Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Crawford sérült volt még egy kicsit.
Stewart meg csak a 4. számú futó.

Egyébként ha megint nem basznak át, akkor ma lesz a SportM-en a Straight outta LA 21:30-kor.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Stewarton és Crawfordon csodálkozom.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezek szerint Branch játszhat 😉
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Raiders Inactives: DE Jack Crawford, DT Richard Seymour, RB Jeremy Stewart, WR Derek Hagan, T Willie Smith, OL Lucas Nix, LB Rolando McClain
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Pryor játszani fog? (active?)Amadeus91
Elvileg igen?Aztán kérdéses,hogy szóhoz jut e?



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pryor játszani fog? (active?)Amadeus91
Azt írják hogy az lesz.
Viszont McClain meg nem biztos hogy aktív lesz
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Persze biztos van valami hatása, de inkább negatív hatása van mint pozitív, mert rágörcsöl hogy teljesítenie kell, hogy vagy ne adják el vagy jó helyre kerüljön, de általában a görcsösség nem jó teljesítménnyel párosul. Jönnek a dropok stb. stb.Bruce
Szerintem ez inkább ember függő,mert valaki rágörcsöl s van aki meg zúz!
Arról meg,hogy jönnek a droppok ..... ettől még több?kizárt innen csak felfelé vezet az út!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Pryor játszani fog? (active?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Persze biztos van valami hatása, de inkább negatív hatása van mint pozitív, mert rágörcsöl hogy teljesítenie kell, hogy vagy ne adják el vagy jó helyre kerüljön, de általában a görcsösség nem jó teljesítménnyel párosul. Jönnek a dropok stb. stb.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Mert amúgy nem hajtanak a játékosok az NFL-ben? 😀

Csak akkor ha meglebegtetik hogy eladják őket?
Mert amúgy mindegyik ül csak a babérjain? 😀

Mondjuk így akkor a falak nem hajtanak, a QB sem és a futók sem, a védelemből max McClain hajtana, de ő meg backup lesz csak meg specteamerBruce
Természetesen nem így értettem!
S abban meg te is egyet érthetsz,hogy amikor egy fix szerződéses játékosnál(lásd DHB) meglengetik,hogy lehet állás után nézhet azért rákapcsol!S azért nem is baj,hisz tavaly kicsit nagyobb faktor volt,persze ez összefügghet a váltással és azzal is,hogy mennyi lehetőséget kapott tavaly és most de akkor is!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mert amúgy nem hajtanak a játékosok az NFL-ben? 😀

Csak akkor ha meglebegtetik hogy eladják őket?
Mert amúgy mindegyik ül csak a babérjain? 😀

Mondjuk így akkor a falak nem hajtanak, a QB sem és a futók sem, a védelemből max McClain hajtana, de ő meg backup lesz csak meg specteamer
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Az a baj, hogy most hazai pályán lesz a meccs és rendszerint kikapunk hazai pályán a Chiefs-től... Bruce
szerintem ma nyerünk és McFadden 100+ yarddeyell
Szerintem is nyerünk!
Ugye a megjelent cikkek alapján a Wr-k hajtani fognak!A játék időhöz jutó cserék és fiatalok úgy szintén s erre még jön majd a hazai pálya előnye!
Szerintem egy komoly igazi harcos meccs lesz ahol senki nem fog foglalkozni a garbage time-l hisz még is csak ősi riválisokról beszélünk!! 😊

Go Raiders!!



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Az a baj, hogy most hazai pályán lesz a meccs és rendszerint kikapunk hazai pályán a Chiefs-től... Bruce
szerintem ma nyerünk és McFadden 100+ yarddeyell
ámen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy most hazai pályán lesz a meccs és rendszerint kikapunk hazai pályán a Chiefs-től... Bruce
szerintem ma nyerünk és McFadden 100+ yarddeyell
Én csak örülnék ha neked lenne igaz a jóslatod. Én csak a múlt eseményeiből indultam ki. 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Az a baj, hogy most hazai pályán lesz a meccs és rendszerint kikapunk hazai pályán a Chiefs-től... Bruce
szerintem ma nyerünk és McFadden 100+ yard

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én Star Lotulelei-t akarom a drafton. És hogy McClain megmaradjon és jól játsszon. Huff is maradjon itt és szerezzünk egy kiváló CB-t. Így már csak egy RE kellene igazából és a védelem kész is van. Bruce
Lotulelei-el jól járnátok, mert úgy tudom, hogy 4-3 defenseben DE és DT poszton is tud játszani.Beki
Lotulelei 4-3-ban csak DT (ott is elsősorban 1-tech), 3-4-ben lehet DE és NT is


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy most hazai pályán lesz a meccs és rendszerint kikapunk hazai pályán a Chiefs-től...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én Star Lotulelei-t akarom a drafton. És hogy McClain megmaradjon és jól játsszon. Huff is maradjon itt és szerezzünk egy kiváló CB-t. Így már csak egy RE kellene igazából és a védelem kész is van. Bruce
Lotulelei-el jól járnátok, mert úgy tudom, hogy 4-3 defenseben DE és DT poszton is tud játszani.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én Star Lotulelei-t akarom a drafton. És hogy McClain megmaradjon és jól játsszon. Huff is maradjon itt és szerezzünk egy kiváló CB-t. Így már csak egy RE kellene igazából és a védelem kész is van. Bruce
Szerintem inkább két jó CB kéne, mert egy kiváló mellett a másik átjáróház lesz, mint azt már tapasztalhattuk - de lehet, hogy csak Routt volt ilyen.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én Star Lotulelei-t akarom a drafton. És hogy McClain megmaradjon és jól játsszon. Huff is maradjon itt és szerezzünk egy kiváló CB-t. Így már csak egy RE kellene igazából és a védelem kész is van.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
néztem a videókat a lehetséges prospectekről, Damontre Moore nem győzött meg. futás ellen gyenge, pass rushnál meg elég egysíkú a repertoárja, főleg speed rush-sal operál. amint egy falember ráteszi a kezét, onnantól vége a tudományának. egy jó meccse volt azok közül amiket megnéztem youtube-on, az LSU ellen, de ott a harmadik számú baloldali tackle ellen nyomta. úgy tűnik, hogy 3-4es OLB-nek jobb lenne, mint 4-3as DE-nek.

Werner egy fokkal jobban tetszett, ő erősebb, mint Moore, futás ellen ezért jobb. jó "motorral", nagy intenzitással játszik, de nem top 5 pick nálam, bár nyers még a játéka, ha jól tudom, nem rég óta futballozik. inkább őt választanám, mint Moore-t.

eddig csak Star és Te'o volt az, aki meggyőzött, hogy érdemes korán elhozni. Jarvis Jones még passz play-eknél, futás ellen elég súlytalan ő is.deyell
Te'o nem ér top3 picket. Akkor inkább Star.

RMK szerintem meg fog próbálni letradelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
néztem a videókat a lehetséges prospectekről, Damontre Moore nem győzött meg. futás ellen gyenge, pass rushnál meg elég egysíkú a repertoárja, főleg speed rush-sal operál. amint egy falember ráteszi a kezét, onnantól vége a tudományának. egy jó meccse volt azok közül amiket megnéztem youtube-on, az LSU ellen, de ott a harmadik számú baloldali tackle ellen nyomta. úgy tűnik, hogy 3-4es OLB-nek jobb lenne, mint 4-3as DE-nek.

Werner egy fokkal jobban tetszett, ő erősebb, mint Moore, futás ellen ezért jobb. jó "motorral", nagy intenzitással játszik, de nem top 5 pick nálam, bár nyers még a játéka, ha jól tudom, nem rég óta futballozik. inkább őt választanám, mint Moore-t.

eddig csak Star és Te'o volt az, aki meggyőzött, hogy érdemes korán elhozni. Jarvis Jones még passz play-eknél, futás ellen elég súlytalan ő is.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
DMC-t tartanám a végsőkig amíg van remény, hogy egy szép napon össze lehet végül drótozni.Amadeus91
Sztem ezen túl vagyunk...nem tud 16 meccs közelébe kerülni. Az új sémánkba (ami Knapp estleges távozásával is marad jó eséllyel) nem tud extrát nyújtani. 2014ben UFA lesz és nem hiszem, h visszaigazoljuk. Most van utolsó esély, h kapjunk vmit érte.

olvasgattam McKenzie nyilatkozatait arról, hogy milyen típusú játékosokat hiányol a csapatból, többször is hangsúlyozta, hogy olyat, aki vezéregyéniség lehet, mert ilyen jelenleg nincs. ha draftról kívánjuk ezt a problémát orvosolni, akkor egyértelműen Te'o. ha viszont mondjuk az FA piacról, és a drafton hiányposztra húzunk, akkor azt mondanám, hogy Bjoern Werner lesz a befutó, mert illik McKenzie játékospolitikájának profiljába (szorgalmas, intelligens). ez a két játékos még szimpatikus is lenne, főleg, ha egy letrade után tudnánk begyűjteni valamelyiket.deyell
Viszont Te'o illetve a LB poszt meg nem illik bele a DL\OL nyeri a háborút elméleténóbe. GB draftokra sem a korai LB húzás volt a jellemző, amíg ott volt...
Emellett most égtünk be a tuti jó MLB pickünkkel. Te'o-val kapcsolatban is emlegetik a sebességet, mint potenciális gondot...
Rolni
Te'o-nál a legtöbb helyen épp azt mondják h ő ink fizikálisan kiemelkedő és kevésbé jók az ösztönei, mint pl. Kuechlynek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
McClain egyetemi videoi is rendben voltak...

Persze lehet trade, de a Boys "csak" a 6.pickig jött fel...Rolni
jó, a két játékost nem igazán hasonlítanám össze, mert Te'o egyik legnagyobb pozitívuma a jó karaktere, McClain meg pont az ellenkezője. Slowando azért lassú, mert lusta magát rendesen formában tartani meglátásom szerint, szarik bele az egészbe, amúgy alapvetően nem lenne lassú. Te'o-val ilyen gondok nem lennének, ő a jó munkamoráljáról híres (is).

a 6. pick nekünk is összejöhet, ha ma megverjük a Chiefset. nem várnék sokat egy letrade-től én sem, de egy második körös pick jó volna. deyell
ja. Az a legszomorúbb, hogy McClain simán jó lehetne, ha valaki tudna agyat verni a fejébe. Szerintem ahhoz már késő...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
McClain egyetemi videoi is rendben voltak...

Persze lehet trade, de a Boys "csak" a 6.pickig jött fel...Rolni
jó, a két játékost nem igazán hasonlítanám össze, mert Te'o egyik legnagyobb pozitívuma a jó karaktere, McClain meg pont az ellenkezője. Slowando azért lassú, mert lusta magát rendesen formában tartani meglátásom szerint, szarik bele az egészbe, amúgy alapvetően nem lenne lassú. Te'o-val ilyen gondok nem lennének, ő a jó munkamoráljáról híres (is).

a 6. pick nekünk is összejöhet, ha ma megverjük a Chiefset. nem várnék sokat egy letrade-től én sem, de egy második körös pick jó volna.

choose life