Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Rolni
de lesz. Seymour $6.575 milliós bónuszának 4/5-öd része számít majd dead moneynak

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur szerint Seymour az 5 kihagyott meccse miatt UFA lesz a szezon vegen...
Ez sztem azt jelenti, hogy nem lesz dead money sem utanna. Reggie jol nyult a szerzodeshez offseasonban ezekszerint.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Berakom ide is:

Raiders 2012 offseason elemzés

Új GM, Új edzői gárda, cap hell…
Ennek tükrében lehet és kell vizsgálni a csapat 2012-es offseasonjét. Reggie McKenzie elég hamar kivágta a Routt, Boss, Wimbley trio-t elsősorban anyagi megfontolásból, de ezek után is nagyon szűk mozgásterük volt köszönhetően a dead money halomnak. Ezeken kívül sok szerződéshez hozzányúltak RMék (Huff, Palmer, Seymour).

FA igazolások (A,B,C,D,F):

Offense:
Matt Leinart Igazából Knapp-et követte Houstonból, leginkább azért, mert ismerte azt a sémát, amit installálni akartak. Egyértelműen Palmer mögé jött segítségnek és vésztartaléknak. Erre a szerepre megfelelő volt, ehhez mért a fizetése, így rendben van az igazolás sztem. Pályára nem kellett lépnie igazán, hatását nehéz lemérni emiatt. Ár-érték arány miatt lehetne B, de mivel impactje nem volt C-t adok rá.
Mike Brisiel Ő is egyértelműen azért jött Houstonból, mert ismerte az OC és az OL edző, valamint jó ZBS OG hírében állt. A szerződés amit kapott elsőre kicsit magasnak tűnt\tűnhet, de alaposabb megtekintés után sztem elég cap barát, az alacsony garantált összeg miatt. Könnyen elküldhető. Megítélésénél figyelembe kell venni, hogy nem volt rendben mellette egyik poszt az idő nagy részében. Eleinte Wiz volt a „gond”, hiszen sérülés miatt teljes offseasont kihagyta, nem volt összhang, illetve szoknia kellett a ZBS-t, aztán Barnes hamar kidőlt és jött Smith RTnek, aki egy 0. Wiz szépen összekapta magát és amióta Barnes visszatért jobb a helyzet. Ezzel együtt nem lett olyan impact játékos akit vártunk. Vannak büntijei is rendszeresen. C-t adok rá, de jövőre egy rendes RTvel ez felkúszhat B-re.
Owen Schmitt Blocking FBnek hoztuk, annak is használtuk. Ár-érték arány rendben van. Igazából ahogy megpróbáltuk nem csak blokkolásra használni rögtön gondba is voltunk. Azért adok ide is C-t, mert a héten kiraktuk.
Duke Calhoun Sérülés miatt hamar kidőlt. Nem értékelhető.
Derek Hagan Későn érkezett, ehhez képest egész jól beforgott a rotációba az elején. Minimum fizujért jött, így rendben van a történet. Ahogy a fiatalok, főleg Criner kezd beforogni egyre többet, úgy kap ő egyre kevesebb lehetőséget. Ezt C-re minősítem.
Jeremy Stewart Későn érkezett, talán már látták, h Taiwan Jones nem megbízható opció. DMC és Goodson sérülése után kezdett szerephez jutni. Egyre jobban ment\megy neki a dolog. Jó kis futó lehet belőle. Nem egy egyszemélyes workhorse, de egy RB tandemnek sztem simán lehet az egyik fele, akár Goodsonnal, akár DMCvel. Minimális pénzen van, B-s értékelést adok rá.

Defense:
Dave Tollefson DE depthnek érkezett 2 éves dealen. Sajnos eléggé eltűnt, nem tudott hozzátenni a csapat teljesítményéhez. Nem vagyok benne biztos, h marad 2013ra. D
Andre Carter Későn érkezett, mert nem volt egészséges. Pass rush szekció erősítése miatt érkezett, sajnos sokat nem tett hozzá ő sem a dologhoz. Nem hiszem, h visszahozzuk jövőre. C
Philip Wheeler Ő igazán jó fogásnak minősül. OLB komoly need volt Wimbley kivágása után. Kedvező áron érkezett, ugyanis a Colts-os évei után nem kapkodtak érte. Nálunk első naptól kezdve SLB kezdő és év közben átvette a playhívásokat McClaintől. A D agya lett. A-s értékelést adok erre a húzásra. Needre, megbízható kezdőt hoztak olcsón.
Omar Gaither Későn érkezett, McClain eltiltása miatt kapott szerepet. Inkább McClain szegénységi bizonyítványa, hogy nem látszott minőségi visszaesés. A hátralévő meccseken még bizonyíthatja, h van helye a csapatban, de jobb esetben jövőre mint depth kell csak. Értékelni nem tudom a limitált idő miatt (későn is jött, illetve MLB idén keveset van fenn nálunk, nickelbe a két OLB marad fenn)
Shawntae Spencer Kezdő CBnek hoztuk, hatalmas needre, szolid pénzért. Minden jónak tűnt amíg le nem sérült. Amikor pályán volt egész jól játszott, de a sérülés miatt D.
Ron Bartell Ő lett volna a másik kezdő CB. Kicsit drágább volt, cserébe ugyanúgy lesérült, viszont szar volt amikor játszott 😊 . Héten el is küldtük. F
Joselio Hanson Későn érkezett, emiatt az elején nehezen indult meg, de amióta felvette a fonalat megbízható nickel CB. B.
Brandian Ross GB practice squadból nyúltuk le. Későn érkezett, fiatal is, nyers is, emiatt az elején nem játszott. Utóbbi pár meccsen S poszton jutott szóhoz többször és eddig mutatottak alapján lehet, hogy lesz belőle vmi 😊 . DB depth mindenképpen, de 1-2 éven belül talán kezdő is. C-t azért adok, mert keves szerephez jutott eddig.
Összességében sok olcsó depth emberke jött, akiktől sajnos ebben a gyenge Dben több kellett volna. Van 1-2 olyan ember azért aki a hosszútávú tervekbe belepasszolhat, de nagyobb része hamar kipörög majd.

Draft:
Ez sem volt egyszerű történet, hiszen nem volt 1. és 2. körös pickünk sem.
3. körben érkezett Tony Bergstrom, akit sok helyen a legjobb ZBS falemberek között tartottak számon. Egyetemi RT, akiből LG-t szeretnénk faragni. Emiatt egyértelmű volt, h kis idő kell, majd a dologhoz. Eddig mint kezdő nem jutott szóhoz, de a szezon 2. felében egyre többet használjuk mint 6. OL. Ez nem OG szerepkör, de a kevés play alapján bíztató a gyerek. Jövő évben kezdő posztra várom. Az idei kevés szerep, impact miatt C-t adok a potenciál, bíztató jelek miatt.
4. körben jött Miles Burris, akitől sokan (én is) idén ST játékot és OLB poszton depth szerepet vártak. Ehhez képest Curry sérülése miatt kezdő volt már első meccsen. Azóta is maradt kezdő, Curry elküldéséhez köze van az ő játékának is. Játéka nem mentes a hibáktól, leginkább a mistackle-kel van gond, de sztem ez sok esetben amiatt van, h rookie és tapasztalatlan. Rookie létére ő marad fenn nickel szituknál, de ez részben Rolando érdeme is. Várhatóan kezdő lesz jövőre is és ha sikerül javulnia szerelésben akkor jó kezdő lesz. A-t adok érte, mert 4. körből kezdő lett egész pofás játékkal.
5. körben jött Jack Crawford. Ő nagyon nyers játékosként érkezett, ennek megfelelően nem sok szerephez jut. Eddig D, de bízom benne, h jövőre már back up szerepben láthatjuk majd.
5. körben jött Juron Criner is. Eleinte kevés szerephez jutott, de az utóbbi meccseken kezd már beforogni a rotációba, voltak szép elkapásai, fejlődik. C-t adok.
6. körben jött Christo Bilukidi DT. Szezon második felében minden meccsen szóhoz jut. Seymour serülése miatt egyre nő a szerepe. Meccsek elején pörgetik főleg. Bíztató amit eddig mutatott, de még kondiban például nagyon nincs NFL szinten, emiatt a meccsek 2. felében már nem is nagyon látható. Per pillanat legalább back up DTnek kinéz a srác, ami egy 6. körös picktől sztem rendben lenne. B.

UDFA:
Marquette King sérülés miatt IR-re került, de sokan úgy gondoljuk, hogy Shane Lechler utódja lehet. Nagy szavak ezek egy pre-season, TC után, de Shane jó eséllyel nem kap az új stábtól top P fizetést és ő már házon belül van, valamiért IRre került sima cut helyett, úgy, h az a sérülés nem volt egyértelmű dolog 😊
Mario Kurn Hamar lesérült IR-re került, jó eséllyel ST playa lehet belőle.
Kaelin Burnett ST poszton jutott idén csak szerephez. Ez lehet a jövője is nálunk vagy máshol. C
Lucas Nix 53as keretre bejutott back up OG szerepben és jó eséllyel marad is itt hosszabbtávon. B
Rod Streater Igazán jó „find” a srác. Komoly jövő előtt áll a csapatnál, ha semmi gubanc nem jön közben. A
Draft és UDFA rész a két első körös pick nélkül elég nehezen értékelhető. Pozitívum, hogy több olyan játékost sikerült összeszedni aki hozzátett az idei szezonhoz (ami persze rakás szar, de attól még az állítás igaz 😊)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Potentially good news for our cap situation:

 www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/21333532

Quote:
McClain is due another $3.6 million in guaranteed money between 2013 and 2014, the remaining years on his deal. But per the language in his contract, the suspension means the Raiders can void the remainder of guaranteed money still owed to him and release him without penalty. Should McClain appeal, the NFLPA would have to make the case that his actions did not amount to "conduct detrimental to the team" in order to recoup that money.

Megvan az eltiltás oka sztem 😊
Így javul a cap situ is majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)
Cubehead
úgy kéne draftolni, mint tavaly a Rams tette. 1/2-n voltak eredetileg, ez nekünk is összejöhet, 2 letrade-del lementek az 1/14ig és lett összesen három db második körös pickük (+ még két első körös később). oké, talán olyan jó draftpozíciókat nem szerezhetünk mint ők tavaly, mert nincs egy Griffin szerű prospect idén, de azért letrade-del összejöhet egy második körös jövőre minimum. akkor, feltéve hogy ez megvan, a második körben mindenképp CB-t hoznék (Xavier Rhodes, David Amerson, Desmond Trufant) az első körben pedig DE/DT. bízom McKenzie-ben, ha valami erőssége, akkor az a draft.deyell
viszont ILB/MLB needes csapatok lesznek, Te'o pedig nagyon jónak néz kiAmadeus91
nem biztos, hogy Te'o olyan magasan fog elkelni, egyesek megkérdőjelezik a sebességét

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/08/manti-teo-will-be-a-first-round-pick-but-some-question-his-speed/

amúgy az én favoritom Shayne Skov, őt a második-harmadik körben be lehetne gyűjteni. univerzális játékos, sebessége alapján tudna 4-3ban is játszani MLB-tdeyell
ha pads nélkül is lassú lesz, akkor csúszni fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na vszeg szerda előtt nem jutok hozzá az elemzéshez...

Rolo így is sanszos, h lejátszotta már az utsó meccsét nálunk...

Bartell Chekwa cserének örülök. Ron megmutatta, h nem jó ide, most legalább meglátjuk mit tud Chekwa...

Owent nem sajnálom...sok vizet nem zavart...

Senki nem fog idén RGIII szerű tradet meglépni, nincs olyan prospect, nincs akkora mázlink 😊

Én DL-t várok elsővel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)
Cubehead
úgy kéne draftolni, mint tavaly a Rams tette. 1/2-n voltak eredetileg, ez nekünk is összejöhet, 2 letrade-del lementek az 1/14ig és lett összesen három db második körös pickük (+ még két első körös később). oké, talán olyan jó draftpozíciókat nem szerezhetünk mint ők tavaly, mert nincs egy Griffin szerű prospect idén, de azért letrade-del összejöhet egy második körös jövőre minimum. akkor, feltéve hogy ez megvan, a második körben mindenképp CB-t hoznék (Xavier Rhodes, David Amerson, Desmond Trufant) az első körben pedig DE/DT. bízom McKenzie-ben, ha valami erőssége, akkor az a draft.deyell
viszont ILB/MLB needes csapatok lesznek, Te'o pedig nagyon jónak néz kiAmadeus91
nem biztos, hogy Te'o olyan magasan fog elkelni, egyesek megkérdőjelezik a sebességét

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/08/manti-teo-will-be-a-first-round-pick-but-some-question-his-speed/

amúgy az én favoritom Shayne Skov, őt a második-harmadik körben be lehetne gyűjteni. univerzális játékos, sebessége alapján tudna 4-3ban is játszani MLB-t

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)
Cubehead
úgy kéne draftolni, mint tavaly a Rams tette. 1/2-n voltak eredetileg, ez nekünk is összejöhet, 2 letrade-del lementek az 1/14ig és lett összesen három db második körös pickük (+ még két első körös később). oké, talán olyan jó draftpozíciókat nem szerezhetünk mint ők tavaly, mert nincs egy Griffin szerű prospect idén, de azért letrade-del összejöhet egy második körös jövőre minimum. akkor, feltéve hogy ez megvan, a második körben mindenképp CB-t hoznék (Xavier Rhodes, David Amerson, Desmond Trufant) az első körben pedig DE/DT. bízom McKenzie-ben, ha valami erőssége, akkor az a draft.deyell
viszont ILB/MLB needes csapatok lesznek, Te'o pedig nagyon jónak néz ki

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)
Cubehead
úgy kéne draftolni, mint tavaly a Rams tette. 1/2-n voltak eredetileg, ez nekünk is összejöhet, 2 letrade-del lementek az 1/14ig és lett összesen három db második körös pickük (+ még két első körös később). oké, talán olyan jó draftpozíciókat nem szerezhetünk mint ők tavaly, mert nincs egy Griffin szerű prospect idén, de azért letrade-del összejöhet egy második körös jövőre minimum. akkor, feltéve hogy ez megvan, a második körben mindenképp CB-t hoznék (Xavier Rhodes, David Amerson, Desmond Trufant) az első körben pedig DE/DT. bízom McKenzie-ben, ha valami erőssége, akkor az a draft.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)
Cubehead
RT-t első körben? Mindenképpen DL-ba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
QB-t én sem húznék.
Domináns RT-t,Pass rush DT-t vagy DE-t.LB,CB esetleg S depthnek.

Schmitt-t meg én is sajnálom.Jó arc volt és szépen,normálisan melózott!
Nem tudom,hogy miért de a részről azt érzem,hogy ő még nem fejezte be Oaklandba. (Remélem)



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.Barb
Schmittet sajnálom, ő jó arc. emlékére álljon ez a videó:


choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/life_after_palmer_oaklands_return_to_relevancy_starts_with_moving_on_at_quarterback/12065404

október végi cikk, én nem hiszem hogy jó húzás lenne QB-t első körben.Amadeus91
A QB poszt az egyetlen ami biztos. Szerintem sem lenne jó húzás. Én az O falat egyszer és mindenkorra rendbe raknám. Palmerral ha lenne egy fain kis produktív O akkor ugye a D sem lenne fent ennyi ideig a pályán. Egy elit passrushert kellene szerezni, cb corpot egyenlőre feltölteni ilyen hasonló veteránokkal 1 éves contractal mint idén - elsősorban pénzhiány miatt(hátha jövőre beválik). Fiatalok meg voltak és lesznek is -hátha találunk aranyat közte. 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 network.yardbarker.com/nfl/article_external/life_after_palmer_oaklands_return_to_relevancy_starts_with_moving_on_at_quarterback/12065404

október végi cikk, én nem hiszem hogy jó húzás lenne QB-t első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem de a következő 2-3hétben úgyis elválik a sorsa...
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végénBarb
hát Bartellnek már nagyon lefőtt a kávé... még ebből a corner corpból is képes volt lefelé kilógni.

McClain ha megembereli magát és átállunk 3-4re és együtt állnak bolygók, csillagok, akkor paycut esetén elfér, de egyébként mehet.Amadeus91
Hát szerintem takaroggyon mindenképp! TST
hát emberileg neki is vége van ebben a csapatban.

Mennyi lehet a trade értéke? 3-4. kör?Amadeus91
Kb. annyi, mint amennyiért anno Curryt hoztátok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem de a következő 2-3hétben úgyis elválik a sorsa...
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végénBarb
hát Bartellnek már nagyon lefőtt a kávé... még ebből a corner corpból is képes volt lefelé kilógni.

McClain ha megembereli magát és átállunk 3-4re és együtt állnak bolygók, csillagok, akkor paycut esetén elfér, de egyébként mehet.Amadeus91
Hát szerintem takaroggyon mindenképp! TST
hát emberileg neki is vége van ebben a csapatban.

Mennyi lehet a trade értéke? 3-4. kör?Amadeus91
Hát szerintem még nekünk kellene fizetni! 😀 Viccet félretéve fogalmam sincs... Szerintem olyan 4től lefele... bár én nem vagyok szaki.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem de a következő 2-3hétben úgyis elválik a sorsa...
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végénBarb
hát Bartellnek már nagyon lefőtt a kávé... még ebből a corner corpból is képes volt lefelé kilógni.

McClain ha megembereli magát és átállunk 3-4re és együtt állnak bolygók, csillagok, akkor paycut esetén elfér, de egyébként mehet.Amadeus91
Hát szerintem takaroggyon mindenképp! TST
hát emberileg neki is vége van ebben a csapatban.

Mennyi lehet a trade értéke? 3-4. kör?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem de a következő 2-3hétben úgyis elválik a sorsa...
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végénBarb
hát Bartellnek már nagyon lefőtt a kávé... még ebből a corner corpból is képes volt lefelé kilógni.

McClain ha megembereli magát és átállunk 3-4re és együtt állnak bolygók, csillagok, akkor paycut esetén elfér, de egyébként mehet.Amadeus91
Hát szerintem takaroggyon mindenképp!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem de a következő 2-3hétben úgyis elválik a sorsa...
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végénBarb
hát Bartellnek már nagyon lefőtt a kávé... még ebből a corner corpból is képes volt lefelé kilógni.

McClain ha megembereli magát és átállunk 3-4re és együtt állnak bolygók, csillagok, akkor paycut esetén elfér, de egyébként mehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
To make room on the roster for McClain and Chekwa, the Raiders Monday released CB Ron Bartell and FB Owen Schmitt.

McClain dolgot én sem értem...szerk: elvileg hétfőn miután Allen hazatér a temetésről leülnek beszélni és eldől a sorsa
Bartell meg mehet a levesbe kurva szar volt amkor egészséges is volt, Chekwa ha nem virít ő is erre a sorsra jut idény végén


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Nem hiszem,hogy megtartjuk,csak ha végig eltiltjuk és nem játszik akkor jóval nehezebb túladni rajta.Valahogy úgy lehetnek vele,hogy hát ha lekettyent neki,hogy a szezon végén búcsút intünk s megembereli magát,hogy új csapatra találhasson.Legalább addig is megdolgozna a fizujáért!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
most akkor meg is tartjuk? szánja bánja? vagy nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
pfff
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Visszaállítottuk a gyökeret az active rosterre...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Stevie Brown 6. INT-je idén a Giantsnál. tavaly szeptemberben cutoltuk, 2010 7. körös draft pick volt.deyell
Ráadásul Pre-ben mindig adta, bár amikor szezonban pályára került nem volt nagy durranás, meg rosszkor volt itt Huff/Branch+Mitchellt se lehetett még leírni, legalább máshol sikeres