Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Viszont Te'o illetve a LB poszt meg nem illik bele a DL\OL nyeri a háborút elméleténóbe. GB draftokra sem a korai LB húzás volt a jellemző, amíg ott volt...
Emellett most égtünk be a tuti jó MLB pickünkkel. Te'o-val kapcsolatban is emlegetik a sebességet, mint potenciális gondot...
Per pillanat nem nagyon látom, hogyan sikerülne letradelnünk...ki jönne fel kiért?? Nincs idén Luck vagy RG3 kaliberű rookie...St. Louis lehetne ugye a jelölt a 2 első körösével meg a komoly LT need-el, de nem vagyok benne biztos, h ez elég lesz.
Ha nincs letrade nagyon nem örülnék Te'onak top3ban...
Top 3ban nálam Star, Loeckel és a top DE jöhet szóba. Top DE Moore vagy Werner lehet sztem, de közülük még nem tudom kinek örülnék jobban. Werner pl. sokat játszott LDE-t Tank volt RDE...nekünk meg ugyebár RDE kellene...Rolni
volt egy korai LB húzás a Packersnél - 2006 1/5 A.J. Hawk (mondjuk ő nem érte meg)

egyelőre én sem látom, hogy ki jönne fel, de pl. tavaly is feljött a Dallas Claiborne-ért, erre sem számítottak sokan, ilyen előfordulhat most is.

Te'o-ról tudom, hogy egyesek lassúnak tartják, de nézegettem youtube-on a meccsvideóit, és nem látom lassúnak, coverage-ben is egész jó.deyell
McClain egyetemi videoi is rendben voltak...

Persze lehet trade, de a Boys "csak" a 6.pickig jött fel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Viszont Te'o illetve a LB poszt meg nem illik bele a DL\OL nyeri a háborút elméleténóbe. GB draftokra sem a korai LB húzás volt a jellemző, amíg ott volt...
Emellett most égtünk be a tuti jó MLB pickünkkel. Te'o-val kapcsolatban is emlegetik a sebességet, mint potenciális gondot...
Per pillanat nem nagyon látom, hogyan sikerülne letradelnünk...ki jönne fel kiért?? Nincs idén Luck vagy RG3 kaliberű rookie...St. Louis lehetne ugye a jelölt a 2 első körösével meg a komoly LT need-el, de nem vagyok benne biztos, h ez elég lesz.
Ha nincs letrade nagyon nem örülnék Te'onak top3ban...
Top 3ban nálam Star, Loeckel és a top DE jöhet szóba. Top DE Moore vagy Werner lehet sztem, de közülük még nem tudom kinek örülnék jobban. Werner pl. sokat játszott LDE-t Tank volt RDE...nekünk meg ugyebár RDE kellene...Rolni
volt egy korai LB húzás a Packersnél - 2006 1/5 A.J. Hawk (mondjuk ő nem érte meg)

egyelőre én sem látom, hogy ki jönne fel, de pl. tavaly is feljött a Dallas Claiborne-ért, erre sem számítottak sokan, ilyen előfordulhat most is.

Te'o-ról tudom, hogy egyesek lassúnak tartják, de nézegettem youtube-on a meccsvideóit, és nem látom lassúnak, coverage-ben is egész jó.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
DMC-t tartanám a végsőkig amíg van remény, hogy egy szép napon össze lehet végül drótozni.Amadeus91
Sztem ezen túl vagyunk...nem tud 16 meccs közelébe kerülni. Az új sémánkba (ami Knapp estleges távozásával is marad jó eséllyel) nem tud extrát nyújtani. 2014ben UFA lesz és nem hiszem, h visszaigazoljuk. Most van utolsó esély, h kapjunk vmit érte.

olvasgattam McKenzie nyilatkozatait arról, hogy milyen típusú játékosokat hiányol a csapatból, többször is hangsúlyozta, hogy olyat, aki vezéregyéniség lehet, mert ilyen jelenleg nincs. ha draftról kívánjuk ezt a problémát orvosolni, akkor egyértelműen Te'o. ha viszont mondjuk az FA piacról, és a drafton hiányposztra húzunk, akkor azt mondanám, hogy Bjoern Werner lesz a befutó, mert illik McKenzie játékospolitikájának profiljába (szorgalmas, intelligens). ez a két játékos még szimpatikus is lenne, főleg, ha egy letrade után tudnánk begyűjteni valamelyiket.deyell
Viszont Te'o illetve a LB poszt meg nem illik bele a DL\OL nyeri a háborút elméleténóbe. GB draftokra sem a korai LB húzás volt a jellemző, amíg ott volt...
Emellett most égtünk be a tuti jó MLB pickünkkel. Te'o-val kapcsolatban is emlegetik a sebességet, mint potenciális gondot...
Per pillanat nem nagyon látom, hogyan sikerülne letradelnünk...ki jönne fel kiért?? Nincs idén Luck vagy RG3 kaliberű rookie...St. Louis lehetne ugye a jelölt a 2 első körösével meg a komoly LT need-el, de nem vagyok benne biztos, h ez elég lesz.
Ha nincs letrade nagyon nem örülnék Te'onak top3ban...
Top 3ban nálam Star, Loeckel és a top DE jöhet szóba. Top DE Moore vagy Werner lehet sztem, de közülük még nem tudom kinek örülnék jobban. Werner pl. sokat játszott LDE-t Tank volt RDE...nekünk meg ugyebár RDE kellene...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
olvasgattam McKenzie nyilatkozatait arról, hogy milyen típusú játékosokat hiányol a csapatból, többször is hangsúlyozta, hogy olyat, aki vezéregyéniség lehet, mert ilyen jelenleg nincs. ha draftról kívánjuk ezt a problémát orvosolni, akkor egyértelműen Te'o. ha viszont mondjuk az FA piacról, és a drafton hiányposztra húzunk, akkor azt mondanám, hogy Bjoern Werner lesz a befutó, mert illik McKenzie játékospolitikájának profiljába (szorgalmas, intelligens). ez a két játékos még szimpatikus is lenne, főleg, ha egy letrade után tudnánk begyűjteni valamelyiket.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
DMC-t tartanám a végsőkig amíg van remény, hogy egy szép napon össze lehet végül drótozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Végeztem némi számolgatást:
Sztem 43M köré fel lehetne tornászni a cap space-ünket szezon után hamar. TK, Huff, Palmer, DHB, DMC kárán...
TK, CP sima cut.
Huff cut, ha nem megy bele egy új piaci áras dealbe (4év 24M mondjuk)
DHB cut, ha nem megy bele egy teljseítményével arányos új dealbe
DMC trade vmi aprópénzért. Szerzünk így picket, meg cap helyet...

43Mból visszahozhatnánk akiket akarunk beleférne egy impact FA és pár töltelék, meg a draft class leigazolása is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha ténylegesen kiárusítjuk a WR-ket akkor nem nagyon lesz itt gondolkodás arról, hogy mennyi lyukas poszt van jelenleg és mennyi marad ezután. Ezzel kicsit ráijesztettek a srácokra, hátha összekapják magukat. De ha nem és megy mindenki akkor tényleg elkezdődhet a nagy rombolás és aztán remélhetőleg az építkezés is. Egyre jobban várom az offseasont!

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Oakland Raiders could decide to shop WRs Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore and Jacoby Ford in order to obtain draft picks for next year's draft. WR Rod Streater appears to be safe as part of the solution and not the problem. WR Juron Criner won't be going anywhere, either. Streater is tied for sixth among rookie wide receivers this year with 28 catches and is sixth in yards with 429.

Bruce
Ezt honnan idézted?
Szolidan szíven ütött!Még Dhb-t csak csak értem de Moore és Ford is!😕
Ismervén a bennük levő potenciált és a korukat nagyon de nagyon nem tetszik ez a húzás!!Cubehead
DHB és Moore ha csak ennyit tudnak akkor bőven. Ford playmaker... mindenképpen maradnia kéne.Amadeus91
Moore-ért kaphatnánk a legtöbbet sztem. Egy igazi #1 WR mellé jó opció lehet mint #2. Az sajnos látszik, h nem első számú WR. Idén több figyelmet kap már és droppol is sokat...Ford playmaker volt 2010ben. 2011ben már nem volt akkora fegyver, idén semmi ugye sérülés miatt...megtartanám, de főként visszahordónak és slotba...
DHB szerződése nem túl trade barát, de már csak 1 év van, szóval könnyen lehet hosszabbítani...ő sem #1 WR, de vhova #2nak vagy rotációba hasznos lehet...
Érdekes lesz ez...kevés olyan ember van rosteren aki miatt nagyon szívnám a fogamat, ha eltradelnénk, elküldenénk...

Aki nálam lock:
Veldheer, Wiz, Houston

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Seymour pénteken nem edzett... így a játéka kérdéses.
Branch viszont edzett, de mivel egész héten nem, így ő is kérdéses a hétvégén. Game-time decision mindkettő.

Barnes, DMC, Crawford, Huff, Mitchell probable státuszt kapott.

Pryor tuti hogy nem kezd, de lehetséges hogy játszik. 😒 elvileg Leinartot is láthatjuk...


Bruce
őt minek?Amadeus91
Mégiscsak Pryor előtt van a rosteren...
De természetesen ez csak akkor következik be, ha olyan a helyzet. Szóval vagy 50 pont előnyben, vagy 50 pont hátrányban kell lenni, különben úgyis Palmer lesz fent.
Szerintem most sem láthatjuk Pryort. Mármint a pályán.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Seymour pénteken nem edzett... így a játéka kérdéses.
Branch viszont edzett, de mivel egész héten nem, így ő is kérdéses a hétvégén. Game-time decision mindkettő.

Barnes, DMC, Crawford, Huff, Mitchell probable státuszt kapott.

Pryor tuti hogy nem kezd, de lehetséges hogy játszik. 😒 elvileg Leinartot is láthatjuk...


Bruce
őt minek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Seymour pénteken nem edzett... így a játéka kérdéses.
Branch viszont edzett, de mivel egész héten nem, így ő is kérdéses a hétvégén. Game-time decision mindkettő.

Barnes, DMC, Crawford, Huff, Mitchell probable státuszt kapott.

Pryor tuti hogy nem kezd, de lehetséges hogy játszik. 😒 elvileg Leinartot is láthatjuk...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.contracostatimes.com/raiders/ci_22188319/young-oakland-raiders-receivers-making-an-impression?source=rss
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
The Oakland Raiders could decide to shop WRs Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore and Jacoby Ford in order to obtain draft picks for next year's draft. WR Rod Streater appears to be safe as part of the solution and not the problem. WR Juron Criner won't be going anywhere, either. Streater is tied for sixth among rookie wide receivers this year with 28 catches and is sixth in yards with 429.

Bruce
Ezt honnan idézted?
Szolidan szíven ütött!Még Dhb-t csak csak értem de Moore és Ford is!😕
Ismervén a bennük levő potenciált és a korukat nagyon de nagyon nem tetszik ez a húzás!!Cubehead
DHB és Moore ha csak ennyit tudnak akkor bőven. Ford playmaker... mindenképpen maradnia kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
The Oakland Raiders could decide to shop WRs Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore and Jacoby Ford in order to obtain draft picks for next year's draft. WR Rod Streater appears to be safe as part of the solution and not the problem. WR Juron Criner won't be going anywhere, either. Streater is tied for sixth among rookie wide receivers this year with 28 catches and is sixth in yards with 429.

Bruce
Ezt honnan idézted?
Szolidan szíven ütött!Még Dhb-t csak csak értem de Moore és Ford is!😕
Ismervén a bennük levő potenciált és a korukat nagyon de nagyon nem tetszik ez a húzás!!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The Oakland Raiders could decide to shop WRs Darrius Heyward-Bey, Denarius Moore and Jacoby Ford in order to obtain draft picks for next year's draft. WR Rod Streater appears to be safe as part of the solution and not the problem. WR Juron Criner won't be going anywhere, either. Streater is tied for sixth among rookie wide receivers this year with 28 catches and is sixth in yards with 429.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Goodson-ra nem mondanám, hogy bevált, én nem is tartanám meg. DMC még egy évig maradna nálam is, de ezt az előbb is így írtam, csak rövid yardos szituban soha nem volt jó, erre és a csere RB szerepre kell egy játékos, főleg, hogy soha nem játszott végig egy szezont. Tudom Lattimorenak nem ez az első sérülése, de a tehetségét nem lehet figyelmen kívül hagyni. Ráadásul ha így is jelentkezik a draftra ahelyett, hogy maradjon még egy évet az azt jelenti, hogy küzdeni fog a helyéért, meg fog szakadni az edzésen és a meccsen is ha szerepet kap. A draft nagy része lutri. Az első és második körösök még mondhatni, hogy be fognak válni, de akit a 3. körtől lefelé húznak be, már csak remélni lehet, hogy lesz belőle valami. Én ezért nem tartom Lattimore behúzását kockázatosabbnak, mint egy nem sokra tartott "reménység" draftolását.

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
McClain... Én anno nagyon örültem a kiválasztásának. Vártam a szokásos Al picket, de nagyon örültem volna egy McClain vagy Bulaga picknek. Amikor elhangzott McClain neve nagyon örültem, hogy Al végre kilépett a saját árnyékából. Nem gondoltam volna, hogy Russell draftolása után újra abba a hibába esünk, hogy egy ilyen korán kiválasztott szupertehetséget hagyunk elkedvetlenedni. Semmi jel nem volt arra, hogy mentálisan gyenge prospect lenne McClain. Erre most fegyveres balhé, edzés kihagyása, eltiltás, ráadásul a legnagyobb pozitívum vele kapcsolatban az volt, hogy olyan football IQ-bal rendelkezik, mint kevesen a D# játékosok közül. Erre mi van a csapattal? Hiányzik a D# vezére, mondhatni agy nélkül játszanak. Nem tudom kinek a hibája ez... de remélem, hogy hamar kiderül, hogy alkalmas-e a D# vezére szerepre, mert ha nem, akkor jobb ha szabadulunk tőle. Ha viszont most úgy fog küzdeni a pályán amikor oda kerül, hogy meggyőzze DA-t és a csapat többi tagját, hogy akarja ezt a szerepet akkor maradjon. Ha sikeres lesz és végre vezére lesz a D#-nek akkor hamarosan senki sem fog emlékezni erre az esetre. Én még szurkolok neki, mert sok Alabama meccset néztem utólag miatta és ott azért látszott mi lehetne belőle. Én a 3-4-re való átállás ellen sem lennék, mert igazából ez a 4-3 sem működik igazán és nem sok olyan "rögzített " játékos van aki alkalmatlan lenne a 3-4re, így ha kell váltsunk!

Houston, Bilukidi, Kelly, Bryant, Burris, McClain és akinek még hosszabb szerződése van az Tollefson és Crawford akik valljuk be mozdítható játékosok. Seymour alkalmas, de sztem szabadulni fogunk tőle.


Most olvastam, hogy Lattimore (South Carolina RB) jön a draftra sérültem. Jó lenne őt is behúzni, mint anno Bush-t. Egy év regenerálódás után, ha DMC nem lesz használható továbbra sem, egy hasonló tehetségre lehetne cserélni.peterbadbone
Mondjuk miután láttam szegény Latti sérülését 10x meggondolnám hogy ezután egyáltalán fel lehet-e épülni.. Most egy 7.kör talán de túl sok a lyuk amire kell húzni, ha nem cseréljük el (neadjisten kibasszuk) runDMC-t akkor a futó legalább egy poszt ahol "jól" állunk.
Továbbra is állítom amit eddig hogy egy ekkora tetségű futó nem lesz szar magától 28éves kora előtt,
ha rendesen összeáll a fal akkor jönni fognak a 150yardos meccsek 4,5ös átlagfutással meg egy bombával közte. Ha meg lesérül, JÓ fal mögött Good és Stewart is hozhat egy 100yd/22-25carry átlagot simán, ha meg ők is kiesnek ott a mi FB/WR/TE/RB/Shooting Guard/Polihisztor Reece-ünk, nagy játék még egy jólidőzített screenel így is lehet ha nemis futásból..


több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McClain... Én anno nagyon örültem a kiválasztásának. Vártam a szokásos Al picket, de nagyon örültem volna egy McClain vagy Bulaga picknek. Amikor elhangzott McClain neve nagyon örültem, hogy Al végre kilépett a saját árnyékából. Nem gondoltam volna, hogy Russell draftolása után újra abba a hibába esünk, hogy egy ilyen korán kiválasztott szupertehetséget hagyunk elkedvetlenedni. Semmi jel nem volt arra, hogy mentálisan gyenge prospect lenne McClain. Erre most fegyveres balhé, edzés kihagyása, eltiltás, ráadásul a legnagyobb pozitívum vele kapcsolatban az volt, hogy olyan football IQ-bal rendelkezik, mint kevesen a D# játékosok közül. Erre mi van a csapattal? Hiányzik a D# vezére, mondhatni agy nélkül játszanak. Nem tudom kinek a hibája ez... de remélem, hogy hamar kiderül, hogy alkalmas-e a D# vezére szerepre, mert ha nem, akkor jobb ha szabadulunk tőle. Ha viszont most úgy fog küzdeni a pályán amikor oda kerül, hogy meggyőzze DA-t és a csapat többi tagját, hogy akarja ezt a szerepet akkor maradjon. Ha sikeres lesz és végre vezére lesz a D#-nek akkor hamarosan senki sem fog emlékezni erre az esetre. Én még szurkolok neki, mert sok Alabama meccset néztem utólag miatta és ott azért látszott mi lehetne belőle. Én a 3-4-re való átállás ellen sem lennék, mert igazából ez a 4-3 sem működik igazán és nem sok olyan "rögzített " játékos van aki alkalmatlan lenne a 3-4re, így ha kell váltsunk!

Houston, Bilukidi, Kelly, Bryant, Burris, McClain és akinek még hosszabb szerződése van az Tollefson és Crawford akik valljuk be mozdítható játékosok. Seymour alkalmas, de sztem szabadulni fogunk tőle.


Most olvastam, hogy Lattimore (South Carolina RB) jön a draftra sérültem. Jó lenne őt is behúzni, mint anno Bush-t. Egy év regenerálódás után, ha DMC nem lesz használható továbbra sem, egy hasonló tehetségre lehetne cserélni.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
az jó, mert nagy sémaváltás nem volt.....

Amadeus91
Hát azért sztem volt. Nem arra kell gondolni feltétlenül, h 4-3ról nem váltottunk 3-4re...
O oldalon PBS vertikális játéktól, ZBS WCre váltottunk, ami azért már sémaváltás is.
D oldalon pedig fel adtuk a 4 man rush, man-to-man ideológiát egy zónára épülő, blitzelgető D-re...

Bruce nem fogunk McClain-en megegyezni azt már látom. Nem 2 hibája volt eddig, hanem sok. Az utóbbi meccseken semmi különbség nem volt D tekintetében Gaitherrel MLB poszton...azért ez csak mutatja mennyire tucat produkciót nyújt...és kurvára nem tucat pénzért...na ezért kell vele kezdeni vmit...én tradenek nagyon örülnék és ha neked van igazad, tehát sok csapat vinné akkor vmi kései picket még ezzel a szerződéssel is begyűjthetnénk...Én most sajnos már nem hiszem, h megváltozik ennek az eltiltásnak meg most back up szerepnek köszönhetően...mondjuk elég kemény gondolkodásra késztethetné az, h top10 pick létére scouting team RB-t és back up MLB-t tol edzésen...pályára meg sztem csak STbe küldik majd fel...ha ez nem döbbenti meg, akkor nálunk már semmi...

Knapp nálam már eléggé kihúzta a gyufát, mert igaza van ebben a séma váltásos dologban, de ennyire nem kihasználni azt amid van igen necces teljesítmény...az elmúlt 2 évben azért már NFL szerű Onk volt, aztán idén ismét csak nyomokban emlékeztetünk rendes Ora, pedig QB poszton jobban állunk. Ha ő marad nem leszek boldog...
Nagyon érdekes lesz honnan szabadulnak fel OC jelöltek év végén...jó volna, ha RM és DA alaposan végignéznék a felhozatalt...Shurmur, Mularky, Mornhinweg mind piacra kerülhet akár...Mornhinweg ugye volt nálunk tavaly HC interjún is...ha Reid és kis csapata lapátra kerül és Reid nem rögtön talál máshol HC melót, ahova viszi mondjuk MM-t akkor rá lehet esélyünk sztem...

Tarver kicsit nálam más tészta. D oldalon kevés a rendes playa, sok sérült volt végig, ő is rutintalan még. Ha nem tudunk vmi komolyabb DC-t idecsábítani akkor nálam maradhatna még.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
az jó, mert nagy sémaváltás nem volt.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Branch nem edzett megint. Sajnos valószínű, hogy nem vagy csak korlátozottan fog játszani a KC ellen. Igazából nem kell erőltetni a játékát, épüljön fel teljesen és kész.

Továbbra is azt nyilatkozza Allen, hogy ki kell próbálni Pryor-t de ezen túl most már további játékosokat is megnevezett, akikre kíváncsiak. Bergstrom (ő az edzéseken G-ként gyakorol az első csapattal, mindkét oldalon), Bilukidi (őt már azért kipróbálták), Crawford.
Valamint a két eddig mellőzött TE-t is jobban előveszik, hogy lássák beleférnek e a hosszútávú tervekbe.

McClain a scout team-mel gyakorlatozott és back-up MLB szerepe van jelenleg, de beszéltek Allen-nel a jövőről, bár elég sejtelmesek voltak ezzel kapcsolatban, így sok mindent nem lehet tudni, hogy mi lesz a jövő. Csere, cut, szerződés strukturálás bármi szóba jöhet egyelőre. Allen azt mondta hogy a csapat része McClain. Ide kapcsolódik még hogy Bartell az egyik rádiónak nyilatkozta, hogy akár hiszik akár nem, Rolando jó gyerek (really good guy), csak fel kellene nőnie még!

Seymour edzett már 3-at egymás után, így a hét végén játszani is fog.

Olvastam egy nyilatkozatot a coordinátoroktól, amiben kifejtik, hogy az első év a sémaváltásoknál ilyen nyögvenyelős szokott lenni, így legyen türelemmel mindenki és a következő évben már jobban fog működni a dolog, mind offense, mind defense oldalon.
Saját vélemény, hogy én a def oldalban bízok is, de az off-nál valahogy Knapp nem tetszik nekem sehogy sem. De én leszek a legboldogabb, ha ezt a bizalmat visszanyeri nálam az offense teljesítményével. De jelenleg szkeptikus vagyok
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért az elég fura hogy kb az szól ellene, hogy egy meccsen egyszer rossz lyukra futott. Jó tudom, hogy volt egy másik ilyen esete is egy korábbi meccsen, de ez még mindig csak kettő. Amúgy meg ebben a megfontolásban akkor a többi futás alkalmával viszont jól választotta meg a lyukat, tehát mondjuk 98-szor jól, 2-szer nem. Ettől ő már rossz játékos.

Motiváltsági problémája van, amely egyrészt edzői (sportpszichológusi) feladat, másrészt saját dolog is. Ez utóbbit csak ő tudja megváltoztatni, emiatt lehetne jó neki egy csapatváltás, de jó pszichológiai érzékkel sztem a Raidersben is lehetne belőle közel az a játékos, akit a draftkor vártak a szakik.

Két út lehetséges. Raiders vagy más csapat.
M/1. Elmegy más csapatba és ott sem váltja meg a világot: hibás draft volt.
M/2. Elmegy más csapatba és ott rendkívül jó játékossá válik mondjuk egy 3-4-es csapatban: hibás draft volt, mert olyan rendszerbe igazoltuk amibe nem való
M/3. Elmegy más csapatba és ott rendkívül jó játékossá válik mondjuk egy 4-3-as csapatban: gyenge edzői kar a Raidersnél, egyrészt szakmailag, másrészt sportpszichológiailag.

R/1. Marad és megtalálják a helyét, jó játékos lesz: jó edzői kar és nem volt hiba a draftolása
R/2. Marad, de nem változik a helyzete és megbukik mint játékos: rossz draft, nem jó edzői kar, építkezés hiánya stb.

Tehát ha jó játékost lehet faragni belőle, akkor miért nem nálunk. Ha nem lehet jó játékost faragni belőle, akkor az még nem most dőlt el, miért nem próbálkozunk még vele? Az elküldése szerintem minden esetben hibás döntés, mert csak veszíthetünk vele.

JMR-rel más volt a helyzet anno, mert ugye ő senkinek nem kellett. McClain sztem elég sok csapatnak kellene...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
De ha ebbe beilleszted McClaint, akkor még egy poszttal kevesebb amit meg kell oldani.
Feltéve, ha McClaint úgy tudják beilleszteni, hogy belőle a legtöbbet kihozzák. Amúgy meg szar edző, ha nem tudja motiválni a játékost (mert itt nem évekről van szó, egy éve van a keze alatt és nem miatta kedvetlen Rolando). Ez most egy új helyzet neki is, kb majdnem olyan mintha új csapatba ment volna. Szóval ha nem tudja az edző ezt megcsinálni vele, akkor az szar edző!Bruce
Jó lenne persze és év elején még én is így számoltam, de amit eddig letett az nekem már nem ezt mutatja...
23évesen elvileg álmaidat megvalósítva, nehogy már agyon kelljen motiválni...az, h lassú ráadásul nem motiváláson múlik...kivéve, ha annyira szarik bele, h félgőzzel nyomja csak...amúgy kurvára nem értem a srácot...Rolni
Ha a pályán kívül nem lenne ekkora Jamarcus imitátor én is azt mondanám, hogy maradjon. Alapból kedvelem is, nem egy Ray Lewis de a hibái ellenére elfér a kezdőben.
A gond az amit mondd Rolni, hogy ha szarik bele, az meglátszik rajta, óhatatlanul is feszültséget kelt csapaton belül (pláne ha pofázik az edzőnek és ilyen nyilatkozatai vannak)
Mégha bele is illesztenék a szerkezetbe, HOSSZÚTÁVON többet ér a Raiders franchisenak egy Gaither szintű tucatember aki mentálisan rendben van, mint egy tehetséges gyerek aki csak bomlaszt. Ha el tudnak vele beszélgetni és megjön az esze örülnék perze, de erre a bwin is 90-es szorzót adna...


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
De ha ebbe beilleszted McClaint, akkor még egy poszttal kevesebb amit meg kell oldani.
Feltéve, ha McClaint úgy tudják beilleszteni, hogy belőle a legtöbbet kihozzák. Amúgy meg szar edző, ha nem tudja motiválni a játékost (mert itt nem évekről van szó, egy éve van a keze alatt és nem miatta kedvetlen Rolando). Ez most egy új helyzet neki is, kb majdnem olyan mintha új csapatba ment volna. Szóval ha nem tudja az edző ezt megcsinálni vele, akkor az szar edző!Bruce
Jó lenne persze és év elején még én is így számoltam, de amit eddig letett az nekem már nem ezt mutatja...
23évesen elvileg álmaidat megvalósítva, nehogy már agyon kelljen motiválni...az, h lassú ráadásul nem motiváláson múlik...kivéve, ha annyira szarik bele, h félgőzzel nyomja csak...amúgy kurvára nem értem a srácot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
McClain-nel az a baj, hogy ő nem akar. Hiába brutálisan jó a fizikai adottsága a focihoz, nem akar és szerintem ebből a nem akarásból erednek az olyan ostoba hibák, mint ami Cincinnatiben is előadott, hogy rossz lyukra ment, egész konkrétan... így nincs értelme, pláne ennyiért. Egyébként biztos, hogy van oka annak, hogy mind JMR, mind Rolando, akik amúgy az egyetemen jók voltak, minden draft boardon élen voltak, gyakorlatilag kiégtek.(lehet nem bírták el fejben a Just Win-t).
Huff nálam sima maradó, tiszta svájci bicska típusú játékos, Kelly szintén, ha esetleg 3-4 megfordul Allenék fejében, akkor is lenne helye és 4-3ban is egy fiatal falba még elfér.
DHB-t nem tartom sokra, hiába gyors, még mindig inkonzisztensek a kezei, olyan dropokat művel, amit egy első számút elkapó, évi 8 millióért nem tehet meg. Megtartanám sokadik elkapónak, de nem ennyiért.
McFadden nálam marad, de nagyon komoly orvosi stábot igazolnék hozzá, mert egészségesen mindent tud. Elkapni, futni, nagy playt csinálni, nagy darab fizikális játékos, kiemelkedő sebességgel és gyorsulással. Ha kell hozzunk FB-t a rosterre és Reece-szel rotáljuk DMC-t, hátha tudjuk csökkenteni a snapek számának a csökkenésével a sérülés esélyt.
Palmer és Sey... Palmer jól játszik, a sok buta INT-ne ellenére is, de ezt a teljesítményt (3-10), amit a csapatból kihoz, ezt elértük volna egy Matt Moore szintű QB-val is, aki Palmer fizujához képest apróért játszana. Mellesleg ha futásra épülő támadójátékot építünk - márpedig úgy fest - akkor nincs értelme 10-15 milliós QB-t a rosterre tenni, pláne ha rendre bakizik is.
Sey egyértelmű ezzel a cap kedvezményes cut lehetőséggel.

McFadden kikúrálása a kulcs az offensehez. A D#-t meg így is, úgy is újra kell alapozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?