Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ilyen a jó pass protection - bemutatja Khalif Barnes


choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Itt is van egy hír:
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said the team has considered the possibility of playing QB Terrelle Pryor at some point before the end of the season.
Bruce
Majd az utolsó héten kap egy snapet, amit false start miatt visszafújnak...
Túl konzervatív nekem a stáb, hiányolom a merész húzásokat.
BMG
Merész húzásokhoz mondjuk kell playmaker is...

Pryor sztem is bevethető lenne vége felé...igazából annyira mindegy, hogy 5-11 vagy 6-10 mondjuk a vége...jövő szempontjából viszont hasznos lenne látni, h van-e értelme reménykedni mondjuk TPben vagy nincs.Rolni
De az is biztos, hogy nem 1 meccsre állítanám be... Én azért Palmer mellett teszem le a voksom, de ha be is válna TP akkor is csak padozzon Palmer alatt és pár év múlva vagy lesz egy teljesen kész QB-nk vagy nem. Ha igen lehet majd kezdeni TP-vel és Palmert el lehetne cserélni, ha nem is olyan horrorért amibe nekünk került de egy normális ellenérték fejében...
Amm meg a D-t rendbe kell szedni meg az O-falat és nagyjából azért kész vagyunk szerintem... Én Huffot visszaraknám FS-be. 1 kezdő CB, Rolo és a két DT fizucsökkentése/1ik elküldése és egy használható all down DT beszerzése. Szerintem ez elég kellene legyen a D oldalon egy szolid szezon lehúzására. Aztán már megint könnyebbek vagyunk.TST
Dbe tobb dolog kell. pl min 1 igazi pass rusher.

Palmerert iden is necces lenne barmit kapni nemhogy 2 ev mulva...Pryor nem kezdo qbnak kell meg,de fegyverkent mar lehetne hasznalni...
CP szerzodeseben a 2015-16os szezonok elhagyhatok...addigra kene megtalalni a kov. QBt. addigra viszont TPnek viritania kell, h ha o akar az lenni. ha addig limitalt szerepben es pre meccseken, edzesen bizonyit ok. minel elobb derul ki, h nem lesz qb annal elobb lehet tovabb lepni uj projekt qb fele...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Itt is van egy hír:
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said the team has considered the possibility of playing QB Terrelle Pryor at some point before the end of the season.
Bruce
Majd az utolsó héten kap egy snapet, amit false start miatt visszafújnak...
Túl konzervatív nekem a stáb, hiányolom a merész húzásokat.
BMG
Merész húzásokhoz mondjuk kell playmaker is...

Pryor sztem is bevethető lenne vége felé...igazából annyira mindegy, hogy 5-11 vagy 6-10 mondjuk a vége...jövő szempontjából viszont hasznos lenne látni, h van-e értelme reménykedni mondjuk TPben vagy nincs.Rolni
De az is biztos, hogy nem 1 meccsre állítanám be... Én azért Palmer mellett teszem le a voksom, de ha be is válna TP akkor is csak padozzon Palmer alatt és pár év múlva vagy lesz egy teljesen kész QB-nk vagy nem. Ha igen lehet majd kezdeni TP-vel és Palmert el lehetne cserélni, ha nem is olyan horrorért amibe nekünk került de egy normális ellenérték fejében...
Amm meg a D-t rendbe kell szedni meg az O-falat és nagyjából azért kész vagyunk szerintem... Én Huffot visszaraknám FS-be. 1 kezdő CB, Rolo és a két DT fizucsökkentése/1ik elküldése és egy használható all down DT beszerzése. Szerintem ez elég kellene legyen a D oldalon egy szolid szezon lehúzására. Aztán már megint könnyebbek vagyunk.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Itt is van egy hír:
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said the team has considered the possibility of playing QB Terrelle Pryor at some point before the end of the season.
Bruce
Majd az utolsó héten kap egy snapet, amit false start miatt visszafújnak...
Túl konzervatív nekem a stáb, hiányolom a merész húzásokat.
BMG
Merész húzásokhoz mondjuk kell playmaker is...

Pryor sztem is bevethető lenne vége felé...igazából annyira mindegy, hogy 5-11 vagy 6-10 mondjuk a vége...jövő szempontjából viszont hasznos lenne látni, h van-e értelme reménykedni mondjuk TPben vagy nincs.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Itt is van egy hír:
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said the team has considered the possibility of playing QB Terrelle Pryor at some point before the end of the season.
Bruce
Majd az utolsó héten kap egy snapet, amit false start miatt visszafújnak...
Túl konzervatív nekem a stáb, hiányolom a merész húzásokat.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
DMC lehet visszatérhet a Browns ellen már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem jó lenne ha még idén kipróbálnák Pryort, már a jövő szempontjából is, hogy használható e vagy nem. A többiek meg majd eldől, hogy maradnak e a csapatnál vagy sem. De mindenesetre lesz dolog az offseasonban az biztos. Én szeretnék tehetséges fiatalokat látni a csapatban. akkor reménykedhetnénk, hogy valami összeáll. A fiatalok közül is olyanokat, akik hajlandóak dolgozni (de úgy gondolom, hogy ilyeneket választ azért RM)

Itt is van egy hír:
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said the team has considered the possibility of playing QB Terrelle Pryor at some point before the end of the season.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
teljesen jogos amit Rolni mond, aki mozdítható és nem teljesít, vagy sokat keres ki kell vágni néhány veterán kivételével. Érdekes mondjuk az is hogy pl. a Dolphinst mindenki lesajnálta de az edzői kar összehozott egy bivaly runD-t és hopp máris 50%körül vannak.

Akit megtartanék biztosan off oldalon, Pryor (amíg le nem teszteltük), Reece, Taiwan (már csak a special team melója miatt is), wr-eknél: Moore, Ford, Streater, Criner hogy ide ne kelljen feltétlenül ember, Te group rendben van nálam, O-line: Jared, Wis, Bergstrom + olcsó cserék, Brisiel ha nem teljesít az idény végén tőlem mehet ha olyan a szerződése.
D-line: Houston és olcsón Des Bryant+ a két idei újonc, LB:Burris, Wheeler (nem mega dealen), Rolando ha ugyanezt hozza tőlem is húzhat egy 3-4be
CB: Huff, neki fizetnék azért is mert több poszton tud kezdőszintet hozni, ha valaki megsérül nem árt ha van egy ilyen veteránod, + Branch mert nem öreg és láttuk már faszán játszani, reméljük fogjuk is.

St-ben Seabass alap, Condo, remélem nem hagytam ki senkit. Ez kb 25 ember nálam .
Vszínű több fog maradni de ha nem lenne következménye lehet az öreg alfagorilla is kibaszná a fél csapatot😀


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
mekkora most McClain és DHB fizetése és a trade/cut esetén mekkora lenne a hit?Amadeus91
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/darius-heyward-bey/
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/rolando-mcclain/empty taxi
btw jövőre 2n együtt kapnának uszkve 17 milliót?!Amadeus91
igen. ezert ugatom, h varia kell...
ahogy en latom viszont olcson el lehet kuldeni oket...nincs signing bonus ami eloszlana...ez javit RM targyalasi helyzeten...mindket srac ugynoke tudja, h sehol nem kapnak tobbet annal amit majd RM ajanl...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
mekkora most McClain és DHB fizetése és a trade/cut esetén mekkora lenne a hit?Amadeus91
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/darius-heyward-bey/
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/rolando-mcclain/empty taxi
btw jövőre 2n együtt kapnának uszkve 17 milliót?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
mekkora most McClain és DHB fizetése és a trade/cut esetén mekkora lenne a hit?Amadeus91
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/darius-heyward-bey/
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/rolando-mcclain/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
mekkora most McClain és DHB fizetése és a trade/cut esetén mekkora lenne a hit?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
...
Rolni
több kérdésben egyetértünk. 16 milliót ez a Palmer jelenleg nem ér nekünk, igazából ha jól játszik akkor sem tudjuk kihasználni. Nem tudom mennyi a trade értéke, Arizonába pont kéne egy QB. Pryor szerintem jövő év elején megpróbálható lenne, ha egy bitang erős futó játékot sikerült összerakni. Feltétlen hoznék még1 RB-t vagy FB-t, utóbbi esetén Reece mehetne párba DMC-vel felezni a snapeket, hogy az utóbbi ne sérüljön meg. Pryor-t mindenképp fokozatosan kéne belemártani a vízbe, kemény futás, biztos kezű TE és No1 WR (ami most nincs) és csak akkor dobáltatni, amikor "üres kapus" helyzet van. Tebow is nyert anno 9 passzkísérlettel meccset.

A D#nél tekintve, hogy a Front7 teljesen össze van omolva passrush terén, simán bevállalható egy 3-4re való átállás, ahhoz kell egy NT. Ha Kelly és BigSey aláírna egy teszkós szerződést, akkor igazából csak a LB corpot kéne megreformálni. (Wheeler egész korret, de nem tudom 3-4be ő mennyire passzolna). SS az FA-ről orvosolható, nem egy atomfizikus poszt, meg egy No1 corner kéne, egy Aso féle.

Egyetlen egy játékosba kapaszkodnék két kézzel és az Branch.Amadeus91
Hát CP trade értéke elég alacsony, bár a számai nem rosszak, ha figyelembe vesszük mennyire nincs futás, milyen az OL...Arizona? Érdekes ötlet...

Pryor necces kérdés. Ha csak Tebow szinten tud passzolni, akkor inkább passzolnék 😊 Ha attól több várható tőle akkor hadd szóljon, max elől húzunk újra.
Futáshoz leginkább falba kell upgrade.
Biztos kezű TE, No1.WR...na ennyi embert nem tudunk leakasztani sehonnan...

Front 7 jelenlegi helyzetével valóban lehet akár 3-4re váltani...majd meglátjuk mi lesz, de Sey és Kelly együtt sztem semmilyen frontba nem férnek be fizuval...mondjuk mindig lehet restructálni, de az ugye hosszútávon nem egészséges. Wheeler elmenne sztem 3-4ben ILB poszton, de az OLB poszt nagyon lyukas lenne...

Jó CBt se lesz könnyű szerezni és FS kell, mert Branch eddig azt bizonyítja idén, h SSnek való csak...passz és futás ellen is meg-meg viccelik sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
...
Rolni
több kérdésben egyetértünk. 16 milliót ez a Palmer jelenleg nem ér nekünk, igazából ha jól játszik akkor sem tudjuk kihasználni. Nem tudom mennyi a trade értéke, Arizonába pont kéne egy QB. Pryor szerintem jövő év elején megpróbálható lenne, ha egy bitang erős futó játékot sikerült összerakni. Feltétlen hoznék még1 RB-t vagy FB-t, utóbbi esetén Reece mehetne párba DMC-vel felezni a snapeket, hogy az utóbbi ne sérüljön meg. Pryor-t mindenképp fokozatosan kéne belemártani a vízbe, kemény futás, biztos kezű TE és No1 WR (ami most nincs) és csak akkor dobáltatni, amikor "üres kapus" helyzet van. Tebow is nyert anno 9 passzkísérlettel meccset.

A D#nél tekintve, hogy a Front7 teljesen össze van omolva passrush terén, simán bevállalható egy 3-4re való átállás, ahhoz kell egy NT. Ha Kelly és BigSey aláírna egy teszkós szerződést, akkor igazából csak a LB corpot kéne megreformálni. (Wheeler egész korret, de nem tudom 3-4be ő mennyire passzolna). SS az FA-ről orvosolható, nem egy atomfizikus poszt, meg egy No1 corner kéne, egy Aso féle.

Egyetlen egy játékosba kapaszkodnék két kézzel és az Branch.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát sztem Seymourral is ugyanígy feltörölték volna velünk a padlót...

Amúgy kicsit elgondolkodtam ezen az egész helyzeten, rebuildingen...

Még Palmer megtartása sem egyértelmű számomra a továbbiakban...miért fizetnél egy QBnak 16M-t, ha esélytelen a POba jutás??
Persze lehet mondani, hogy majd jövőre már odaérhetünk vele, de én nem hiszem. Ez az építkezés hosszabb folyamat lesz. 2014előtt nem rakunk fel olyan csapatot a pályára ami konzisztens erős játékot tud sztem. Talán ha új OC érkezik van értelme megtartani Palmert, de Knapp alatt nem igazán. Akkor lehet jobban megéri olcsón hozni Pryor elé vkit vagy akár Pryort kipróbálni. Igazából 2.évét padozza, tanulja a lábmunkát meg minden mást. Ha köv szezon elejére se tud semmit mutatni, minek várni vele tovább. OL-t ígyis, úgyis kell javítani, rendes futójátékkal meg Pryor is jó lehet pár W-re...tényleg nem tudom mi lenne a jó megoldás...ha CPvel mondjuk éppen lemaradunk POról, akkor nem lesz sanszunk franchise QB-t húzni és ugyanott vagyunk ahol a part szakad. Ha Pryor kezd és szar legalább ismét elől húzunk, ami csapatépítés szempontjából nem baj.

RB poszton se tudom mi a jó megoldás. Reece és Stewart jobban néz ki mint DMC és Goodson. Majd ha visszajönnek ők kiderül, h a fal javul-e. DMC-t sztem tradelni kell. Csak ugye kurva keveset fogunk kapni érte.

WR poszton DHB fizetésével kell kezdeni vmit. Nem kaphat annyi pénzt aki olyanokat droppol mint tegnap is...Criner szépen kezd beforogni a rotációba, de most meg Streater tűnt el...nem tudom, h ez mennyire OC hibája...Moore kurva sokat droppol, sokszor nem értik egymást CPvel...nem tetszik a dolog.

TE poszton Myers mellett egyik srác se mutat semmit sajnos és ő is elkezdett droppolgatni. Olcsón meg kéne tartani őt és keresni az upgradet...

OL iszonyat gyenge. Cooper kuka, Barnes max csereként lenne rendben. Brisiel-en is kurvára el kell gondolkozni...szerződése cap barát igazából, de mindenkit kirúgni se lehet, mert ennyi pick\FA nincs a földön...Wiz, Bergstrom és Veldheer az alapkövek, de még sok a kérdőjel...Bergstrom beválik-e egyáltalán, Wiz amúgy talán a legjobb OL emberünk, de nem mondanám dominánsnak, Jared fejlődése kicsit mintha megtört volna. Ha elég jó ember jön (mondjuk első kör OT draft) akár RTbe át lehet rakni, ha úgy jön ki a legjobb 5-ös...
Kezdő kaliberű OT kell az biztos és amúgy meg depth (amit részben Parsons és Nix, esetleg Hurd megoldhat).

Gyakorlatilag Offense terén minden szinten van kérdőjel, eldöntendő dolog...

DLben Houston-on kívül senki nem győzött meg eddig, h kezdő posztot ér. Sey és Kelly meg ugye annyit keres együtt, mint egy komplett Dline...Des és Shaggy csak back up\vagy minimum kezdő (tudom, h nincs ilyen, de értitek mire gondolok) pénzért maradjon. Tollefson és Carter nem sok vizet zavarnak...Bilukidi egyre többet van pályán ő legalább a fizetésével arányos teljesítményt nyújt. Egyenlőre belőle se látszik back uptól több...Crawford sokszor nem is aktív...ok, h nyers gyerek volt draftoláskor, de ebbe a DLbe se fér be...kicsit aggasztó
Kellene kezdő NT és egy rendes pass rusher.

LB poszton megint sok a ? ...McClain nem kezdő MLB 4-3ban. Ehhez jön még a 6Ms fizu...ha marad a 4-3 akár cut is lehet belőle, ugyanis nem hiszem, h vki tradelne érte...Wheeler rendben van és a mostani brigádban jónak számít\tűnik, de azért nem több ő egy átlagos SLBnél. Nem szabad túlfizetni őt sem. Burris ezen a meccsen sztem jobb volt mint az utolsó 3 meccsen, fejlődik hosszútávon megoldás lehet...Depth nagyon kell, mert a mostani "depth" ST ember csak...

CB poszt is kurva gáz. Huff nálam maradna CB, Bartell kuka vagy maradhat depthnek olyan pénzért, Spencer ha full felépül maradhat mint potenciális kezdő, de sérülékenység miatt olcsón. Hanson maradhat mint nickel, Chekwa-Ross fiatal duo mellé kell hozni drafton is embert lehetőleg korán, bár az idei draft nem tűnik CB poszton mélynek...Ha Spencer helyett sikerülne egy fasza FA CB-t igazolni és Huff #2 lenne talán működne pass rush-al...

S poszt kurva nagy lyuk. Branch rookie évében játszott ilyen szinten, nem tudom mi van vele...remélem nem a pénz miatt állt le...Gio kuka, Mitchell kuka vagy max minimumért ST... ide kell FA és újonc is tutira. Rambo jó volna, de azt mondták szakik, h 3. ban már nem lesz benn vszeg...

STbe sztem Shane menni fog, mert ennyi pénzt egy ilyen gynege csapatnak nem ér a P...protect teamet kell összerakni, h véletlenül se érjen senki oda Kinghez (ezért fontos Condo) és a kiscsávó is tud elég nagyokat rúgdosni...abban meg shane se ász, h 20-on belülre rakja...

A szomorú valóság, hogy kell kezdő pass rusher, NT, MLB, CB, FS, OT. Emellett legtöbb helyre kell depth.
Ennyi hiányposztot nem fognak tudni egy offseasonban megoldani, ha nem akkor meg megint ott tartok, h minek drága öregedő QB...

Nem tom mi lenne a legjobb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
hum 49
szegény Palmert leöntötték sörrel a Bengals szurkolók, amikor lement a pályáról a meccs után.deyell
Bocsánat, olyan mintha OFF lenne, de nem az.

Palmer vitte vissza a 16 évnyi hányadékból a CIN-t az NFL-be. (Az NFL.com-on még mindig Bengals mezben van.) Most úgy tűnik és érzik, hogy kezdenek PO-biztos csapattá válni (majd kiderül). Amikor a CIN utoljára PO-ban volt Palmerrel (söpörték a div-jüket), akkor már nagyon gyenge volt a passzjáték, viszont a D és a futás (Benson) erős volt. A következő évben (4-12) mindez visszaesett és a passz (85 + TO) ismét gáz volt. Eközben Palmert már gyűlölték Cincy-ben. Noés, végül ebből lett a Green+Dalton+Gruden hármas.

Itt OAK-ban ezt a visszavitelt már nem Palmer fogja megcsinálni, de a recept adott: D#, elit WR, kiváló QB és főleg OC, vagy bármiféle ezek kombinációja.

Akik pedig bárkire gondolnak, mint "megváltóra", azok gondoljanak arra is, hogy ahogy Palmer példája mutatja, csupán egy emberre nem lehet csapatot építeni ebben a "sérülés alapú" sportban. (Bár épp azóta védik a szabályok sokkal jobban az irányítókat.)

Szóval itt is kell legyen postPalmer éra. Amelynek előfeltétele egy erősen negatív szezon (ami most megvan). Persze előbb a D# jöjjön, szóval előre az 1/kicsi-ért.
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
szegény Palmert leöntötték sörrel a Bengals szurkolók, amikor lement a pályáról a meccs után.deyell
Kinyomtam a streamet az első Bengals futott TD-nél! 5 percig se bírtam! 😀 Száradjon le annak a rohadék köcsögnek a keze! Ez mire jó? Én még JMR-t sem önteném le pedig Ő aztán megérdemelné... Egy bizonyos Ron Artest az NBA-ben ezért elég kemény megtorlást alkalmazott és azt a szurkolót asszonyává tette! 😀
Highlightot néztem csak most meg... Az egyedüli értékelhető momentum a Lamarr, Kelly kakaskodás volt ami ugyan tetszett 😊 de amm iszonyatosan kiábrándító. 😕
Durva, hogy mennyit számít BigSey... 2. meccs nélküle... nem hittem volna.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
szegény Palmert leöntötték sörrel a Bengals szurkolók, amikor lement a pályáról a meccs után.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az jött ki a meccs után twitterre h Weedent inkább elővigyázatosság miatt hozták le mintsem egy komoly sérülés miatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Egyébként a Browns meg megverte a Steelerst és a védelmük kurva jó volt (legalábbis a fantasyban) Szóval az sem lesz egy leányálom...Bruce
Viszont Weeden megsérült.S ha komolyabb a dolog és nem játszik az azért boríthatja náluk a dolgokat.Cubehead
ott T-Rich az igazi faktor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egyébként a Browns meg megverte a Steelerst és a védelmük kurva jó volt (legalábbis a fantasyban) Szóval az sem lesz egy leányálom...Bruce
Viszont Weeden megsérült.S ha komolyabb a dolog és nem játszik az azért boríthatja náluk a dolgokat.

Plusz azért azt se felejtsük el,hogy ők csoport riválisok.Azaz nagyon jól ismerik egymást.PL a Ravenst is majd nem megverte a Browns aztán a soron kövi meccsen meg lazán rommá verték.



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Giordano cut, drafton be kell szerezni Rambot.deyell
Kitűnő választás, sajnos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyébként a Browns meg megverte a Steelerst és a védelmük kurva jó volt (legalábbis a fantasyban) Szóval az sem lesz egy leányálom...Bruce
És az offensük se olyan impotens mint a miénk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Amúgy hagyni kéne a bunyókat, mint NHL-ben.
Megnéztem volna, ahogy szarrá verik egymást.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
buzi bírókAmadeus91
megfogalmaztad a lényeget😀
valamint kurva szarok vagyunk úgy unblockBarb
az egy dolog. 😀 de bírók attól még buzik.

criminal lawyer or criminal lawyer?