Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
én nem vagyok az MLB draft híve (1.körben) mert ha nincs előtte D-line akkor abból szenvedés lesz csak. Inkább legyen szisztematikus építkezés, még olyan áron is, hogy kimaradnak olyan lehetőségek mint Te'o.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is úgy gondolom, hogy Huff-ot FS-ként kéne használni továbbiakban. Egyrészt Reggie is azt nyilatkozta, másrészt szerintem ott jobban ki lehet használni. Nagyjából jól szerel open field-en, jó érzéke van a blitzekhez és jól lát a pályán, már amikor formában van, mert néha úgy el tud veszni, mint az állat. Nála a fizetés a gond és Branchnél is. De a kezdő S páros megvan.

Úgy ahogy írja Rolni is, kell egy MLB, DT és rusher DE. De személy szerint nekem a legfontosabb egy run stuffer DT lenne (egy ilyen Suh típusú), mégpedig azért, mert úgy gondolom, hogy Shaughnessy és Houston nem olyan elveszettek csak valamiért nem megy nekik. Ha jönne egy domináns DT, akkor Seymourt vagy Kellyt el lehetne engedni és sok cap space szabadulna fel.

Ebből a felszabaduló pénzből hozni kell egy FA CB-t, aki upgradet jelent. Valamint olyan 3-4 körben egy OT-t húznék a drafton, aki ha nem is kiemelkedő, de egy átlagos szintet hozna RT poszton. Bár ettől még a G posztjaink nincsenek megoldva, de legalább a fal két széle igen.

Mindenesetre nem lesz könnyű dolga a vezetőségnek jövőre sem...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csak keményen Bruce 😀

Huff FS lesz, így a S tandem megvan. oda depth kell.
CB poszt teljes lyuk viszont...
Első körben én az mondom OT vagy DL(BPA alapján DT vagy rusher DE) kell.
Vezér LB kellene bizony...Manti Te'o neve merül fel kinn sűrűn...Rolando után nem húznék szívesen MLB-t elöl még akkor sem, ha Te'o-ról mindenki jókat mond...esetleg egy trade down után az első kör közepén már igen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bryant, Kelly, Saughnessy, Houston egyaránt $26.250 büntetést kapott a Bengals elleni verekedés miatt.Bruce
Bryant nagy volt, látszott a replayen, hogy osztogatja a felütéseket gyomortájékon befele a tömegbe 😀Amadeus91
Kb ilyesmiért állítottak ki legutóbb engem. Csak ahhoz nem kellett videó, hogy megállapítsák. Mert csak én voltam ott, meg egy ellenfél.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Bryant, Kelly, Saughnessy, Houston egyaránt $26.250 büntetést kapott a Bengals elleni verekedés miatt.Bruce
Bryant nagy volt, látszott a replayen, hogy osztogatja a felütéseket gyomortájékon befele a tömegbe 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Probable: Palmer, Taiwan Jones, Reece, Branch
Questionable: McFadden (game-time decision), Goodson (game-time decision)
Doubtful: -
Out: Crawford, Seymour, McClain (suspension)

Bryant, Kelly, Saughnessy, Houston egyaránt $26.250 büntetést kapott a Bengals elleni verekedés miatt.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.empty taxi
tudom, hogy Trufant nem kezdő jelenleg, kezdő szintűt írtam, Sherman - Browner az egyik legjobb CB páros a ligában, mellettük nem rúg labdába, de Bartellnál jobb lenne, ezt valószínűnek tartom. Cox amikor láttam idén, jól játszott, tavaly az egyik legjobb CB volt coverage-ben a ligában (PFF). ő is gyakran sérült sajnos, tavaly is kihagyott meccseket, idén is, de szívesen látnám.

mindenesetre kell kezdő CB-t hozni a FA piacról, a drafton nem hiszem, hogy első körben húzunk erre a posztra.deyell
Vagy kezdő cb vagy fs.Mondjuk azt szívesen látnám én is,hogy Branch és Byrd mint S páros és akkor Huff maradhatna cb (szerintem jobban áll neki) s a #2cb-t így egykisebb névvel vagy esetleg egy fiatallal ki lehetne tölteni.Mondjuk Chekwa?
Mert az fix,hogy első körben vagy DT vagy RT -t kell húznunk!
Cubehead
első kör az biztos, hogy passrusher.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.empty taxi
tudom, hogy Trufant nem kezdő jelenleg, kezdő szintűt írtam, Sherman - Browner az egyik legjobb CB páros a ligában, mellettük nem rúg labdába, de Bartellnál jobb lenne, ezt valószínűnek tartom. Cox amikor láttam idén, jól játszott, tavaly az egyik legjobb CB volt coverage-ben a ligában (PFF). ő is gyakran sérült sajnos, tavaly is kihagyott meccseket, idén is, de szívesen látnám.

mindenesetre kell kezdő CB-t hozni a FA piacról, a drafton nem hiszem, hogy első körben húzunk erre a posztra.deyell
Vagy kezdő cb vagy fs.Mondjuk azt szívesen látnám én is,hogy Branch és Byrd mint S páros és akkor Huff maradhatna cb (szerintem jobban áll neki) s a #2cb-t így egykisebb névvel vagy esetleg egy fiatallal ki lehetne tölteni.Mondjuk Chekwa?
Mert az fix,hogy első körben vagy DT vagy RT -t kell húznunk!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
RM sajtotajekoztato alapjan eddig:
McClain lehet, h utolso meccset lejatszotta mar mint Raider. Cselekedeteinek sorozata vezetett a mostani eltiltashoz. Huff jovoje safety poszton van. Tudja, h depth nagyon nem volt idenre jovet. Tudja, h sok poszton kell upgrade. DAel elegedett. Vezerek kellenek a csapatba.Rolni
Hát mondjuk az tény,hogy D terén ránk férne egy igazi vezér LB.Mint ammilyen Rey Baltimorban vagy Vilma a Saintsbe.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
RM sajtotajekoztato alapjan eddig:
McClain lehet, h utolso meccset lejatszotta mar mint Raider. Cselekedeteinek sorozata vezetett a mostani eltiltashoz. Huff jovoje safety poszton van. Tudja, h depth nagyon nem volt idenre jovet. Tudja, h sok poszton kell upgrade. DAel elegedett. Vezerek kellenek a csapatba.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát ezzel a 2 meccses eltiltással úgy tűnik kapott valami ulolsó lehetőséget hogy rendezze a mentális bajait (meglepődnék ha így volna).
Persze örülnék ha kiteljesedne nálunk stb. de amíg agyhalott: lövöldözik, visszapofázik az edzőnek, nem akar edzeni akkor a puszta jelenléte többet árt mint amit a pályán ellensúlyozhatnaBarb
Mondjuk ennek a balfasz Dennis Allen-nek visszaugatnék én is, mert eleddig semmit nem tett le az asztalra, csak a nagy pofája van. Bruce
Ugyehogyugye?! 😀 😀 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.empty taxi
tudom, hogy Trufant nem kezdő jelenleg, kezdő szintűt írtam, Sherman - Browner az egyik legjobb CB páros a ligában, mellettük nem rúg labdába, de Bartellnál jobb lenne, ezt valószínűnek tartom. Cox amikor láttam idén, jól játszott, tavaly az egyik legjobb CB volt coverage-ben a ligában (PFF). ő is gyakran sérült sajnos, tavaly is kihagyott meccseket, idén is, de szívesen látnám.

mindenesetre kell kezdő CB-t hozni a FA piacról, a drafton nem hiszem, hogy első körben húzunk erre a posztra.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.empty taxi
Porter egészségesen jó lehet a jelenlegi állományhoz viszonyítva.Amadeus91
Ha a sémátok zónázásra fog épülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.empty taxi
Porter egészségesen jó lehet a jelenlegi állományhoz viszonyítva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

deyell
Kicsit túlértékeled ezt a brigádot. Trufant már tavaly elvesztette a kezdő pozícióját és ő akkoriban volt igazán jó mikor jó volt a Seattle pass rush. Cox semmiképp sem shutdown és semmiképp sem CB1, átlag CB2 szint szvsz kb, túlságosan lelkis gyerek ő, ami egy CB-nél szvsz nem jó. Grimes meg az utóbbi 2 szezont IR-en fejezte be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
FAról akik nálam benne vannak a pakliban:
DT: Dorsey, Sammie Lee Hill
DE: Michael Johnson
LB: Larry Grant (simán tudná McClain tolni, illetve upgrade lenne)
OTt kezdőt sztem csak nagyon drágáért lehetne szerezni...
CB felhozatal sem erős sztem...
Rolni
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

safety mezőny viszont erős, pl. Jairus Byrd. ő megérne nagy pénzt is, igazi playmaker safety, Branchcsel remek párost alkotnának. talán olcsóbbért meg lehetne szerezni Delmast a Lionsból, ő még elég jó + Kenny Phillips lesz még elérhetődeyell
DRC sztem marad Phillyben, Grimes öregedik, Cox sztem tuti marad Jaxnél, Smith detto a Miaminál, Porter nem jött tavaly ide, miért jönne idén?, Trufant öreg már

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Sean Smith a 6'3"-val nálam megérne egy esélyt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
FAról akik nálam benne vannak a pakliban:
DT: Dorsey, Sammie Lee Hill
DE: Michael Johnson
LB: Larry Grant (simán tudná McClain tolni, illetve upgrade lenne)
OTt kezdőt sztem csak nagyon drágáért lehetne szerezni...
CB felhozatal sem erős sztem...
Rolni
ezek jók lennének. a CB felhozatalból van két elitjátékos (DRC, Grimes) - két jó (Cox, Smith) + két átlag kezdő szintű (Porter, Trufant). én Coxot választanám, neki talán nem kéne sokat fizetni, jó első számú shutdown corner.

safety mezőny viszont erős, pl. Jairus Byrd. ő megérne nagy pénzt is, igazi playmaker safety, talán a legjobb a ligában ezen a poszton. Branchcsel remek párost alkotnának. talán olcsóbbért meg lehetne szerezni Delmast a Lionsból, ő még elég jó + Kenny Phillips lesz még elérhető

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
FAról akik nálam benne vannak a pakliban:
DT: Dorsey, Sammie Lee Hill
DE: Michael Johnson
LB: Larry Grant (simán tudná McClain tolni, illetve upgrade lenne)
OTt kezdőt sztem csak nagyon drágáért lehetne szerezni...
CB felhozatal sem erős sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ha nem irreális Dorsey-t hoznám a listáról (hoznék mást is de ezek a fiúk kegyetlen pénzeket fognak kapni) futás ellen kb pont egy ilyen playa kéne, nem mondom hogy rizikómentes de a szezonja után kérdés mekkora kereslet lesz rá.
Ő vagy egy másik jó run stoppr meg drafton egy Werner, Jones v. Montgomery már egy normális falat adna.
Az álom mjuk egy 1/5ös cetli amiről lemozgunk a kör végére+jön plusz pick, de ez már túl szép lenne


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Olyan olcsó noname játékosok mint Briesel?Bruce
szerintem ő azért került sokba, mert a Texans fala volt a legjobb a ligában tavaly. csak az a gond, hogy ez nem Brisiel érdeme volt, hanem Duane Brown, Chris Myers, Eric Winston miatt volt olyan jó a Texans O-Line. tehát cutolni kéne Brájzelt is ($4,350,000-t keres jövőre), ez McKenzie játékospolitikájának talán egyetlen hibája eddig.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olyan olcsó noname játékosok mint Briesel?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...ahogy McKenzie-t ismerem, nagy nevek nem lesznek, viszont olcsó, okos igazolások esetleg. deyell
Szerintem is elfelejthetjük a nagy FA húzásokat - mondjuk eddig se nagyon voltak -, inkább jönnek a "noname" játékosok, a fő építkezési alap pedig a draft lesz.
Azért se nagyon lehet tervezgetni, mert ki tudja, hogy alakulnak a sémák, de ha nagyon váltani akartak volna, miért nem idén?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen. Jamarcus, McClain és nálunk is a sok viselkedészavaros idióta.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nézegettem a 2013-as free agenteket, McClain helyére nem tudnánk túl nagy ászt találni. legjobb közülük talán Will Witherspoon. nem az igazi. van még a korosodó Urlacher, vele nem számolok térdproblémái miatt, az elvileg tehetséges, de gyenge szezont futó Rey Maualuga. Burris nem tudna MLB-t játszani? olvasgattam a draft elemzéseket róla régebben, úgy emlékszem, tudna, univerzális játékos.

a többi posztra viszont nagyon jókat tudnánk szerezni, ha lesz cap space (magyarán ha kivágjuk Kelly-t meg Seymourt is):

cornerback: Brent Grimes (ATL), Sean Smith (MIA), Dominique Rodgers-Cromartie (PHI), Derek Cox (JAC)

free safety: Jairus Byrd (BUF), Dashon Goldson (SF), Louis Delmas (DET)

4-3 defensive tackle: Henry Melton (CHI), Randy Starks (MIA), Glenn Dorsey (KC)

4-3 defensive end: Cliff Avril (DET), Michael Bennett (TB)

OL: Jake Long (MIA) - OT , Ryan Clady (DEN) - OT, Branden Albert (KC) - OT, Andy Levitre (BUF) - OG, Sam Baker (ATL) - OT

de ahogy McKenzie-t ismerem, nagy nevek nem lesznek, viszont olcsó, okos igazolások esetleg. Melton, Starks, Cox talán nem kérnének sokat, és nagy erősítést jelentenének, viszonylag fiatalok is (kivéve Starks). ha Wheeler elmegy, helyére szívesen látnám Daryl Smith-et (Jags), talán ő sem lenne annyira drága, ebben a szezonban sérült végig asszem.

choose life