főokosnak? Vagy mi volt a szerződésében? Kirúgták, nagy meglepetést nem okozott. Azt mondtátok (én is), rendet kell itt rakni. Sok a lógós, sok a büntetés, a fegyelmezetlenség. Ez kell hozzá.ulpianus
A hozzáállásra mondom, hogy Raider, maga az a tűz ami a pályán jellemzi, hogy nekimegy az ellenfélnek, mint anno a 70-es évek végi csapat tagjai.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
tudom, hogy van MLB-nél nagyobb need, de Te'o lesz a BPA, amikor mi húzunk, ez nagyon valószínű, rá mondanám a legnagyobb valószínűséggel, hogy nem lesz bust. ezért én őt választanám szimpátia alapon (Ramboért meg feltrade 😊 ) a logikus pick viszont egy NT (akkor Lotulelei) vagy egy DE (Damontre Moore). ha netán CB-t húznánk, akkor Milliner, de ez már nem valószínű.

egyébként csak szerintem viszonylag gyenge az idei draft class? úgy általában véve, szinte minden poszton.

choose life
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz. Bruce
Igen, Seymour már a Patsben is ŐsRaider volt! 😛

Ki tudja mit mondott ez a tulok és melyik főokosnak? Vagy mi volt a szerződésében? Kirúgták, nagy meglepetést nem okozott. Azt mondtátok (én is), rendet kell itt rakni. Sok a lógós, sok a büntetés, a fegyelmezetlenség. Ez kell hozzá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Ajánlom figyelmetekbe ezt a cikket.

 www.csnbayarea.com/football-oakland-raiders/raiders-talk/Are-we-closer-to-TP-Time?blockID=807521&feedID=2801



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz. Bruce
Muszáj volt elküldeni!Sokat keresett és ahhoz képest alul teljesített,valamint ami ettől is komolyabb érv,hogy az új sémába nem illet bele.S ha ez még nem lenne elég hozzálás terén sem volt az igazi!
Csak remélni tudom,hogy valamilyen 3-4 csapathoz tudd majd igazolni és megtudja ezért mutatni,hogy nem csőd mint anno JMR.
Kelly nem hiszem,hogy menesztve lesz,inkább csak megvariálják a fizuját!Sey már annál inkább!Mert bár nagyszerű vezér de túl sokat keres és keveset teljesít!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
érik a Te'o draft?deyell
Nem lesz második körötök, és a pass rusher sztem nagyobb need. Harmadik körre hagyni ezt is (CBt is, OLt is) kissé túlzás lenne.
Már ha feltételezzük, hogy McClain 1/8-a (és Curry dupla befuccsolása) után egy első körös (ahogy Te'o áll TOP 10es) ILB pickről álmodik a Raiders vezetés.ulpianus
Szerintem se m nálunk fog kikötni,habár szimpatikus pick lenne!Viszont ahogy írtad a pass rush nálunk nagyobb need!Szóval véleményem szerint egy domináns,3 technik,pass rush DT lesz a mi első körös választottunk!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem az a bajom ezzel a lépéssel, hogy oké hogy nem volt kurva jó játékos, de azért a jobbak közé tartozott. Ezzel csak egy újabb lyukat raktunk a csapatba, amit megint nem fognak tudni megoldani simán, így persze majd lehet mire fogni, hogy jajj hát olyan sok lyuk volt, hogy ezt egy offseason alatt lehetetlenség befoltozni. Ha Kelly és Seymour is elmegy a csapatból, akkor már egy igazi ősbeállítottságú Raider sem lesz a csapatban és ez gáz.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727


Palmernek a jobb hüvelykujja sérült, ma hirdették ki hivatalosan. Limitáltan is edzett...Bruce
érik Pryor pályára lépése is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
érik a Te'o draft?deyell
Nem lesz második körötök, és a pass rusher sztem nagyobb need. Harmadik körre hagyni ezt is (CBt is, OLt is) kissé túlzás lenne.
Már ha feltételezzük, hogy McClain 1/8-a (és Curry dupla befuccsolása) után egy első körös (ahogy Te'o áll TOP 10es) ILB pickről álmodik a Raiders vezetés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Black out lesz a meccsünkön, sajnos a 13 mérkőzés óta tartó sorozat megszakadt. Esőt jósolnak és két nem igazán jó csapat játszik, ez megtette a hatását.

Palmernek a jobb hüvelykujja sérült, ma hirdették ki hivatalosan. Limitáltan is edzett...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
érik a Te'o draft?

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
McClain has missed 2 games in career. #Raiders allowed 38 ppg and 267 yards rushing per game in those 2Bruce
Mondjuk vele se sokkal jobb a statisztika idén...

Ha megy, hát menjen, sajnos nem hozta azt, amit mindenki várt tőle.
Ezt Morrison is tudta.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McClain has missed 2 games in career. #Raiders allowed 38 ppg and 267 yards rushing per game in those 2
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy cikk McClain-ről a PFF-en:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/29/rolando-mcclain-mlb-moving-on/
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Marcel Reece has 400 yards from scrimmage. in past 3 weeks. It’s 3rd behind André Johnson (496) and Calvin Johnson (490).Bruce
nem szar egy FBtől 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DMC és Goodson újra edz ma is.
Seymour és Crawford viszont újra nem.
Burris ma már edzett.
McClain még a rosteren van, de nem edz.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Marcel Reece has 400 yards from scrimmage. in past 3 weeks. It’s 3rd behind André Johnson (496) and Calvin Johnson (490).
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én azért sajnálom, bár amikor anno behúztuk őt, én nem voltam elégedett vele, de mindenki mondta hogy jó lesz. Sajnos nem vált be nálunk, de lehet hogy máshol befog. Amiatt a veréses incidense miatt haragszok rá amúgy, de remélem összeszedi magát, mint Ray Lewis és hasonló karriert fut be. Bruce
Én draft előtt nem akartam igazán, mert lassúnak tűnt a 4-3hoz...aztán persze miután ledraftoltuk hamar meggyőztem magam, hogy jó lesz, mert ugye kurva jó foci IQja van, meg kemény munkás gyerek...

Aztán a meccseken mutatott teljesítménye miatt egyre inkább kezdtem nem kedvelni...amikor kocogott a labdás emberek után...vhogy a mentalitása sem volt rendben

3-4ben lehet benne fantázia továbbra is...ez a lépés lehet azt is jelzi, h nem leszünk 3-4 csapat?!
Egy Ravens például simán jól járhat vele. Felszedik akár a waiverről, megnézik mire képes, offseasonban kap egy új deal-t és ráengedik Ray Lewist...Rolni
lehetni lehet még 3-4s a védelem, de Rolando esetében mind1 is, ha amúgy 0 a mentalitása.Amadeus91
Én is a lehet szót használtam...bármi lehet itt még offseasonban...

Remélem mi nem szopjuk majd be...
 www.nationalfootballpost.com/What-is-the-Counter-OF.html

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én azért sajnálom, bár amikor anno behúztuk őt, én nem voltam elégedett vele, de mindenki mondta hogy jó lesz. Sajnos nem vált be nálunk, de lehet hogy máshol befog. Amiatt a veréses incidense miatt haragszok rá amúgy, de remélem összeszedi magát, mint Ray Lewis és hasonló karriert fut be. Bruce
Én draft előtt nem akartam igazán, mert lassúnak tűnt a 4-3hoz...aztán persze miután ledraftoltuk hamar meggyőztem magam, hogy jó lesz, mert ugye kurva jó foci IQja van, meg kemény munkás gyerek...

Aztán a meccseken mutatott teljesítménye miatt egyre inkább kezdtem nem kedvelni...amikor kocogott a labdás emberek után...vhogy a mentalitása sem volt rendben

3-4ben lehet benne fantázia továbbra is...ez a lépés lehet azt is jelzi, h nem leszünk 3-4 csapat?!
Egy Ravens például simán jól járhat vele. Felszedik akár a waiverről, megnézik mire képes, offseasonban kap egy új deal-t és ráengedik Ray Lewist...Rolni
lehetni lehet még 3-4s a védelem, de Rolando esetében mind1 is, ha amúgy 0 a mentalitása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én azért sajnálom, bár amikor anno behúztuk őt, én nem voltam elégedett vele, de mindenki mondta hogy jó lesz. Sajnos nem vált be nálunk, de lehet hogy máshol befog. Amiatt a veréses incidense miatt haragszok rá amúgy, de remélem összeszedi magát, mint Ray Lewis és hasonló karriert fut be. Bruce
Én draft előtt nem akartam igazán, mert lassúnak tűnt a 4-3hoz...aztán persze miután ledraftoltuk hamar meggyőztem magam, hogy jó lesz, mert ugye kurva jó foci IQja van, meg kemény munkás gyerek...

Aztán a meccseken mutatott teljesítménye miatt egyre inkább kezdtem nem kedvelni...amikor kocogott a labdás emberek után...vhogy a mentalitása sem volt rendben

3-4ben lehet benne fantázia továbbra is...ez a lépés lehet azt is jelzi, h nem leszünk 3-4 csapat?!
Egy Ravens például simán jól járhat vele. Felszedik akár a waiverről, megnézik mire képes, offseasonban kap egy új deal-t és ráengedik Ray Lewist...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!