Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az edzőink jó része is még tanul.

HC rookie. De nem csak, hogy kezdő HC DC szerepben se lenne rutinosnak nevezhető és baromi fiatal is. Van mit tanulnia? Persze. Lehet remek HC idővel? Igen.
DC élete első önálló DC szerepét tölti. Előtte ugye egyetemen volt co-DC. Ő is nagyon fiatal. Sokat kell még tanulnia? Tuti. Lehet belőle jó DC? Igen.
Knapp az egyetlen aki rutinosnak mondható. Nála meg inkább az a baj, h nem túl jó 😊

Ezzel együtt mindegyik komoly depth és talent hiánnyal küzd.
Knappnak a fala talán kezd összeállni, így 12 meccs után...WRek droppolnak mint atom, RBk meg elfogytak...Na ez nem az a helyzet ami elfedné, h Knapp nem top OC...inkább kihozza és még fel is nagyítja...Ha tegnapi meccsen DHB és Moore nem droppolgat, más a képe az egésznek...

Tarver és Allen küzd a Dvel mint malac a jégen, de tele vannak csere\kiegészítő emberrel kezdő posztokon. A secondaryból lassan mindenki kihullik. Ez sem éppen ideális teret egy ilyen tapasztalatlan brigádnak.

Kiváncsi leszek mekkora mozgás lesz az edzői karban. Ha lesz, ha nem játékos vonalon komoly varia várható. Ha sikerül a rostert kicsit felturbózni, akkor már jobb képet kaphatunk az edzőkről valójában. Ezzel együtt ha mostani offseasonban sikerülne upgradelni az OC vagy DC posztot, rutinos, jó edzőkkel nem hullatnék könnyet egyik coord után sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Másrészt viszont jó edzői húzásnak tartottam az emberek csereberélését.

Pl. Moore lehozása, amikor már sokadszorra droppolt és helyette Streater és Hagan játszatása.
Az elején Kelly-t is lerántották, bár nem tudom, hogy nem e sérülés miatt és Bilukidi jött a helyére, aki szépen végezte a dolgát.

Szóval kicsit ilyen felemás érzéseim vannak.

Az első félidőben kellett volna kicsit jobb 3rd down kihasználás és akkor talán nem 3, hanem 9-10 pont körül zárhattunk volna.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Azt veszem észre, hogy a védelemnél sok a hibás edzői hívás. Ezt már nem lehet csupán a játékosok számlájára írni.

Legjobb példa volt erre az amikor az eredménykövetőben beírta Rolni, hogy Bartell hibája volt, hogy üresen maradt az elkapó.

Bruce
mondjuk Bartell nagy hókamóka volt tegnap, egyébként meg az elmúlt meccsekhez képest jó volt a D#, 2 int, sack, csak 20 pontot kaptunk. Első félidőben az a 3 pont meg a szokásos drop hegyek és a legszarabbkor eleresztett Palmer INT...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt veszem észre, hogy a védelemnél sok a hibás edzői hívás. Ezt már nem lehet csupán a játékosok számlájára írni.

Legjobb példa volt erre az amikor az eredménykövetőben beírta Rolni, hogy Bartell hibája volt, hogy üresen maradt az elkapó.

De sztem inkább playhívás volt a gond. Nickel felállás volt.Két CB volt emberfogáson a pálya két szélén. A nickelback ment blitzre. A két LB zónázott, az egyik a jobb flat zónát fogta, a másik a középső rövid zónát. A két S pedig cover 2-t nyomott.

Namármost a play az volt, hogy a védelem szempontjából a jobb oldali WR egy rövid in route-tal átiramodott a pálya bal oldalára, ahol ugye nem volt védekező, mert az ilyen route-ok esetében az emberfogás hasztalan, legjobb esetben is csak követni tudja tisztes távolból a védő az elkapót és esetlegesen, ha elkapja az elkapó a labdát, akkor pár ütemmel később odaér, de egy 4-5 yardos play így is lesz belőle. De ugye még forgalom is volt a pálya közepén, így lassította a CB mozgását. A zóna üres volt ugye, ott egy üres elkapó és már a hátul zónázó S sem ért oda. Meg is volt a nagy play.

Ezt a playt én 3 falas felállásból csináltam volna, vagy úgy, hogy a bal oldali DE megy a bal oldali flat zónába.
Persze gondolom a cél az volt, hogy beérjen a blitzelő nickel, de hát akkor is ott maradt egy üres zóna és kihasználták.

Ez csak egy példa, de számtalan ilyen volt. Lehet ezt írni a játékosok számlájára is, de azért ennyire nem lassúak és fogalmatlanok szerintem. Mert az tény, hogy azért az esetek többségében ha szorosan az emberen vannak, akkor is elkapja a labdát az elkapó, de itt nem erről van szó, hanem nincs fogva az az ember vagy az a zóna ahová megy.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Vicces lesz a tippjátékot megnézni szezon végén emberesen bevallom egy szar Palmert vártam DMC szárnyalással top futójátékkal meg egy jó negtív szezonnal. Ahhoz képest van egy mid Palmer (se íze se bűze de azért nem fos), DMC no comment, szopni meg szopunk😀


több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha már pocsolyákról, meg szexről megy a filozofálgatás - na az egy izgalmas meccs.
Talán a Mikulás hoz egy W-t. 😂BMG
valszeg a broncosnak hoz egyet, de ők már meg is nyerték a csoportot, úgyhogy nekik mindegy is.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha már pocsolyákról, meg szexről megy a filozofálgatás - na az egy izgalmas meccs.
Talán a Mikulás hoz egy W-t. 😂
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Na DMC vszeg nem játszik...Rolni
Reece-nek úgyis jobban megy.

Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
Akkor áll be maximum, ha nagyon vezetünk, vagy már úgyis mindegy.
Inkább az utóbbi, szerintem simán kinéz egy Martin-féle meccs Richardsonnak, ha a D nem emberli meg magát...BMG
Hát reméljük,hogy a McClain féle eltiltás kicsit felébresztette a népet és megemberelik magukat!
TP-re meg nagyon kíváncsi leszek s nem csak mert szimpatizálok vele és mert csípem a double threat qb-t ha nem,hogy mennyit fejlődött.Elvileg a lábmunkája már nagyon zsír és ebből kifolyólag a dobásainak a pontossága is sokat fejlődött.De természetesen még nem kész qb.
Cubehead
Ezt honnan veszed?Rolni
Hét közben amikor szóba került,hogy aktív lesz és RM is szeretné látni akkor olvastam DA,CP és az ő saját nyilatkozatát és ezek együtteséből van az infó.
DA egész pontosan azt mondta,hogy TP folytatja mindazt amit a szezon előtt kértek tőle,azaz,hogy folyamatosan fejlődjön edzésről edzésre.Valamint mondta,hogy az edzésen látottak alapján sokat fejlődött,de még nem kész.
CP nyilatkozta (amit már az off season során is megtudhattunk TPről),hogy hihetetlen munka morálja van és keményen edz.3ik számú qbként ugye limitált snap-t kap de azt igyekszik maximálisan kihasználni.Valamint DeFillipo lehetőségekhez mérten sokat dolgozik vele és a lábmunkája sokat fejlődött ami ugye pozitív kihatással van a dobás pontosságára.

Szóval remélem igazak a hírek és számíthatunk majd rá a jövőben.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Na DMC vszeg nem játszik...Rolni
Reece-nek úgyis jobban megy.

Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
Akkor áll be maximum, ha nagyon vezetünk, vagy már úgyis mindegy.
Inkább az utóbbi, szerintem simán kinéz egy Martin-féle meccs Richardsonnak, ha a D nem emberli meg magát...BMG
Hát reméljük,hogy a McClain féle eltiltás kicsit felébresztette a népet és megemberelik magukat!
TP-re meg nagyon kíváncsi leszek s nem csak mert szimpatizálok vele és mert csípem a double threat qb-t ha nem,hogy mennyit fejlődött.Elvileg a lábmunkája már nagyon zsír és ebből kifolyólag a dobásainak a pontossága is sokat fejlődött.De természetesen még nem kész qb.
Cubehead
Ezt honnan veszed?Rolni
reménykedünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na DMC vszeg nem játszik...Rolni
Reece-nek úgyis jobban megy.

Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
Akkor áll be maximum, ha nagyon vezetünk, vagy már úgyis mindegy.
Inkább az utóbbi, szerintem simán kinéz egy Martin-féle meccs Richardsonnak, ha a D nem emberli meg magát...BMG
Hát reméljük,hogy a McClain féle eltiltás kicsit felébresztette a népet és megemberelik magukat!
TP-re meg nagyon kíváncsi leszek s nem csak mert szimpatizálok vele és mert csípem a double threat qb-t ha nem,hogy mennyit fejlődött.Elvileg a lábmunkája már nagyon zsír és ebből kifolyólag a dobásainak a pontossága is sokat fejlődött.De természetesen még nem kész qb.
Cubehead
Ezt honnan veszed?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Na DMC vszeg nem játszik...Rolni
Reece-nek úgyis jobban megy.

Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
Akkor áll be maximum, ha nagyon vezetünk, vagy már úgyis mindegy.
Inkább az utóbbi, szerintem simán kinéz egy Martin-féle meccs Richardsonnak, ha a D nem emberli meg magát...BMG
Hát reméljük,hogy a McClain féle eltiltás kicsit felébresztette a népet és megemberelik magukat!
TP-re meg nagyon kíváncsi leszek s nem csak mert szimpatizálok vele és mert csípem a double threat qb-t ha nem,hogy mennyit fejlődött.Elvileg a lábmunkája már nagyon zsír és ebből kifolyólag a dobásainak a pontossága is sokat fejlődött.De természetesen még nem kész qb.



több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Na DMC vszeg nem játszik...Rolni
Reece-nek úgyis jobban megy.

Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
Akkor áll be maximum, ha nagyon vezetünk, vagy már úgyis mindegy.
Inkább az utóbbi, szerintem simán kinéz egy Martin-féle meccs Richardsonnak, ha a D nem emberli meg magát...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.empty taxi
😊
Kiváncsi leszek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Pryor hívők örüljetek: For first time this season, Raiders QB Terrelle Pryor will be active, though coaches are uncertain whether they will actually play him.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na DMC vszeg nem játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
fincsi "kiesési rangadó" lesz, kár hogy nem lehet kiesni, mi biztos bennelennénk az "in hunt" kalapban. ha ma nem nyerünk akkor semmikor.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Tetszik RM gondolodása:

"On the lack of pass rush: “Two things: I want to win up front, and that’s on both sides of the ball, the big boys; but I also want to somehow affect the quarterback position. That’s with good coverage, good corners, a free safety that’s going to pick him off, or with somebody hitting him in pass rush, a good push up the middle, somebody that’s he’s going to be scared of. We’re going to get that. Guys, we’re going to try to upgrade a lot of positions, depth-wise, and get some impact players. That’s going to be on me."



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
köszi,mondjuk azt lehet "vissza kapjuk" majd kompenzációs pickek kiosztásánál Rout vagy Boss véget.Cubehead
Ezt pont most mondtam nemrég. Released player (mindketten) után nem jár kompenzációs pick.

Figyelembe veszik a megszerzett játékosokat is (csak mert pár starter FA-t összeírtatok).ulpianus
Igen utánuk nem jár. És FA piacról beszedtünk jó pár FA-t...Brisiel, Wheeler, Bartell, Spencer...mind kezdenek, fizujuk se minimum...nem lesz comp. pickünk idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
köszi,mondjuk azt lehet "vissza kapjuk" majd kompenzációs pickek kiosztásánál Rout vagy Boss véget.Cubehead
Ezt pont most mondtam nemrég. Released player (mindketten) után nem jár kompenzációs pick.

Figyelembe veszik a megszerzett játékosokat is (csak mert pár starter FA-t összeírtatok).ulpianus
Sorry elkerülhette a figyelmem.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
köszi,mondjuk azt lehet "vissza kapjuk" majd kompenzációs pickek kiosztásánál Rout vagy Boss véget.Cubehead
Ezt pont most mondtam nemrég. Released player (mindketten) után nem jár kompenzációs pick.

Figyelembe veszik a megszerzett játékosokat is (csak mert pár starter FA-t összeírtatok).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000103161/Scout-s-take-Top-defensive-prospects



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Te'o kétség kívül nagy tehetség, ösztönös,jó foci iq val,gyors és kellő kép erős is.Szóval röviden kár kihagyni.
Viszont az is tény és ahogy olvasom ebben majd mind egyet is értünk,hogy nálunk a D újjá építését nem lehet egy egy játékossal elintézni még akkor sem ha ekkora tehetség.Kompletten kell újjá építeni minden egyes szinten megerősítve.Kezdve a Dline-l majd az Lb sor és végül a Secondary.
Szóval Te'o akár mekkora tehetség is a mi számunkra egy igazi 3 technic pass rusher dt vagy egy dominán run stopper nt az elsődleges Sey kiváltására.
Utána meg egy kapásból beállítható RT a draftról.
Mlb és a Cb meg egyenlőre megoldható FA piacról.

Off: egyedül a 2.körös pickünk nincs vagy hiányzik ezen felül is még??[i/]
Cubehead
Most legutóbb azt olvastam, h az 5. kör Curry miatt tuti nincs meg, mert annó 4. vagy 5. kör volt a dealben...ez még mindig nem official...Rolni
köszi,mondjuk azt lehet "vissza kapjuk" majd kompenzációs pickek kiosztásánál Rout vagy Boss véget.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Te'o kétség kívül nagy tehetség, ösztönös,jó foci iq val,gyors és kellő kép erős is.Szóval röviden kár kihagyni.
Viszont az is tény és ahogy olvasom ebben majd mind egyet is értünk,hogy nálunk a D újjá építését nem lehet egy egy játékossal elintézni még akkor sem ha ekkora tehetség.Kompletten kell újjá építeni minden egyes szinten megerősítve.Kezdve a Dline-l majd az Lb sor és végül a Secondary.
Szóval Te'o akár mekkora tehetség is a mi számunkra egy igazi 3 technic pass rusher dt vagy egy dominán run stopper nt az elsődleges Sey kiváltására.
Utána meg egy kapásból beállítható RT a draftról.
Mlb és a Cb meg egyenlőre megoldható FA piacról.

Off: egyedül a 2.körös pickünk nincs vagy hiányzik ezen felül is még??[i/]
Cubehead
Most legutóbb azt olvastam, h az 5. kör Curry miatt tuti nincs meg, mert annó 4. vagy 5. kör volt a dealben...ez még mindig nem official...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Te'o kétség kívül nagy tehetség, ösztönös,jó foci iq val,gyors és kellő kép erős is.Szóval röviden kár kihagyni.
Viszont az is tény és ahogy olvasom ebben majd mind egyet is értünk,hogy nálunk a D újjá építését nem lehet egy egy játékossal elintézni még akkor sem ha ekkora tehetség.Kompletten kell újjá építeni minden egyes szinten megerősítve.Kezdve a Dline-l majd az Lb sor és végül a Secondary.
Szóval Te'o akár mekkora tehetség is a mi számunkra egy igazi 3 technic pass rusher dt vagy egy dominán run stopper nt az elsődleges Sey kiváltására.
Utána meg egy kapásból beállítható RT a draftról.
Mlb és a Cb meg egyenlőre megoldható FA piacról.

Off: egyedül a 2.körös pickünk nincs vagy hiányzik ezen felül is még??[i/]



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is úgy gondolom, hogy Huff-ot FS-ként kéne használni továbbiakban. Egyrészt Reggie is azt nyilatkozta, másrészt szerintem ott jobban ki lehet használni. Nagyjából jól szerel open field-en, jó érzéke van a blitzekhez és jól lát a pályán, már amikor formában van, mert néha úgy el tud veszni, mint az állat. Nála a fizetés a gond és Branchnél is. De a kezdő S páros megvan.

Úgy ahogy írja Rolni is, kell egy MLB, DT és rusher DE. De személy szerint nekem a legfontosabb egy run stuffer DT lenne (egy ilyen Suh típusú), mégpedig azért, mert úgy gondolom, hogy Shaughnessy és Houston nem olyan elveszettek csak valamiért nem megy nekik. Ha jönne egy domináns DT, akkor Seymourt vagy Kellyt el lehetne engedni és sok cap space szabadulna fel.

Ebből a felszabaduló pénzből hozni kell egy FA CB-t, aki upgradet jelent. Valamint olyan 3-4 körben egy OT-t húznék a drafton, aki ha nem is kiemelkedő, de egy átlagos szintet hozna RT poszton. Bár ettől még a G posztjaink nincsenek megoldva, de legalább a fal két széle igen.

Mindenesetre nem lesz könnyű dolga a vezetőségnek jövőre sem... Bruce
Huff és Branch elég drága kezdő S páros lesz, de mindig van lehetőség a variára (Huff esetén nem egyértelmű, h a legutóbbi modosítás során mi lett a roster bonusokkal...azok nélkül nem olyan vad a szerződés)
Védelemben valóban DT, DE, MLB, CB lesz a komoly need (értsd. kezdő playa). Kiderül majd, de én most azt gondolom, h nem fog Kelly és Sey is repülni...egyik sztem marad majd. RM többször is kihangsúlyozta mennyire kell a csapatba leadership! Seymour ebből a szempontból jobb opció, de utóbbi években sok gondja van már a sérülésekkel...Kelly viszont igencsak állatias, inger lény...nem annyira leader.
Első körben én azt mondom legjobb pass rusher DE kell, ha sikerül a DT posztot FA részen erősíteni (Dorsey, Hill vagy más). Ez lehet Moore, Werner, Montgomery, Tank attól függően ki van benn, illetve, h esetleg mozgunk-e hátrafelé majd drafton. Aztán kell DT, OT prospect is és kell CB, MLB is. CB, MLB kérdés is érdekes, mert MLB-t lehet találunk FAn (Larry Grant), míg CB-t én nem nagyon látok (Bartell, Spencer, Hanson 3-asból kettő visszatér majd sztem, ehhez jön draft és a Chekwa-Ross duo...ami pass rush-al erős S segítséggel működhet)

Bruce írod, h a G posztok nincsenek megoldva. Ez részben igaz, de eddig pl Bergstrom ok, h OT szerepben és nagyon limitáltan, de bíztató. Szívesen látnám szezon vége felé kezdő LG vagy RT poszton bedobva...Ő egy needet megoldhat. Brisiel pedig Houstonban megmutatta, hogy rendes C (ez megvan itt is) és RT (na ez hiányzik) között tud jó lenni, ha megvan az összeszokottság...nem életbiztosítás, nem tuti a dolog, de sztem ez lehet a terv. Ideális esetben 1 szolid kezdő RTvel összeállhat a fal elfogadható szintűre...kiderül még év végéig mit mutatnak, de elmúlt meccseken futás azért éledezik már...
DMC sztem nem lesz itt hosszútávon...ha nincs trade draft előtt még lehet deadline előtt egy jó rajt után befut érte vmi...
DHB és a WR corp is tartogat azért egy kérdést...#1 WR nincs kereten...DHB elküldésével felszabaduló pénzért viszont lehet sikerülne szerezni egyet (Greg Jennings...). Egy igazi #1 megnyitná Moore előtt is a teret és persze a többiek is profitálnának belőle...

De sok opció, lehetséges megoldás van...RM és csapata szerintem több száz forgatókönyvet gyárt le az offseasonra kezdve az edző kérdéssel, a saját FAk megtartásával (kit sikerül, kit nem stb..., a lehetséges FA igazolások, draft verziók...nem kis munka ez...

én nem vagyok az MLB draft híve (1.körben) mert ha nincs előtte D-line akkor abból szenvedés lesz csak. Inkább legyen szisztematikus építkezés, még olyan áron is, hogy kimaradnak olyan lehetőségek mint Te'o.Amadeus91
Én is a vonalakat erősíteném először és ami jó, h RM is ezt nyilatkozza most már nem először! (Ettől még BPA alapon lehet, h pont Te'o lesz a pick...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!