Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként a Browns meg megverte a Steelerst és a védelmük kurva jó volt (legalábbis a fantasyban) Szóval az sem lesz egy leányálom...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
buzi bírókAmadeus91
megfogalmaztad a lényeget😀
valamint kurva szarok vagyunk úgy unblock


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Giordano cut, drafton be kell szerezni Rambot.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
buzi bírók

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Jah, sorry félreértettem. 85-öt mikor a veretes Phins WR-sorból kivágták TC után én végleg leírtam.empty taxi
mondjuk nem a tudása miatt vágták ki.Amadeus91
Azóta sem kellett sehova...empty taxi
Lehet összefügg azzal, h a pecccből viszont amiatt vágták ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
RM és DA részben rácáfolt a korábbi nyilatkozatára.
Curry megüresedett helyére PSből igazoltak játékost ahogy ígérték de nem a heti meccs után hanem még előtte és elvileg már játszani is fog ma.
Rolni ki a belső informátorod??? 😊
Ugyanis neked lett igazad, Kaelin Burnett lett aktiválva!
Kíváncsi leszek rá, 95 számmal lehet majd látni. (Ő is RM idei undrafted igazolása)Cubehead
😊 nem mondom meg!

Kérdés mennyi szerephez jut majd...csak ST vagy esetleg látjuk vmi éles szerepben is...

Amúgy ugye LBnek van nálunk írva, de egyetemről DE\OLB ként jött ki...6'4 234-240 környéke 4.65-ös 40yard idővel...érdekes lesz mire használják, ha egyáltalán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.
Amadeus91
mire?empty taxi
mármint jó, oké vettem.

(azért hátha bejött volna)Amadeus91
Jah, sorry félreértettem. 85-öt mikor a veretes Phins WR-sorból kivágták TC után én végleg leírtam.empty taxi
mondjuk nem a tudása miatt vágták ki.Amadeus91
Azóta sem kellett sehova...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
RM és DA részben rácáfolt a korábbi nyilatkozatára.
Curry megüresedett helyére PSből igazoltak játékost ahogy ígérték de nem a heti meccs után hanem még előtte és elvileg már játszani is fog ma.
Rolni ki a belső informátorod??? 😊
Ugyanis neked lett igazad, Kaelin Burnett lett aktiválva!
Kíváncsi leszek rá, 95 számmal lehet majd látni. (Ő is RM idei undrafted igazolása)



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Burnett lett felhozva a PS-ből!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Miért érzem azt, hogy DMC már nem is játszik idén?BMG
Talán, mert tavaly is ilyen sérülése volt, amire azt mondták elmúlik három hét alatt, de eltelt három hónap

 www.youtube.com/watch?v=99WgR24jWcwBruce
Én sem tudom, mi folyik itt. 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Miért érzem azt, hogy DMC már nem is játszik idén?BMG
Talán, mert tavaly is ilyen sérülése volt, amire azt mondták elmúlik három hét alatt, de eltelt három hónap

 www.youtube.com/watch?v=99WgR24jWcwBruce
Tavaly lis.franc sérülése volt most high ankle sprain...más a kettő...ezzel simán játszik még idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Miért érzem azt, hogy DMC már nem is játszik idén?BMG
Talán, mert tavaly is ilyen sérülése volt, amire azt mondták elmúlik három hét alatt, de eltelt három hónap

 www.youtube.com/watch?v=99WgR24jWcw
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Miért érzem azt, hogy DMC már nem is játszik idén?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
McFadden (ankle), Goodson (ankle) and Seymour (hamstring/knee) are all but officially out for Sunday's game.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.
Amadeus91
mire?empty taxi
mármint jó, oké vettem.

(azért hátha bejött volna)Amadeus91
Jah, sorry félreértettem. 85-öt mikor a veretes Phins WR-sorból kivágták TC után én végleg leírtam.empty taxi
mondjuk nem a tudása miatt vágták ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha ilyen sérülésmentes marad, akkor ha mutat fejlődést, akkor nem lesz ő rossz szerintem. Sok tanulnivalója van, de ha állandóság lesz az edzői posztokon, akkor megtanulhatja a zónákat is jobban.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Azért Burris nem játszott olyan jól az utolsó 3 meccsen. Főleg nem pass coverage-ben. A Saints ellen pl. 8 passz ment felé és ebből mind a 8 sikeres is lett, 1 TD-t értek el belőle valamint 63 yardot. A Ravens ellen 4/4 37 yard, a Buccaneers ellen pedig 5/5 45 yard. De még a Chiefs ellen is 4/4 és 25 yard volt.
Viszonylag sok misstackle-je van. Szám szerint 11 az idényben.
Wheeler és Rolando együtt nem csinált ennyi misstacklet (6+3), tehát futás ellen sem a leghatékonyabb.
De mivel még újonc, így meg van a türelem hozzá, bár a szezon elején jobb volt azért és most visszafejlődés látszik nála. Mondjuk pass coverage-ben nem is volt jó soha, mert eleddig 2 passzt védekezett le összesen. Bruce
hat igen nyers ujonc akinek idealis esetben rookie eveben kevesebb szerep jutott volna...meglatjuk, h mi lesz belole. eddig jobb mint amit vartam tole, ha tud szepen fejlodni lehet belole egy szolid kezdo OLB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért Burris nem játszott olyan jól az utolsó 3 meccsen. Főleg nem pass coverage-ben. A Saints ellen pl. 8 passz ment felé és ebből mind a 8 sikeres is lett, 1 TD-t értek el belőle valamint 63 yardot. A Ravens ellen 4/4 37 yard, a Buccaneers ellen pedig 5/5 45 yard. De még a Chiefs ellen is 4/4 és 25 yard volt.
Viszonylag sok misstackle-je van. Szám szerint 11 az idényben.
Wheeler és Rolando együtt nem csinált ennyi misstacklet (6+3), tehát futás ellen sem a leghatékonyabb.
De mivel még újonc, így meg van a türelem hozzá, bár a szezon elején jobb volt azért és most visszafejlődés látszik nála. Mondjuk pass coverage-ben nem is volt jó soha, mert eleddig 2 passzt védekezett le összesen.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.
Amadeus91
mire?empty taxi
mármint jó, oké vettem.

(azért hátha bejött volna)Amadeus91
Jah, sorry félreértettem. 85-öt mikor a veretes Phins WR-sorból kivágták TC után én végleg leírtam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.
Amadeus91
mire?empty taxi
mármint jó, oké vettem.

(azért hátha bejött volna)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.
Amadeus91
mire?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂empty taxi
jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Bilukidit elfelejtettem, így tényleg nincs szükség Bair-re, úgyhogy tényleg a Chekwa-Burnett kettősből kell valaki. De ugye igazoltuk Gaithert így LB is van elég a sec meg olyan amilyen szóval nálam így Chekwa marad.

Remélem Bergstrom így év vége felé egyre több szerepet kap majd, mert amikor a pályán láttam jól mozgott. Ő és Burris nagyon szimpatikus az új arcok közül, nekik szurkolok, na meg a 2 WR is meglepően jól kezdtek, remélem hosszú távon is megragadnak a csapatban a teljesítményük alapján.

peterbadbone
Ami Bergstomot illeti biztos,hogy fogod/fogjuk látni a pályán! (Aminek felettébb örülök). Ugyan is Smith leváltása óta egyre többet lehet látni rotációban fenn.Valamint több edzés képen is együtt edz a kezdő fal tagokkal a fal részeként.
 www.raiders.com/media-vault/photo-gallery/Wednesday-Practice-Photos/b225d561-0e08-4dca-994c-8b7745d371e8#a6fb6cc7-e6f9-4cb3-8777-6578e57c10f6

Burris zsír! Szerintem vele megtaláltuk a Defense-nk egyik alap tégláját.Nem vezéregyéniség,mint pl R Lewis inkább az a fajta állandóan ott van amikor kell biztos pont típus!

A két fiatal WR úgyszintén nagyon szimpatikus.Tetszik a munka moráljuk,Crienernek a tudatossága,ahogy tisztában van az erősségeivel és gyúr rájuk,hogy minél jobban kihasználhassa.
Valamint nagyon tetszik Streater elhivatotsága,ahogy draftolatlan újoncként beakarja bizonyítani,hogy hiba volt nem kiválasztani.Ráadásul ezt a kedvenc csapatában! 😊
Mind a kettőnél a legfőbb amire rá kell gyúrniuk az a konzisztencia.Mert egyenlőre villognak és eltűnnek váltakozását látni tőlük!



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bilukidit elfelejtettem, így tényleg nincs szükség Bair-re, úgyhogy tényleg a Chekwa-Burnett kettősből kell valaki. De ugye igazoltuk Gaithert így LB is van elég a sec meg olyan amilyen szóval nálam így Chekwa marad.

Remélem Bergstrom így év vége felé egyre több szerepet kap majd, mert amikor a pályán láttam jól mozgott. Ő és Burris nagyon szimpatikus az új arcok közül, nekik szurkolok, na meg a 2 WR is meglepően jól kezdtek, remélem hosszú távon is megragadnak a csapatban a teljesítményük alapján.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.Amadeus91
😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...