Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Per @CBSRaiders

On Fox NFL Sunday, Jay Glazier reported that LB Rolando McClain, who was suspended last week for two games, was fined $15,000 two weeks ago.

Glazier: "Players there, they're telling me this has been an ongoing problem with Rolando McClain. ..."

Glazier cont.: "The tipping point was last week.Somebody asked him, 'Do you even care?' He said, 'I've got 4 million reasons not to care.'"

Na ez szép...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!
Cubehead
RIP!


Leigazoltuk 53ba a Cowboys PSből Jamize Olawale-t. RB\FB a srác 6'1 238...
1el kevesebben voltunk vagy repült vki?? Esetleg DCM IR 😊 ?Rolni
Az eltiltott McClain helyére hoztukBruce
Akkor marad eltiltva gondolom...
Vagy gyereket lerakjuk PSbe...kicsit genyó megoldás a Cowboyssal szemben 😊 Tetszik!!Rolni
dec 10-ig van eltiltva egyelőre Rolando. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz a sorsa, bár azért érdekes, hogy futót hoztunk és nem egy DB-t akkor már.Bruce
Igen...Reece és Stewart jobban muzsikál a mostani fal mögött, mint tette DMC és Goodson...nem egészen értem én se minek futó...majd kiderül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!
Cubehead
RIP!


Leigazoltuk 53ba a Cowboys PSből Jamize Olawale-t. RB\FB a srác 6'1 238...
1el kevesebben voltunk vagy repült vki?? Esetleg DCM IR 😊 ?Rolni
Az eltiltott McClain helyére hoztukBruce
Akkor marad eltiltva gondolom...
Vagy gyereket lerakjuk PSbe...kicsit genyó megoldás a Cowboyssal szemben 😊 Tetszik!!Rolni
dec 10-ig van eltiltva egyelőre Rolando. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz a sorsa, bár azért érdekes, hogy futót hoztunk és nem egy DB-t akkor már.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!
Cubehead
RIP!


Leigazoltuk 53ba a Cowboys PSből Jamize Olawale-t. RB\FB a srác 6'1 238...
1el kevesebben voltunk vagy repült vki?? Esetleg DCM IR 😊 ?Rolni
Az eltiltott McClain helyére hoztukBruce
Akkor marad eltiltva gondolom...
Vagy gyereket lerakjuk PSbe...kicsit genyó megoldás a Cowboyssal szemben 😊 Tetszik!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Seymour még mindig nem edz...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!
Cubehead
RIP!


Leigazoltuk 53ba a Cowboys PSből Jamize Olawale-t. RB\FB a srác 6'1 238...
1el kevesebben voltunk vagy repült vki?? Esetleg DCM IR 😊 ?Rolni
Az eltiltott McClain helyére hoztuk
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!
Cubehead
RIP!


Leigazoltuk 53ba a Cowboys PSből Jamize Olawale-t. RB\FB a srác 6'1 238...
1el kevesebben voltunk vagy repült vki?? Esetleg DCM IR 😊 ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Meghalt Dennis Allen apja Grady Allen,66 éves volt!
Nyugodjék békében!
A csapat Dennis Allen nélkül készül a csütörtöki mérkőzésre nagy erőbedobással!



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.footballscoop.com/coaching-awards/2012-coaches-of-the-year/offensive-coordinator
Fiatal is, OC is, jónak is tűnik 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reggie Mc az oda nem illő részlet ebben a puzzleben, szerintem!Helmut Zimmer
Ezt miből gondolod? Bár én is érzek valami hasonlót, de pont ezek a dolgok nem annyira látszanak meg egy GM munkájában amiben én gyengének érzem őt. (szerződések, átstrukltúrálások stb)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Reggie Mc az oda nem illő részlet ebben a puzzleben, szerintem!Helmut Zimmer
Sztem is...
Már, h a Gruden féle puzzleben...amúgy RM rendben van sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Reggie Mc az oda nem illő részlet ebben a puzzleben, szerintem!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Allen egy év után kivágta Jim Mora Jr.t! Helmut Zimmer
Persze előfordulhat, volt már rá példa, de azért meglepődnék...


Lehet azért volt az egész, mert DA kellett DCnek, de Denver csak HCnek engedte el 😀
Most jön majd Gruden HCnek és DA marad DC 😀 😀 😀Rolni
de egyébkét a 2 edző - jelenleg - nem is mérhető össze tudásban. Ha van esély Gruden megszerzésére, akkor meg kell tenni érte mindent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Allen egy év után kivágta Jim Mora Jr.t! Helmut Zimmer
Persze előfordulhat, volt már rá példa, de azért meglepődnék...


Lehet azért volt az egész, mert DA kellett DCnek, de Denver csak HCnek engedte el 😀
Most jön majd Gruden HCnek és DA marad DC 😀 😀 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Allen egy év után kivágta Jim Mora Jr.t!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.profootballweekly.com/2012/12/03/stafford-suffers-from-shotgun-overload

The latest scuttlebutt in the league has Gruden, on the brink of turning age 50, in line to rejoin the Raiders' organization in a prominent role. The franchise’s downturn can be traced directly back to his departure a decade ago, he has a relationship with GM Reggie McKenzie from their time together in Green Bay and he has an even better understanding of the infrastructure in Oakland and the Al Davis brand of football than anyone in football. With more autonomy to run the organization how he sees fit, adapting a model that Davis taught him, Gruden is very well-positioned to resurrect a faitering franchise that went 0-for-November and has yet to win a game since owner Mark Davis put everyone on notice and said he was not pleased with the direction of the team.

Milyen szerep lehetne az??
Friss HC-t rögtön leváltaná RM?
Vmi tanácsadó szerepkör?
Vagy kacsa az egész 😊 ?Rolni
GM nem, OC tuti nem, akkor marad a HC.

szopnék is érte....Amadeus91
Nem tom...sztem inkább kacsa lesz ez.
RM miért nem kereste meg tavaly?
Vagy ha megkereste miért most jönne?
DA elég hamar kapná meg a kabátot...nem éppen a long term thinking alátámasztása lenne a GMtől...
Attól még Gruden megrázná a brigádot az biztos 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Milyen szerep lehetne az??
Friss HC-t rögtön leváltaná RM?
Vmi tanácsadó szerepkör?
Vagy kacsa az egész 😊 ?Rolni
GM nem, OC tuti nem, akkor marad a HC.

szopnék is érte....Amadeus91
Ahogy érzed...

Szerintem csak a szokásos pletykák.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.profootballweekly.com/2012/12/03/stafford-suffers-from-shotgun-overload

The latest scuttlebutt in the league has Gruden, on the brink of turning age 50, in line to rejoin the Raiders' organization in a prominent role. The franchise’s downturn can be traced directly back to his departure a decade ago, he has a relationship with GM Reggie McKenzie from their time together in Green Bay and he has an even better understanding of the infrastructure in Oakland and the Al Davis brand of football than anyone in football. With more autonomy to run the organization how he sees fit, adapting a model that Davis taught him, Gruden is very well-positioned to resurrect a faitering franchise that went 0-for-November and has yet to win a game since owner Mark Davis put everyone on notice and said he was not pleased with the direction of the team.

Milyen szerep lehetne az??
Friss HC-t rögtön leváltaná RM?
Vmi tanácsadó szerepkör?
Vagy kacsa az egész 😊 ?Rolni
GM nem, OC tuti nem, akkor marad a HC.

szopnék is érte....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.profootballweekly.com/2012/12/03/stafford-suffers-from-shotgun-overload

The latest scuttlebutt in the league has Gruden, on the brink of turning age 50, in line to rejoin the Raiders' organization in a prominent role. The franchise’s downturn can be traced directly back to his departure a decade ago, he has a relationship with GM Reggie McKenzie from their time together in Green Bay and he has an even better understanding of the infrastructure in Oakland and the Al Davis brand of football than anyone in football. With more autonomy to run the organization how he sees fit, adapting a model that Davis taught him, Gruden is very well-positioned to resurrect a faitering franchise that went 0-for-November and has yet to win a game since owner Mark Davis put everyone on notice and said he was not pleased with the direction of the team.

Milyen szerep lehetne az??
Friss HC-t rögtön leváltaná RM?
Vmi tanácsadó szerepkör?
Vagy kacsa az egész 😊 ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tiszta vicc, ahogy Reece kocog a falemberek mögött, aztán mégis hozza a yardokat. Lehet kéne egy újabb átképzés?
Stewart tényleg jól tolta, szerintem a backup RB hosszú távra meg van oldva, de kezdő is lehet idővel.

Szerintem Tarver D-je jó lesz, csak kell legalább egy kiemelkedő pass rusher, és két jó kezdő CB.
Én OC posztra hoznák egy fiatal, energikus, ötletes edzőt NCAA-ból, és akkor a nagy fiatalság összehozna egy fasza csapatot.BMG
Remek, h Reece ilyen szépen be tud ugrani Rb szerepkörben, de igazából őt akkor tudnánk sztem legjobban kiaknázni, ha egy kreatív OC sokat mozgatva használná, FB, RB, TE, WR szerepkörökben.
Stewart, ha így folytatja simán kinyomja Taiwant a csapatból és ahogy DMC egészséges muzsikál jövőre is kinéz neki carry és 2014re lehet beér mint mondjuk egy 2 RBs tandem fele...akár Goodsonnal??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tiszta vicc, ahogy Reece kocog a falemberek mögött, aztán mégis hozza a yardokat. Lehet kéne egy újabb átképzés?
Stewart tényleg jól tolta, szerintem a backup RB hosszú távra meg van oldva, de kezdő is lehet idővel.

Szerintem Tarver D-je jó lesz, csak kell legalább egy kiemelkedő pass rusher, és két jó kezdő CB.
Én OC posztra hoznák egy fiatal, energikus, ötletes edzőt NCAA-ból, és akkor a nagy fiatalság összehozna egy fasza csapatot.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Futás javulása sztem több dolognak szól:
1. Fal kezd összeállni, kezdik megszokni a témát
2. Nincs DMC, nem figyelnek annyira a futásra, mert nincs homerun veszély
3. Reece és Stewart alkalmasabb a ZBSben való futásra, mert türelmesebbek

Stewart bíztató amúgy sztem.
Saunders nem hiszem, h nálunk előlép bármivé...

Védelem lényegében 4-3-as zónás blitzelő aggreszív dolog akarna lenni, csak ennyire foghíjas sec.-el nem tudnak annyira támadni sem...tavaly Denver hasonló cipőben járt (bár nem volt ennyire szar a sec.), de ott volt Doom és Miller akik tudtak nyomni mint állat...nálunk hiányzik a nyomás előről...ha ott nincs és csak blitzelteted a sec-et abból jönnek szépen a big playek hátul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Persze tanulnak, de ez valahol a 22-es csapdája, hogy ahhoz hogy jó csapat legyen, kell a jó edző, de ahhoz hogy jó edző jöjjön, kell a jó csapat.

Így ez jó út lehet, hogy tehetséges emberkéket hoznak játékosoknak is és edzőknek is, aztán majd együtt fejlődnek valamerre.

Csak egy jó fiatal dinamikus OC kellene még a csapatba, egy pár rutinos rókával megtámogatva segéd-coordinátorként.Bruce
Igen igen.

Sztem két variáció közül kéne az egyik irányába elmozdulni:

DA marad ez nem kérdés és fejlődik, nő a csapattal
1.Jön egy fiatal, energikus OC, marad a Tarver a fiatal, energikus DC és az egész brigád együtt felnő csapatostul.
2.Év végén tisztítás edzői fronton és a szabaddá váló rutinos coordinátorok közül beszereznek 1-et, 1-et Allen alá, így kap rutinos segítséget, jobban tud a HC teendőkre figyelni

Mindkettő működőképes lehet...Rolni
Nekem jobban tetszene, ha szereznénk egy hasonlós stílusú idősebb fain DC-t (nem tudom milyen DA és Tarver stílusa, rendszere a zónázáson kívül). OC-nek meg visszaraknám Al Saunders-t így lenne váltás meg nem is. Rendszer marad vagy nem engem nem érdekel... A passzjáték műxik úgyhogy azt a részét megtartanám de futás ámblokk nincs (reece kisebb sebessége vagy a fal javulása eredményez már 30+ futott yardot/meccs azt nem tudom). De azt is lehetne, hogy Al lenne az OC és Knapp az asistant OC és mindenki boldog. Rendszer marad, de nem az a seggfej hívja a playeket! 😀 D oldalon mivel sok csere lesz offseasonban nem hiszem, hogy nagy érvágás lenne ha nem is kirakni de leminősíteni (egyenlőre) Tarvert.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Persze tanulnak, de ez valahol a 22-es csapdája, hogy ahhoz hogy jó csapat legyen, kell a jó edző, de ahhoz hogy jó edző jöjjön, kell a jó csapat.

Így ez jó út lehet, hogy tehetséges emberkéket hoznak játékosoknak is és edzőknek is, aztán majd együtt fejlődnek valamerre.

Csak egy jó fiatal dinamikus OC kellene még a csapatba, egy pár rutinos rókával megtámogatva segéd-coordinátorként.Bruce
Igen igen.

Sztem két variáció közül kéne az egyik irányába elmozdulni:

DA marad ez nem kérdés és fejlődik, nő a csapattal
1.Jön egy fiatal, energikus OC, marad a Tarver a fiatal, energikus DC és az egész brigád együtt felnő csapatostul.
2.Év végén tisztítás edzői fronton és a szabaddá váló rutinos coordinátorok közül beszereznek 1-et, 1-et Allen alá, így kap rutinos segítséget, jobban tud a HC teendőkre figyelni

Mindkettő működőképes lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Persze tanulnak, de ez valahol a 22-es csapdája, hogy ahhoz hogy jó csapat legyen, kell a jó edző, de ahhoz hogy jó edző jöjjön, kell a jó csapat.

Így ez jó út lehet, hogy tehetséges emberkéket hoznak játékosoknak is és edzőknek is, aztán majd együtt fejlődnek valamerre.

Csak egy jó fiatal dinamikus OC kellene még a csapatba, egy pár rutinos rókával megtámogatva segéd-coordinátorként.