Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Feltéve, ha McClaint úgy tudják beilleszteni, hogy belőle a legtöbbet kihozzák. Amúgy meg szar edző, ha nem tudja motiválni a játékost (mert itt nem évekről van szó, egy éve van a keze alatt és nem miatta kedvetlen Rolando). Ez most egy új helyzet neki is, kb majdnem olyan mintha új csapatba ment volna. Szóval ha nem tudja az edző ezt megcsinálni vele, akkor az szar edző!Bruce
Ha egy 23 éves NFLjátékost az edzőnek kell motiválni az régen rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De ha ebbe beilleszted McClaint, akkor még egy poszttal kevesebb amit meg kell oldani.
Feltéve, ha McClaint úgy tudják beilleszteni, hogy belőle a legtöbbet kihozzák. Amúgy meg szar edző, ha nem tudja motiválni a játékost (mert itt nem évekről van szó, egy éve van a keze alatt és nem miatta kedvetlen Rolando). Ez most egy új helyzet neki is, kb majdnem olyan mintha új csapatba ment volna. Szóval ha nem tudja az edző ezt megcsinálni vele, akkor az szar edző!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na én Bruce-al egyedül McClain kapcsán nem értek egyet. Sztem ő repül és repülnie is kell. Nincs meg a belső motivációja, nem hajt, így nehéz belőle bármit kihozni. Lehet máshol menne másnak, de itt sztem már igen kevés az esély a megújulásának...


Új vezetés az építkezést igazán idén tudja majd megkezdeni, de kell még némi rombolás is sztem. Tavaly a nulla lehetőségek közül is sikerült találni egy-két olyan emberkét akivel lehet hosszútávon tervezni és azért van itt pár srác az AL érából is, akikkel lehet tervezni.

Nálam a hosszútávú építkezéshez alapjátékosok:
Veldheer, Wiz, Houston, Bryant, Branch, Reece
2. vonal:
Burris, Wheeler, Bilukidi, Moore, Ford, Streater, Criner, Bergstrom, Stewart, Crawford, Huff, Adams(nem akarom elkiabálni)
Olyan veterán akit megtartanék még:
Palmer, Myers, Brisiel, DHB, Hanson, Jano

Na a többi poszton, helyen kell az építkezés 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah így már értem. Alapból nekem is az lenne az elvem és az elvárásom, hogy ha már van egy DMC, akkor használjuk ki, ne az hogy olyan rendszert alkalmazunk, ami nem fekszik neki...

Palmer és Seymour egyébként ebből a szempontból más, mert ők már öregszenek, jobban nagyon nem lesznek max még a vezéregyéniségük miatt a többiekből tudnak kihozni kicsivel többet, de talán az ő elküldésük annyira nem a rombolás részét erősíti. Illetve Palmernél még várnék, mert ha Pryor szar (márpedig eddig szar!) akkor Palmernek maradni kell.

Huff is más tészta, de hasonló a helyzete mint Branch-nek, legalábbis fizetésileg. Mindenképpen meg kell tartani.

Én DHB-t kedvelem személy szerint, az ő helyét is meg kell találni, sztem meg is van, bár a fizetését is ehhez kellene szabni. 2nd-3rd WR kb és a fizetése is ehhez kéne hogy hasonlítson.

És itt jön ami visszautal az elejére, hogy igenis találják meg McClain helyét a védelemben, ne pedig elküldjék, mert akkor tényleg csak a rombolás része megy a dolognak.
Én hiszem, hogy ő egy jó játékos és mint ilyen van helye a csapatban. Azt gondolom, hogy edzői hiba ha nem tudja használni az edző az adott játékost.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Értem Bruce, bár nem erről beszélek. Elárulom szinte mindenkinél tudom ki hozta, miért és mikor, fejből írtam a számokat (egynél néztem meg egy adatot, hogy biztos legyek, de az is úgy volt 😊 ).
Mindenesetre nem ez a kérdés, ki mikor jött. Az első kör amibe kerültek egy valami miatt fontos. Ugyanis minden csapat magját, kimondatlanul is a bevált első körösök adják szinte minden csapatban. Ennyiben lényeges, mit tesznek velük hosszútávon, ha tömegesen történik.
A lényeg tehát az, hogy ki marad? Erre hoztatok egy listát, hogy ki nem.

Vagyis én nem arról beszélek, hogy mit tett például Davis, hanem hogy mit tesz a MOSTANI vezetés a KÖVETKEZŐ szezonokra nézvést, ebben az ügyben. Volt egy fennálló helyzet, mikor vállalták a munkát. Érdekel mire mennek a lehetőségekkel. Jelenleg úgy látom, a rombolás része megy, ami van ahol tetszik is. Illetve érteni értem mindenhol az okokat. De ettől még az én kérdésem az, hogy ebből hogy lesz (győztes) csapat? Mert lehet előbb rúgják ki a vezetést, mielőtt bármit láthatnánk érdemben, ha így folytatják.
Remélem érthető vagyok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Huff nyilván marad, mert multifunkciós. DMC viszont egyáltalán nem pótolhatatlan, ezt Reece és Stewart bebizonyította.
Ha marad a ZBS - márpedig marad -, akkor felesleges is, mert úgyse megy neki.
Kelly-t én megtartanám, hogy ne kelljen nulláról kezdeni a fal közepét - természetesen Bryant-tel.
Lechlerért a legnagyobb kár, de a pénz nagy úr...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én inkább arra céloztam, amit most Barb is ír.
Úgy értem, egyszer már el kellene kezdeni valóban építkezni úgy, hogy nem kell kétszer annyit kirúgni közben, mit amit reálisan tudsz szerezni. Illetve nem a legdrágábban vett embereket vágod ki elsősorban.
Palmer most (2011 szezon közben) jött 1.+2. körért.
Seymour 2009ben a 2011es első körért.
McClain a 2010es első körért.
DHB a 2009es első körért.
McFadden 2008as első körért.
Huff 2006os első körért.

Érted? Szóval így aztán (le)építkezhetsz örökké.ulpianus
Erre válaszolok.
Mindenki még az előző eraban jött, csak Palmer nem, mert ő már Al Davis halála után érkezett, tehát felette nem volt egy igazi szakmai kontroll.
Palmer azért jött, mert egy hirtelen eset miatt (Campbell megsérült) kellett egy olyan QB, aki rögtön eredményt tud elérni. Erre feltette magát Hue, mert ha bejön akkor nem számít annyira az első kör, mert PO csapat vagyunk, ha nem jön be, akkor se igazán érdekli, mert viszonylag jó eredményt ért el egy csapattal, tehát ha kirúgják is el tud menni dolgozni máshová. Ez utóbbi lett, történetesen a Cincinnattiba ment ahol örültek az első köröknek.
Seymour már nem éri meg azt az első kört, de talán soha nem is érte meg.
McClain sztem még nem forrotta ki magát, de nem is fogja már itt nálunk szvsz.
DHB Davis pick egyértelműen.
McFadden sztem megéri az első picket, de azt nem lehetett sehol sejteni, hogy ő sérülékeny lesz.
Huff meg a mostani fizetése miatt kell hogy menjen, ha megy, bár sztem nem megy!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Amadeus!

Engem nem kell győzködni DHB képességeiről. Én mondom 2009 óta, hogy túlzás őt elit WRhez közelinek tartani (amit rögvest elér). Vagy nem igaz, miszerint aki harmadik évében lesz először ~1000 yardos WR (és főleg amilyen típusú passzokból), az normális, mert ekkorra érnek be a WRek.
Én már azt sem értettem, hogy egy harmadik körös prospectet, csak mert gyors, miért vittek el top10ben?
--------------------------------------------


Én inkább arra céloztam, amit most Barb is ír.
Úgy értem, egyszer már el kellene kezdeni valóban építkezni úgy, hogy nem kell kétszer annyit kirúgni közben, mit amit reálisan tudsz szerezni. Illetve nem a legdrágábban vett embereket vágod ki elsősorban.
Palmer most (2011 szezon közben) jött 1.+2. körért.
Seymour 2009ben a 2011es első körért.
McClain a 2010es első körért.
DHB a 2009es első körért.
McFadden 2008as első körért.
Huff 2006os első körért.

Érted? Szóval így aztán (le)építkezhetsz örökké.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből. Bruce
Bizony.
Emellett McClain, Kelly, Palmer, DHB, Huff, DMC lehet még veszélyben a nagyobb nevek közül...Rolni
És a kisebb nevek közül?

Egyébként ez mind kezdőjátékos (McClain határeset), ami kérdéseket vet fel csapatépítésben (mindkét DT vagy QB+HB duó).

ulpianus
ezek közül egy egészséges DMC és Huff (az eredeti helyén) az akit nem tudnánk pótolni, a többiek nem produkálnak olyat, hogy szinkronban legyen a teljesítményük a fizetésükkel. DHB máshol kezdőbe nem férne be...Amadeus91
Nem hiszem,hogy kettejükön kívül bárki maradna..
Esetleg Kelly, ha nem akarunk DT draftot korán. De nem is baj most kell pucolni a keretet, ha szar alapokra építjük az új csapatot akkor hamar elkezd rohadni.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből. Bruce
Bizony.
Emellett McClain, Kelly, Palmer, DHB, Huff, DMC lehet még veszélyben a nagyobb nevek közül...Rolni
És a kisebb nevek közül?

Egyébként ez mind kezdőjátékos (McClain határeset), ami kérdéseket vet fel csapatépítésben (mindkét DT vagy QB+HB duó).

ulpianus
ezek közül egy egészséges DMC és Huff (az eredeti helyén) az akit nem tudnánk pótolni, a többiek nem produkálnak olyat, hogy szinkronban legyen a teljesítményük a fizetésükkel. DHB máshol kezdőbe nem férne be...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből. Bruce
Bizony.
Emellett McClain, Kelly, Palmer, DHB, Huff, DMC lehet még veszélyben a nagyobb nevek közül...Rolni
És a kisebb nevek közül?

Egyébként ez mind kezdőjátékos (McClain határeset), ami kérdéseket vet fel csapatépítésben (mindkét DT vagy QB+HB duó).

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/07/goodell-pushes-for-new-raiders-stadium/
Amadeus91
Goodell mostanság többször mondta, hogy legyen új stadionja a Raidersnek (is), vagy költözzön el. Egy hónapja meg azt mondta, hogy a HD TV közvetítések miatt nem éri meg túlzottan stadionbővítésbe/komoly felújításba fogni a csapatoknak, ő aztán megérti.
Idióta, és nem csak emiatt, hogy állandóan magának is ellentmond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/07/goodell-pushes-for-new-raiders-stadium/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből. Bruce
Bizony.
Emellett McClain, Kelly, Palmer, DHB, Huff, DMC lehet még veszélyben a nagyobb nevek közül...Rolni
ez valami hivatalos vagy insider info?

Kelly és DMC maradjon már (ócsóért), kéne valami raider vér a csapatba.

McClain-nek meg az anyját...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből. Bruce
Bizony.
Emellett McClain, Kelly, Palmer, DHB, Huff, DMC lehet még veszélyben a nagyobb nevek közül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Minden valószínűség szerint Lechler és Seymour távozik a szezon végén a Raidersből.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
ha kikapnánk a KC-től és nyerne a Jax...ott lennénk már majdnem 1/1n.Amadeus91
Akkor nem majdnem, hanem tutira...legalábbis ezt olvastam twitteren...

Nem örülnék neki igazán. Szeretném, ha a KC-t és Carolinát vagy\és Chargerst ütnénk pofás játékkal...

Úgysincs idén olyan 1\1 mint tavaly...Rolni
Ha ebből a hármasból legalább egyet nem nyerünk, az már tényleg gyalázat.BMG
jobb lenne minél előbb lenni egy imba DT/DE miatt.Amadeus91
Az lenne a gond a top1-2vel hogy ha nem sikerül letradelni egy 5-8 is bőven elég lenne.
Tényleg nincs jelenleg olyan prospect akiért megérné ez az 5-6 hely differencia.

DT-nek itt van Star aki talán nem reach 2.-nak húzni, de ha 8nál vagyunk ott lehet még Hankins pl. de alapvetően én nem húznék DT-t első körben nálam mindenképpen pass rusher DE jönne abból elég szép merítés van 1. kör eleje/közepe felé (persze még korán van tudom stb..)

Szóval top10ig lehetne húzni ott van Moore, bár érte nem vagyok oda perpillanat de jó lehet, a tigris tesók, Werner, ha meg át akarunk állni 3-4-re ott van Jarvis Jones, aki nekem alacsony és vékony még de érti kis pluszizommal állat lehet.

Részemről egy letrade 15 környékére és jöjjön a Luftwaffe vagy valamelyik LSU-s, ha ragagunk 2.-3. helyen persze Star az értelmes döntés. De majd a kombájn úgyis felforgatja a dolgokat


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ha kikapnánk a KC-től és nyerne a Jax...ott lennénk már majdnem 1/1n.Amadeus91
Akkor nem majdnem, hanem tutira...legalábbis ezt olvastam twitteren...

Nem örülnék neki igazán. Szeretném, ha a KC-t és Carolinát vagy\és Chargerst ütnénk pofás játékkal...

Úgysincs idén olyan 1\1 mint tavaly...Rolni
Ha ebből a hármasból legalább egyet nem nyerünk, az már tényleg gyalázat.BMG
jobb lenne minél előbb lenni egy imba DT/DE miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
ha kikapnánk a KC-től és nyerne a Jax...ott lennénk már majdnem 1/1n.Amadeus91
Akkor nem majdnem, hanem tutira...legalábbis ezt olvastam twitteren...

Nem örülnék neki igazán. Szeretném, ha a KC-t és Carolinát vagy\és Chargerst ütnénk pofás játékkal...

Úgysincs idén olyan 1\1 mint tavaly...Rolni
Ha ebből a hármasból legalább egyet nem nyerünk, az már tényleg gyalázat.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ha kikapnánk a KC-től és nyerne a Jax...ott lennénk már majdnem 1/1n.Amadeus91
Akkor nem majdnem, hanem tutira...legalábbis ezt olvastam twitteren...

Nem örülnék neki igazán. Szeretném, ha a KC-t és Carolinát vagy\és Chargerst ütnénk pofás játékkal...

Úgysincs idén olyan 1\1 mint tavaly...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
ha kikapnánk a KC-től és nyerne a Jax...ott lennénk már majdnem 1/1n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Rolni
de lesz. Seymour $6.575 milliós bónuszának 4/5-öd része számít majd dead moneynak
deyell
Ebben biztos vagy? Ha az évek törlődnek...mondjuk végülis logikus, hisz tavaly 5évre írták alá a hosszabbítást, annyi időre lett belőve...megpróbálok utánna nézni.
Amúgy ez a 5M dead money lényeges spórolás ahhoz képest, mintha kifizetnénk az esedékes fizetését...

Amúgy logikailag másik oldalról megközelítve:
Ha kivágjuk szezon végén akkor is ez a dead money-a. SB megmaradó része...ha ez marad a void esetében is akkor mi értelme a void-ot betenni a dealbe??? Remélem így nem lesz dead money\cap hit...

Ami viszont biztos, h 2014es drafton kaphatunk így érte comp. picket, ha sikerül jól igazolnia!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végre már edzett Seymour is. Valamint a híresztelések ellenére edzett DMC is, igaz hogy rásérült kissé a Broncos elleni meccsen a lábára, de tegnap ott volt és mivel Allen nem is volt edzésen, ezért Knapp vezette az edzést és futóedzés volt végig.

Nem is baj, mindkét oldalra ráfér a gyakorlás.

Egyedül Branch hiányzott a csapatból sérülés miatt, a többiek ott voltak vagy limitáltan vagy teljes edzéssel a hírek szerint.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Rolni
de lesz. Seymour $6.575 milliós bónuszának 4/5-öd része számít majd dead moneynak
deyell
az nem vészesAmadeus91
Sztem elég sok az az 5,3 milla (~4%-a a capnek) Bruce
relatív, hogy mi sok, elvileg ennél jóval nagyobb lenne a fizetése/teljes hitje normál esetben. Hosszú távon nagyon is jó húzás lenne ilyen kondíciókkal szélnek ereszteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Rolni
de lesz. Seymour $6.575 milliós bónuszának 4/5-öd része számít majd dead moneynak
deyell
az nem vészesAmadeus91
Sztem elég sok az az 5,3 milla (~4%-a a capnek)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Rolni
de lesz. Seymour $6.575 milliós bónuszának 4/5-öd része számít majd dead moneynak
deyell
az nem vészes

criminal lawyer or criminal lawyer?