Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :SBruce
Néztem is, hogy mi a faszom ez, amikor kezdődött. Hát eltartott a film eleji "stáblistáig" mire elhittem, hogy ez egy másik rész. De most komolyan, mi ez? Bemondják egy csomószor, hogy a Straight Outta L.A.-t adják, és a honlapjukon is azt írják, hogy az lesz. Ugyan ez is érdekes, de én nem ezt akartam látni. Basszák meg a sport m-esek!

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem is a Straight outta LA van, hanem Jimmy a görög legendája... buzi sportm :S
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tudom, hogy sokan néztétek élőben a meccset de hátha kiment a buksikból (na meg persze gondolom sokan is láttátok már). Ma 19.30-kor Straight outta L.A. 😊TST
Pont előbb telefonált haverom, hogy ma lesz és nézzem, be is akartam ide írni, de TST megelőzött. 😊

Remélem meg tudom nézni.Bruce
Oooops! Amm a sport m-en lesz! 😊TST
Ha az valakinek nem lenne:  www.youtube.com/watch?v=Rb6Xjh8IfGk
Bár itt nincs felirat.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tudom, hogy sokan néztétek élőben a meccset de hátha kiment a buksikból (na meg persze gondolom sokan is láttátok már). Ma 19.30-kor Straight outta L.A. 😊TST
Pont előbb telefonált haverom, hogy ma lesz és nézzem, be is akartam ide írni, de TST megelőzött. 😊

Remélem meg tudom nézni.Bruce
Oooops! Amm a sport m-en lesz! 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tudom, hogy sokan néztétek élőben a meccset de hátha kiment a buksikból (na meg persze gondolom sokan is láttátok már). Ma 19.30-kor Straight outta L.A. 😊TST
Pont előbb telefonált haverom, hogy ma lesz és nézzem, be is akartam ide írni, de TST megelőzött. 😊

Remélem meg tudom nézni.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tudom, hogy sokan néztétek élőben a meccset de hátha kiment a buksikból (na meg persze gondolom sokan is láttátok már). Ma 19.30-kor Straight outta L.A. 😊
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ha jobb lenne a védelem, akkor is sorra verne meg mindenki.
Döbbenetes mennyire pontképtelen az offense...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az elmúlt pár meccshez képest egész jók voltunk...ez persze még mindig szar 😊
Ha CP nem dob megint egy hülye INT-et...szoros lett volna...amúgy persze voltak nagyon szép megmozdulásai is, megint nem rajta múlott...
O kezd szarabb lenni mint a D...Knapp tuti kuka kéne, h legyen szezon után...azért ebből az Oból tavaly többet kihozott Hue úgy, h CP kanapéról futott be...sok a drop, de nagyon ötlettelen Knapp...
OLben a 3 veterán amit művel...vicc

DT poszton ez a Kelly-Bryant-Bilukidi 3as egész normálisan müködik mostanában...lehet ez lesz jövőre is mondjuk Sey helyett egy vet NT vagy vmi fiatal (akár Star)
Houston sztem a D legjobb embere...Shaggy viszont súlytalan a másik oldalon...max back up pénzért szerepbe tartanám meg...sztem RDE draft kell első körben...
Burris megint jól mozgott többnyire, bíztató
Adams nálam megnyerte a kezdő posztot Bartell előtt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
azért valami erősítés jöjjön, mert egyedül kevesek leszünk a Denver fanek ellen 😀Amadeus91
Itt leszek én is, bár én semlegesként, de mivel segítettél a kérdések rovatban, ha eldurvul a dolog segítek leszedni rólad az ellentábort. 😂
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ebben is van sok szerethető. Legalábbis nekem. Bár Al Davis hiányzik és így egy kicsit meghalt a Raiders egy része is vele. Valami kiveszett...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Többé-kevésbé pozitív hetem után kell egy kis negatívum is.
Meg végre nem kell korán kelni, szóval én is leszek.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ennél gyengébb Raiderst én soha nem láttam, minden csapatban volt valami szerethető, de ez...
Azért nézem kb 10-15 pont hátrányig.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Természetesen, ha valamit nem hagynék ki az a rohadt Donkeys vagy Vasas elleni rivalry hiába lesz 40-10 oda😊


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ki marad ma éjjel? Amadeus91
Részemről ez ne kérdés!
Go Raiders!!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én még nem tudom hogy leszek e, holnap azért még meló van.
Kikapni meg úgyis kikapunk. De attól megnézni megakarom.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
azért valami erősítés jöjjön, mert egyedül kevesek leszünk a Denver fanek ellen 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ki marad ma éjjel? Amadeus91
Biztos nem.
Én már az utolsó 2 fordulóban a második negyedek közepénél kinyomtam... Most csak azért nézem meg holnap mert kíváncsi vagyok a pofázásra.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én sajnos... Bár tudnám hogy minek.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ki marad ma éjjel?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
TST gyönyörűen összefoglalta.
Menjen az ilyen a picsába...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 sports.yahoo.com/news/report-raiders-talking-gruden-return-024017202--nfl.htmlAmadeus91
Arra a PFW cikkre alapoz amiről már beszéltünk...semmi alapja nincs sztem a dolognak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 sports.yahoo.com/news/report-raiders-talking-gruden-return-024017202--nfl.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
kommentálhatatlan. Szánalmas

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
cut
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Per @CBSRaiders

On Fox NFL Sunday, Jay Glazier reported that LB Rolando McClain, who was suspended last week for two games, was fined $15,000 two weeks ago.

Glazier: "Players there, they're telling me this has been an ongoing problem with Rolando McClain. ..."

Glazier cont.: "The tipping point was last week.Somebody asked him, 'Do you even care?' He said, 'I've got 4 million reasons not to care.'"

Na ez szép...Rolni
pff

criminal lawyer or criminal lawyer?