Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
85 megérne simán egy veteran minimumos próbát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Az OL-t én se bolygatnám.Plusz ha kell ott van Parsons és Bergstom is.Mind a kettő azonnal bevethető és rájuk fér a játék idő.A későbbi 53ra úgy is nagyobb esélyük van.

A DL-t sem piszkálnám.Pontosan azon okok véget amiket Rolni is írt.Bair még ráér és kiértékelés terén is van fontosabb a DLbe.
Még akkor is ha Sey még többet kénytelen kihagyni!
Rotációban Kelly,Bilukidi és Bryant hármasa tökéletesen tudja pótolni a hiányát!Arról már nem is beszélve,hogy így Des-t is jobban kilehet értékelni hisz lejár a szerződése.
Valamint Bilukidinek is jól jön a játékidő a fejlődéshez.

A TE poszton a kezdők is fiatalok és hatalmas potenciál van bennük amiket ki kell hozni,szóval őket sem érdemes tovább bővíteni,zargatni.

WR-t úgyszintén fölösnek tartok jelen szituban.Ott van Moore,Dhb,Haggan mint tapasztaltabb és a kér újonc.
Épp arról olvastam nem oly rég,hogy Criener most már fullosan vágja a rendszert és teljesít edzésen is,szóval épp az aktívabb bevezetése van a játékba!
Röiden van itt munka bőven,nem kell még több.

Így kizárásos alapon marad Chekwa és Burnett.

Mind a kettőnél jó lenne látni,hogy mire képes és,hogy mennyi van benne.Érdemes e projektként tekinteni e rájuk vagy lehet meneszteni őket.
Burnett mellett szól,hogy LB lett cutolva így a depth jól jönne,talán aktuálisabb.

De én még is azt mondom,hogy Chekwa a befutó.Mert jelen szituban többet tudna a játékhoz (D,ST) tenni.S arra meg,hogy eddig akkor miért nem aktiválták szerintem igen egyszerű a magyarázat.
Várták mi lesz Curryvel aki ha kicsit is többet mutatott volna a tavalyi formájából akkor rotációban komoly upgrade lett volna.S ha addig is amíg ez nem volt le futva aktiválták volna Chekwa-t és Curry bevált volna Chekwa-t már nem lehetett volna PSbe vissza tolni és ment volna a húspiacra, mint DVD.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ugye ők vannak PS-en:
Practice Squad: 8/8
75 Brandon Bair (DE) (DNP, 1-Oregon, FA-12/OFA(KC)-11, 27/6-6/276)
95 Kaelin Burnett (SLB/RE) (n/a, R-Nevada, OFA-12, 22/6-4/234)
35 Chimdi Chekwa (LCB/RCB/FS) (4/1, 2-Ohio St., D4a-11, 23/6-0/190; t8)
62 Jason Foster (OG/LT) (n/a, R-Rhode Island, FA-12/OFA(Ind)-12, 24/6-3/300)
00 Cory Nelms (CB) (n/a, R-Miami, FA-12/OFA(SF)-12, 25/6-0/195)
63 Jason Slowey (OT/OG/C) (n/a, R-W. Oregon, FA-12/D6b(SF)-12, 23/6-3/300)
87 Travionte “Tray” Session (WR) (n/a, R-Nevada, OFA-12, na/6-2/191)
47 Mickey Shuler (TE) (PS/IA w/Min., 2-Penn St., FA-12/D7a(Min)-10, 26/6-4/251)

Hát ebből aztán én is Chekwa-t nyomatnám, de még szóba jöhet Burnett mint LB depth. Valamint valamelyik WR is mint visszahordóBruce
Hát én nem hiszem, h Chekwa jön fel, mert akkor miért nem jött fel korábban? Benne van a pakliban, de most nem ezt "várom". Chekwánál arra is figyelni kell, h mennyi meccsen lehet aktív úgy, h még PSbe visszafér...
Branch visszatér, Huff-Ron páros épp, Hanson mögött így is van fiatal a rosteren Ross személyében...

Kaelin Burnett akit kinti forumon olvastam mint jelölt. Ez logikus is lehet Curry-t is LB posztról küldtük el...Srác STben is tudna pörögni, meg gondolom szeretnék látni mire képes. A hátralévő meccseken még azt is el tudom képzelni, hogy pár PS emberkét megforgatnak. Játszik vki 1-2 meccsen aztán vissza PSbe, fel egy másikat, azt is meglessük...nem szokványos dolog, de nagyon komolyan minden embert értékelniük kell, h jövőre tényleg csak azok maradjanak akiknek jövőjük van nálunk.

Brandon Bair is lehetne érdekes jelölt, pont most emelték ki NFPn, mint jó AFC west PS tag. Róla ott azt írták, h technikás, de nem robbanékony, gyors DE. Izom kell rá sok, h a technika+izom együtt érjen neki egy back up DL helyet a jövőben. Ellene nálam az szól, h DL elég mély most is. Ott van Crawford és Bilukidi akinek minden pályán töltött idő fontos a fejlődéshez. Ott van Shaggy és Bryant akiket nagyon alaposan ki kell értékelniük RMéknek ahhoz, h eldöntsék mennyi pénzért marasztalják, ha egyáltalán. Szóval ide nem hoznék fel még egy arcot "időt lopni".

DHB, Moore limitált edzésmunkája miatt ha WR lenne a jelölt miért nem meccs előtt jönne...

OL sem égető már Barnes felépülése miatt és ott amúgy is van mit dolgozni még az összhangon a kezdőkkel.

TE szintén nem kell sztem. Myers+Reece megeszi az idő nagyrészét elkapásban, a maradékra ott van a szintén fiatal Ausberry. Gordon meg elblokkolgat, ő is fiatal.

Cory Nelmst a Chekwa kapcsán említettek miatt szintén nem érzem...

Burnett-re tennék most, de nem tudom mire várnak? Sérülésre nálunk? Cut-ra máshonnan? Összes többi PS-t tanulmányozzák és még kell az idő??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem ha Seymour nem játszik, akkor Bair felhozatala sem elképzelhetetlen, de személy szernit én is Chekwa-ra szavazok, dőljön el, hogy számíthatunk-e rá jövőre.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ugye ők vannak PS-en:
Practice Squad: 8/8
75 Brandon Bair (DE) (DNP, 1-Oregon, FA-12/OFA(KC)-11, 27/6-6/276)
95 Kaelin Burnett (SLB/RE) (n/a, R-Nevada, OFA-12, 22/6-4/234)
35 Chimdi Chekwa (LCB/RCB/FS) (4/1, 2-Ohio St., D4a-11, 23/6-0/190; t8)
62 Jason Foster (OG/LT) (n/a, R-Rhode Island, FA-12/OFA(Ind)-12, 24/6-3/300)
00 Cory Nelms (CB) (n/a, R-Miami, FA-12/OFA(SF)-12, 25/6-0/195)
63 Jason Slowey (OT/OG/C) (n/a, R-W. Oregon, FA-12/D6b(SF)-12, 23/6-3/300)
87 Travionte “Tray” Session (WR) (n/a, R-Nevada, OFA-12, na/6-2/191)
47 Mickey Shuler (TE) (PS/IA w/Min., 2-Penn St., FA-12/D7a(Min)-10, 26/6-4/251)

Hát ebből aztán én is Chekwa-t nyomatnám, de még szóba jöhet Burnett mint LB depth. Valamint valamelyik WR is mint visszahordó
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
DA nyilatkozta,hogy Curry roster helyét practice squadból töltik fel,de csak a heti meccs után.
Time for Chekwa??? - végre láthatnánk mire képes az új rendszerben. Illetve ha nem is a komplett tudását,de legalább,hogy van e benne potenciál amit akár jövőre az 53ban kamatoztathatna.
Cubehead
Sztem Chekwa-t már régen felhozhatták volna, főleg amikor még égetőbb volt a secondary kérdése. Most hogy Tyvon visszatér, kicsit jobb lesz a helyzet. De aztán meglehet hogy mégis ő jön. Bruce
Esetlegesen akkor más tipp psből akit érdemes lenne aktiválni??



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DA nyilatkozta,hogy Curry roster helyét practice squadból töltik fel,de csak a heti meccs után.
Time for Chekwa??? - végre láthatnánk mire képes az új rendszerben. Illetve ha nem is a komplett tudását,de legalább,hogy van e benne potenciál amit akár jövőre az 53ban kamatoztathatna.
Cubehead
Sztem Chekwa-t már régen felhozhatták volna, főleg amikor még égetőbb volt a secondary kérdése. Most hogy Tyvon visszatér, kicsit jobb lesz a helyzet. De aztán meglehet hogy mégis ő jön.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
DA nyilatkozta,hogy Curry roster helyét practice squadból töltik fel,de csak a heti meccs után.
Time for Chekwa??? - végre láthatnánk mire képes az új rendszerben. Illetve ha nem is a komplett tudását,de legalább,hogy van e benne potenciál amit akár jövőre az 53ban kamatoztathatna.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Janikowski is nálam van fantasyban! De egyébként van benne valami... Idén amúgy se akartam fantasyzni.
Mezt már biztos nem veszek. A Huff mezem még nem voodozódott be csak a Moss. 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem edzett DMC, Goodson és Seymour továbbra sem, viszont Branch már igen, igaz limitáltan. A tegnapi nap szerint tehát továbbra is nagyobb szerep hárul Reece-re (amit nem hiszek, mert behúztam fantasyban 😀)
További limitáltan edző játékosok: DHB, Moore, Myers és gondolom Janikowski, bár őt már megszoktuk. Bruce
Hallod Bruce...
Le kéne állnod a mez vásárlásokkal, meg a fantasyval...basszus azért nem megy a csapatnak, mert Te lépten nyomon voodozod őket 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem edzett DMC, Goodson és Seymour továbbra sem, viszont Branch már igen, igaz limitáltan. A tegnapi nap szerint tehát továbbra is nagyobb szerep hárul Reece-re (amit nem hiszek, mert behúztam fantasyban 😀)
További limitáltan edző játékosok: DHB, Moore, Myers és gondolom Janikowski, bár őt már megszoktuk.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
tavalyi vegso 53 keretrol 26! playa nincs rosteren most!! az nem gyenge rebuild azert.
a 26bol 13 csapat nelkul dekkol...ez jol mutatja a szintjuket...a tavalyi keretunk negyede cserenek se fer be mashova. ez azert kemeny, foleg h van meg par playa rosteren aki tuti mashol nem jutna szohoz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vissza kell hozni Aso-t 😊Bruce
Ot majd offseasonban miutan Eagles cutolta 😊
Huff marad CB Aso megy FSbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vissza kell hozni Aso-t 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na So'oto és Lee leigazolásait nem is követtem...
Akkor más jön 😊

Curryt lehetett kedvelni tavaly az intenzitásért amit hozott, de azért tavaly is többnyire hülye büntikkel tűnt ki...Q. Groves-tól elvenni a kezdő posztot nem akkor fegyvertény.
Ebben az idei Dben pedig limitált időben, de csak büntikig jutott.

Burris jobban vagy legalább úgy játszik és nincsenek a büntik róla.

Alphonso Smith-el nem vagyunk beljebb sztem. Hansonhoz képest nem érzem upgradenek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Sajnálom Curry-t, bírtam hogy egy vadállat, bár igaz néha többet ártott a csapatnak mint használt+ a mostani LB-k jobbak.
CB sose ártana akkor végre mehetne Huff végleg a helyére, bát tőlem cornerezhet is csak döntsék el. Lee ha jól tudom Lionsos már, a miatta kirakott Alphonso Smith-t kipróbálnám. Alacsony, a benga WR-ek megeszik de jó a labdaérzéke sok Int-et szed, rotációba nálunk messze vállalható volna


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Na akkor ez a véleményem a Curry témáról:

Sérülése ellenére meg lett tartva év elején, mert
1, Burris rookie volt, senki nem tudta mennyire állja meg a helyét
2, Rolando-nak kinézett akár egy börtönös ítélet október-november magasságában

Amiért most el lett küldve:
1, Burris jobban játszik, mint Curry tenné
2, McClaint felmentették
3, a Seattlenek járó kondicionális 5.körös picket így esetleg megússzuk és egyel több pickünk lesz
4, vszeg amúgy sem tartottuk volna meg év végén a roster bonussal, 3Ms fizuval és ezen a szezonon nem az ő jelenléte fog lendíteni

Kiváncsi leszek ki jön a helyére?
Lee, So'oto?
Valaki új?
 www.thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/best-available-nfl-free-agents-offense
 www.thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/best-available-nfl-free-agents-defenseRolni
So'oto nem, mert őt begyűjtötte a Packers, miután megsérült Matthews. Lee jó lenne.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor ez a véleményem a Curry témáról:

Sérülése ellenére meg lett tartva év elején, mert
1, Burris rookie volt, senki nem tudta mennyire állja meg a helyét
2, Rolando-nak kinézett akár egy börtönös ítélet október-november magasságában

Amiért most el lett küldve:
1, Burris jobban játszik, mint Curry tenné
2, McClaint felmentették
3, a Seattlenek járó kondicionális 5.körös picket így esetleg megússzuk és egyel több pickünk lesz
4, vszeg amúgy sem tartottuk volna meg év végén a roster bonussal, 3Ms fizuval és ezen a szezonon nem az ő jelenléte fog lendíteni

Kiváncsi leszek ki jön a helyére?
Lee, So'oto?
Valaki új?
 www.thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/best-available-nfl-free-agents-offense

 www.thesidelineview.com/columns/caplans-nfl-corner/best-available-nfl-free-agents-defense

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Legalább nem olyan embert, akit használtunk is.
Sajnos csak zászlógyűjtésben volt király.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Na ez is érdekes. Azt hittem csak szezon után kerül erre sor...lehet ez kellett, h 5. körös pick megmaradjon??

Pat Lee vissza?Rolni
Ezt a lépést én is vizionáltam,de én is csak a szezon végén.

Lee vissza szerzésével teljes mértékben kiegyeznék!!Ránk férne,mert Bartell idáig (újfent) nem mutat sokat!S bár Leenek is voltak szürkülései de benne legalább van labdaszerzési potenciál amit többször is megmutatott.



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ez is érdekes. Azt hittem csak szezon után kerül erre sor...lehet ez kellett, h 5. körös pick megmaradjon??

Pat Lee vissza?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Curry cut.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Raiders released LB Aaron Curry.
Curry missed most of the offseason, all of camp, and the first eight games with knee soreness. Activated from the PUP list, he played just 15 snaps versus the Ravens and three against the Saints last week. The No. 4 overall pick in the 2009 draft may have to prove that his knee is at full strength before landing another job. Nov 20 - 2:41 PM
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?Amadeus91
Kell a pass rusher az biztos.
En az LB sort sem rrzem tutinak.
Van egy solid rookie aki tuti marad es remelhetoleg fejlodik.
Van 2 tulfizetett szurke LB (McClain, Curry) akiknek a jovoje egyaltalan nincs sztem biztonsagban.
Van egy talan system fit, talan ovetachiever LBnk 1 eves dealen akit nagy penzert nem szabad megtartani sztem.
Depth meg nincs... Korant sem lefutott a dolog.Rolni
Wheeler ha korrekt pénzért akar maradni, akkor jó lenne ha maradna. Rolandonak kéne egy pay cut.Amadeus91
Ez így igaz, DE
1. Wheeler élete lehetősége előtt van 1 pénzes szerződésért az idei játékával (ha tartja)...nem biztos, h elfogadja amit RM ad neki...
2. Rolando játéka alapján jogos a fizu csökkentés, de te például belemennél (felejtsd el, h Raider fan vagy 😊 ...ebből a pénzből él a családod, te, meg Slowlando esetében gondolom még egy kisebb fegyveres egység 😀) Ez se lesz egyszerű, főleg, h van még hátra vagy két éve...Rolni
Azért Roland, ha a realitások talaján mozog, akkor realizálni fogja, hogy mástól sem fog többet kapni, sőt nem biztos, hogy máshol kezdő lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
én díjaznám ezt a letrade ft. DE combo-t. Mind az offense, mind a D# építése és hatékony működése a falaknál indul. Sokkal kisebb terhelés nehezedne a secondary-re, ettől függetlenül oda is kell ember, mert botrányos. A LB sor számomra pipa, nem a legégetőbb probléma. Ti hogy látjátok?Amadeus91
Kell a pass rusher az biztos.
En az LB sort sem rrzem tutinak.
Van egy solid rookie aki tuti marad es remelhetoleg fejlodik.
Van 2 tulfizetett szurke LB (McClain, Curry) akiknek a jovoje egyaltalan nincs sztem biztonsagban.
Van egy talan system fit, talan ovetachiever LBnk 1 eves dealen akit nagy penzert nem szabad megtartani sztem.
Depth meg nincs...
Korant sem lefutott a dolog.Rolni
Wheeler ha korrekt pénzért akar maradni, akkor jó lenne ha maradna. Rolandonak kéne egy pay cut.Amadeus91
Ez így igaz, DE
1. Wheeler élete lehetősége előtt van 1 pénzes szerződésért az idei játékával (ha tartja)...nem biztos, h elfogadja amit RM ad neki...
2. Rolando játéka alapján jogos a fizu csökkentés, de te például belemennél (felejtsd el, h Raider fan vagy 😊 ...ebből a pénzből él a családod, te, meg Slowlando esetében gondolom még egy kisebb fegyveres egység 😀) Ez se lesz egyszerű, főleg, h van még hátra vagy két éve...Rolni
Erről a fizucsökkentéses dologról párszor már beszéltünk... Van egy másik oldala is viszont. Be kell nyomni neki a pay cut-ot de többet ígérni neki 1 picivel mint amit most ér. Ha nem fogadja el akkor meg cut a francba! A body slameken kívül mást nem tett le még a pályára a szememben... :/ 1 playa most már nem oszt nem szoroz! Ennél nagyobb szar már nem lehet! 😀