Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Stevie Brown 6. INT-je idén a Giantsnál. tavaly szeptemberben cutoltuk, 2010 7. körös draft pick volt.

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.deyell
Jax is ott van. Talán lehet ebből egy top3-s pick. Elméletileg lesz is bent top3-t érő DE.Amadeus91
de lesz olyan DE, aki top 3-at ér? inkább hozzuk Start.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én a következő meccsen a Chiefs ellen már Pryort kezdetném. Most úgyis hosszabb a felkészülési időnk, így már vele gyakoroltatnám az első csapatot az edzésen. Persze ha nagyon lebőg akkor jönne vissza Palmer, de mindenképpen vele kezdenék. Aztán a kövi meccsen a Panthers ellen megint és az utolsó meccsen is, ha mondjuk nem annyira szar. 3 meccs alapján talán reális képet lehetne kapni a képességeiről, hogy érdemes e vele még foglalkozni vagy veszett ügy. Bruce
Én is ezt tenném...

Meg kell nézni, h mire képes. Nem kell feltétlenül jövőre kezdenie, de látni kéne, h érdemes-e várni rá.

Ulpi!
Holnap igyekszem ránézni és írni róla...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.deyell
Jax is ott van. Talán lehet ebből egy top3-s pick. Elméletileg lesz is bent top3-t érő DE.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jövő héten a Chiefs ellen nagy harc lesz az 1/1-ért.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/21333532


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.rotoworld.com/articles/nfl/42077/309/nfl-free-agent-master-list-13

(Höri linkje)

csemegézhetünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
 docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en&hl=en&key=0Arf7vexBQ6EOdE5MS3VSWllheDd4STRGZlJ5RFZtQ1E&single=true&gid=2&output=htmlAmadeus91
Ezzel kapcsolatban Rolni/Bruce esetleg elemezhetne az AFC WEST topicban. A többi fantwesztikus csapattal elkezdtük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 docs.google.com/spreadsheet/pub?hl=en&hl=en&key=0Arf7vexBQ6EOdE5MS3VSWllheDd4STRGZlJ5RFZtQ1E&single=true&gid=2&output=html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a következő meccsen a Chiefs ellen már Pryort kezdetném. Most úgyis hosszabb a felkészülési időnk, így már vele gyakoroltatnám az első csapatot az edzésen. Persze ha nagyon lebőg akkor jönne vissza Palmer, de mindenképpen vele kezdenék. Aztán a kövi meccsen a Panthers ellen megint és az utolsó meccsen is, ha mondjuk nem annyira szar. 3 meccs alapján talán reális képet lehetne kapni a képességeiről, hogy érdemes e vele még foglalkozni vagy veszett ügy.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En ezt a dolgot egyszerunek latom.
- A HC- t meg egy ilyen ev utan sem fogjak kirugni, mert rebuild van, tart a turelem.
- Palmert nem hiszem hogy megtartjak a fizetese es a jateka miatt, ebben persze lehet tevedek.
- Ha mar nincs veszitenivalo es a HC sem a munkajaert kuzd miert ne lehetne kezdetni Pryort hogy lassuk mire alkalmas? Vagy legalabb jatszatni...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az a baj, hogy az utóbbi két meccsen csak 2 TD-n belül kaptunk ki, így bele lehet magyarázni, hogy még volt esélyünk nyerni.
Más kérdés, hogy TP meglephetné az ellent és így tényleg lenne esélyük.
Az utolsó 3 meccs ebből a szempontból rossz, mert mindegyiken van reális esélyünk (?), szóval érdekes lesz, hogy kap-e lehetőséget.
Személy szerint én az SD ellen kezdetném, nem oszt, nem szoroz úgysem...BMG
max jobb helyről jöhet majd a draft.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az a baj, hogy az utóbbi két meccsen csak 2 TD-n belül kaptunk ki, így bele lehet magyarázni, hogy még volt esélyünk nyerni.
Más kérdés, hogy TP meglephetné az ellent és így tényleg lenne esélyük.
Az utolsó 3 meccs ebből a szempontból rossz, mert mindegyiken van reális esélyünk (?), szóval érdekes lesz, hogy kap-e lehetőséget.
Személy szerint én az SD ellen kezdetném, nem oszt, nem szoroz úgysem...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
Ket meccs ota ezt mondja ez a szerencsetlen.Delonso_
Allen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
Ket meccs ota ezt mondja ez a szerencsetlen.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
nem mondok újat, de DMC megint megsérült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hehe, alig kezdődik el, de máris az N.W.A-t nyomatják 😀 Mondjuk a rendező kiléte miatt nem meglepetés 😊 Snoop Dogg-ot amúgy millió egy képen lehet Steelers-es cuccban látni, de ugyanakkor megjelenik Raiders fanként is, mint pl ebben a filmben. Igazán eldönthetné, hogy mit akar 😀dani2594
Szerintem most legszívesebben halálra szívná magát 😀
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
tiszta Edelman. Mindkettejükre nagyon kíváncsi vagyok.Amadeus91
Az elképzelés fasza, de most komolyan ha 3-10 után nem próbálják ki a fiatalokat, tesztelik le hogy mit is ér egy-két játékos akkor lépjenek legóra. Másfelől, mégha nagy szopó lesz Pryor akkor is érdekesebb nézni, mint a potenciál nélküli kínlódást ami most megy.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen. Bruce
tiszta Edelman. Mindkettejükre nagyon kíváncsi vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Taiwan Jones-t ki akarják próbálni CB-ként majdan, mert a HS-ben játszott CB-t.
Illetve a 3 utolsó meccsen már ki akarja próbálni Pryort is mindenképpen.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :SBruce
Néztem is, hogy mi a faszom ez, amikor kezdődött. Hát eltartott a film eleji "stáblistáig" mire elhittem, hogy ez egy másik rész. De most komolyan, mi ez? Bemondják egy csomószor, hogy a Straight Outta L.A.-t adják, és a honlapjukon is azt írják, hogy az lesz. Ugyan ez is érdekes, de én nem ezt akartam látni. Basszák meg a sport m-esek! dani2594
Mondjuk a port.hun görögjimmyt írták.
Úgysincs sportm-em, megnéztem youtube-on, mik ki nem derültek...
Irwindale Raiders 😂😀BMG
Straight outta L.A.-t írták ott is.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Steelers fan egyértelműen, de hát ugye Long Beach-i születésű ami LA része, így hát fiatalon kapcsolatba került a Raiderssel és gondolom rá is hatással volt a csapat.
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Hehe, alig kezdődik el, de máris az N.W.A-t nyomatják 😀 Mondjuk a rendező kiléte miatt nem meglepetés 😊 Snoop Dogg-ot amúgy millió egy képen lehet Steelers-es cuccban látni, de ugyanakkor megjelenik Raiders fanként is, mint pl ebben a filmben. Igazán eldönthetné, hogy mit akar 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :SBruce
Néztem is, hogy mi a faszom ez, amikor kezdődött. Hát eltartott a film eleji "stáblistáig" mire elhittem, hogy ez egy másik rész. De most komolyan, mi ez? Bemondják egy csomószor, hogy a Straight Outta L.A.-t adják, és a honlapjukon is azt írják, hogy az lesz. Ugyan ez is érdekes, de én nem ezt akartam látni. Basszák meg a sport m-esek! dani2594
Mondjuk a port.hun görögjimmyt írták.
Úgysincs sportm-em, megnéztem youtube-on, mik ki nem derültek...
Irwindale Raiders 😂😀BMG
Marha jó, hogy más oldalak jobban tudják mit adnak, mint ők maguk...
Egye fene, megnézem én is youtube-on. Bár azért angol felirat legalább lehetne, pusztán hallás után jelentősen nehezebben fog menni nekem a megértése, mintha olvashatnám is mellé.

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :SBruce
Néztem is, hogy mi a faszom ez, amikor kezdődött. Hát eltartott a film eleji "stáblistáig" mire elhittem, hogy ez egy másik rész. De most komolyan, mi ez? Bemondják egy csomószor, hogy a Straight Outta L.A.-t adják, és a honlapjukon is azt írják, hogy az lesz. Ugyan ez is érdekes, de én nem ezt akartam látni. Basszák meg a sport m-esek! dani2594
Mondjuk a port.hun görögjimmyt írták.
Úgysincs sportm-em, megnéztem youtube-on, mik ki nem derültek...
Irwindale Raiders 😂😀